Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

V posteli so svokrou

28.júl 2020
V posteli so svokrou

Boli sme s priateľkou na návšteve u jej rodičov na dedine. Chceli sme pôvodne u nich stráviť len víkend, ale mali sme v škole voľno, tak sme sa rozhodli na celý týždeň. Na tento týždeň určite nikdy nezabudnem. Ale nebudem predbiehať.

Víkend prebehol tak nejako normálne, ale ja už som kul pikle na to, ako si to rozdať so svokrou. Nie že by mi priateľka nestačila, ale chcel som jednoducho vedieť, aké to je pichať zrelú štyridsaťpäťku, a prečo by to zrovna nemohla byť so svokrou. Môj plán sa mal uskutočniť v pondelok. V tento deň totiž mal odísť na pracovnú cestu svokor. Večer sme boli teda v celom dome len traja. Ja, priateľka a jej matka. Večer bola búrka, a tak sme si všetci zaliezli do manželskej postele, aby sa dievčatá nebáli, a pozerali sme na telku.

Prvá zaspala pri televízii svokra a to bolo znamenie pre mňa. Začal som predstierať, že tiež spím a ešte som sa začal nemiestne rozťahovať a tým pomaly a isto som vykopol priateľku. Tá to asi po 10 minútach tiež vzdala, pričom sa ma pokúšala zobudiť, ale ja som robil, že spím, tak sa zdvihla a išla si ľahnúť vedľa do izby a zavrela dvere. Môj plán bol geniálny a všetko sa zatiaľ darilo. Neostávalo nič iné, než ísť na vec. Bol som vzrušením bez seba. Chvost mi stál ako stožiar. Vymyslel som taky výhovorku, keby sa svokra prebrala a nebola by spokojná s tým, čo robím. Povedal by som jednoducho, že som si ju pomýlil s priateľkou, ale k tomu snáď nedôjde.

Pomaly som sa k nej priblížil a rukami som zašiel pod perinu. Mala na sebe dlhú nočnú košeľu a inak nič iné. Priblížil som sa ešte viac a opatrne vošiel k nej pod perinu. Ruku som položil na jej stehno a opatrne začal vyťahovať nočnú košeľu nad pás. Prešiel som rukami cez látku a prsia som ich jemne pretrel a rukou skĺzol dolu k hustej húštine chlpov. Celou dlaňou som hladil jej buchtičku. Zatúžil som ju ochutnať. V okamihu som ležal medzi jej nohami a doširoka som si ich roztiahol. Krásne voňala a zaboril som svoj jazyk do jej dierky. Len sa trošku prehla, keď sa môj jazyk dotkol klitorisu, a ticho vzdychla, ale vyzeralo to, že spí ďalej.

V posteli so svokrou

Tak som jej začal pomaly lízať tú jej zarastenú dieru. Prsty som jej doširoka rozťahoval a divoko lízal. Behom chvíľky začla tiecť. Chutila nádherne. Strčil som ju prst do kundičky a neprestával som ju lízať. Všimol som si, že jej panva mi začína vychádzať v ústrety a ľahko priráža. Vysunul som prst z dierky a začal jej krúžiť okolo análku. Troška sa zľakla, ale za chvíľu asi zistila že jej to nie je nepríjemné a opäť začala prirážať proti môjmu jazyku. Prst bol značne mokrý z jej pičky a ona tak rozrobená, že som si ani nevšimol, že mám prst v jej anále a divoko ho do nej zabodávam. Prostredník a prstenník som jej ešte zarazil späť do puliny a divoko jej šukal obe diery a jazykom lízal klitoris.

Zrazu ma rukami chytila ​​za hlavu a pritlačila do svojho lona a ja som cítil ako sa stiahujú jej svaly v piecke a anále. Tiekla ako vodopád priamo do mojej pusy a ja som ju lačne lízal. Počkal som až sa sťahy v pičke trošku upokojili a vytiahol prsty. Naľahol som na ňu a namieril stojací chvost ku vchodu do raja. V tom šere sa tak na mňa vyčítavo pozerala, ale nezmohla sa ani na slovo. Tvrdo som prirazil a pretiahol ju snáď až na samé dno. Len vzdychla a prehla sa ako luk. Začal som ju divoko pichať bol som vzrušením bez seba. Len som povedal, kam to mam vyložiť a ona, že to chce do pusy. Tak som ho rýchlo vytiahol a zarazil jej ho hlboko do krku a pumpoval do nej gejzíry semena. Vysala zo mňa všetko do poslednej kvapky. Len som sa zvalil vedľa na posteľ a odpočíval. Asi som musel zaspať, ale vtom cítim, ako môj penis obopína niečo mokrého. Tak otvorím oči a vidím ako ho divoko fajčí svokra.. Ale to už je ďalší príbeh...

Skvelý sex so staršou dámou si môžete užiť aj vďaka internetovej sex zoznamke.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.