Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Mini vibrátory pre každú príležitosť

2.október 2020
Mini vibrátory pre každú príležitosť

Mini vibrátory sú skvelým spoločníkom, ak sa napríklad chystáte na výlet alebo budete tráviť noc mimo domova. V dnešnom článku vám predstavíme tie, ktoré sú podľa odborníkov skvelou voľbou.

Nie je tajomstvom, že klitoris je hlavným bodom pre ženské orgazmy. Dáva teda zmysel, že by ste chceli vibrátor, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby sa zameral na toto malé miesto. Zoznámte sa preto s mini vibrátormi, ktoré sú diskrétne a jednoduché, ich jemné vibrácie sú určené pre stimuláciu klitorisu, ale môžu byť použité aj na iné časti vášho tela. Tieto malé vibrácie môžete krásne cítiť, keď si mini vibrátorom pritlačíte k vnútornému stehnu, bradavkám, zadočku. Mini vibrátory sú skvelé pre ženy, ktoré sú úplnými začiatočníčkami a nikdy nemali vibrátor, páči sa ale tiež skúseným užívateľkám vibrátorov.

Ich intenzívne a sústredené vibrácie vám umožňujú sa zamerať na zóny, ktoré vás privedú k neskutočnej rozkoši. Mini vibrátory sú skvelé pre zacielenie pocitu presne tam, kde ho chcete a to v rôznych polohách.

Diskrétnosť je obrovskou výhodou týchto malých vibrátorov. Pokiaľ máte spolubývajúcu, tenké steny alebo jednoducho chcete len skladný vibrátor, ktorý nebije do očí, mini vibrátor je ideálnou voľbou, pretože jeho vibrácie sú tichšie ako vibrácie klasického, väčšieho vibrátora. Sú tiež dostatočne malé a neškodné, že ich môžete nosiť v kabelke alebo s nimi cestovať.

Radi by ste sami vyskúšali nejaký mini vibrátor? Tu sú najlepšie tipy odborníkov, ktoré vám pomôžu s tým začať.

Nu Sensuelle bullet

Tento mini vibrátor je výkonný a má 20 funkcií, ktoré vám ponúkajú množstvo spôsobov, ako sa zabaviť. Svoj hladký povrch si tento mini vibrátor získal vďaka ponoreniu do hypoalergénneho silikónu. Jeho dizajn umožňuje sa ľahko zamerať na všetky správne miesta. Za 60 dolárov (50 EUR) môže byť aj váš.

Tango od We-Vibe

Tango je dodávaný s kužeľovou špičkou a plochou hranou, ktorá umožňuje sa zamerať na rôzne oblasti vášho tela a klitorisu. Je dobíjací, vodotesný a má 8 rôznych vibrácií, takže si ho môžete vziať aj do sprchy. Navyše vydrží až niekoľko rokov. Obstarávacia cena tohto mini vibrátora je 45 dolárov, v prevode sa suma pohybuje okolo 37 EUR .

Erotická pomůcka Tango od We-Vibe

Power mini bullet vibrator

Váš orgazmový potenciál by nemal trpieť, pretože máte nízky rozpočet. Power mini bullet vibrátor od Adam and Eve patrí medzi lacné erotické pomôcky, ktorý stojí necelých 11 dolárov (v prevode zhruba 9 EUR). Napriek nízkej cene má tento plastový mini vibrátor všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste dosiahli čo najlepšieho sexuálneho zážitku - vibruje, je vodeodolný a dá sa ovládať pomocou tlačidla.

Silné vibrácie v špičke môžu byť použité pre dráždenie citlivých bradaviek, klitorisu alebo tiež semenníkov. Mini vibrátorom môžete dokonale vylepšiť iné pomôcky, ako sú krúžky na penis alebo akékoľvek iné pomôcky, ktoré ho udržia.

Kinki stix finger massager

Tento nabíjateľný mini vibrátor je síce malý, ale veľmi mocný. Na zosilnenie vibrácií stačí len otočiť základňou pomôcky, následne potom môžete dráždiť celé svoje telo. Pomôcka je veľmi praktická, kruhovým koncom môžete pretiahnuť prst, na ktorom bude držať, kým sa budete venovať iným veciam. Môžete si ju tiež vziať do sprchy, lebo je vyrobená z vodeodolného materiálu, ktorý neobsahuje ftaláty. Koľko táto hračička stojí? Na Amazone je možné ju zohnať za 20 dolárov, teda za 17 EUR.

Lelo Lyla 2 bullet

Tento mini vibrátor je potiahnutý silikónom pre hladký pocit a ovláda sa pomocou bezdrôtového diaľkového ovládania, takže vy alebo váš partner máte kontrolu nad tým, čo sa deje (až do vzdialenosti približne 35 metrov). Lelo Lyla 2 bullet má 6 prednastavených vzorcov vibrácií, môžete ale tiež napodobňovať svoje vlastné pohyby. Pomôcka je tiež vodeodolná a dobíjacia. Zohnať ho môžete napríklad na Amazone, kde sa cena pohybuje okolo 159 dolárov, v prevode zhruba 131 EUR.

Páčia sa vám mini vibrátory? Vyskúšať ich môžete sami pri masturbácii alebo so svojím partnerom. A ak žiadneho nemáte, môžete sa po nejakom obzrieť na našej sex zoznamke a dohodnúť si s ním a svojou erotickou pomôckou sex rande.

[rox]

Zdroj: https://www.adameve.comhttps://www.amazon.com

Zdroj fotografií: https://www.groupon.comhttps://www.amazon.com

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.