Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

25 najlepších erotických hračiek z Amazonu

14.september 2021
25 najlepších erotických hračiek z Amazonu

Ak si chcete dať darček v podobe sebalásky, najlepšou voľbou pravdepodobne bude erotická hračka. Či už si chcete kúpiť hračku, ktorú môžete používať s partnerom, alebo hračku pre masturbáciu, je pravdepodobné, že na Amazone nájdete solídnu pomôcku, ktorá posunie váš sexuálny život ďalej.

Pre super lacné erotické hračky a rýchle dodanie je Amazon ideálnym miestom pre online nákup erotických hračiek. Často sa na stránkach dokonca objavujú seriózne ponuky a výpredaje vibrátorov, análnych kolíkov, sex vankúšov, lubrikantov a ďalších.

Najprv sa však zamyslime nad tým, aké vlastnosti by ste mali hľadať u dokonalej erotickej hračky nielen na Amazone. "Hľadajte vibrátor, ktorý sa dobíja cez USB a je vyrobený z telu bezpečného alebo lekárskeho silikónu," hovorí Gigi Engleová, certifikovaná sexuálna trénerka, sexuologička a odborníčka na intimitu vo firme Skynetom Condoms. "Čokoľvek iné je pravdepodobne odpad." Tak to máme jednu zásadnú vec. Napadá vás, prečo by ste tieto hračky mali nakupovať online?

Napriek tomu existujú aj oprávnené výhody nakupovania erotických pomôcok online na rozdiel od nakupovania v kamenných obchodoch. "Aby nákupy sexuálnych hračiek online zodpovedali vašej osobnosti, záujmom a záľubám, môžete si pred nákupom prečítať o výhodách a nevýhodách jednotlivých produktov, porovnať ceny a osloviť obchody alebo výrobcu s otázky," hovorí doktorka Janet Brito, klinická psychologička a sexuologička z Honolulu. "Nemusíte tiež vychádzať z domu, môžete nakupovať kedykoľvek a nemusíte sa báť, že narazíte na niekoho známeho." Konkrétne Amazon je tiež skvelým spôsobom, ako zistiť recenzie naozajstných zákazníkov.

Dobre, teraz, keď ste takým malým expertom na online nakupovanie erotických hračiek, možno ste zatúžili po troche inšpirácie. Čítajte ďalej a zoznámte sa s 25 najlepšími erotickými hračkami na Amazone podľa odborníkov, nadšených recenzií a výberov redaktorov.

Aké sú tie najlepšie erotické hračky z Amazonu?

Najlepší celkovo

Original Magic Wand

Cena: 59,95 dolárov

Tento vibrátor je v podstate najpopulárnejšou erotickou hračkou všetkých čias. Na Amazone sa pýši cez 3500 recenzií a hračka vás prekvapí okolo 6000 vibrácií za minútu. A navyše - ak vás trápi nejaká bolesť na tele, tento masážny prístroj vám dokáže pomôcť.

Najlepší duálny vibrátor

Paloqueth G Spot Rabbit Vibrator

Cena: 28,69 dolárov

Tento rabbit vibrátor vás nadchne, rovnako ako ostatných ľudí, ktorí si ho zakúpili. Vďaka duálnej stimulácii vibruje aj na klitorise aj vo vagíne. Naviac je vodeodolný a môžete si ho bez obáv vziať do sprchy alebo do vane.

Erotická pomôcka Paloqueth G Spot Rabbit Vibrator

Najlepší pre váš rozpočet

Rechargeable Clitoral and Penetration Vibrator

Cena: 33,99 dolárov

Výkonná a vodeodolná hračka, ktorá je vytvorená pre potešenie počas sexu s partnerom, ale užívať si s ňou môžete aj osamote. Naviac má magnetické USB.

Najlepší vibrátor na prst

Dame Products Fin

Cena: 75,51 dolárov

Vibrátor Fin stimuluje citlivé miesta všetkými možnými spôsobmi - má mäkký koniec, tvrdé hrany, niekoľko rýchlostí vibrácií, odpočívacie plochy pre prsty a odnímateľný pásik pre pohodlné ovládanie.

Erotická pomôcka Dame Products Fin

Najlepší ohýbateľný vibrátor

Luxeluv Coco Passionate Soft bendable Rechargeable Dildo Vibrator

Cena: 21,69 dolárov

Tento vibrátor vyzerá veľmi jednoducho, ale môžete ho využiť niekoľkými spôsobmi - pre penetráciu, stimuláciu klitorisuhrátky s bradavkami a mnoho ďalšieho.

Najlepší pomer cena/výkon

Skynetom Thrill Massager

Cena: 16,67 dolárov

Tento diskrétny vibrátor je vhodný pre začiatočníkov. Thrill má 3 rýchlosti, čo je tak akurát pre nováčikov, ktorí nechcú byť zahltení zbytočným nastavovaniam mnohých vecí. Navyše je úplne vodeodolný, takže uspokojenie vo vani alebo sprche má zelenú.

Erotická hračka Skyn Thrill Massager

Najlepší análny kolík

Vibrating Butt Plug

Cena: 23,99 dolárov

Tento análny kolík je neporézny, hypoalergénny, z bezpečného silikónu a ergonomicky tvarovaný. Tento kolík vibruje, čo sa často u análnych kolíkov nevyskytuje.

Najlepší vibrátor do dlane

Dame Products Pom Vibrator

Cena: 95 dolárov

Pom padne rovno do dlane a vysiela príjemné vibrácie do vašich najobľúbenejších miest. Je ideálny pre ľudí, ktorí majú radi ručnú prácu a nevyžadujú penetráciu.

Erotická pomůcka Dame Products Pom Vibrator

Najtichší vibrátor

Luna Personal Wand Massager

Cena: 24,99 dolárov

V zozname máme už druhý wand massager, tentoraz ako najtichšiu hračku. Okrem tichosti sa môžete tešiť na 8 rýchlostí vibrácií a 20 rôznych režimov.

Najlepší univerzálny vibrátor

3 Motors Dildo Vibrator

Cena: 26,89 dolárov

Veľmi netradične tvarovaný vibrátor, ktorý má v každom konci motorček, dohromady v ňom teda nájdete 3. Vďaka tvaru je vhodný aj pre stimuláciu penisu.

Erotická hračka 3 Motors Dildo Vibrator

Najlepšia sex hojdačka

Couples Sex Swing

Cena: 29,99 dolárov

Keď sa povie erotická hračka, nemusí to znamenať len vibrátor. Radia sa medzi ne napríklad aj hojdačky, vďaka ktorým si môžete užívať sex úplne inak. Môžete skúšať rôzne polohy alebo masturbáciu na rôznych úrovniach (doslova).

Najlepšie dildo s prísavkou

Realistic Ultra-Soft Dildo

Cena: 14,69 dolárov

Nie všetky erotické hračky a pomôcky musia vibrovať. Veľa zábavy si môžete užiť napríklad aj s dildom s prísavkou, ktorá sa prisaje na takmer akýkoľvek povrch.

Erotická pomôcka Realistic Ultra-Soft Dildo

Najlepší sex vankúš

Dame Products Pillo Wedge

A máme tu ďalšiu hračku, ktorá nevibruje, a dokonca ani ako erotická pomôcka veľmi nevyzerá. Jedná sa o sex vankúš, vďaka ktorému môžete skúšať sex v rôznych uhloch a polohách a stále to bude pre oboch pohodlné. Môžete vďaka nemu aj zmierniť bolesť chrbta, ktorá vás bez neho v niektorých polohách môže potrápiť.

Najlepší kolík s análnymi guličkami

Vibrating Anal Beads Plug

Cena: 19,99 dolárov

Táto hračka je prispôsobená k análnym hrátkam. A je skvelá, pretože nie každý análny kolík sa môže pýšiť guličkami a 3 rôznymi úrovňami vibrácií a navyše ešte 13 rôznymi vibračnými režimami! Nechýba samozrejme ani základňa, ktorá by na hračkách, ktoré sa používajú na zasúvanie do análu, mala byť vždy prítomná kvôli bezpečnosti.

Erotická hračka Vibrating Anal Beads Plug

Najlepší bullet vibrátor

Best Bullet Vibrator with Angled Tip

Cena: 12,99 dolárov

Ešte jeden bullet vibrátor do nášho zoznamu. Prečo sú tak obľúbené? Pretože sú veľmi diskrétne, môžete ich schovať napríklad do kabelky a vziať si ich so sebou v podstate kamkoľvek. Tento má skosenú špičku, takže môžete vibrácie smerovať aj trochu inak ako s klasickým bullet vibrátorom.

Najlepší krúžok na penis

Loverbeby Vibrating Cock Ring

Cena: 24,99 dolárov

Ak ste nikdy neskúšali vibračný krúžok na penis, je na čase, aby ste to čo najrýchlejšie napravili! Uspokojenie pri styku prinesie mužovi aj žene a ako veľký bonus dostanete aj diaľkový ovládač, ktorým môžete vibrácie ovládať.

Krúžok na penis Loverbeby Vibrating Cock Ring

Najlepší set análnych kolíkov

Hisionlee Four-Piece Anal Plug Set

Cena: 15,88 dolárov

Ak chcete vyskúšať análne hrátky, ale ešte ste nemali odvahu, tento set bude pre vás to pravé. Nájdete v ňom 4 rôzne veľkosti análnych kolíkov, klystír a lubrikačný gél, takže budete môcť začať bez obáv trénovať.

Najlepší vibrátor stimulujúci klitoris podtlakom

Clitoral Sucking Vibrator

Cena: 32,98 dolárov

Vibrátory s podtlakom nie sú len klasické vibrátory, naopak mnohým ženám pripadá, ako by práve prežívali orálny sex - a to len vďaka tejto malej hračke. Tento vibrátor z Amazonu má 10 rôznych režimov vibrácií a vydrží pracovať cez 90 minút v kuse!

Erotická pomôcka Clitoral Sucking Vibrator

Najlepší set na bondage

UTIMI Sex Bondage BDSM Kit

Cena: 19,89 dolárov

Experimentovanie s BDSM nikdy nebolo tak jednoduché. Tento set obsahuje 4 putá (2 páry), pásky na zviazanie končatín, šatka cez oči a bičík. Všetko, čo sa bude začiatočníkom pri experimentovaní hodiť. A všetko to dostanete za menej ako 20 dolárov, čo je skvelá cena.

Najlepšia krúživá hračka

Zumio X Personal Massager

Cena: 115 dolárov

Táto hračka je unikátna v tom, že nevibruje, ale otáča sa. Horná časť sa otáča dokola rôzne rýchlo, podľa toho aké nastavenia si zvolíte. Rýchlostí ponúka celkom 8 a k tomu si môžete zvoliť intenzitu tlaku. Zumio je stopercentne vodeodolný, tichý ako šepot, bezpečný pre telo a výrobca naň ponúka dvojročnú záruku.

Erotická hračka Zumio X Personal Massager

Najlepší vibrátor do nohavičiek

YTOY Wearable Pánty Vibrator

Cena: 25,99 dolárov

Tento vibrátor do nohavičiek je diskrétnou hračkou, ktorá je vyrobená zo stopercentného lekárskeho silikónu, nie je toxická a je vodeodolná. Je ľahké s ňou manipulovať a je ergonomická, takže skvele padne na vaše intímne partie. Nechýba samozrejme diaľkové ovládanie.

Najkrajší vibrátor

JSuroviec Rose Clitoral Vibrator

Cena: 28,98 dolárov

Máte radi esteticky pekné veci? Tak to sa vám bude páčiť tento vibrátor v tvare ruže. Poskytne krásne uspokojenie, a dokonca funguje obojstranne! Z jednej strany sa nachádza malý "jazýček", ktorým môžete dráždiť klitoris alebo napríklad bradavky, z druhej strany sa nachádza kvet ruže, ktorého stred stimuluje klitoris podtlakom. Predáva sa ešte podobná verzia, ale namiesto jazýčkovej verzii je vibrátor. Hračka má príjemnú červenú farbu, ktorá je veľmi sexy.

Erotická hračka JSuroviec Rose Clitoral Vibrator

Najlepšie obyčajné dildo

Lynx 8 Inch Purple Ice Dildo

Cena: 13,40 dolárov

Chcete úplne jednoduchú, lacnú a ľahko udržiavateľnú erotickú hračku? Práve ste ju našli. Stojí len necelých 14 dolárov a aj farba je veľmi sympatická.

Najlepšie análne guličky

Lumunu Passion Products Deluxe Anal Chain

Cena: 8,95 dolárov

Tieto análne guličky sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak pre veľmi pokročilých milovníkov análnych hrátok. Prežite tú slasť, keď sa bude gulička po guličke pomaly vysúvať... A pretože v jednoduchosti je krása, zaobstarať si ich môžete za necelých 9 dolárov.

Análne guličky Lumunu Passion Products Deluxe Anal Chain

Najkrajší análny kolík

Stainless Steel Anal Butt Plug

Cena: 14,88 dolárov

A ako posledný tu máme ďalšiu vzhľadovo prívetivú erotickú hračku. Tento análny kolík je vyrobený z nerezovej ocele a na jeho základni sa nachádza drahokam (teda samozrejme nepravý). Je dostupný v troch veľkostiach.

Tieto erotické hračky a pomôcky môžete zakúpiť na Amazone, ale podobné produkty nájdete v takmer každom sex shope, či už online alebo v kamennej predajni v niektorom zo slovenských miest.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.