Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Už vás klasický sex nebaví? Kúpte si sex hojdačku

9.marec 2021
Už vás klasický sex nebaví? Kúpte si sex hojdačku

Sex hojdačky môžu mať ľudia spojené s niečím zvláštnym, pretože sa o nich veľa nehovorí a nie sú tak úplne bežnou súčasťou sexuálneho života väčšiny ľudí. Ale to určite neznamená, že by boli len pre menšinu - naopak ich môže využiť každý. Skúste to, uvidíte, že sa budete skvele baviť.

Sex hojdačky sú pre všetkých, ktorí chcú skúsiť v sexe niečo nové a radi si užívajú sex trochu netradične. Môžete s nimi vyskúšať nové polohy, ale napríklad aj uhly alebo pohyby, ktoré v posteli nie sú možné. Nehľadiac na to, že je veľmi žhavé, keď vidíte svojho partnera, ako nahý levituje uprostred bytu.

Keď ale skúšate sex hojdačku prvýkrát, a predovšetkým keď ju prvýkrát kupujete, môže vám to celé pripadať zložité. Existuje totiž pomerne veľké množstvo hojdačiek, niektoré sú lepšie ako iné, niektoré zase vyhovujú iným ľuďom. Ako vybrať tú správnu? Musíte sa najprv rozhodnúť, koľko ste ochotní minúť peňazí, aký materiál by vám bol najbližší (alebo ktorý by najlepšie vyhovoval vašej pokožke) a koľko miesta, ktoré by ste mohli venovať hojdačke, v byte máte. S výberom vám ďalej pomôžu odborníci, ktorí sa podelia o svoje odporúčania.

Aké sú typy sex hojdačiek?

Existujú 3 základné typy sex hojdačiek: door swings (hojdačky na dvere), sex slings (hojdacia sieť) a sex swings.

Door swings

Door swings sa pripevňujú cez dvere, čo je deálne pre ľudí, ktorí veľa cestujú, alebo obyvateľov klasických bytov. "Sú lacnejšie, rýchlo sa inštalujú a najčastejšie ich kupujú mladší ľudia," hovoria Scott a Angella Alexander, spoluzakladatelia sexswings.com. Majú ale tiež svoje nevýhody: Môžu byť nepríjemné a nepohodlné.

Sex slings

Sex slings sú skôr na princíp hojdacej siete. Obvykle sú potrebné 4 montážne body. "Zo všetkých sex hojdačiek sú najstabilnejšie, ale zase ste s nimi obmedzení počtom sexuálnych polôh, ktoré možno robiť. Sú to tie najpohodlnejšie zo všetkých sex hojdačiek a tiež sú najdrahšie, pretože sa väčšinou robia z kože. Sú veľmi populárne v gay komunite, BDSM komunite a u osôb so zdravotným postihnutím," hovoria Scott s Angelou.

Sex swings

Podľa nich sú najobľúbenejšie sex swings. Tie sa zvyčajne skladajú z dvoch popruhov na podporu tela a dvoch strmeňov. Medzi voliteľné doplnky patrí napríklad madlá alebo opierky hlavy. "Tieto hojdačky sú len o niečo málo menej pohodlné ako sex slings, ale ponúka veľké množstvo rôznych polôh, ktoré môžete skúšať," hovoria Alexandrovi.

Na čo by ste sa mali predovšetkým zamerať? "Prioritou číslo 1 je pohodlie. Následne by ste mali riešiť otázku priestoru," vysvetľuje Daniel Saynt, zakladateľ The New Society for Wellness (NSFW), klubu zameraného na sex-pozitívnych členov, ktorí organizujú workshopy sexuálnej výchovy so zameraním na BDSM. "Ak máte len obmedzený priestor, pravdepodobne by ste mali popremýšľať nad door swings. Ak máte trochu viac priestoru, zvážte sex swings, ktoré sa používajú v stoji, majú základňu a dajú sa zostaviť za menej ako 10 minút. Po použití ju zase rozložíte a uskladníte."

Prinášame vám 12 sex hojdačiek, nad ktorými môžete premýšľať, ak chcete svoj sexuálny život spestriť trochou sexu vo vzduchu.

Sex Swing Leather od spoločnosti Terginum

Sex Swing Leather

Spoločnosť: Terginum

Cena: 342 dolárov

"Hojdačka s pevným chrbtom vám umožní rad polôh, ktoré si na nej človek môže užiť. Dorazí vám s vlastnou taškou, do ktorej ho uložíte, keď ju nebudete potrebovať, čo je príjemný bonus," hovorí Mistress Vala, profesionálna domina a fetish modelka. Áno, tento bonus je príjemný, ale myslite na to, že reťaze musíte prikúpiť zvlášť. Tiež pozor na váhový limit, ktorý je trochu nižší ako u iných hojdačiek - 100 kg.

Soft Over The Door Sex Swing

Spoločnosť: Bondage Boutique

Cena: 40 dolárov

Ak ste sex hojdačky ešte nikdy neskúšali, táto od firmy Bondage Boutique bude presne pre vás. "Skvele sedí na hornú hranu dverí a má polstrované popruhy, ktoré sa dajú nastaviť," hovorí o nej sexexpertka od Lovehoney, Sammi Cole.

Sex Sling

Spoločnosť: Purple Reins

Cena: 150 dolárov

"Ak ste už vyskúšali mnoho polôh, alebo máte odvahu ich skúsiť, táto sex sling od Purple Reins vám poskytne solídnu podporu a extra pohodlie vďaka polstrovaniu a vystuženým nylonovým popruhom," hovorí Cole. Navyše unesie až 140 kg váhy. To znamená, že buď si na ňu môžu vyliezť dvaja chudí ľudia alebo jeden z páru, ktorý je silnejší. Rozhodne vám táto informácia prinesie pokoj na duši a budete si tak môcť bezstarostne užívať.

Luxury Sex Swing

Spoločnosť: BDSM Architecture

Cena: 592 dolárov

"Táto hojdačka sa pýši neuveriteľnou stabilitou a užijete si s ňou hrátky vo všetkých polohách spoločne s pohybom 'tam a späť', ako je napríklad sex zozadu, s nohami hore alebo poležiačky na chrbte," hovorí Mistress Vala. A čo je na nej naozaj najlepšie? Môžete si ju v dome zavesiť kam chcete a mimo sexuálne chvíľky vám bude robiť pekné hojdacie posedenie.

Luxury Sex Swing od společnosti BDSM Architecture

Pleasure Swing

Spoločnosť: Whipsmart

Cena: 224 dolárov

Skvelá hojdačka pre ľudí, ktorí chcú skúsiť sex spinning. Alexandrovi odporúčajú práve Pleasure Swing od Whipsmart: "Stali sa prípady, keď sa ľudia snažili zatočiť hojdačku a pritom sa udrel do tváre širokou tyčou. Preto v tomto prípade môžeme povedať, že čím užšia, tým lepšia." A áno, táto hojdačka je naozaj dosť úzka. Mali by ste mať na pamäti, že so zmenšujúcou sa šírkou sa zvyšuje tlak na boky.

Sex Swing

Spoločnosť: Wild Side

Cena: 148 dolárov

Podľa Alexandrových je táto hojdačka jednou z najlepších a najpohodlnejších z hojdačiek v lacnejšej cenovej kategórii. Tiež ju môžete kúpiť v rôznych farbách, okrem čiernej napríklad aj v ružovej, zelenej, fialovej alebo bridlicovo modrej. Váhový limit má 115 kg.

Web Leather Sex Sling

Spoločnosť: Stockroom

Cena: 623 dolárov

"Existuje mnoho kožených sex slings, ktoré sú si veľmi podobné, ale sú rozdielne v montáži. Mnoho hojdačiek sa zostavuje tak, že hore vznikne ostrý roh, do ktorého môžete narážať stehnami, keď ich budete mať od seba. Tomuto nepohodliu ale zabránite napríklad v koženej hojdačke Stockroom, pretože je zostavená iným spôsobom," hovoria Alexandrovi. Je konštruovaná podobne ako hojdacia sieť a je veľmi populárna medzi ľuďmi, ktorí hľadajú lacnú koženú sex hojdačku.

Love Sling With Seat

Spoločnosť: D'Luxe Entry

Cena: 45 dolárov

"Love Sling od D'Luxe Entry predstavuje skvelú voľbu pre začiatočníkov, ktorí chcú experimentovať so sex hojdačkami," hovorí Saynt. Je veľmi lacná, takže si môžete skúsiť, či sú hojdačky vôbec niečo pre vás a neminiete tisíce. Pripevňuje sa ku dverám, takže pred tým, ako si ju kúpite, skontrolujte robustnosť vašich dverí a či poriadne držia.

Sex Sling

Spoločnosť: Strict Leather

Cena: 355 dolárov

"Táto kožená hojdačka je taký typický BDSM kúsok, s ktorým sa môžeme doma hrať. Je ideálny pre ľudí, ktorí si potrpia na BDSM vzhľade a majú vo svojom dungeone dostatok priestoru. Táto samostatne stojaca hojdačka je môj osobný favorit, pretože sa ľahko skladá, má vankúšik pod hlavou a strmene," odporúča hojdačku od Strict Leather Daniel Saynt. Jej nevýhodou je predovšetkým to, že reťaze a rám sú predávané samostatne a čo si budeme hovoriť, nie práve lacno... Zato ale budete mať doma kúsok, ktorý je naozaj na profesionálnej úrovni.

Sex Sling od společnosti Strict Leather

Aerial Yoga Swing

Spoločnosť: Co-Z

Cena: 40 dolárov

Ďalší z cenovo dostupných sex hojdačiek, opäť najvhodnejší pre začiatočníkov, ktorí chcú diskrétne skúmať svoje sexuálne túžby. Oficiálne sa totiž jedná o pomôcku na cvičenie jógy. Úplne jednoducho sa zostaví a môžete ju mať kdekoľvek doma a tvrdiť, že ste sa naozaj ponorili do cvičenia jógy či fitness.

Dual Hook Sex Swing

Spoločnosť: Screamer

Cena: 255 dolárov

"Tou všeobecne najlepšou sex hojdačkou je Dual Hook swing od spoločnosti Screamer. Táto hojdačka má dva háky, ktoré poskytujú veľký komfort, a navyše je to jediná hojdačka, ktorá má popruhy so šírkou 10 cm, takže vám poskytne oveľa viac podpornej plochy. To je ďalší dôvod, prečo je tak pohodlná" hovoria Alexandrovi. Dva háky, ktoré hojdačku držia, sa navyše môžu umiestniť rôzne ďaleko od seba, takže je vhodná aj pre väčšie postavy. Nosnosť má do 140 kg.

White Leather Sex Sling Swing

Spoločnosť: Olly and Ally

Cena: 90 dolárov

"Otvorený chrbát, široké sedlo a strmene vám pomôžu udržať sa na hojdačke, umožňujú ľahký prístup do kľúčových oblastí počas sexuálnych hier. Mám tento design vo svojom vlastnom štúdiu a upravila som ho viac spôsobmi, ako dokážem spočítať. Milujem tento jednoduchý, ale robustný dizajn," hovorí Mistress Vala.

Keď sa rozhodnete kúpiť si sex hojdačku, musíte sa rozhodnúť, ktorý typ by vám bol najbližší. Cena by sa mala rovnať kvalite, za kvalitné kožené hojdačky si priplatíte, tiež sú oveľa bezpečnejšie. Bezpečie by malo pre vás byť to najdôležitejšie, a tak sa radšej dvakrát presvedčte, že ste hojdačku zostavili správne, a pokiaľ zvolíte typ na dvere, tak že to dvere vydržia. Ideálne sa vyhnite dverám so sklenenými výplňami. Tiež experimentujte pomaly, začínajte ľahkými polohami a tie extrémnejšie si nechajte, až si budete istejší. Rovnako ako o iné erotické pomôcky, aj o sex hojdačky sa musíte starať a dbať na hygienu a správne skladovanie, všetko ideálne podľa inštrukcií výrobcu.

Chýba vám v sexe trochu šťavy? Potom si kúpte nejakú erotickú pomôcku, vďaka ktorej sa môžete dostať v sexe z 0 na 100. Ide len o to správne určiť, ktorá bude pre vás najvhodnejšia. Navštívte našu kategóriu Erotické pomôcky a vyberte si tú svoju.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.