Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Pripravte sa poriadne na análny sex!

3.október 2019
Pripravte sa poriadne na análny sex!

Ešte sa len odhodlávate k análnemu sexu alebo by ste ho radi skúsili, len neviete, čo by ste mali vopred urobiť a ako sa na to správne pripraviť? Nasledujúce rady sa budú hodiť všetkým, a to aj tým, ktorí si myslia, že análny sex vykonávaju správne. Vždy je ešte čo vylepšovať, prípadne skvalitňovať.

Aj keď nám to filmy alebo porno predhadzujú, do análneho sexu sa nemôžete pustiť len tak, kedy vás napadne a ísť rovno na vec. Teda - môžete, ale potom si to neužijete. Sú totiž určité zásady, ktoré by ste mali mať na pamäti, keď chcete zažiť naozaj skvelý análny sex. Veľa totiž robí príprava, a to teraz nehovoríme iba o príprave typu vyprázdniť si črevá, osprchovať sa a nakúpiť lubrikačný gél, ale o príprave, ktorá vám zaberie napríklad aj týždne alebo mesiace. Svoje telo by ste totiž mali tiež pripraviť na sex "zozadu".

Táto príprava sa občas nazýva análny tréning alebo análne cvičenia a obsahuje v podstate niekoľko druhov cvičení, ktoré vám pomôžu pripraviť análny otvor na hrátky. Aj keď sa vám teraz možno vybaví myšlienka, ako váš zadok dvíha závažia, také cvičenie to nebude. Skôr sa bude jednať o zasúvanie menších predmetov (ako sú prsty alebo menšie erotické hračky), ktoré budú pomalé, a ich ponechanie vo vnútri na krátku dobu (podľa toho, ako vám to bude príjemné). Tým si pripravíte svoj análny otvor na väčšie predmety, ako sú väčšie erotické hračky alebo penis.

Ak vás zaujíma, ako to správne urobiť, prečítajte si nasledujúce rady, bez ktorých sa nezaobídete:

Ako pripraviť svoje telo na análny sex?

Základný tréning vám rozhodne neublíži

Neviete, či by ste análny tréning mali skúšať? Ak sa chystáte na svoj prvý (ale napríklad aj niekoľký) análny sex, určite s tým nič zle neurobíte, keď svoje telo pripravíte, ba naopak.

Je skvelý nápad to skúsiť najprv osamote, než to skúsite s partnerom

Keď sa do toho pustíte osamote, budete vedieť, čo od toho čakať, ale predovšetkým sa odprostíte od pocitov hanby alebo nervozity, ktoré by ste mohli s partnerom prežívať. Môžete zistiť, či sa jedná o praktiku pre vás a aké príjemné pocity z toho môžu plynúť. Nemusíte sa stresovať tým, že sa budete musieť nejako "predviesť" pred svojím partnerom a že sa od vás bude čokoľvek očakávať. Nebude, budete len vy sami so sebou a nikto vás pri tom neuvidí.

K trénování na anální sex můžete použít i anální kolíky

Ak to budete skúšať so svojim partnerom, nebuďte pri tom potichu

Až sa dostanete k tomu, že to budete skúšať so svojím partnerom, a je jedno ako, nikdy nebuďte ticho, keď sa vám niečo nebude páčiť. Udržujte medzi sebou komunikáciu, otvorene mu povedzte, čo sa vám páči, čo sa vám nepáči a prípadne aj to, ak máte nejaký tip, čo by mohol urobiť ďalej. Môže byť veľmi lákavé byť ticho a sústrediť sa na to, čo sa práve odohráva, ale ak ešte len začínate, určite vám komunikácia dokáže veľmi pomôcť. Aj partnerovi bude príjemnejšie, keď bude vedieť, ako sa cítite a že vám neubližuje.

Ak chcete, môžete si dopredu dôjsť na záchod a/alebo si dať sprchu

Šanca, že sa vám stane nejaká nepekná nehoda pri análnom sexe je pomerne nízka, ale je tu. Takže ak sa obávate, že by sa mohla stať a chcete sa cítiť lepšie, môžete sa riadiť následujúcim. Ale vedzte, že ak jete zdravo a máte pravidelnú stolicu, malo by to byť dostačujúce pre to, aby bol váš análny otvor čistý, pretože v normálnom prípade nič pár centimetrov od jeho vstupu nečaká, až to bude môcť vyliezť von. Stolicu nájdete až vyššie, konkrétne v esovitej kľučke hrubého čreva, a verte, že tam sa žiadna erotická hračka ani penis nedostanú.

Dajte si načas a majte so sebou trpezlivosť

Nie je to niečo, čo vyriešite počas trojhodinového sledovania obľúbených seriálov počas piatkového večera, aj keď sa vám to tak možno zdá. Análny tréning by ste mali robiť pravidelne a postupne sa v ňom zlepšovať a zároveň aj posúvať niekam ďalej. Tým nemyslíme hĺbku (aj keď to je z počiatku tiež pravda), ale skôr do šírky. Namiesto jedného prsta použijete dva a časom tri. Z najmenšieho análneho kolíka sa prepracujete k väčším veľkostiam. Ale je to otázkou týždňov a nie minút.

Ak máte k dispozícii sadu análnych kolíkov pre začiatočníkov, nesnažte sa ju celú pokoriť počas jedného večera, ale s každou pomôckou sa dostatočne pohrajte a až potom, čo ju budete môcť zasunúť celú, ju vymeňte za väčšiu. Neexistuje žiadny časový rozvrh, ako dlho by vám malo trvať sa posunúť od jednej veľkosti k druhej, skrátka počúvajte svoje telo a robte len to, čo vám bude príjemné.

Anální sex nesmí bolet! Použijte lubrikant a nikam nespěchejte

Pripravte si lubrikant vopred

Lubrikačný gél je niečo, čo by ste nikdy pri akýchkoľvek análnych hrátkach nemali zabudnúť. Nielen, že by vás to mohlo veľmi bolieť, pretože na rozdiel od vagíny sa análny otvor nie je schopný sám lubrikovať, navyše môžu tlakom vzniknúť malé trhlinky, do ktorých sa môže dostať infekcia (a že by to na takom mieste nebolo úplne ťažké). Takže vždy sa uistite, že máte doma, najlepšie po ruke lubrikant, než s análnymi hrami začnete.

Keď príde na hrátky s análom, odporúča sa väčšinou lubrikačný gél na silikónovej a nie na vodnej báze, pretože dlhšie vydržia. Čo sa hodí, pretože si môžete užívať dlhšie a nemusíte sa neustále starať o obnovenie lubrikácie. Ale nikdy nesmiete silikónový lubrikant používať s erotickými hračkami, ktoré sú vyrobené zo silikónu! Lubrikačný gél na silikónovej báze totiž ničí povrch silikónových hračiek. Ak chcete takú hračku použiť, zvoľte radšej ten na vodnej báze.

Pomáha tiež, keď pred tým zažijete orgazmus

Orgazmus uvoľňuje celé telo a tým aj zvierač, čo sa veľmi hodí. Navyše vás to príjemne naladí a budete sa cítiť príjemnejšie. Určite vás nikto nebude musieť dvakrát pobádať, aby ste si najskôr užili orgazmus.

Začnite so svojimi prstami

Nielen, že je skvelé začať jedným prstom, pretože je chudý a bude sa dobre zasúvať, ale ešte lepšie je začať malíčkom, ktorý je (ako prekvapujúce) zo všetkých najmenší. Až sa budete cítiť dobre s malíčkom, môžete ho vymeniť za väčší prst a potom postupne pridávať aj ďalšie prsty. Len taká malá pripomienka - nezabudnite si ostrihať nechty. Vopred.

Zatiaľ sa vyhnite súdkovitým veciam

Ak prstami zasúvať nechcete alebo vás to s nimi už nebaví a radšej by ste vyskúšali erotické hračky, začnite s tými, ktoré sú menších veľkostí. Nikdy nebudete behať pred tým, než budete vedieť chodiť. Takže si vyberte análny kolík, ktorý bude o trochu väčší ako váš prst (alebo prsty, podľa toho, ako veľmi ste trénovali). Uistite sa, že má erotická hračka základňu, vďaka ktorej nemôže hračka zaplout do vašich útrob, čo by vyústilo v nie moc príjemný výlet na pohotovosť.

Čím väčšia základňa bude, tým lepšie sa vám bude s hračkou manipulovať a budete mať väčší pocit istoty. Tiež sa spočiatku vyhnite všetkým hračkám, ktoré majú súdkovitý tvar, pretože tie je zasunúť o poznanie ťažšie.

Anální kolíky seženete v různých velikostech, začněte užšími

Dýchajte zhlboka a pomaly

Nielen, že to na vaše telo má všeobecne blahodarný vplyv, ale či to robiť nebudete, môže to mať negatívne následky. Ak budete napätí, aj váš zvierač sa automaticky stiahne, čo by pre vás mohlo byť bolestivé. Ak tam naozaj chcete niečo zasunúť, musíte byť uvoľnení. A k tomu sa vzťahuje aj ďalší bod.

Netlačte silou

Už sme niekoľkokrát spomenuli, že na to musíte ísť pomaly. Nesnažte sa tam niečo tlačiť za každú cenu, keď to nejde. Očividne ste buď veľmi napätí a musíte sa uvoľniť, alebo sú hračka/prsty/penis príliš veľké a musíte zvoliť menšiu veľkosť. V prípade penisu to teda asi nepôjde, takže sa musíte vrátiť k nacvičovaniu s hračkami či prstami.

Dbajte na signály vášho tela, ak vás to bude bolieť, prestaňte

Dokonca aj s lubrikačným gélom je bohužiaľ možné, že v análnom otvore vzniknú trhliny. Vyhnete sa im najlepšie tak, že na seba nebudete tlačiť a ak ucítite bolesť, prestanete a buď skúsite to isté a pomalšie, alebo zmenšíte veľkosť. Niekedy stačí pridať ešte trochu lubrikantu. Ak vaše telo bude odporovať, a to väčšinou spoznáte bolesťou, dáva vám signál, že na toto ešte nie je pripravené. Rozhodne je lepšie byť v túto chvíľu "citlivka" ako potom ľutovať, že ste to nezarazil včas.

A až budete mať dostatočne natrénované, môžete sa vrhnúť na análny sex so svojím partnerom. Ten by mal byť ale tiež dostatočne poučený o pravidlách, ktoré je nutné dodržiavať. Napríklad to, že sa nesmie po análnom sexe zasúvať penis do vagíny, alebo to, že by ste vždy mali použiť lubrikačný gél. Ak vás zaujíma táto téma bližšie a chcete sa naučiť všetky potrebnosti ohľadom análneho sexu, prečítajte si náš článok Prečo by ste mali mať análny sex?

Trápi vás, že si nemáte s kým análny sex skúsiť? Netrápte sa a radšej si nájdite partnera alebo partnerku na sex na online erotickej zoznamke. Stačí si zadarmo založiť profil, je to jednoduché...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.