Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Šťastný sex pomáha zdraviu

9.september 2019
Šťastný sex pomáha zdraviu

Sex patrí k životu rovnako ako raňajky. Aj on nám môže pri prejedení uškodiť, ale v opačnom prípade aj pomôcť. Akú porciu si teda vybrať, aby sme nemali málo ani veľa?

Otázka lásky a fyzického kontaktu medzi dvoma osobami je stará ako ľudstvo samo. Ľudské sexuálne páry drží zvyčajne pohromade dva emočné faktory, erotická fascinácia a romantická zamilovanosť. Ide o silné citové hnutia, ale samozrejme nemajú stále trvania. V prípade prvého faktora záleží veľa na nás, ako dlho si ho udržíme v najlepšej možnej forme. Hoci sa o tom toľko nehovorí, sex nie je fyzickou, ale duševnú potrebou človeka.

A teda sa aj k nemu musí pristupovať psychologicky. Často cítime potrebu milovať sa rovnako silno ako napríklad nutkanie jesť alebo piť. Celibát vás ale na rozdiel od dlhodobého hladu a smädu nezabije. Preto sa aj s túžbou po fyzickej vášni dá lepšie pracovať.

Nechajme mužom ich krídla

Byť bez sexu je rozhodnutie každého jedinca. To, ako si ho udržať na zodpovedajúcej úrovni, je otázka silnej vôle. Nie je ľahké nastaviť na tomto poli jasné pravidlá, pretože každý muž aj žena majú rôzne nároky. Je dôležitý psychický súzvuk s náprotivkom. Nie je nutné sa s ním denne stretávať a držať ho pre istotu uviazaného v obývacej izbe. Muži sú inak nastavení ako ženy. Ak muž cíti, že mu partnerka nepristrihuje krídla, nepotrebuje ich nikde ani rozťahovať a v celej svojej kráse sa ukáže až doma, keď to povieme trochu okrídlene, u svojej pravej lásky.

A hoci je už zaužívaný predsudok, že chlap "na to skočí" a ide spať, opak je pravdou. Len žena, ktorá mu vie načúvať, ktorej môže povedať o svojich problémoch a nerobiť pritom zo seba "niečo" ako pred kamarátmi, je tá, pre ktorú sa aj v posteli rád rozdá.

Hlavne pravidelne

Je jedno, aký si nastaví kto interval, ale verte tomu, milí skeptici, že raz za pol roka je málo. Pravidelný sexuálny styk totiž udržiava dvojicu v intímnom telesnom vzťahu. Počas orgazmu sa u žien uvoľňujú hormóny, ktoré navodzujú pocit spolupatričnosti s partnerom. V oboch prípadoch sa jedná o dôležité veci pre dobre fungujúci vzťah. Rovnako tak je vedecky dokázané, že sex je najlepší prostriedok proti stresu, a to dokonca aj ten jednorazový.

Sex pomáha riešiť aj nervové a dýchacie ťažkosti a problémy obehového systému. Hormóny obsiahnuté v semene ženy uvoľní. Práve preto majú po tom, čo muž vnútri ich vagíny ejakuluje, pocit dobrej nálady a radosti. Už púhe objatie či bozk ale dokážu divy. Americkí odborníci vykonali test, počas ktorého nechali dvadsať ľudí vzájomne sa desať minút objímať a potom sa dvadsať sekúnd bozkávať.

Ukázalo sa, že rýchlo nasledujúcu stresovú situáciu, napríklad prejav na verejnosti, zvládajú títo jedinci oveľa pokojnejšie ako tí, ktorým bolo teplo blízkej osoby pred rovnakým výkonom odopreté.

Užívejte si v posteli přesně tak, jak chcete

Posilňovač svalov a imunity

Rovnako ako každý pohyb robí aj sex dobre nášmu srdcu a svalom a je dobrým tipom, ako schudnúť (dámy, pozor, u každej diéty sa hovorí: všetko s mierou, nech sa neusexujete do fyzickej priezračnosti). Ľudia, ktorí ho prevádzkujú pravidelne, sami seba považujú za zdravších a silnejších ako tí, ktorí sa ho už vzdali. Tiež dlhoroční partneri sa cítia lepšie a mladšie než veční singlisti. Dokonca majú silnejšiu imunitu. Len si skúste podobný pokus. Stačí na to štrnásť dní - týždeň so sexom a týždeň bez neho.

Zhrnuté, podčiarknuté

Nie je to rozhodne tak, že pri živote v celibáte ste menej zdraví a zomriete skôr. Keď v Amerike sledovali dvadsať rokov sedemsto mníšok, zistili, že tretina z nich sú veľmi aktívne čiperky aj po osemdesiatke. Väčšinu z nás ale sex jednoducho baví. A keď máme po boku niekoho, kto za to stojí, je dobré si ho užiť. Nebuďme urážliví. Aj keď sú pre nás ľudia, s ktorými zdieľame lôžko, často nezrozumiteľný a ich psychické aj fyzické potreby považujeme niekedy za trochu podivné, chcú to, čo my: život si poriadne užiť.

A k tomu patrí aj dobrý sex. Keď ho nenájdu u nás, je vysoko pravdepodobné, že ho budú hľadať úplne inde.

Okoreňte si sexuálne hrátky

Music on

O vzrušujúcu atmosféru sa postará muzika. Čo si zostaviť sex-play-list? Nesmú chýbať tieto songy: The Weekend s "Earned It" a Beyoncé s "Haunted".

Zadný vchod!

Mnoho mužov vníma análny sex ako veľmi erotickú záležitosť - kto ho chce vyskúšať, musí to ale skutočne sám/sama chcieť, použiť lubrikant a hlavne na to ísť veeeľmi pomaly.

Drž ma pevne

Keď sa k svojmu miláčikovi na pár sekúnd priviniete potom, čo mal orgazmus, vytvorí sa atmosféra blízkosti a dôvery.

Chutí ti to?

Ananás a čerstvá citrónová šťava "oslazuje" našu sliznicu aj v intímnej oblasti. Lízanie pre nich bude pravým potešením.

Dole bez

Nosíte doma tepláky? Aké nepríťažlivé. Radšej si oblečte krátku sukňu - bez nohavičiek. A počkajte, ako dlho potrvá, než to zistí...

Zlato, sadni si...

...napríklad na stoličku. Sadnite si na neho chrbtom k nemu a prejdite sa na ňom. Krátko pred jeho vyvrcholením mu roztiahnite nohy od seba. Verte, že vystrelí ako zátka na silvestra!

Boss lady 2.0

Pevne ho uviažte na posteľ napríklad kravatou a dotýkajte sa ho od hlavy po päty. Bude to milovať!

To najlepšie...

...príde na koniec! Ako na to: bozkávajte ho a maznajte, ale jeho najmilší orgán nechajte schválne bez povšimnutia. Keď zídete dole, pobozkajte jeho stehná, jeho semenníky, ale nie jeho penis. Bude z toho blázniť.

Držte ho pevně a nepouštějte

Let's play

Policajtka, žeravá zdravotná sestra? Dovolené je všetko, čo ho omámi. Stačí zájsť do predajne so sexy kostýmy.

Toy toy toy

Erotické hračky pre páry často bodujú u oboch. Náš tip: krúžok na penis s vibrátorom. Obaja vystrelíte do výšin, sľubujeme. Pre ešte horúcejšie večery: preskúmajte sexshopy.

Say my name

Krátko pred jeho orgazmom mu do ucha zašepkajte jeho meno. Toto sexy oslovenie ho ešte viac rozžeraví a urýchli orgazmus.

Hlavou dole

Sadnite si na neho, keď leží na posteli, a jemne ho odsuňte tak, aby jeho hlava visela cez okraj postele. Tak sa mu totiž nahrnie krv do hlavy. Uvidíte, ako luxusné orgazmus prežije!

Na dne

Zatnite svaly panvového dna, než vyvrcholí, a toto napätie udržte. Vaša vagína sa tak citeľne zúži a on prežije svoj orgazmus oveľa silnejšie, než by ste čakala.

Tiger feeling

Vďaka "Päťdesiatim odtieňom šedej" vieme, že túžba a bolesť ležia tesne vedľa seba. Nemusíte hneď siahať po písomných upozorneniach. Stačí do vášho miláčika trochu zaťať pazúriky, keď je vo vás. Alebo ho potiahnuť za vlasy či ľahko pohrýzť.

Ďalšia, prosím!

Počas sexu nikdy nezostávajte pri jednej polohe ani štýlu. Striedanie vagíny, ruky či úst ho jednoznačne vystrelia vysoko do oblakov.

Vziať to zozadu

V pozícii na koníčka (spredu i zozadu) môžete využiť vlastný zadok k intenzívnejšiemu orgazmu. Jednoducho si ho premasírujte rukami a polovičky roztiahnite a zase pevne stlačte. Táto doplnková masáž ho 100% zaujme.

Naplánujte si žhavé chvilky

Good news

Správnymi whatsappovými správami roztočte jeho fantáziu. Čo napísať niečo ako: "Keby si tu bol, roztrhala by som z teba všetko oblečenie" alebo "Práve sa sama seba dotýkam a myslím na teba..."

Horúce číslo

Pozícia "69" by určite mala patriť do repertoáru bohyňe sexuOn leží na chrbte, vy nad ním kľačíte chrbtom k nemu, uspokojujete ho ústami, zatiaľ čo on vás líže.

Shoelove

Všetky ženy milujú topánky. A to je dobre, pretože muži tiež. Aspoň tie vysoké, a keď si ich vezmete do postele. Preto pre nabudúce: tie sexy lodičky si vôbec nevýzuvajte.

Horúce schladenie

Počas orálneho sexu si do úst vezmite niekoľko kociek ľadu. Mixom studeného a teplého ho zaručene privediete k explózii.

Dobré vibrácie

Malý trik, ktorý z vás urobí kráľovny orálneho sexu: keď si pri tom budete potichu(!) pohmkávať, pocíti váš partner vibráciu a bude to milovať.

Vlhká vec

Skôr než sa začnete venovať jeho penisu rukou alebo ústami, trochu si jeho pýchu naslinte. Prirodzený lubrikant dokáže urobiť túto masáž ešte príjemnejšiu.

Pre väčšiu hĺbku

Chcete ho vziať do úst celého? Kto s tým má problémy, môže chytiť penis jednou rukou a až potom ho začať orálne uspokojovať - pevný úchop bude cítiť rovnako, ako by sme mu práve dávali prvotriedny deep throat.

Závan sviežosti

Skôr než ho začnete orálne uspokojovať, vyčistite si zuby alebo žujte žuvačku. Mentol v ústach má na penis ochladzujúci a vzrušujúci účinok.

Nemáte sex partnera? Skúste sa zaregistrovať na našej sex zoznamke a s niekým sa zoznámte!

[ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.