Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Majte to tak, ako to chcete!

25.január 2018
Majte to tak, ako to chcete!

"Miláčik, čo by si povedal tomu, keby sme raz ....?" Keď svoje priania takto formulujete, je zaručené, že vaša túžba nezostane nesplnené. Muži potrebujú, aby s nimi ženy hovorili jasne. Drobnými cielenými gestami a slovami ho dostanete do vrcholnej formy.

On miluje rýchlovku, vy by ste dala prednosť spomalenému filmu

Po krátkej príjemnej predohre sa preženie hlavným číslom. Dovnútra, von a hotovo. Takto ho to baví najviac. Vy by ste to mala radšej romantickejšie a predovšetkým o jednu až dve rýchlosti pomalšie.

Nechajte sa najskôr hýčkať, potom sa môžete vrhnúť na záverečný finiš

Priama komunikácia by mohla v tomto prípade byť na škodu. Jeho ego stojí väčšinou v ceste priamym pokynom v posteli. Preto akceptujte, že miluje rýchlovku. Navyše majte na mysli, že v posteli nejde výlučne o vás a vaše potreby. Ale pretože už muži väčšinou nie sú po orgazmu schopní ničoho iného než spánku, Zabezpeč ho predtým. Než pridá plyn, mal by vás výdatne rozmaznávať. Orálne, rukami alebo akokoľvek inak, ako sa vám to páči. Vetou "Som už tak nažhavená, urob mi to hneď teraz jazykom!" ho môžete skvele popohnať, pretože keď vás po tejto predohre uvidia tak šťastnú, dodá to krídla aj jeho egu milenca.

Rýchlo ho doviesť do erotickej nálady

Túžite po ňom, ale jeho myšlienky momentálne krúžia okolo blížiaceho sa futbalového zápasu. Teraz by ste potrebovala jeden z preslávených "jednoznačných signálov", ktorý ho počas sekundy naprogramuje na posteľovú akciu. Dosiahnite toho, ale musíte ho na to najprv trochu natrénovať.

Páči sa mu samodržiace pančuchy?

Potom si ich občas oblečte, aby ste ho jednoducho vycvičila vo svojom záujme. Keď potom bude akt mimoriadne krásny, uloží si jeho mozog toto spojenie medzi pančuchami a horúcim sexom a okamžite po vás zatúži, akonáhle ich na vás zase uvidí. Pavlovov reflex, ako sa tento trik odborne nazýva, je známy od konca 19. storočia a hovorí, že určitá reakcia na nejaký podnet sa dá postupne naučiť. Funguje to samozrejme aj s dlhými saténovými rukavicami alebo červenou šatkou.

Chcete ho hladkého, jemu pripadá holenie hlúpe

Keď mu chcete ponúknuť orálny sex, prieči sa vám predstava jeho chlpov v ústach? A tiež pri hladení je vám jeho divoký porast dosť nepríjemný. Najradšej by ste ho mala hladkého, a to kompletne, zhora nadol. Jemu však pripadá jeho ochlpenie mužné a nepustí si žiadny holiaci strojček ďalej ako pod svoju bradu.

Ohoľte sa navzájom, bude to horúca predohra!

Navrhnite mu nasledujúcu dohodu: smie vás oholiť všade tam, kde sa mu na vás chĺpky nepáčia, ale potom urobíte vy to isté jemu. Môže to byť veľmi erotické, predovšetkým keď si v kúpeľni vytvoríte zodpovedajúcu atmosféru s hudbou a sviečkami. A nemusí to byť ani mokré holenie, váš depilačný strojček vám pri tom tiež poslúži. Povedzte mu, o koľko intenzívnejšie ho cítite, keď ste sama oholená. Prebudíte v ňom zvedavosť a čoskoro sám uvidí, o čo citlivejšie reaguje na vaše dotyky, keď vám žiadne chĺpky nestoja v ceste. Je možné, že čoskoro sám od seba siahne po holiacom strojčeku.

Robte to lepšie!

Dnes žiadny sex

Sú jednoducho dni, kedy nemáte absolútne žiadnu náladu ani chuť na nežnosti. Vtedy vás len pomyslenie na pohyb, odovzdanie, úsilie a intimitu odpudzuje tak ako ľadová sprcha v mraze.

Utešte ho, a to mimoriadne vzrušujúcou vyhliadkou!

Povedať mu úprimne, že po sexe nijako netúžite, nie je moc dobrý nápad. Ste žena a tá by mala mať pripravenú perfektnú taktiku, ktorou ho nezraní. Odmietnutie zasiahne muža na jeho najcitlivejšom mieste. Keď budete príliš príkra, môže sa stať, že ho tým odradíte dokonca navždy. Muž si nikdy nesmie myslieť, že je to jeho vina, alebo že celkovo po ňom už netúžite. Preto ho utešte vetou typu "Miláčik, zajtra urobím, čokoľvek si budeš priať. Budem tvoju sexuálnou otrokyňou." Povedzte mu, aké s ním máte úmysly. Orálny sex, jeho obľúbená poloha, sex v sprche.

Funguje to, pretože sa mu v hlave spustí erotický film a bude si predstavovať nasledujúci deň v tých najúžasnejších farbách. A napätie vyústi v mimoriadne vzrušujúci sex.

Vždy sa s chuťou pustí do diela, ale vy túžite nielen po jeho chvále

Boky vášho najdrahšieho už sa pohupujú v správnom rytme, lenže vy nechcete stále v sebe cítiť len jeho pýchu. Túžite po oveľa častejšom hladení, láskaní, bozkávaní a tiež lízaní ...

Choďte mu príkladom, ukážte mu, ako na to

Keď si toho sám nevšimne, musíte mu proste jednoducho ukázať, čo od neho vlastne očakávate. Rozmaznávajte ho výhradne svojimi rukami a jazykom, a to po celom tele. Je to nielen veľmi zmyselné, zároveň to má tiež školitelský efekt. Uvidia, že to ide aj inak, bez toho aby ste mu to musela omlátit o hlavu slovne. Pretože aj keď muži radi stanovujú pravidlá v posteli, sú vďační za tipy a nové nápady. Pre mužov je vždycky stimulujúce, keď mu žena presne ukáže, čo chce a čo ju sexuálne vzrušuje. Tak teda, veďte jeho ruku tam, kde by ste ju rada mala.

Nemal by ísť tak drsne na vec

Očividne si myslí, že vás veľmi vzrušuje, keď sa po päť sekundovej predohre okamžite vrhne na stláčanie vašich pŕs. Omyl! Ak ešte nie ste dostatočne vzrušená, je to pre ženu skôr odpudzujúci pocit. Muži si musia uvedomiť, že dotyky na prsiach alebo medzi nohami sú v tejto situácii zhruba rovnako tak vzrušujúce, ako by vám strkali prst do nosa.

Chváľte ho za veci, ktoré robí mimoriadne dobre

Strohé "Nechaj toho!" v tejto situácii radšej vynechajte. Kritiku v posteli si berú muži osobne. Keď majú pocit, že boli urazení vo svojej mužnosti, hneď sa stiahnu do seba. Radšej mu povedzte, čo by ste v tejto situácii miesto neohrabaného hnetenie pŕs prežívala s väčšou chuťou. Najlepšia doba na takéto oznámenie je tesne po sexe. Tak polichotíte jeho egu a zároveň prebudíte jeho ctižiadosť na nabudúce. Muži chcú robiť ženy šťastnými. Keď uvidí vaše vzrušenie a vy mu ukážete, ako veľmi sa vám to páči, zanechá toho, čo je vám nepríjemné.

Viem to aj inak!

Sex v polohe, ktorá dráždi váš klitoris

Samozrejme vás vzrušuje, keď si vás vezme zozadu, ale sú dni, kedy sa mu chcete radšej pozerať do očí, sadnúť si na neho a pozerať sa, ako je čím ďalej tým nažhavenější. A váš klitoris občas potrebuje tiež niečo akčnějšieho.

Povedzte mu, že v polohe "na psíka" by bol "príliš veľký"

Trik spočíva v zdôraznení pozitív a podania kritiky ako komplimentu. Bude sa cítiť polichotený, že má tak enormné parametre, ale zároveň si dajte pozor, aby si nemyslel, že vás to bolí. V nasledujúcich dňoch ho tiež niekedy nalákajte na polohu "na psíka", inak už nikdy nezoberie odvahu pritisnúť vás ku kuchynskému stolu, a vy tak uniknete nebezpečenstvu, že by ste s ním až do konca života mala sex len v misionárskej polohe.

V posteli by to malo iskriť tak, ako predtým

Na začiatku vášho vzťahu ste mali sex v aute, v kuchyni, na podlahe, na pohovke najlepšej kamarátky. Predtým ste vyskúšali všetko a neúnavne testovali neprebádané územie. A teraz? Všetko je tak nejako rutinné, po vzrušení ani stopy.

Povedzte jeho najlepšiemu kamarátovi, aký je váš priateľ fantastický milenec

V tejto situácii je najperspektívnejšie dvojitá stratégia, kedy tak trochu využijete jeho priateľov. S nadšením rozprávajte v prítomnosti jeho najlepšieho kamaráta o tom, ako pozorný a vynaliezavý bol váš partner na začiatku vášho vzťahu pri sexe. Môžete si byť istá, že to kamarát vášmu priateľovi povie a ten sa potom bude snažiť, aby ste o ňom mala dôvod tak básniť aj teraz. Tiež mu občas pripomeňte najviac vzrušujúce okamihy vášho vzťahu. Pri spoločných erotických spomienkach sa vzruší nielen on, ale aj vy sama. Muži proste milujú uznanie. Aj v tomto prípade ide teda v podstate o to vyzdvihnúť, čo bolo perfektné a stále ešte perfektné je. To mužom lichotí a vďaka tomu ešte pridajú plyn.

Chcete vedieť, či sa mu to, čo robíte tiež páči, pretože mlčí ako ryba

Váš najdrahší je neuveriteľne milý, dobrý a pekný človek. Kvôli tomu ste sa do neho zamilovala. Ale v posteli by mohol byť pokojne o niečo divokejší a na svoju slušnosť aspoň v tento okamih zabudnúť. A tiež by ste rada vedela, či ho to, čo s ním robíte, naozaj vzrušuje. Občasné zasténanie tu proste nestačí.

Pokojne to môžete cvičiť nanečisto, najlepšie po telefóne

"Dirty talk" môže byť soundtrackom k dobrému sexu. To, že je muž, mu musíte pripomenúť. Pretože ak vám ráno pri raňajkách hovorí myšička, pri sexe hneď tak verbálne erotiku nevyužije. Keď chcete, aby vám váš partner šepkal do ucha ostrejšie výroky, mali by ste s tým začať sama a ukázať mu tým, čo by ste si priala. Postupujte opatrne, pretože keď to preženiete, môžete ho vydesiť.

Niekoho na skvelý sex môžete nájsť napríklad na erotické zoznamke.

[ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.