Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

15 mužských super žeravých masturbačných techník

28.december 2017
15 mužských super žeravých masturbačných techník

Sľúbený článok je tu! Rovnako tak, ako sme sa zamerali na ženské masturbačné techniky, musíme sa zamerať aj na tie mužské, aby muži neprišli skrátka. Ako najradšej masturbujú muži? Čo už skúsili? Dozviete sa!

Medzi mužským a ženským sebauspokojovaním je niekoľko rozdielov. Jeden z nich je napríklad ten, že muži celkom bez okolkov priznávajú, že sa sami uspokojujú a že sa im to páči, zatiaľ čo väčšina žien sa za to hanbí, nechcú o tom hovoriť a príde im nevhodné oznamovať ostatným takéto informácie. Muži majú niekoľko záujmov, väčšinou je to šport, pivo, hranie hier a samozrejme sex. A keď ten sex nie je možný, tak prečo si nepomôcť sám? A aj keď je libido každého muža iné a ešte k tomu sa postupom času menia, tak sa dá povedať, že každý muž niekedy skúsil nejakú dajme tomu trochu zvláštnejšiu masturbačnú techniku, aby zistil, čo z toho bude najefektívnejšie, najlepšie a najpríjemnejšie.

Väčšina žien si asi nepredstavuje mužskú masturbáciu ako nejaké super umenie. Skrátka si predstaví muža, ktorý leží na posteli alebo sedí pred monitorom svojho počítača, niekde blízko majú pripravené vreckovky a jednu ruku majú zamestnanú vehementným stereotypným pohybom. Možno sa ale ženy pletú. Pretože v dnešných príbehoch sa presvedčíte, že pravda môže byť aj trochu (alebo úplne) niekde inde. Rovnako ako u muža, hovorme mu napríklad Michal, ktorý raz rozprával, ako objavoval svoje sexuálne potreby trením penisu o svoje stehno. A či to fungovalo? Jeho odpoveď asi hovorí za všetko: "Som si celkom istý, že to je presne ten dôvod, prečo mám teraz penis výrazne ohnutý doľava."

Nie že by každý muž, ktorý má trochu zakrivený penis, hneď musel skúšať vo svojej mladosti túto techniku. Ale dobre to vyzerá o tom, že sa muži tiež neboja skúšať rôzne veci, rovnako ako ste sa o tom mohli presvedčiť u žien. Tak muži, ideme na to! Ktorú z nasledujúcich techník vyskúšate? Určite budú niektoré stáť za to. Týmto mužom, ktorí zostanú v anonymite, bola položená otázka "Akú nejnetradičnějšiu masturbačnú techniku ​​ste skúšali?" V ich priznaniach nájdete všetko - bolesť, uspokojenie, zábavu, ale určite aj niečo, na čo ste nikdy ani nepomysleli.

Zvinutý koberec ako provizórna priateľka

"Keď som bol dieťa, vždy som si zroloval koberec, ľahol som si na neho a začal som ho klátit. No, netuším, prečo ma to tak vzrušovalo, ale bolo to tak. Musel som to robiť dlhšie ako hodinu, aby som dosiahol nejakých výsledkov a väčšinou som potom odchádzal s odretú kožou od toho materiálu. Chvíľu mi potom zase trvalo, než som dostal cit, keď som to robil tak dlho. "

Naozaj originálny príbeh, na konci to síce muselo trochu bolieť, ale hlavné je odchádzať uspokojený.

Hra s mysľou

"Niekedy môžem ejakulovať aj bez použitia rúk. Stačí, keď sa sústredím na zatínanie a zase uvoľňovanie svalov penisu. Robím to stále dookola, kým nedosiahnem orgazmus."

Toto by si mal vyskúšať každý muž. Rozhodne si potom bude pripadať výnimočný, možno ako s magickými schopnosťami. Asi to chce ale určitý tréning.

Experimentovanie s telefónom

"Raz, keď som bol v škole, som si uvedomil, že môj véčkový telefón má naozaj silné vibrácie, čo ma donútilo sa zamyslieť nad ďalšou vecou ... Skúsil som teda potom doma dať penis medzi dve strany telefónu a spustiť vibrácie. Bolo to naozaj fajn a príjemné, ale svoju prácu to neurobilo. "

Neni divu, že svoju prácu to neurobilo, muži väčšinou potrebujú niečo viac, než len vibrácie. Avšak takáto vibrujúca masáž určite tiež nie je na zahodenie.

Vysal ho!

"Áno, raz som si dal penis do vákuového vysávača. Dávam tomu 8 z 10 hviezd - myslím tým, že by som to odporučil každému chalanovi, ktorý je zvedavý. Len je to dosť hlučné, takže si pripadáte, ako by každý vedel, čo robíte . "

Poznámka: Nemôžeme zaručiť bezpečnosť tohto postupu. A teraz môžete pokračovať...

Už jste zkoušeli některou ze zmíněných metod?

Pohoda na gauči

"Keď som bol na strednej, používal som medzeru medzi vankúšmi v gauči v obývačke."

Občas som rada, že nemám deti. Obzvlášť mužského pohlavia.

Lego umelá vagína

"Ako bláznivý a nadržaný teenager som si z lega postavil vlastný stroj na milovanie. V skutočnosti som na to celkom hrdý, ale nikdy som nemal na to, aby som to niekomu povedal. V priebehu času som to už niekoľkokrát zdokonalil a urobil niekoľko skvelých vylepšení. To jse všetko, čo o tom teraz môžem povedať ... "

Kto by to bol povedal, na čo sa všetkému lego bude hodiť? Tomu sa hovorí skutočná vynaliezavosť.

Na opačnej strane

"Väčšina chalanov to robí tak, že si sadnú, tesne pritiahnú rukou penis a používajú klasické pohyby rúk tam a späť, ale to ma moc neberie. Ja si radšej ľahnem na brucho a tlačím špičku penisu na konce svojich prstov, v podstate to vyzerá, ako by som si to rozdával s posteľou. V 9 z 10 prípadov mám orgazmus do 60 sekúnd, keď to robím týmto spôsobom a tieto orgazmy sú lepšie ako tie, ktoré mám pri sexe. "

Najdôležitejšie je vedieť, čo vám robí dobre. Toto znie ako celkom dobrá metóda na vyskúšanie.

Horúca sprcha s niečiou špongiou

"Keď som bol mladší, rád som sa hral so špongiou. Síce sa zdá, že by to malo škriabať, ale napodiv keď som na ňu dal dostatok sprchového gélu, bolo to v pohode. Vždy bola v sprche jedna a ja som si s ňou skvele užíval. Popradvě absolútne netuším, čia bola. "

Takéto huby poznám, nie sú nikoho, väčšinou ich ani nikto nepoužíva, skrátka tam sú len preto, aby tam boli. Takže v poriadku.

Milovanie s ... ruličku od toaletného papiera

"Keď som mal 11, mal som sex s ruličku od toaletného papiera, kým som nezačal krvácať. Očividne to nebol veľmi dobrý nápad. Toto nikomu neodporúčam."

Vždy experimentujte čo najväčšou opatrnosťou a nenechajte to zájsť tak ďaleko, že začnete krvácať. Vyhnite sa teda radšej ruličkám od toaleťáka.

Použitie techniky táborového ohňa

"Moja obľúbená technika bolo použitie dvoch drievok na penis rovnako, ako keď sa snažíte urobiť oheň. Robil som to celý čas, čo som bol skaut. Bolo to brutálne, krv tiekla viac ako raz."

Opäť krv, snažte sa jej vyhnúť za každú cenu.

Někteří muži k masturbaci dokonce ani nepotřebují ruce.

Špeciálne skákanie

"Keď som bol v ôsmej triede, prišiel som na to, že keď si dám penis v erekcii medzi svoje stehná a budem skákať hore a dole, môžem sa tak priviesť k orgazmu. Bolo to veľa práce, ale svoju prácu to urobilo."

Je to ako zabiť dve muchy jednou ranou - zacvičíte si a ešte si pri tom urobíte dobre.

Masturbácia s banánom

"Vzal som si šupku od banánu (samozrejme až po odstránení banáne), strčil som do nej penis a trela tak dlho, kým som neejakuloval. Bolo to úžasné."

Aj ovocie alebo zelenina sa v sexe hodí, tak prečo nie pri masturbácii, že áno.

Užívanie si s plachtou

"Robím to takmer výlučne tak, že zabalím celé svoje telo do deky a plachty a potom sa proti nej triem a pritom si predstavujem, že ma prehltla obryňa."

Taká múmie v žalúdku obra, niektorí ľudia majú naozaj veľkú predstavivosť.

Maslo nadovšetko

"Keď som bol na strednej, bál som sa, že keď mama nájde v mojej izbe lubrikant, bude hneď vedieť, čo robím, tak som si dal pod posteľ tajnú zásobu masla, ktoré som používal na lubrikáciu. Samozrejme sa začalo po nejakej dobe kaziť , ale myslíte si, že ma to zastavilo? Vôbec nie. "

Chlapci v puberte nie sú žiadne masla a dokážu si poradiť. A mamička musela byť nepochybne nadšená, keď po niekoľkých dňoch, týždňoch, mesiacoch alebo rokoch našla pod posteľou niečo, čo kedysi bývalo maslo, ktoré sa jej záhadne stratilo z chladničky ... Z toho si príklad naozaj neberte.

Vrecko stačí

"Stále používam bočné vrecko svojho batohu ako erotickú hračku. Nemusím to ani lubrikovať alebo tak. Stačí to rozopnúť, vhupnúť do nej a užívať si."

Tak skúsiť to môžete, ale veľa asi záleží na type batohu.

Chlapci a muži nie sú žiadni svätuškovia a dokážu využiť naozaj všetko, aby sa uspokojili. Nie je ale úplne najlepšie použiť ruku ženy? Alebo jej inú časť? Nájdite si preto partnerku na erotické zoznamke!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.