Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Dajte si erotický predkrm

30.november 2017
Dajte si erotický predkrm

Jedlo a sex sú nepochybne dve z najlepších vecí, ktoré na svete existujú. Vzhľadom k tomu, že stolovanie je neoddeliteľnou súčasťou randenia, zaradenie jedla do sexuálneho života je ľahkým spôsobom, ako vyskúšať nové veci v posteli. V dnešnom článku sa dozviete, ktoré potraviny môžete zahrnúť do predohry.

Sexuálne úchylky zahrňujúce jedlo, ako napríklad sexuálne potešenie vyvolané sedením na jedle a iné formy vlhkých sexuálnych hrátok, môžu komukoľvek pripadať celkom mimo. Ale spojenie medzi sexom a jedlom má zmysel. Sex a jedlo sú príjemné aktivity, ktoré často zdieľate s tými, ktorých milujete. Či už večeriate u rovnakého stola s partnerom, zdieľate fotky svojich pokrmov na sociálnych sietiach alebo v prípade sexu si užívate v posteli, čo je zároveň tiež ideálne miesto pre raňajky v posteli. Nehovorte o tom, že sex má byť neporiadny, čo sa vám môže stať aj pri jedle. Ako vidíte, určité spojenie medzi jedlom a sexom existuje.

Nemajte strach. Existuje veľa spôsobov, ako do vašeho sexuálneho života nakombinovať jedlo, bez akýchkoľvek nepríjemnosti. Ešte sme vás nepresvedčili? Prečítajte si, aké potraviny môžete vyskúšať spolu s typmi pre začiatočníkov.

Čerešne

Zapojte do svojej predohry čerešne a trebárz tak, že vyzvete svojho partnera ku klasickému testu bozkávania. Kto z vás dokáže jazykom zaviazať na čerešňovej stopke uzol? Okrem toho sú čerešne naozaj skvelým doplnkom pre vašu sexuálnu hru. Prechádzajte čerešňami po tele svojho partnera alebo plody rozmačkajte a pokvapkajte partnerove erotogénne zóny čerešňovou šťavou a potom ju olizujte.

Nanuky a zmrzlina

S trochou fantázie nanuky síce tvarovo vyzerajú ako nejaký druh erotickej hračky, vzhľadom k ich konzistencii však nie sú vhodné k penetrácii. Nielen, že cukor obsiahnutý v tejto dobrote by dokázal vykoľajiť rovnováhu pH a potenciálne spôsobiť kvasinkovú infekciu, ale samostatná zmrzlina by sa vo vnútri vagíny roztiekla. Pre vagínu to vôbec zábava nie je, ale je to super zábava (a chutná) pre ústa.

Predveďte svojmu partnerovi svoje schopnosti, sajte a lízajte nanuk zatiaľ čo váš partner pozoruje alebo sa posaďte oproti nemu a ústami si vymieňajte ľadovú pochúťku medzi sebou behom bozkávania. Zmrazený dezert je tiež vzrušujúcim spôsobom, ako do vašeho sexuálneho života zapojiť teplotné hrátky. V tomto prípade môžete okrem nanukov vyskúšať aj klasickú zmrzlinu. Potrite bradavky či iné erotogénne zóny svojho partnera touto pochúťkou a zmlsnite si na ňom. Hoci táto pochúťka je studená, nepochybne vás oboch rozpáli.

Brie a krekry

Pokiaľ vaše chuťové bunky uprednostňujú pikantné pokrmy pred sladkým, môžete vyskúšať krémový plesňový syr brie rovnakým spôsobom, akým by ste použili čokoládový sirup, o ktorom si dnes ešte tiež niečo povieme. Rozotrite mäkký syr po tele svojho milenca a oliznite ho. Nezabudnite si užívať chuť, ktorá sa líši od klasických sladkých jedál používaných k týmto hrátkam.

Dejte si po sexu nebo během předehry hroznové víno!

Nevzrušuje vás predstava, že z tela svojho partnera olizujete chutný francúzsky syr? Brie a krekry môžu byť podávané ako desiata po sexe. Syrový tanier v posteli je do značnej mieri najelegantnejší a najchutnejší čistič ústneho podnebia, ktorý môže byť po orálnom maratóne. K dobrému syru patrí tiež víno, takže pokiaľ máte chuť na trochu romantiky, nalejte si pohár.

Hrozno

Raňajky v posteli po rannom sexe? Pridajte k svojím raňajkám hrozno a nakŕmte svojho partnera v štýle Kleopatri. Než sa ale dostanete k tejto post-sexuálnej desiate, hrozno môže byť použité pre teplotné hrátky pri predohre. Zmrazené hrozno je chutné aj bez penetrácie, tak si predstavte, aké výborné môže byť ovocie, keď pôjde o orgazmus. Cez noc nechajte strapec hrozna zamraziť, akonáhle budete ďalší deň pripravený na nejakú ľadovo-žhavú predohru, odtrhnite zmrazené hrozno a prechádzajte svoje či partnerove bradavky a iné erotogénne zóny.

Uhorka

Ak je to vykonané bezpečne, môžete rýchlo a jednoducho premeniť šalátovú uhorku na dildo. Používať potraviny, ktoré pripomínajú penis, ako erotickú pomôcku je však stále veľké tabu. Sú však rýchlo dostupné a zvedaví, mladí ľudia, ktorý začínajú ešte len experimentovať začnú s čímkoľvek, čo majú po ruke. Len si spomeňte na film Prci prci prcičky, kde okrem ponožiek, bol k masturbácii tiež použitý jablkový koláč. Vráťme sa ale späť k uhorke.

Ak používate uhorku k penetrácii, uistite sa, že ju používate bezpečne. Zamyslite sa nad tým. Než začnete uhorku jesť, riadne ju predtým očistite a to isté by ste mali urobiť, než si ju zasuniete do svojich ostatných otvorov. Ideálne k tomu použite antibakteriálne mydlo a teplú vodu. Nezáleží na tom, koľkokrát ju umyjete, hlavne na ňu potom nasaďte kondóm. Neexistuje síce žiadne riziko prenosu pohlavných chorôb, pokiaľ ju nepoužívate u viacerých partnerov, ale uhorky majú trochu drsnejšie hrany, preto bude oveľa jednoduchšie ju zasunúť, keď bude zabalená v latexe a pokrytá lubrikačným gélom.

Šľahačka

Šľahačka je klasickým doplnkom pri sexuálnych hrách z jedného prostého dôvodu. Je chutná a má perfektne načechrenú a napriek tomu lepivú konzistenciu, vďaka ktorej zostane na erotogénnych zónach, dokiaľ sa samozrejme nezačne roztekať. Či už si doma ušľaháte domácu alebo si kúpite v obchode šľahačku v spreji, naneste ju na svoje alebo partnerove bradavky či intímne miesta a opäť ju vzájomne olizujte, dokiaľ nebudete vrnieť rozkošou.

Vyzkoušejte čokoládový sirup a užijte si s partnerem sladké čokoládové hrátky

Použite šľahačku ako perfektnú cestu k orálnemu sexu tým, že vytvoríte čiaru od krku svojho partnera až nad intímne partie. Zlížte si cestu dole, potom pokračujte fajčením alebo lízaním. Zdobiť penis šľahačkou môže byť zábavné, u vagíny buďte však opatrný, aby sa šľahačka nedostala do vnútra, pretože cukor by mohol spôsobiť kvasinkovú infekciu.

Čokoládový sirup

Použitie čokoládového sirupu behom sexu je na trochu vyššej úrovni ako šľahačka, pretože sa oveľa viac zašpinite. Sirup je oveľa viac tekutejší, bude teda potreba viac akcie s vaším jazykom, aby ste sirup zo svojho partnera zlízali, akonáhle sirupom postriekate erotogénne zóny. Ale tiež odporúčame skúsiť čokoládový sirup zároveň so šľahačkou, je to naozaj lahodná kombinácia. Rovnako ako u šľahačky si dajte pozor, aby sa sirup nedostal do vagíny.

Chcete sa s čokoládovým sirupom trochu pobaviť, môžete ho použiť ku písaniu krátkych odkazov alebo kresleniu jednoduchých obrázkov na telo svojho partnera. Vzhľadom k tomu, že čokoládový sirup je tekutý skoro ako farba, hodí sa pre tento druh zábavy oveľa viac ako šľahačka. Použite väčšie plochy ako je chrbát, brucho alebo zadok, aby ste vytvorili malé srdiečka, iniciály alebo čokoľvek, čo vás napadne.

Čokoláda s konopnými semienkami

Ak vám a vášmu partnerovi nie je cudzie konope a chcete si trochu prisadiť, skúste do svojho sexuálneho života zaradiť čokoládu s konopnými semienkami tým, že sa ako súčasť predohry budete vzájomne kŕmiť touto lahôdkou. Reputácia rastliny konope ako afrodiziakum iba rastie, zohnať sa dajú výrobky od intímnych olejov na báze konope (ako je Floria) až po iné pomôcky, ktoré sú navrhnuté tak, aby vás priviedli k orgazmu.

Keď si vložíte kúsok čokolády s konopnými semienkami do úst a požiadate svojho partnera, aby si kúsok odkúsil, bude to samo o sebe intímnym aktom. Zostaňte u predohry, pokiaľ nepocítite účinky. Môže to trvať i celú hodinu. Dôležitá pripomienka pri použití konopných potravín: začnite s nízkym dávkovaním (5-10mg).

Špagety

Predohra nezačína v spálni. Špagety a paradajková omáčka sú komfortným jedlom a veľa z nás majú príjemnú spomienku z detstva na tento lahodný pokrm. Prekvapte svojho partnera tým, že uvaríte k jedlu špagety. Váš dom bude zaplavený bohatou vôňou cesnaku, masla a paradajkovej omáčky, čím vzniká vrelá atmosféra zrelá pre milovanie po jedle (pokiaľ dokážete prekonať omámenie touto vôňou).

Chcete vyskúšať sexy hrátky so špagetami, akonáhle bude večera hotová, choďte na to štýlom Lady a Trampa so slávnej Disney rozprávky a vychutnajte si špagetový bozk. Pokiaľ nie ste náhodou nahí, pre istotu použite servítku miesto podbradníka, aby ste sa nezašpinili.

Nechce sa vám variť? Zájdite do reštaurácie v Bratislavev Košiciach alebo v Trnave a objednajte si trebárz už zmienené špagety. Hlavne sa uistite, že budete mať potom kam ísť, aby ste spolu prežili vášnivú noc.

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.