Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Aj predohra vás môže odrovnať

25.september 2017
Aj predohra vás môže odrovnať

Predohra v sexe má svoje vlastné a hlavne dôležité miesto a význam. Niekto sa jej ale i napriek tomu stále rád vyhýba. Prečo? Nevie dotyčný ako na to? Nevadí, poradíme a to celkom štrnástimi variantami predohry pre každú príležitosť. Chceli by ste radšej sladkú alebo naopak neslušnú? I mužovi sa dá predohra spríjemniť.

Ako ženy sa nechávame rady zvádzať, ale niekedy je ale naozaj sexy prevziať velenie a verte tomu, že i muž to veľmi ocení. S našimi typmi na predohru ho budete mať tam, kde ho chcete mať, tak vzrušeného ako nikdy predtým!

Predohra, či sa to niekedy nezdá, je dôležitou súčasťou sexuálneho zážitku. Často sa zdá, že by ich muži najradšej úplne zmietli zo svetla sveta a niektorým ženám by to aj vyhovovalo, ale nie je nad to, keď sa k nejakej zaujímavej predohre dostane. Taká predohra tiež vašeho miláčika rozpáli a dostane ho do správneho roztúženia.

Je pravda, že pokiaľ neviete, ako správne na predohru, potom vám môže pripadať ako nudné predlženie sexu. V skutočnosti vám môže pripraviť skvelú cestu k božiemu sexu!

Lyžičkové šťastie

Kedy?

Keď ležíte v posteli a ste unavený alebo tiež keď máte kocovinu alebo keď nie ste trochári a máte oboje.

Ako na to?

Ľahnete si dámy do polohy lyžičky a trite svoj zadoček ako v spomalenom filme o partnerovo lono. Počujete potom "mmhhm" a neraz ucítite, ako začína váš partner reagovať. A vy? Maznajte sa! A ako? Napríklad tak, že vás partner chytí do naručia, bude sa hrať s vaším klitorisom a môže si k tomu vziať na pomoc lubrikačný gél.

Prečo je to super?

V polohe lyžičiek potom môžete pokojne zaspať.

  • Dana: "Mám pocit, že ju dosť flákame. Ja sa koľkokrát nestačím ani vzrušiť a radšej použijeme lubrikačný gél. Neviem, možno mám problém, ale proste nie som vlhká. Partner sa mi veľmi páči a priťahuje ma a orgazmus mám skoro stále, to sa nemôžem sťažovať."

Vlhká zóna

Kedy?

Pod sprchou.

Ako na to?

Najprv sa zamerajte na mužovu pýchu a poriadne ho umyte. Uchopte ho oboma rukami, po nanesení peny nimi točte oproti sebe. Pekne pevne, keď bude dobre namydlený, nebude ho to bolieť!

Prečo je to super?

Je to skutočne čistá záležitosť.

Stopka

Kedy?

Keď ste v aute.

Ako na to?

Zastavte si na lesnej ceste, výhovorka ako, že "musíte" sa dá pokojne použiť. Dámy vezmú potom do ruky jeho "riadiacu páku", dopredu, dozadu, ...a nakoniec vycúvať domov. Nezabúdajte pridávať plyn!

Prečo je to super?

Pre mužov už len preto, že je to jeho auto a zbiera zážitky. Pre ženu už len preto, že sa v tejto chvíli pre muža stane auto vedľajšie.

Fotenie

Kedy?

O daždivých nedeliach.

Ako na to?

Navzájom si urobte sexy fotky. V posteli. Na stoličke. V kúpeľni. Ideálny je na to polaroid, a to vďaka veľmi lichotivej neostrosti.

Prečo je to super?

Tieto obrázky vás nažhavia aj neskôr, kedykoľvek sa na to pozriete.

  • Markéta: " Tak u nás je to ako kedy. Niekedy je to dlhé, že ma to občas prestáva baviť."

Nohavičkový trik

Kedy?

Pri nakupovaní.

Ako na to?

Je unavený z nakupovania? Stiahnite si v kabínke nohavičky, vtlačte mu ich do ruky, pozrite sa mu priamo do očí a čo myslíte že sa stane potom? Je to iba na vás, či to stihnete domov alebo zostanete v kabínke.

Prečo je to super?

Váš partner bude od tej chvíle milovať nakupovanie a bude pri ňom aspoň dúfať alebo dokonca spomínať.

Mobilné "hottie"

Kedy?

Pri písaní SMS.

Ako na to?

Začnite vždy nevinne: "Teším sa, keď ťa uvidím!" Keď si to prečíta, môžete dodať niečo v štýle: " Moja vagína/penis tiež". To zapôsobí.  S čím viac sexy fotkami to ide tiež. Ale ukazujte iba detaily.

Prečo je to super?

Iste dostanete rovnako sexy odpovede.

Ovocný poplach

Kedy?

Keď chcete pripraviť partnera o rozum (a máte grapefruit).

Ako na to?

Najprv sa musíte pustiť do prípravy: odrežte horný a dolný koniec ovocia, potom prevŕtajte stred lyžičkou tak, aby bol vzniknutý otvor o niečo menši než partnerov stoporený penis. Zaviažte mu oči, navlieknite mu svoju vlastnoručnú erotickú pomôcku a pohybujte hore a dole. Samozrejme pokiaľ to chcete žhavé, tak zapojte svoje ústa.

Dámy môžu tiež svojich partnerov nažhaviť "zaujímavou" konzumáciou banánu.

Prečo je to super?

Je to pre muža ako spojenie styku a orálneho sexu.

  • Ian Kerner (sexuológ): "Keď muž vysaje podlahu, vyperie bielizeň a vyžehlí, bez toho aby ho žena musela požiadať, je to najlepší spôsob, ako ženu nažhaviť. V angličtine pre tento typ erotických aktivít používajú termín choreplay (foreplay je predohra a chores sú domáce práce)"

Trochu predohry v posteli neuškodí

Striptíz

Kedy?

Keď ste trochu pod vplyvom alkoholu, potom vám to nebude pripadať vôbec trápne.

Ako na to?

Hoďte si partnera na posteľ, zhasnite svetlo, nechajte svietiť iba mobil a začnite sa pomaly zobliekať. A jednu vec si nechajte, keď dôjde na vec, tak ženy si môžu nechať lodičky.

Prečo je to super?

Každý letí na striptíz.

Caffé latte

Kedy?

Na nudných rodinných oslavách.

Ako na to?

Sedí oproti vám? Tak si asi každý vybaví scénu z filmu, kde sa začínajú pod stolom diať neprístupnosti. Vyzujte sa z topánok a pod stolom sa ho dámy dotknite nohou. Áno, tu! Pritom vám môže zliznúť trochu šľahačky z ukazováčiku a potom už si môžete nájsť voľnú izbu.

Prečo je to super?

Konečne sa niečo deje!

Joe Kort (sexuolog): "Počujem to od klientov pravidelne. Muži hovoria, že pre nich predohra začína dávno pred tým, než sa dostanú do spálne. Ženy najskôr potrebujú duševné napojenie."

Spútaný

Kedy?

Po pozretí "Päťdesiat odtieňov šedej"!

Ako na to?

Priviažte ho šátkom k posteli (áno, ruky aj nohy) a zaviažte mu oči. Dobrý chlapec, zlý chlapec? Teraz to máte v rukách vy. Štetcom mu prejdite po krku, bruchu, semenníkoch, štipnite ho do bradavky, nechajte na jeho žaluď nakvapkať trochu slín. Nebojte sa, už vás niečo ďalšieho napadne samo od seba. A ak chcete, tak si ho ochutnajte, nehanbite sa!

Prečo je to super?

Ak človek nevidí, všetko ostatné vníma mimoriadne intenzívne.

  • Danushka-6: "Predohru si radi spestríme spoločnou sprchou či kúpeľov, masážou, niekedy skúsime rôzne hračky, zviazovanie... Predstavivosti sa predsa medze nekladú. Len je potrebné sa baviť o tom, čo chceme vyskúšať."

Ľadová extáza

Kedy?

V horúcich nociach.

Ako na to?

Vezmite si do úst kocku ľadu a pomaly s ňou prechádzajte po jeho tele. Potom po tejto stope jazdite jazykom. Z rozdielu teplôt bude šalieť.

Prečo je to super?

S ľadom je to vždycky vzrušujúce.

Hrátky

Kedy?

Keď máte chuť na niečo nové.

Ako na to?

Vžite sa do nejakej role. Môžete skúsiť hovoriť s akcentom alebo vyskúšajte novú identitu i keď to znie detinsky, je to nesmierne vzrušujúce. Taká klasika je napríklad šéf a jeho sekretárka.

Prečo je to super?

Môžete si splniť tajné priania.

Ochutnávka

Kedy?

Pri varení vo dvojici.

Ako na to?

Vezmite si zásteru, inak nič. Vôbec nič! Čo sa podáva? Cuketa, mrkva, uhorka. Naozaj výborná zeleninová panvica! A k tomu erotické myšlienky ako korenie.

Prečo je to super?

Jedlo a sex je najlepšia kombinácia v každej situácii.

Rýchlovka

Kedy?

S láskou na jednu noc.

Ako na to?

Vezmite si do ruky odvážne jeho penis a bez dlhého otáľania si ho zaveďte. Skôr, ako sa opýtate, kde je predohra? Tak u jednorazových čísiel sa to počíta aj ako predohra.

Prečo je to super?

Vezmite si, čo chcete. Máte to vo svojich rukách!

Julia Gaia Poupetová (sex trénerka): "Myslím, že keď majú partneri chuť, tak je rýchlovka oveľa lepšia! Predlžovať sex kvôli presvedčeniu, že to tak má byť, je najlepšia cesta k nudnému stereotypu."

Tak už viete ako na to, tak si nájdite niekoho, s kým budete trénovať. Odkiaľ bude? Že by z Bratislavy?.

[ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.