Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex na jednu noc: čo by ste mali robiť a čo naopak nie?

14.september 2017
Sex na jednu noc: čo by ste mali robiť a čo naopak nie?

Uvažujete o jednorazovom sexe čiže sex na jednu noc? Viete, čo by ste mali robiť a čomu by ste sa mali naopak vyhnúť? Prečítajte si typy v našom dnešnom článku.

Nepokazte si noc, ktorá by mohla byť úplne fantastická tým, že urobíte chybu. Koľko krát ste sa ocitli blízko sexu na jednu noc, ale na poslednú chvíľu sa to zvrtlo, pretože ste nevedeli, ako sa máte chovať? Verte tomu alebo nie, nie ste samy. Nezáväzné užívanie si môže byť celkom mätúce.

I keď je pravda, že pre sex na jednu noc v skutočnosti neexistuje žiadny súbor pravidiel, ktoré sa vzťahujú na všetkých, existujú ešte niektoré základné veci, ktoré by vám mali pomôcť si takúto noc maximálne užiť. Nezabudnite, že aj keď pravdepodobne, že už nikdy v živote tú druhu osobu neuvidíte, nechcete zanechať zlý dojem.

Poďme sa len pozrieť na to, čo by ste teda mali a čo nemali robiť.

Nemajte sex na jednu noc s kamarátom

Užívanie si s niekým, koho poznáte, sa obecne považuje za veľmi zlý nápad. Je pravdepodobné, že toto budete ľutovať a vaše priateľstvo nebude nikdy také, aké bolo predtým. Navyše sa to môže dokonca zhoršiť, pokiaľ sa niekto z vás do toho druhého zamiluje. Sex na jednu noc je nezáväzný, nemali by ste teda do toho primiešať city.  Okrem toho, keby ste sa vzájomne mali radi inak ako len platonicky, pravdepodobne by ste už dávno boli vo vzťahu.

Skúste sa zoznámiť s niekým online

Existuje veľa zoznamiek, na ktorých sa môžete zoznamovať s ľuďmi, ktorý rovnako ako vy hľadajú niečo nezáväzné. Nevyhýbajte sa takým stránkam, môžu vám totiž pomôcť dosiahnuť váš ciel. Dobrým pravidlom, ktoré treba dodržiavať, je vždy hľadať osobu, ktorú považujete za fyzicky atraktívnu, ale v dlhodobom horizonte si nedokážete predstaviť, že by ste mohli byť vo vzťahu.

Nepredpokladajte, že ten druhý chce mať sex

Nikdy, a tým naozaj myslíme nikdy, nepredpokladajte, že niekto s vami chce mať sex, len preto, že s vami flirtuje alebo vykazuje známky náklonnosti. Bez ohľadu na to koľkokrát sa vaše oči behom večera stretnú alebo jak vzrušujúce bolo vaše bozkávanie, to niekedy môže znamenať len nevinnú zábavu a nič viac.

Najskôr sa opýtajte

Miesto predpokladania, že o tom ma ten druhý záujem, sa radšej najskôr opýtajte. Nikto, kto za to naozaj stojí, nebude tou otázkou urazený. Uistite sa, že ten druhý si jasne uvedomuje vaše zámery na noc, nechcete predsa, aby vaše zámery pôsobili zavadzajúco.

Iba potom, keď dostanete súhlas, neváhajte a urobte ďalší krok. Sex je konsenzuálny, to znamená, že obaja partneri by mali chcieť dobrovoľne, nikto by sa nemal cítiť nútený alebo by nemal byť manipulovaný do presvedčenia, že o to stojí. Preto pokiaľ ten druhý odmietne našu ponuku na sex na jednu noc, rešpektujte jeho rozhodnutie a netlačte na pílu.

Nemajte nechránený sex

Najhoršie, čo môžete urobiť, je predpokladať, že ten druhý sa o všetko postará. Že na schôdzku príde s kondómamy a žena bude užívateľkou antikoncepcie. Okrem možnosti otehotnenia stále existuje riziko pohlavne prenosných chorôb. Predsa si jednu takú nechcete priniesť domov, že nie? Vzhľadom k tom, že skutočne nepoznáte osobu, s ktorou chcete mať jednorazovku, je na vás, aby ste sa postarali o svoje zdravie. Buďte preto vždy pripravený.

Ponúknite sprchu

Vždy používajte ochranu

Vždy používajte ochranu, keď sa chystáte mať sex na jednu noc. Pokiaľ viete, že by sa vám v noci mohlo pošťastiť, popadnite doma kondómy, než niekam vyrazíte. Alebo ich kúpte cestou. či ale nečakane preskočí iskra medzi vami a niekým, s kým ste sa práve zoznámili v miestnom bare a zabudli ste kondómy doma, neváhajte a pozvite ho k sebe domov alebo sa aspoň doma zastavte, pokiaľ ani ten druhý u seba nemá žiadnu ochranu. Bez ochrany sa neoplatí vystavovať sa riziku pohlavných chorôb.

Nehanbite sa

Krutá pravda je, že behom sexu na jednu noc zábavu pokazíte iba jednému človeku a to samy sebe. Nie každý sa cíti pohodlne, keď sa musí zobliecť pred niekým, koho nepozná, nijak vám ale nepomôže to, že sa budete hanbiť, či sa už jedná o váš vzhľad, preferencie, fantázie atď. Nezabúdajte, že ste spolu na rovnakej lodi. Preto hoďte svoje obavy z hlavu.

Buďte otvorení o vašich preferenciách

Miesto toho, aby ste mlčali o vašich záľubách a neľúbosť, snažte sa o nich čo najviac hovoriť, chcete predsa sex a najlepšie veľa dobrého sexu! Vzhľadom k tomu, že vás ten druhý v podstate nepozná, neváhajte ho viesť. Povedzte tomu druhému, čo vás odpudzuje, aké polohy sú vaše obľúbené alebo či existuje niečo, čo by ste chceli vyskúšať, ale doteraz ste nemali šancu.

Pokiaľ máte problémy sa uvoľniť, skúste o tom premýšľať takto - neboli by s vami, keby o vás nemali záujem.

Nemyslite si, že z toho vznikne niečo viac

Sex na jednu noc obvykle trvá tak dlho, ako sám názov napovedá - len jednu noc. Užiť si noc s niekým, koho poznáte len chvíľu a dúfať, že z toho bude niečo viac ako nezáväzný sex, je skutočný recept na katrastofu. To sa môže odohrávať vo filmoch, ale v skutočnosti to takto vôbec nefunguje.

Uvedomte si, že je to len na jednu noc

Chcete si poriadne užiť a ísť domov s úsmevom na tvári, budete sa musieť vyrovnať zo skutočnosťou, že užívanie si nie je určené prerasť neskôr do vzťahu. Nezáväzné užívanie existuje iba pre dvoch dospelých ľudí, ktorý majú spoločný konsenzuálny sex a o tom to celé je. O nič viac tu nejde.

Samozrejme existujú príbehy o kvitnúcom vzťahu, ale buďte k sebe úprimný, koľko krát sa vám to stalo? V skutočnosti väčšinou už nikdy toho druhého neuvidíte. To je dôvod, prečo je najlepšie vynechať duchaplné konverzácie a miesto toho udržať veci ľahké a neformálne.

Nesnažte sa po sexe vykĺznuť

Dokonca i keď by ste nemali formovať žiadny citový vzťah so svojim partnerom na noc, plížiť sa po sexe preč nie je slušné a neúctivé. Nevyšiľujte pre nim potom. Nie je vaším smrteľným nepriateľom, ale je to proste niekto, s kým ste mali sex! Chovajte sa úplne normálne a rovnako, ako keď ste sa zoznámili.

Chovajte sa dospelo

Opýtajte sa, či by nechcel ostať cez noc a pokiaľ áno, ponúknite mu sprchu a raňajky ráno - je to jediná správna vec, ktorú môžete urobiť a je veľmi pravdepodobné, že to ten druhý ocení. Pokiaľ ste obaja vypili trochu viac alkoholu a po sexe nechcete spolu tráviť noc, uistite sa, že ten druhý sa dostane bezpečne domov.

A v neposlednej rade mu nezabudnite poďakovať za krásne strávený čas! Je to znamenie úcty a dokazuje to, že ste dostatočne zrelý, aby ste mohli správne prevádzkovať sex na jednu noc.

Teraz už viete, čo by ste mali a čo by ste nemali robiť, keď chcete mať nezáväzný sex na jednu noc, tak sa teraz môžete s chuťou pustiť do zoznamovania a hľadania ideálneho partnera na našej zoznamke. Veľa šťastia!

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.