Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Užite si sex víkend!

18.august 2017
Užite si sex víkend!

Zabudnite tiež raz na svoje typické víkendové plány a urobte si čas len sami pre seba a svojho partnera, užijete si potom veľa vášne, príjemnú zábavu a zrelaxujete seba aj svoje telo. Ako by takýto víkend mohol vyzerať?

Piatok

16:00 hodín

Odpočívanie začína a vy už cítite chvenie okolo žalúdka. A to je len dobre. Aby ste toto chvenie cítili aj o niečo nižšie, pošlite svojmu partnerovi nabudzujúcu SMS. Mohlo by od vás prísť treba niečo takéto: "Ahoj, šialene sa teším na náš víkend! Svoje oblečenie môžeš rovno nechať v práci. V ďalších dňoch na seba nič potrebovať nebudeš."

Tí najodvážnejší k tomu môžu pridať ešte nejakú šteklivú fotku. Čo na nej bude? No, to záleží len na vašej fantázii a odvahe, môže to byť časť tela od vašich pier, ktoré napríklad práve sajú prst, cez bradavky až po detailnejšie snímky, na ktorých môže byť všetko možné.

18:00 hodín

A je to tu, vaša druhá polovička strká kľúč do zámku, otvára dvere a vstupuje do bytu. Síce nevidíte jeho sklamaný pohľad, zato cítite úľavu, keď mu zozadu strhnete oblečenie z tela. Ale pozor! Keď na neho čakáte za dverami v spodnom prádle, dbajte na to, aby ste ho nevystrašila až príliš. Mohol by sa napríklad ohnať a bolo by po romantike, tiež by ste mohli utekať na pohotovosť.

18:30 hodín

Sex v predsieni vyvoláva hlad, ale na klasickú večeru asi nebudete mať práve tú pravú náladu. Preto si vopred pripravte piknik potrebný pri sviečkach na zemi. Lákavé jednohubky, ako napríklad kocky syra, hrozno, krevety a sušienky. K tomu pohárik Prosecca alebo vína. Dohodnite sa na nasledujúcich 48 hodín na tom, že ani vy, ani on si nesmiete vziať sami nič do úst. Vidličku alebo lyžičku môžete použiť jedine v prípade, že by sa jedlo nedalo nabrať inak.

Kto toto pravidlo poruší, už nesmie svoje prosecco piť normálne. Od tejto chvíle ho môže už len lízať z tela toho druhého.

19:50 hodín

A teraz pekne do sprchy! Posaďte sa, áno, ide to aj v sprche, vzájomne sa namydlite sprchovým gélom a láskyplne umyte tomu druhému vlasy. Pritom sa snažte o príjemný tlak a pomalé krúženie. Zatvorte oči a nechajte pracovať svoje prsty. Potom sú na rade tie vaše vlasy. Pokúste sa to vydržať a toto číslo dokončite bez sexu. Vaša túžba bude zase vysoká. Keď sa budete vzájomne sušiť uterákom, mazať krémom, ľahko dosiahnete ďalšej úrovne vzrušenie.

21:00 hodín

Na niečo sa spoločne pozrite a nechajte sa inšpirovať. Sadnite si na pohovku a vyberte napríklad video "Objevování bodu G". Ak sa počas tejto hodiny a pol alebo po nej stane z teórie prax, je už len na vás.

22:45 hodín

Než pôjdete do postele, rozprávajte tomu druhému ešte príbeh na dobrú noc. Nie ústami, ale svojím telom.

23:55 hodín

Trochu zvýšte teplotu v miestnosti, vytiahnite hodvábne obliečky a spite bez jediného kúska látky na tele. Teraz v lete sú podmienky priamo ideálne. Áno, aj nohavičky i trenírky sú zakázané. Pritlačte sa k hrudníku svojho partnera alebo si ľahnite do polohy lyžičiek. Kedy naposledy ste spali takto pritúlený?

03:00 hodín

Budík s vibračným budením vás prebudí. Váš partner hlboko spí? Super! To ste presne chceli. Orálny sex ho jemne preberie. Stavte sa, že po tejto akcii si bude môcť odškrtnúť jeden bod zo zoznamu želaní každého muža.

Užite si víkend plný sexu

Sobota

09:30 hodín

Ako náhle sa váš partner vráti po vyčistení zubov z kúpeľne, pritlačte ho v ráme dverí chrbtom k jednej strane. Do ruky si dopredu pripravte trochu lubrikačného gélu alebo masážneho oleja, s ktorým ho teraz "potrestáte". Predsa vás nechal v posteli, a to ste si rozhodne nezaslúžili. Pretože ste ale dobrý človek, o trest sa s ním podelíte a tiež si doprajete medzi nohami trochu toho gélu. Najneskôr teraz by vás mal on pritisnúť chrbtom k protiľahlej strane a zviesť vás.

09:55 hodín

Nebojte, ešte nie je čas na ďalší sex. Mali by ste sa predsa trochu najesť, určite vám obom vyhladlo. Preto teraz musí miesto sprchy dôjsť do najbližšej pekárne pre čerstvé žemle. Vlhká spomienka ho bude určite poháňať späť k vám.

10:30 hodín

Pripravili ste raňajky. U jedálenského stola v kuchyni? Zase? Tak predsa raňajkujete aj večeriate každý deň. Tento víkend má byť ale výnimočný. Dnes raňajky servírujte tam, kde visí veľké zrkadlo. Môžete ho dať v najhoršom prípade aj k jedálenskému stolu. Hlavne, aby ste sa obaja dobre videli. Čo na seba? Samozrejme nič! A myslite na nepoužívania príborov.

11:30 hodín

Príjemne sýty sa teraz premiestnite na pohovku. A teraz si pustite nejaké zaujímavejšie DVD ešte ako včera. Trebárs ako na takú zmyselnú masáž by bolo fajn video.

13:20 hodín

Aj keď by vám teraz zima rozhodne byť nemala, nahí ste už boli celkom dlho. Je čas na nejaké to oblečenie. Ale o tom, čo si oblečiete rozhodne ten druhý. Bez odvrávania. Nemusíte v tom vychádzať z dverí. Ale zase aspoň získate predstavu, čo sa tomu druhému páči.

15:05 hodín

V tejto chvíli už ste si tak blízko, že pár jasne povedaných slov nevyvedie ani jedného z rovnováhy. Urobte si pohodlie a zostavte si zoznam. Nie, o nákupy nepôjde. Spíšte si svoje sexuálne predstavy. Napríklad "číslo vo výťahu" alebo v bazéne. Ak neviete, aj na to už vynašli aplikáciu.

22:25 hodín

Nechajte si prečítať rozprávku na dobrú noc. No dobre, nebude to úplne rozprávka, ale niečo trochu zábavnejšie. Vyberte si nejaký super sex titul. Trebárs "Sex v Prahe" od Jany Collins alebo "Príbeh O" od Pauline REGA.


Víkend plný sexu

Nedeľa

10:20 hodín

To je škoda, že majú v nedeľu v pekárňach zatvorené. Váš poklad teda bude musieť zlízať med a marmeládu priamo z vášho tela. A potom si sladké lízatko zaslúžite aj vy. Možno vám to až tak veľmi vadiť nebude, nie?

12:40 hodín

Samozrejme, že aj dnes vás čaká jedna lekcia. Bondage pre začiatočníkov. Nemajte strach, nemalo by pritom ísť o bolesť. Alebo len takú, ktorá bude 100% príjemná vám obom. Dôraz sa v tomto prípade kladie hlavne na vzájomnú dôveru. Začnite pokojne s pripútanými rukami k posteli. Alebo spútanými nohami. Nepotrebujete rovno investovať do chladných policajných pút.

Svoj účel dokonale splní aj krásne mäkký šál alebo hodvábna pančucha, ktorá bude 1000x pohodlnejšie a aj krajšie. Neuťahujte ju ani príliš silno, aby ste nebránili prietoku krvi. Nie je od veci si vopred dohodnúť nejaké záchranné slovo.

14:05 hodín

Je čas na plánovanie budúcej dovolenke. Môžete sa dohovoriť na návšteve pláže snov, tam by hral sex svoju úlohu v každom prípade.

16:30 hodín

Dohodnite sa na tom, že si váš partner smie teraz robiť, čo chce, pozerať sa na futbal alebo sa hrať na playstationu. Kútikom oka vás bude vnímať. Začnite sa hrať sama so sebou a uvidíte, či získate jeho pozornosť. Určite sa k vám pridá.

17:45 hodín

Teraz si zacvičte. Zamerajte sa napríklad na tantru. Niečo vám vadí alebo je pre vás nepohodlné? Väčšinou stačí len ľahko zmeniť uhol alebo si spodnú časť podložiť vankúšom, aby ste si to mohla naplno vychutnať.

19:00 hodín

Spoločne si pripravte sushi. Ale nie len tak hocijaké, je to predsa erotický víkend. Váš partner stojí za vami a rukami vás drží za paže. Máte na sebe len niečo veľmi ľahkého alebo vôbec nič. Ďalší priebeh hry máte vo svojich rukách.

20:20 hodín

Dotýkať sa nemusíte len svojimi prstami. Otestujte niekedy, aké by bolo hladkať partnera svojimi bradavkami. Pomaly pritom prechádzajte po jeho celom tele. Okolo jeho bradaviek je dobrá chvíľa na zastávku.

22:00 hodín

Víkend je takmer u konca, ale nebuďte smutný, radšej tieto chvíle ešte zachyťte na fotografie. Pripravte sa na fotenie aktov. Urobte si selfie pri sexe. Ale je dobré pre všetky prípady nefotiť tvár. Ak ste odvážnejší, urobte si aj nejaké to zaujímavé video.

23:15 hodín

Pozrite sa do svojich diárov a dohodnite sa hneď na dátume budúceho erotického víkendu. Dlhšie ako pol roka by to byť nemalo. Budúci víkend je zase príliš skoro, pretože nechcete, aby tieto chvíle zovšedneli. Dohodnite sa, že nabudúce to bude organizovať ten druhý.

23:40 hodín

Vložte lístok s odkazom v štýle "Teším sa nabudúce!" do partnerovej tašky alebo vrecka bundy. Tak si ešte ráno pripomenie váš poriadne žeravý a bezstarostný víkend.

Zaregistrujte sa na online zoznamku a nájdite si partnera na erotický víkend podľa vašej réžia.

Zdroj: http://www.shutterstock.com/

[ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.