Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Trápne príbehy o prvom sexe - to by ste naozaj zažiť nechceli!

15.august 2017
Trápne príbehy o prvom sexe - to by ste naozaj zažiť nechceli!

Trápnych príbehov, nad ktorými sa pobavíme, nie je nidky dosť. Ľudia sú škodoradostný a radi sa zasmejú cudziemu nešťastiu. Ale prečo nie? Keď nám to sami účastníci trápneho zážitku takto pekne naservírujú... Bolo vaše poprvé horšie?

Strata panenstva či panictvo predstavuje pre väčšinu ľudí už samo o sebe dosť trápny moment. V tú chvíľu si totiž uvedomíme, že naše prvýkrát nie je nejaký ten pekný magický moment, ako to vykresľuje vo svojich filmoch Hollywood, naopak je to chvíľa, keď sú obidvaja väčšinou dosť nervózny, boja sa trapasu, ktorý si nemálo kedy týmto aj sami privolajú. Spätne sa to môže zdať ako hlúposť a sami "postihnutie" sa tomu za pár rokov smejú, našťastie. Aj práve vďaka tomu si tu teraz môžete prečítať 10 najtrápnejších prvýkrát, ktoré sú rozprávané od mužov i žien. Ten, kto svoje prvýkrát ešte nezažil, by si pravdepodobne nasledujúce riadky nemal čítať, aby sa zbytočne nevystrašil. Mohlo by to mať na vaše prvýkrát neblahý efekt.

Môj penis nevošiel dovnútra

Neviem, či sa presne toto berie ako trápna historka, ale pre mňa to bolo trápne a nervydrásajúci dosť. Niekoľkokrát sme sa snažili mať sex zo svojou priateľkou, ale nemohol som sa dostať dovnútra. Nemyslím tým to, že by ju to bolelo tak, žeby sme museli prestať, myslím tým to, že proste nešiel strčiť dovnútra. Pripadal som si, ako by som narážal do steny z mäsa. Skúšali sme sa viac nažhaviť, i penetráciu pomocou prstov, ale stále sa mi nedarilo zasunúť špičku penisu. Nikdy sa nám nepodarilo a popravde, i toto je dôvod, prečo sme sa nakoniec rozišli. Stále to považujem za svoje po prvé kôli tomu úmyslu, ale bolo to horšie, než som si predstavoval.

Pristihli nás v aute

Po prvé som mala sex v aute môjho brata. Parkovali sme niekde, kde som si myslela, že sa jedná o naozaj odľahlé miesto na vidieku. Nič menej, bohužiaľ mal môj brat pár kamarátov, ktorý práve radi schádzali na motorkách takéto prašné cesty. Tí uvideli jeho auto a mysleli si, že možno potrebuje pomoc a tak zastavili, aby mu ponúkli pomocnú ruku. Do dneška ma stále nenechajú na pokoji, pretože sa hrozne bavia tým, že ma prichytili práve pri niečom takom.

Zničohonič začal plakať

Proste začal plakať. Na také láskyplné slzy šťastia, ktoré by som asi pochopila, ale ozajstné vzlykanie, celý sa pri tom triasol. A to celé aj keď stále ešte prirážal. Randili sme spolu naozaj dlhú dobu a prišli sme o to obaja naraz, takže to bol špeciálny moment. Ale on z toho urobil niečo, pri čom som necítila vôbec dobre ...

Spermicidný gél vs. moje ústa

Čítala som v magazíne pre ženy, že sexy spôsob, ako nasadiť mužovi kondóm, je pomocou úst, tak som si povedala, že to skúsim. Nezohľadnila som ale to, že celý kondóm bol pokrytý spermicídnym gélom, takže celá moja pusa sa hneď znecitlivela. Bol to naozaj šialený pocit. Nakoniec sme sa tomu ale zasmiali.

Prdla som si na jeho semenníky

Nebola som pripravená na ten veľký tlak na moje vnútornosti, keď bol vnútri, takže som si na neho prdla. Viem, že prdenie počas sexu nie je zas tak hrozná vec a stáva sa to celkom bežne, ale my sme prežívali naozaj vnútorne a pre nás významný sex o svadobnej noci, ktorý sme si vždy predstavovali, že to bude monumentálne udalosť a zrazu som ho zničila mojim prdnutím na jeho semenníky, čím som zabila svoju nežnú ženskosť. Schovávala som si tvár ešte ďalších niekoľko hodín, ako veľmi som sa hanbila, čo spätne považujem za tú najtrápnejšiu časť tejto historky, pretože teraz na neho prdí tak často, že je to prakticky bežná záležitosť.

Ako prebiehalo vaše poprvé?

Krvácalo mi z nosa

Bol som s dievčaťom, ktorá už sex mala, ale ja nie, čo už vo mňa samo o sebe vyvolávalo naozajstnú úzkosť (predovšetkým kvôli tomu, že som nevedel, aký budem). Každopádne, veci pokročili, dostali sme sa ku koncu, ja som bol hore a snažil som sa pôsobiť úplne v pokoji, ale v mojej hlave to znelo asi ako: "jooo, supéééééér! Uuuuuuhuuuuu!" Zrazu otvorila oči a strašne kričala, potom sa odo mňa rýchlo odtiahla a potom som si všimol, že má krv tak na svojej tvári, tak i hrudníka. Kvôli môjmu veľkému vzrušenie z celej tej akcie mi totiž začalo krvácať z nosa a rovno to kvapkalo na ňu ...

Ejakuloval priamo do môjho oka

Obaja sme mali mať sex prvýkrát a chceli sme to skúsiť bez kondómu s tým, že on ho včas vytiahne. No, našťastie sme sa k tomu dostali, on ho vytiahol a jeho strela letela priamo nad mojimi prsiami rovno na tvár a okrem iného i do oka a do vlasov. Nabudúce sme sa už rozhodli pre kondóm, už len aby sme ušetrili ten čas namiesto upratovania toho neporiadku.

Mali sme sex pred všetkými

Bol som na jednej party a bol som naozaj veľmi, veľmi opitý. Dievča, do ktorého som bol už niekoľko rokov zamilovaný, so mnou začala flirtovať. Po ďalšej hodine klopenia drinkov a ohmatávania sa navzájom som ju odviedol z party preč, aby sme si našli nejaké pekné miestečko, kde budeme sami. No, ale práve v tejto chvíli mám trochu okno. Iba som si myslel, že keď už nie sme niekde úplne preč, sme aspoň niekde, kde nikto iný nebude, ale mýlil som sa. Ako sa totiž zdá, boli sme na dohľad každému, kto by sa chcel pozrieť na môj trápny a opilecký pokus o svoj prvý sex, čo bola väčšina mojich priateľov. Tý mi potom samozrejme dosť nedbalo predostreli všetky detaily.

Len tam sedel a neprirážal

Môj priateľ na strednej škole akosi trochu nevedel, čo má pri sexe robiť. Myslela som si síce, že je to trochu divné, ale bola som tiež panna a tak som si hovorila, že je možno len trochu viac opatrný než ja. Takže mi ho tam strčil a potom tam len tak sedel a nezačal prirážať, kým som mu to nenavrhla. Nezostal ale tvrdý a hovoril, že ho všetok ten očný kontakt znervózňuje. Tak sme skúsili polohu na psíka a to už bolo miliónkrát lepšie, potom už sa do toho dostal. Avšak, za rok sme sa aj tak rozišli.

Zlá diera

Proste som ho strčil omylom do zadku. Bolo mi 15, netušil som, čo mám zo ženou robiť. Chudák dievča.

Stála sa vám tiež nejaká trápna nehoda, zažili ste nejaký potupujúci zážitok behom prvého sexu? Dúfame, že nie alebo že z neho už máte srandu. A pokiaľ ste poslednú dobu bez sexu a radi by ste si ho zase s niekým užili - kľudne svoje poprvé- zaregistrujte sa na sex zoznamku, na ktorej si môžete dosova vyberať z veľa partnerov a partneriek, s ktorými by ste si mohli splniť svoje tajné sexuálne fantázie a sny.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.