Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

V čom uchovávať erotické hračky a pomôcky? - 1. diel

10.február 2022
V čom uchovávať erotické hračky a pomôcky? - 1. diel

Erotické hračky vám majú priniesť veľa a veľa rozkoše. Ale pozor! Keď ich budete zle skladovať, môžu vám namiesto nej spôsobiť infekciu a podráždenie. Naučte sa svojich intímnych pomocníkov správne skladovať a kúpte si puzdro, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

Len na upresnenie: riziko infekcie a podráždenia nepredstavujú samotné erotické hračky. Za predpokladu, že používate také hračky, ktoré sú vyrobené z materiálu bezpečného pre telo (silikón, nerezová oceľ, ABS plast a sklo), nemusíte sa báť, že by vašim intímnym partiám ublížili. Riziko plynie z prachu v šuplíku a chlpov domácich maznáčikov, ktoré sa pravdepodobne usídlia na vašich hračkách behom chvíľ, čo ich nebudete používať. Mať ich pod matracom či v starej krabici od topánok jednoducho nie je ten správny krok. Nielenže je to zlé pre zdravie vašich intímnych partií, ale podľa Lisy Finn, sexuálnej pedagogičky zo spoločnosti Babeland, je to zlé aj pre zdravie vašich erotických pomôcok.

"Po prvé, odstraňovanie žmolkov a psích chlpov zo silikónových hračiek je otrava. Okrem toho keď necháte hračky len tak na vzduchu, budú tiež vystavené vlhkosti a teplu. Spôsob, akým hračku skladujete, môže ovplyvniť jej životnosť, životnosť motora a pocit z nej," hovorí Finn. Podľa nej je základným pravidlom to, aby ste svoje sexuálne hračky po použití očistili, vysušili ich úplne dosucha a potom ich uložili do vrecka alebo puzdra, aby boli v bezpečí. Navyše vďaka tomu, že ich budete mať uložené v puzdrách alebo špeciálnych taštičkách, budú vždy pripravené na použitie na svojom mieste. Nič nezničí náladu rýchlejšie, než keď musíte poslepiačky hľadať vibrátor pod posteľou.

Okrem ochrany je dobré skladovanie sexuálnych hračiek nevyhnutné aj na udržanie poriadku vo vašom priestore. Koniec koncov, akonáhle k svojej súčasnej zbierke simulátorov orálneho sexu, análnych kolíkov a bullet vibrátorov pridáte hračky zo svojho zoznamu prianí, nebudete ich schopní všetky umiestniť do jedného šuplíka.

V dnešnom prvom diele aj nasledujúcom druhom diele článku vám prezradíme tie najlepšie tipy na skladovanie erotických pomôcok pre všetkých. Radi by ste niečo nenápadné, čo nebude na prvý pohľad kričať "Hej, tu sú vibrátory!"? Určite si vyberiete z diskrétnych puzdier. Niektoré vyzerajú ako kozmetické kufríky, iné dokonca ako fľaše s vodou alebo konzerva! Existujú dokonca aj také schovky, ktoré majú zámok, aby sa do nich nedostali zvedaví spolubývajúci alebo všetečná návšteva. A ak hľadáte niečo, čo by ste mohli ľahko hodiť do kufra pre poriadne horúci prázdninový sex alebo sebalásku na cestách, tiež si prídete na svoje. A pretože je dôležité udržiavať svoje erotické hračky v čistote, dáme vám aj tipy na niekoľko špičkových puzdier s UV svetlom, ktoré dezinfikuje všetko, čo do nich vložíte – od wand vibrátorov cez rabbit vibrátory až po krúžky na penis.

Vyberte si z nasledujúceho nepreberného množstva možností na bezpečné uskladnenie erotických hračiek

Stash Storage Pouch

Spoločnosť: Dame Products
Cena: 38 dolárov

Erotické hračky sa možno od 70. rokov vyvinuli, ale to neznamená, že vaše puzdro na hračky pre dospelých musí tiež. Táto batikovaná taštička, ktorá je priestrannejšia, než vyzerá, je 21,5 cm široká a 15 cm vysoká. Inými slovami: je veľmi malá na wand vibrátor, ale perfektne sa hodí pre vašu sadu strap-onov a zbierku análnych erotických pomôcok. Vďaka zipsu je to dobrý úložný priestor pre akúkoľvek erotickú hračku s diaľkovým ovládaním, ktorú nechcete stratiť.

Lockable Toy Chest Storage

Spoločnosť: BMS Enterprises
Cena: 34 dolárov

Pokiaľ máte deti, zvedavých spolubývajúcich alebo detektívnu úchylku, je táto uzamykateľná skrinka dobrou voľbou. Je približne vo veľkosti krabice na tenisky a môžete do nej uložiť slušné množstvo hračiek. Ale čo je na nej najlepšie? Namiesto kľúča na otváranie a zatváranie zásuvky stačí číselný kód. „To, že sa nemusíte starať o to, kam ste dali kľúč, je obrovská výhoda,“ hovorí Finn.

Stash Storage PouchLockable Toy Chest Storage

Happy Rabbit Silicone Storage Case

Spoločnosť: Happy Rabbit
Cena: 7 dolárov

Čo vyzerá ako erotická hračka, ale zmestí sa toho do nej ako do kufra? Tento silikónový úložný kufrík Happy Rabbit vyzerá ako tie staré školské, tvrdé puzdra na ceruzky, ktoré ste používali v piatej triede, ale tento roztomilý kufrík je ideálnym miestom na uloženie lubrikantov, CBD oleja, kondómov, obrúskov a batérií. K dispozícii sú tri veľkosti – malá, stredná a veľká – a tri farby, takže si vyberie každý.

We-Vibe Travel Pouch

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 8 dolárov

Cestovné puzdro We-Vibe je skvelou voľbou na úschovu sexuálnych hračiek: Je jednoduché, klasické a vhodné pre väčšinu hračiek a doplnkov k nim. "Je to 'kabelka', do ktorej je možné uložiť káble, diaľkové ovládače a menšie hračky," hovorí Finn. To je dobre, vzhľadom na to, že nič neprekáža sexuálnym hrám tak ako nešťastná náhoda, že nemôžete nájsť kábel alebo ho musíte pracne rozmotávať.

Happy Rabbit Silicone Storage CaseWe-Vibe Travel Pouch

Babeland Keeper Case

Spoločnosť: Babeland
Cena: 6 dolárov

Milovníci cestovania, toto je pre vás! Puzdro Babeland Keeper Case je vyrobené z plastu a vyzerá ako úložný box na bezdrôtové veľké slúchadlá. Vďaka niekoľkým prepážkam oddeleným sieťkou a priehradkám na zips je toto puzdro ideálnou voľbou pre uloženie hračiek pri cestovaní. Schovajte doň ľahko svoj bullet vibrátor, lubrikant v cestovnej veľkosti a nabíjací kábel.

Babeland Keeper Case

B-Vibe UV Sterilizer Pouch

Spoločnosť: B-Vibe
Cena: 95 dolárov

Viete, že by ste mali erotické hračky čistiť. Ale vedeli ste, že ju môžete aj sterilizovať? Áno, s pomocou tejto cestovnej tašky s napájaním cez USB. "UV Sterilizer Pouch sa hodí pre hračky až do výšky 25,5 cm a sterilizuje ich v priebehu troch minút," hovorí Finn. "Po sterilizácii hračku očistíte a necháte ju v sáčku."

B-Vibe dokonca počas začiatku pandémie darovala 50 týchto sterilizačných tašiek newyorským nemocniciam, aby pomohli dezinfikovať telefóny a ďalšie predmety zdravotníkov.

UVee Home Play

Spoločnosť: UVee
Cena: 199 dolárov

Toto diskrétne puzdro je zamykacie a navyše vaše hračky vydezinfikuje! Tomu sa hovorí zabiť dve muchy jednou ranou! Vyzerá ako solárium pre erotické pomôcky, ale z dobrého dôvodu: používa ultrafialové svetlo na bezpečné odstránenie baktérií z hračiek. A čo je na tom najlepšie? Zmestia sa doň tri až štyri kusy.

B-Vibe UV Sterilizer PouchUVee Home Play

Good Vibrations Drawstring Bag

Spoločnosť: Good Vibrations Toys
Cena: 8 dolárov

"Jednoduchá taška so šnúrkou je ideálnym miestom na uloženie hračky, ak nechcete, aby sa na ňu dostal prach alebo psie chlpy," hovorí Finn. Takže je v podstate na úplne všetky hračky.

The Zappa Bag

Spoločnosť: Liberator
Cena: 25 dolárov

Mäkká, pružná a odolná proti rozliatiu - to je taštička Zappa Bag. Jej vonkajšia vrstva je vyrobená z mikrosemišu, zatiaľ čo vnútro je podšité vodeodolným nylonom. S dĺžkou 34 cm je to jedna z mála tašiek, do ktorej sa zmestia wand vibrátory, ako sú Le Wand a Hitachi Wand. Navyše je k dostaniu v sexy červenej farbe...

Cheeky Midi Julie Mollo Clutch

Spoločnosť: Early to Bed
Cena: 28 dolárov

Iste, broskyňové a baklažánové emoji nadobúdajú neslušný význam, keď ich sprevádza nemravný text. Ale keď sú vyšité do príručnej taštičky, sú rozhodne roztomilé. Len počítajte s tým, že sa do nej nezmestí wand vibrátor alebo podobne veľká pomôcka. U vibrátorov na klitoris sa nemusíte báť.

Good Vibrations Drawstring BagCheeky Midi Julie Mollo Clutch

ETB Cotton "in bed" Toy Bag

Spoločnosť: Early to Bed
Cena: 7 dolárov

Pokiaľ je vaším cieľom úložný priestor - nie rafinovanosť - bude sa vám táto bavlnená taštička s nápisom You can find me in bed (Môžeš ma nájsť v posteli) hodiť. Môžete do nej schovať niekoľko hračiek, lubrikantov a ďalšie príslušenstvo na bezpečný sex.

FTME Rooster Packer Keeper

Spoločnosť: Early to Bed
Cena: 5 dolárov

Hľadáte spôsob, ako uchrániť svoje obľúbené dildo alebo inú erotickú hračku? Zvážte túto plátennú tašku. Je 18 cm široká a 13 cm vysoká, takže sa do nej zmestí väčšina dild pre začiatočníkov až stredne pokročilých. Vskutku skvelá kúpa za tú cenu.

ETB Cotton "in bed" Toy BagFTME Rooster Packer Keeper

ETB Padded Zippered Storage Bag

Spoločnosť: Early to Bed
Cena: 10 dolárov

Chránite svoje hračky naozaj starostlivo? Nehanbite sa za to, veď sú naozaj drahé! Táto polstrovaná (čítajte: odolná proti pádu) kabelka je práve pre vás. So zapínaním na zips a saténovou podšívkou sa táto kráska postará o to, že jediný, kto "používa a zneužíva" vaše hračky, ste vy.

Womanizer Bedside Caddy Sex Toys Storage Bag

Spoločnosť: Womanizer
Cena: 19,99 dolárov

Buďme úprimní, keď ste v zápale boja a rozhodnete sa pridať do hier sexuálne pomôcky, nechcete to celé zastaviť a otvárať skrinku na zámok, aby ste našli presne tú hračku, ktorú chcete. Vďaka tomuto závesnému organizéru pripevnenému na kraji postele budete mať vaše obľúbené hračky vždy na dosah. Má niekoľko rôznych vreciek na hračky, nabíjačky, lubrikanty, kondómy a čokoľvek ďalšie, čo máte radi alebo potrebujete.

ETB Padded Zippered Storage BagWomanizer Bedside Caddy Sex Toys Storage Bag

Lockable Toy Box Large

Spoločnosť: Overkink
Cena: 51,69 dolárov

Pokiaľ potrebujete niečo, čo by pojmulo pomerne rozsiahlu zbierku, máme pre vás riešenie. Táto truhla na hračky meria 38 cm na 20 cm na 18 cm, takže inými slovami je v nej veľa miesta, ale napriek tomu by sa stále mohla vojsť pod posteľ. Navyše má zámok na číselný kód, ktorý udrží zvedavých spolubývajúcich stranou.

Safe Sex - Antibacterial Toy Bag

Spoločnosť: Blush Novelties
Cena: 9,69 dolárov

Keby sme to náhodou museli znova zdôrazniť, svoje erotické hračky musíte udržiavať v čistote! V ideálnom prípade by ste ich mali umývať prípravkami bezpečnými pre telo a skladovať ich na čistom mieste, napríklad v týchto vreckách. Sú navrhnuté tak, že sú antimikrobiálne, a to vďaka iónom striebra v materiáli. Pojmú iba hračky do dĺžky 15 cm, skvele sa teda napríklad hodia na vibračné guličky, vibrátory do nohavičiek, erekčné krúžky a ďalšie. A za menej ako 10 dolárov si ich môžete rovno kúpiť niekoľko.

VUSH Making Moves Soft Storage Case

Spoločnosť: Vush
Cena: 25,69 dolárov

Nič nepôsobí tak luxusne ako zamat. Tento mäkký úložný kufrík je dlhý asi 20 cm, takže sa doň určite zmestí rad menších hračiek, ako sú vibračné guličky, kondómy, erekčné krúžky a ďalšie. V závislosti na tom, aký veľký je váš vibrátor alebo dildo, sa sem možno zmestí aj jedno z nich. Navyše sa s týmto pekným puzdrom ľahko cestuje a nekričí „Tu sú erotické hračky!!!“.

VUSH Making Moves Soft Storage Case

Pokiaľ ste si z týchto schoviek pre intímne pomôcky nevybrali, nemusíte zúfať, pretože v ďalšom diele vám ich predstavíme ešte 17! Sledujte kategóriu Erotické pomôcky, aby vám neunikol.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.