Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Najlepšie vibrátory pre páry

2.november 2021
Najlepšie vibrátory pre páry

Nie je žiadnym tajomstvom, že vibrátory – a áno, máme na mysli všetky typy vibrátorov – zlepšujú sex. Výdrž batérie. Stimulácia klitorisu. Ohybné časti, ktoré zasiahnu všetky dôležité miesta. Vďaka nim je dosiahnutie orgazmu oveľa jednoduchšie.

A aj keď už možno na masturbáciu používate nejakú drnčiacu hračku, dovoľte nám povedať, že vibrátory sú dokonalým doplnkom aj pre partnerský sex.

Vzhľadom k tomu, že existuje celý rad rôznych typov vibrátorov - od sacích hračiek cez venušine guličky až po magic wand (kúzelná palička), možno si nebudete vedieť rady s tým, ktoré z nich je najlepšie použiť. Našťastie takmer čokoľvek, čo použijete osamote, bude vítaným doplnkom vašej obvyklej sexuálnej rutiny. Vibrátory je ale tiež skvelé použiť pri partnerskom sexe.

Ak potrebujete nejaké nápady: Môžete použiť vibrátor na stimuláciu bodu G pri orálnom sexe, môžete použiť vibrátor na klitoris pri penetrácii a môžete použiť vibračný krúžok na penis pri polohe na koníčka. Úprimne povedané, pre najlepší partnerský sex svojho života si jednoducho kúpte vibrátor.

Pre vaše potešenie vám teda prinášame najlepšie vibrátory pre páry, ktoré sú práve teraz na trhu. Inšpirujte sa!

Tie najlepšie vibrátory pre páry

We-Vibe Chorus Couple's Vibrator

Spoločnosť: We-Vibe

Cena: 199,99 dolárov

Stačí rýchlo vyhľadať vibrátory pre páry a narazíte na tento klasický vibrátor We-Vibe. Tento vibrátor je vhodný pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť partnerský sex vďaka dizajnu pripomínajúcemu klip, ktorý objíma prednú stenu vagíny pre vnútornú aj vonkajšiu stimuláciu. Použite ho pri penetrácii, pri dry humpingu alebo dokonca pri sledovaní sexy televíznych relácií. A navyše je hračka vybavená aplikáciou, čo znamená, že ju môžete vy (alebo váš partner) ovládať odkiaľkoľvek. Sex na diaľku sa práve stal ešte horúcejším...

The Clandestine Mimic+

Spoločnosť: Clandestine Devices

Cena: 149,99 dolárov

Tvar raje Clandestine Mimic+ vás možno zmätie, ale jedinečný dizajn je to, čo ho skutočne odlišuje od niektorých iných vibrátorov pre páry. Zatiaľ čo niektorí ľudia počas penetračného sexu radi používajú vnútorný vibrátor, iným to pripadá príliš, a práve vtedy prichádza na rad Mimic+. Je tenký, vodotesný a ľahko sa zmestí medzi partnermi počas misionára. Hlboký, dunivý výkon stojí za to, že si za túto hračku trochu priplatíte.

Erotická hračka pre páry The Clandestine Mimic+

Kyro Wand Massager

Spoločnosť: Zalo

Cena: 129 dolárov

Ak ste ešte nezažili čistú radosť z "masážnej paličky", musíme vám oznámiť, že ste oveľa prichádzali. Ale ide to napraviť! Zaobstarajte si Kyro. Tento USB dobíjací vibrátor je skvelý sám o sebe (a umožňuje dokonca aj báječnú nesexuálnu masáž), ale je tiež vybavený dvoma odnímateľnými silikónovými nástavcami, ktoré vám poskytnú neobmedzené možnosti potešenia. Pohrajte sa s piatimi rôznymi režimami a šiestimi rôznymi rýchlosťami na rôznych erotogénnych zónach a zmeňte svoju obvyklú rutinu.

Happy Rabbit Cock Ring

Spoločnosť: Happy Rabbit

Cena: 59,99 dolárov

Možno vás pri premýšľaní o možnostiach erotických hračiek pre páry hneď nenapadol krúžok na penis, ale úprimne povedané, je to jedna z najlepších hračiek. Krúžok stláča penis (v dobrom slova zmysle), čo nielenže pomáha milencom vydržať dlhšie, ale taktiež zvyšuje zážitok. Pridajte vonkajší vibrátor v tvare zajačika, ktorý stimuluje vonkajšiu časť klitorisu pomocou 12 rôznych režimov, a dva krúžky - jeden na penis a druhý na semenníky - a máte pred sebou potrebnú sexuálnu pomôcku.

Erotická pomôcka Happy Rabbit Cock Ring

Lelo Ida

Spoločnosť: Lelo

Cena: 179 dolárov

Pokiaľ sa vám myšlienka vnútornej vibrácie zdá lákavá, ale chcete niečo s väčšou razanciou a luxusom, Ida od spoločnosti Lelo je skvelou voľbou. Aj keď sú hračky Lelo obvykle drahšie, Ida je v skutočnosti lacnejšia ako We-Vibe Chorus a ponúka o niečo väčšiu vibračnú plochu, pokiaľ naozaj túžite po vonkajších vibráciách. Odovzdajte diaľkový ovládač partnerovi alebo zvoľte svoje obľúbené nastavenie, aby ste zvýšili slasť pri penetrácii, orále alebo si užívali zážitok pri nosení vibrátora pri večeri.

Erotická hračka Lelo Ida

Moxia

Spoločnosť: We-Vibe

Cena: 129 dolárov

So všetkými vibračnými nohavičkami je zábava, ale Moxie si musíte kúpiť už kvôli tomu, že majú magnetický nástavec, ktorý vám umožní používať ich s akýmikoľvek nohavičkami pre maximálnu všestrannosť. Vibrácie sú prekvapivo silné a rozmanité (má desať režimov) a môžete ich ovládať buď diaľkovým ovládačom lokálne, alebo odkiaľkoľvek na svete pomocou aplikácie WeVibe.

Erotická hračka Moxie

Golden Moments Limited Edition Gift Set

Spoločnosť: Womanizer

Cena: 299 dolárov

Ak sa rozhodujete medzi vnútornou a klitorálnou stimuláciou, môžete (a mali by ste) si zaobstarať oboje. Darčeková sada Golden Moments obsahuje dva najpredávanejšie vibrátory za oveľa nižšiu cenu, než keby ste ich zaobstarali každý zvlášť. Po prvé je tu We-Vibe Chorus (áno, ten je na tomto zozname číslo jeden, ak chcete len ten), ale aj obľúbený Womanizer Premium Clitoral Stimulator. Obe hračky zlepšujú všetko od penetračného sexu cez lenivý sex až po sex v bazéne.

Adam & Eve The Complete Lovers Kit

Spoločnosť: Adam & Eve

Cena: 25,87 dolárov

Táto sada ponúka skutočne všetko. Nielenže v nej nájdete množstvo rôznych vibrátorov, vrátane rabbita a vnútorného vibrátora, ale aj rôzne krúžky na penis, análny kolík a gule Ben Wa, a to všetko za menej ako 30 dolárov! Kvalita týchto hračiek samozrejme nie je taká ako u predchádzajúcich (a oveľa drahších) vibrátorov, ale pre začiatočníkov je to za túto cenu veľa muziky.

Aj páry udržujúce vzťah na diaľku si môžu často užívať spoločný sex vďaka erotickým hračkám ovládaným mobilnými aplikáciami. Takže teraz už nezáleží na tom, že jeden z vás je z Bratislavy a druhý z Košíc.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.