Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Krúžky na penis

22.máj 2017
Krúžky na penis

Krúžky na penis alebo tiež erekčné krúžky pomáhajú mužom spevniť ich penis a zlepšiť erekciu, aby dámam vydržali dlhšie pri sexe. Keď si vyberiete ešte tie s vibráciami a výstupkami, budú dráždiť aj vašu partnerku. Páni, necháte sa okrúžkovať?

Erekčné krúžky patria medzi erotické pomôcky a hračky, ktoré vytvárajú umelú zábranu odtoku žilovej krvi, a tým zosilňujú stoporenie penisu a predlžujú a skvalitňujú erekciu. Dôležité je, aby predsa len nejaký ten slabý priechod krvi bol zaistený a nedošlo k poškodeniu tkanív v penise.

Podľa názvu to vyzerá, že tu si dámy na svoje neprídu, ale opak je pravdou. Stačí siahnuť pri výbere po tých s výstupkami alebo vibráciami.

Môžete si vybrať z mnohých druhov. Na pultoch nájdete pružné krúžky na penis, ktoré sú vyrábané z gélu a silikónu alebo tiež uťahovacie, ktoré si sami stiahnete na tesné objatie penisu, ako si prajete. Aby nebolo málo toho brnenia, tak namiesto obyčajnej vibrácie si môžete vybrať vibráciu análnu. Erekčných krúžkov je jednoducho veľké množstvo a je z čoho vyberať.

Jednorázový vibračný krúžokKrúžok s análnou vibráciouKrúžok s análnymi guličkamidvojitý krúžokŠkrtiaci erekčný krúžokErekčná smyčkaKrúžky z ocele

Jednorázový vibračný krúžok

Tento zaujímavý jednorazák dokáže vibrovať po dobu 30 minút a je na jedno použitie. Môžete ho opakovane zapínať a vypínať. Je vyrobený z gélového materiálu a predáva sa v univerzálnej veľkosti.

Krúžok s análnou vibráciou

Je zo silikónu a chlapi si ho nemôžu vynachváliť. Vibrácie si môžete navoliť podľa dostupných programov a vydrží vám vibrovať až niekoľko hodín. Je to jazda, pretože ide o spojenie análneho kolíka a dvojitého erekčného krúžku.

Krúžok s análnymi guličkami

Tento krúžok môžete používať pri sexe, pri masturbácii aj k bežnému noseniu. Privodí vám dlhšiu erekciu a kvalitnejšiu ejakuláciu. Bude vám zároveň sťahovať semenníky a dráždiť anál.

Dvojitý krúžok

Tak a v tomto prípade máte zaškrtený penis aj miešok. Používanie je veľmi jednoduché a materiál príjemný. Zároveň tlačí na vonkajšiu časť prostaty, čo je vraj pre muža veľmi príjemné.

Škrtiaci krúžok

Škrtiace krúžky sa robia pevné (kov, tvrdý plast), uťahovacie a pružné (silikón, gél, guma). Musíte strážiť farbu svojho miláčika, modrá a fialková farba značí prúser.

Erekčná slučka

Slučku nepoužívajte dlhšie ako 20 minút. Jej použitie je veľmi jednoduché a vďaka pružnému materiálu nehrozí príliš silné uškrtenie. Slučku nemusíte používať len pri sexe, ale pri akýkoľvek erotických hrách.

Krúžky z chirurgickej ocele

Erekčný krúžok, ktorý pripomína prsteň, a preto môže byť aj vhodným darčekom pre partnera. Možno ho ocenia oveľa viac než ten snubný. Pretože sa jedná o nepružný materiál, je potrebné sa vždy riadiť bezpečnostnými pokynmi, ktoré k nim pri kúpe dostanete.

Vyberte, používajte, udržiavajte

Výber

Pri výbere erekčného krúžku musíte myslieť predovšetkým na to, k čomu ho chcete používať. Či tu pôjde len o vás a alebo aj o partnerku. Tu ide hlavne o vibráciu. Nevibráčné krúžky sú určené na udržanie erekcie a oddialenie ejakulácie. Tie vibračné zamestnajú aj patnerku. Nebojte si krúžok ohmatať, aby ste spoznali, či vám materiál bude vôbec vyhovovať. Môžete si skúsiť aj do akej veľkosti sa natiahne. Partnerka si zase môže vybrať spôsob vibrácií, ktoré jej najviac vyhovujú a dráždia klitoris.

Nasadenie erekčných krúžkov

Použitie

Dávajte pozor, túto erotickú pomôcku by nemali používať muži, ktorí trpia cukrovkou, majú problémy s krvným obehom alebo u nich hrozí riziko krvných zrazenín. Krúžok by ste tiež nemali používať dlhšie ako 15 minút, aj keď niektoré vydržia v chode aj niekoľko hodín, neriskujte to. Môže dôjsť k opuchu penisu a určite to nebude nič príjemné. Aj ejakulácia je s krúžkom horšie realizovateľná, a preto sa odporúča jeho odstránenie tesne pred výstrekom. Ak máte pevnú erekciu, možno sa jeho používaniu rovno vyhnite.

Odporúča sa oholenie vašich partií, pretože by vás používanie krúžku mohlo trochu poťahovať. Ak nechcete používať lubrikačný gél, potom krúžky pred použitím aspoň trochu navlhčite. Potom krúžok nasaďte na penis. Strážte si, či pôjde krúžok ľahko zložiť, keď bude treba. Nôž alebo nožnice vedľa postele neuškodia. Ale pozor na udržanie rúk v panike, au. Krajná hranica zaškrtenia je stanovená na 15 minút. Nepokúšajte šťastie a riaďte sa tým.

Aj keď sme si pár druhov krúžkov na penis predstavili, tak oficiálne sa delia na: 1) erekčné krúžky bez vibrácií z pružného materiálu, 2) krúžky z pevných materiálov, 3) vibračné erekčné krúžky, 4) krúžky na jedno použitie, 5) krúžky na viac použití, 6) krúžky s ovládaním priamo na pomôcke, 7) krúžky na diaľkové ovládanie.

Údržba

Po použití ho vždy umyte vo vlažnej vode a a prestriekajte dezinfekciou. Pozor dajte u tých vibračných, ktoré nebývajú vodotesné, tu len utierajte handričkou, aby nedošlo k poškodeniu. Uchovávajte ich v suchom prostredí. Opäť tu platí, že usmernenia vždy nájdete u produktu, ktorý ste si vybrali.

Erekčné krúžky Elephant Rings

Najobľúbenejšia a najčastejšie používaná súprava 3 erekčných krúžkov. Ak ste začiatočník a nemôžete si vybrať, siahnite po nich bez premýšľania. Keby vám nesadli, tak vyhodíte iba sumu okolo 12 Eur. V sade teda máte dohromady 3 krúžky. Prinesú vám nové pocity a udržia pevnú erekciu. Výstupky nažhavia vašu milenku. Penis budete mať tvrdý a naliaty krvou. Môžete použiť všetky tri krúžky naraz alebo len po jednom. Je to na vás. Ak budete nasadzovať všetky 3, tak potom za semenníky, ku koreňu penisu a za žaluď.

Nikdy si nenechávajte krúžky nasadené dlhšie ako 10 minút. Sú vyrobené z mäkkého pružného silikónu. Vždy vyberte lubrikant na vodnej báze. Krúžky sú samozrejme vodotesné a s udržaním hygieny nebudete mať problém.

Ako je to s veľkosťou?

  • priemer menšieho pred a po maximálnom natiahnutí: 1,8 cm + 7 cm
  • priemer stredného pred a po maximálnom natiahnutí: 2,3 cm + 10 cm
  • priemer väčšieho pred a po maximálnom natiahnutí: 2,5 cm + 12 cm

Ako je to so spôsobmi použitia?

  • Jeden krúžok pri koreni penisu: najbežnejšie použitie, podľa priemeru penisu vyberte vhodnú veľkosť krúžku, možno nasadiť aj dvojmo, najlepšie na udržanie erekcie
  • Jeden krúžok pod žaluďom: zvyčajne najmenší krúžok, stimuluje muža aj ženu pri sexe, nemá vplyv na erekciu
  • Jeden krúžok za semenníkmi aj s penisom: príjemne sťahuje miešok, nepriamo stimuluje citlivú oblasť hrádze, má vplyv na erekciu
  • Jeden krúžok len miešok: príjemne sťahuje miešok, nemá vplyv na erekciu
  • Dva alebo tri krúžky po celom penise: kombinácia vyššie uvedených spôsobov

Erekčné krúžky Elephant Rings

Jerry: "Krúžky sa dajú ľahko nasadiť aj zložiť. Spĺňajú účel. Rozhodne ich zaradíme do našich spoločných hrátok."

Dietky: "Priateľ bol veľmi nadšený, hoci na začiatku mu krúžky prišli malé, ale roztiahli sa potom v pohode. Príjemné pocity zažívam aj ja vďaka malým výstupkom :)."

Zdroj: https://www.shutterstock.com 

https://cs.wikipedia.org 

http://www.ruzovyslon.cz/ 

[Ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.