Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Objavte svoju najobľúbenejšiu sexuálnu polohu

16.december 2020
Objavte svoju najobľúbenejšiu sexuálnu polohu

V dnešnom článku vám predstavíme tie najlepšie polohy na rýchlovku, maznavý sex, zmierovací sex, ale aj mnohé ďalšie! A tie, ktoré už poznáte, môžete urobiť ešte horúcejšie! Ako? Ľahko!

Nikoho nebaví sex v jednej a tej istej polohe. Aj keď vám obom bude jedna poloha vyhovovať, keď ju budete používať stále dookola po niekoľko rokov (niekomu stačí aj pár mesiacov), budete úplne presne vedieť, čo očakávať, ako to bude do detailu prebiehať a kedy to skončí. Hoci niekto má rád svoju istotu, je to proste nuda. Musíte si to trochu niečím ozvláštniť, aby ste si užili aj niečo iné a videli, že sex nie je stále len o tom istom. Ale ak sa vám nechce vyložene skúšať cirkusové kúsky, vyskúšajte nasledujúce sexuálne polohy, ktoré zvládne každý, ale zároveň si ich skvele užijete. A aj keď sa na prvý pohľad môžu zdať obyčajné, pri každej máte tip, ako si túto polohu ešte lepšie užiť.

8 polôh, na ktoré budete mať 8 týždňov ich vyskúšať. Uvidíte, že nasledujúce dva mesiace sa budete na sex tešiť oveľa viac než predtým! Nažhavení budete už len preto, že vás bude čakať niečo nové, iné ako zvyčajne a bude to pekelne sexy! Tak na nič nečakajte a začnite už dnes večer!

Tieto polohy rozvíria vody nudného sexuálneho života

Rýchlovka

Máte chuť na rýchle číslo? Potom je pre vás ideálna poloha s názvom visiaci zámok. Musíte si pri nej totiž vyzliecť len to najnutnejšie - a potrebujete iba stôl, (stabilnú) policu alebo napríklad práčku. Žena si na ňu sadne, ovinie nohy okolo partnera, zatiaľ čo on ju obšťastňuje v stoji. Tak si to vyskúšajte! Ešte lepšie bude, keď muž ženu krátko pred vyvrcholením nadvihne.

Prvýkrát

Perfektný pre sexuálnu premiéru s novým partnerom: misionárska poloha - žena dole, muž hore. Pritom môžete cítiť navzájom svoju kožu, pozeráte sa hlboko do očí a zaraďujete si aj prestávky na maznanie. Tak sa vytvára pocit blízkosti a dôvery. A nemôžete urobiť takmer nič zle. Dá sa navyše ešte zintenzívniť tak, že si dá žena pod zadoček vankúš. Mužská pýcha bude mať viac priestoru, čo je plus pre ženu aj muža.

Zmierovací sex

Pohádali ste sa? Veľmi? Tak to sa musíte poriadne vybiť. Prečo túto energiu nevyužiť? Napríklad na polohu 69, pri ktorej si na seba ľahnete obrátene. Perfektné je, že sa môžete zároveň "ospravedlňovať" - tým, že sa privediete k orgazmu orálnym sexom. Najlepšie je vziať si na pomoc ruku, mnoho mužov potrebuje ešte stimuláciu navyše. Jej stisk môže byť trochu pevnejší. A ako túto polohu trochu vylepšiť? Môžete ju skúsiť aj na boku. Je to pohodlnejšie a môžete tak lepšie zapojiť aj ruky.

Užijte si sex dneska trochu jinak!

Maznavý sex

Pre superromantické chvíle je poloha lyžičiek ako stvorená! Obaja ležíte na boku, muž za ženou. Kým muž veľmi opatrne vniká do ženy, môže sa k nej pevne tlačiť, bozkávať ju na šiji, hladiť vlasy a mnoho ďalšieho. Maznanie de luxe! A čo je na tom ešte skvelé: po dosiahnutí orgazmu môžete takto zostať chvíľu ležať a ďalej sa maznať. Táto poloha je tiež ideálna na rána, keď ste príliš leniví na presúvanie sa z postele do kúpeľne na čistenie zubov, a napriek tomu už na seba máte chuť. Najlepšie tempo? To pomalé. A ak chcete efekt tejto polohy zdvojnásobiť, mal by muž žene vkĺznuť prstami medzi stehná.

Niečo nové

Tí, ktorí už sú nejakú dobu spolu a chcú vyskúšať občas niečo nové, uvítajú tip na lotosový kvet. On si sadne s rovnobežnými nohami a ona si mu sadne do lona, pritom sa bude pozerať na neho. Dobre sa držte! Táto poloha vyžaduje, aby bolo telo napäté, ale oplatí sa: po prvé sa intenzívne stimuluje bod G, ale aj tempo udáva žena, čo nie je u mnohých polôh tak časté. Ešte viac vzrušujúca bude táto poloha vo chvíli, keď žena rukami pevne objíme partnerove polovičky.

Sex ako z filmu

Ak sa chcete cítiť ako v divokej filmovej scéne, mali by ste mať sex postojačky! Žena sa trochu predkloní a oprie sa oboma rukami o stenu. On ju drží za boky a ide sa na to! Je to super aj pre lásku na jednu noc, pretože sa obaja cítite krásne uvoľnene, ale aj neslušne. Navyše nevznikajú nechcené romantické chvíle, nie je prítomné žiadne maznanie, ide naozaj čisto len o sex. Táto poloha, ktorá sa tiež nazýva "na psíka postojačky" môže byť u mužov, ktorí sú vyšší ako žena, akrobatickým výkonom. V takom prípade by ste radšej mali zvoliť klasickú polohu na psíka - na kolenách.

Sex k zošaleniu

Keď chcú ženy mužom poriadne zamotať hlavu, zvolia túto polohu. Jedná sa o obrátenú polohu na koníčka. Najlepšie je začať normálnym variantom (tváre k sebe, on leží na chrbte a ona na ňom sedí) a potom sa otočíte. Prečo? Pohľad na zadoček pohojdavajuci sa hore a dole nesmierne vzruší každého muža. Verte nám - každého (heterosexuálneho). Táto obrátená poloha ide aj posediačky. On sa tak môže perfektne starať o ženské boky, prípadne môže dať ruky ešte trochu ďalej do lona...

Z každé sexuální polohy bude plynout uspokojení pro oba...

Pohodlný sex

Nezáleží na tom, ako vášnivý je váš partner, niekedy je človek na sex "proste dosť lenivý". Ak je zrovna lenivá žena, tak je optimálna poloha slona. Nemajte strach, je podstatne odpočinkovejšia, než sa na prvý pohľad zdá. Žena uvoľnene leží na bruchu, zatiaľ čo jej najdrahší "pracuje". Názov tejto špeciálnej polohy vznikol tak, že muž je pritom výrazne prehnutý v krížoch, čo sa podľa Kamasutry podobá chobotu. Horúcejšia táto poloha bude, keď bude žena svoje stehná tlačiť k sebe. A ete jedna poznámka na záver pre odvážnejších: hodí sa aj pre análny sex.

Ktoré polohy Slováci milujú najviac?

Je bezpočet polôh, v ktorých sa dá milovať. Ale niektoré sú skrátka na rebríčku obľúbenosti veľmi vysoko. Ktoré z nich sú u slovenských mužov najviac v kurze? Na prvom mieste je už roky poloha na psíka nazývaná tiež doggy style. Dôvod? Muž do ženy môže vniknúť obzvlášť hlboko, preberá kontrolu a užíva si navyše ešte pohľad na ženský zadoček. Oproti tomu väčšina žien miluje polohu lyžičiek, pretože je veľmi intímna - a môžu pritom tiež samy priložiť ruku k dielu, čo nie je nikdy na škodu. Polohu "na koníčka" majú v obľube obe pohlavia. Výhoda pre neho: môže jednoducho raz ležať. Výhoda pre ňu: môže akciu sama riadiť, a dosiahnuť preto ľahšie vyvrcholenie.

Sila dotykov

Nemusí sa jednať len o sexuálne polohy, ktoré vás vzrušujú. Sú aj jednoduché dotyky, ktoré dokážu nejedného dostať do varu. Ich prostredníctvom sa zoznamujeme, dávame si najavo lásku, utešujeme, bojujeme, ukľudňujeme... Čo všetko dokážu a ako mocné sú naše dotyky?

Při sexu rozhodně nemusí jeden z vás ležet na zádech

Sprevádzajú nás už od narodenia. Čerstvo narodené deti hneď putujú do náručia svojej mamy, aby spolu prostredníctvom prvého dotyku vytvorili puto na celý život. A dotykmi sa prejavuje nielen láska rodičovská. Priateľské objatia, uznanlivé potľapkanie od šéfa, pritúlenie k svojmu psovi, liečivé dotyky pri masáži... A čo potom dotyky medzi partnermi - o tom, ako sa druhého dotýkať a vybičovať vášeň, by sa dali písať slohy. Ani si neuvedomujeme, ako ďaleko dotyky ovplyvňujú náš život. Lenže tak ako ostatné "reálne" spoločenské interakcie aj vzájomné dotyky v našom svete ubúdajú. Objatie a pohladenie sa stávajú výnimočným. A pritom telesný kontakt je pre našu psychiku tak dôležitý!

Naša pokožka je totiž dôležitý komunikačný prostriedok. Jej prostredníctvom vnímame teplo, chlad, tlak, ale aj emócie. Na pokožku, a tým aj na našu psychiku, majú pozornosť a láska vyjadrovaná dotykmi má pozitívny účinok. Preto až niekde v meste uvidíte stáť "bláznov" s ceduľou free hugs (objatia zadarmo) neklikajte si na čelo. Alebo teda samozrejme až odznejú problémy s koronavírusom. Práve oni totiž takto pracujú na svojom (a aj vašom) šťastí. Mali by ste to tiež skúsiť. Vezmite si krém alebo telové mlieko a dajte večer partnerovi namiesto sledovania televízie nežnú masáž. Keď si to obaja oplatíte, budete potom oveľa šťastnejší!

Vedeli ste, že...

  • ...milujúce dotyky majú rovnaký účinok ako meditácie a smiech?
  • ...pri dlhšom objatí sa zvyšuje produkcia hormónov ovplyvňujúcich našu dobrú náladu?
  • ...ľudia so suchou pokožkou sú doslova "tenkostenní" a menej otvorení fyzickému kontaktu, čo môže mať negatívny vplyv na ich psychiku, ale aj napríklad aj intímny život?

Pamätajte, že láskyplný dotyk je tá najlepšia terapia. Dotyky boli spomínané aj v mnohých polohách, o ktorých ste si prečítali vyššie. V podstate do každej sa dajú nejako "prepašovať" a určite ani jednému z vás nebudú vadiť. Myslite na to, až si nabudúce budete užívať intímne chvíľky. Spomeňte si na to napríklad ale aj keď budete sedieť pri televízii a pozerať sa na váš obľúbený program. Stačí partnera vziať za ruku, objať ho okolo ramien alebo si položiť ruku na jeho stehno. To všetko bude mať veľmi pozitívny efekt na energiu, ktorá medzi vami prúdi. Môžete to brať ako takú malinkú predohru.

Dotýkajte sa, milujte sa a užívajte si najlepší sex vašich životov. A zoznamujte sa na online erotickej zoznamke!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.