Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

V ktorých hoteloch vo svete si užijete ten najlepší sex?

16.september 2019
V ktorých hoteloch vo svete si užijete ten najlepší sex?

Koniec prázdnin už je za dverami a pomaly, ale isto sa blíži aj koniec leta. To ale neznamená, že nemôžete vyraziť na nejakú last minute dovolenku a užiť si pritom pekne horúce chvíľky, aj keď teplota už nebude vo všetkých destináciách vyložene letná. Možno rovnako viac času strávite v hoteli samotnom...

Niektoré hotely sú vhodnejšie na prežívanie intímnych chvíľok ako iné a niektoré sú k tomu priamo stvorené. Ale majitelia či personál iných hotelov si naopak skoro až odmietajú pripustiť, že by sa v ich izbách mohlo odohrávať niečo viac než len spánok.

Poďte si naplánovať skvelú a žeravú dovolenku!

Nestihli ste toto leto dovolenku? Nevadí! Snáď nájdete trochu času teraz, alebo napríklad v zime. Ono je to jedno, kedy pôjdete, dôležité je, čo zažijete. A my vám dnes dáme tipy ako na hotely, ktoré sa budú nachádzať v miernom pásme, takže približne budete vedieť, aké počasie tam očakávať, ale aj na hotely v tropickom alebo subtropickom pásme, kam môžete vyraziť aj v zime a žeravá dovolenka v oboch týchto pásmach získa dvojaký význam.

Nezabudnite si zbaliť veci, ktoré by sa vám rozhodne mohli hodiť - dosť lubrikantu, kondómov a trebárs aj sexy bielizeň alebo erotické hračky. To, či si so sebou pribalíte aj nejakého partnera, alebo si "nabalíte" nejakého až na mieste, necháme na vás.

Veľká Británia

Do Veľkej Británie to nemáme vôbec ďaleko a aj letenky sa dajú zaobstarať za slušné peniaze. Počasie síce nič moc, ale zase vám to vynahradí veľké množstvo hotelov, ktoré si môžete vybrať.

The Secret Dungeon, High Wycombe

Cena: od 240 libier (269 EUR)

Tento hotel vás úplne dostane. Je to vlastne (už podľa názvu) ukryté podzemie plné erotických pomôcok, prístrojov a nástrojov (ktorému sa hovorí dungeon). Ak vidíte posteľ a myslíte si, že na nej budete spať, pravdepodobne vám ušla pointa... Nechýbajú napríklad aj zrkadlové stropy, posteľ s nebesami, ale aj súkromná terasa s vírivkou. Ak máte radi BDSM, budete sa tu cítiť ako v raji. Nájdete tu toľko rôznych pomôcok, že sa vám z toho zatočí hlava. Pozrite sa na fotku, aby ste vedeli, čo od toho čakať, aj keď ani na nej neuvidíte všetko.

Cena nie je najnižšia, na druhú stranu - ten, kto si presne toto želá zažiť, to obetuje, pretože to nie je hotel, ktorý nájdete na každom rohu.

Takto to tak vyzerá v hoteli The Secret Dungeon v High Wycombe

Hotel Pelirocco, Brighton

Cena: od 96 libier (108 EUR)

Tento hotel nebude mať vôbec nič spoločné s priemerným hotelom, v ktorom sa ubytujete, keď idete na dovolenku. Je to palác, ktorý má iba 19 izieb a každá z nich s inou témou. Môžete si vybrať, čo sa vám bude najviac páčiť alebo vás napríklad vzrušovať, a to od výstredného až po gýčovité - nájdete tu izby v štýle Dollywood, romantický Cloud Cuckoo Land a Kraken's Lair - apartmán s tromi izbami s guľatou posteľou veľkou takmer 2,5 metra, zrkadlami na strope, vaňou zapustenou do zeme a tyč na pole dance.

Návštevníci si okrem skvelého jedla môžu objednať na izbu aj niečo veľmi špeciálneho - koibito love hampers. Jedná sa o sady, ktoré obsahujú erotické hračky a rôzne pomôcky k sexu. Vybrať si môžete so 6 druhov, z ktorých najlacnejší stojí 60 libier a najdrahší 260 libier. Najdrahšie obsahujú ručne vyrábané putá z ovčej kože, hladkú japonskú masku na oči, koženú plácačku, análny kolík od značky Fun Factory, vibrátor značky LELO, ktorý sa nabíja cez USB, origami, kondómy, pierko a organický lubrikant. Všetko si môžete prezrieť na fotografii.

Svoj pobyt si môžete spestriť sadou koibito love hampers

Better Than A Bed, Londýn

Cena: od 250 libier (281 EUR)

Klasický B&B hotel, poviete si - nájdete tú spálňu, kúpeľňu, kuchyňu a potom si všimnete, že nechýba sex dungeon. Spálňa je ladená do kombinácie čiernej a červenej, čo vyzerá veľmi pekne, ale kto vie, či by ste ju vôbec použili...

Cena opäť nie je najnižšia, ale zase tu máte dungeon, ktorý by ste v mnohých hoteloch hľadali márne.

BXG Suite at Sanctum, SoHo, Londýn

Cena: od 335 libier (376 EUR)

Ak máte radi naozajstný luxus a BDSM dohromady, potom musíte navštíviť tento hotel. Ten totiž ponúka voyeuristickú výstavu Raya Burmistona. V apartmáne 404 si môžete objednať Box Of Grey - kolekciu luxusných BDSM pomôcok, ako sú kožená maska ??na oči, plácačky, putá a iné hračky. Vyjde vás to na 350 libier. Ak by ste priamo o toto nemali záujem, môžete zaplatiť 150 libier a dostanete kľúč ku skrinke s erotickými hračkami. Štandardná izba v tomto hoteli stojí od 187 libier.

Za luxus sa platí a tu máte krásny príklad. Stále to ale nie je najdrahší hotel, ktorý v našom článku nájdete.

The Crazy Bear Hotel, Beaconsfield

Cena: od 99 libier (111 EUR)

Toto miesto už v 16. storočí fungovalo ako hostinec, teraz ale postúpilo o dosť úrovní vyššie a dá sa povedať, že sa v ňom stretnete naozaj s luxusom. Nádherné postele sú pri nohách zakončené medenou vaňou, steny sú zo zamatu, všade nájdete veľa luxusným detailov a obrie lustre. Ak by vás to už nebavilo vnútri izby, ktorý je priamo stvorený na sexuálne hry, môžete ísť na párty so slávnymi DJs.

Luxus hotela The Crazy Bear

Francúzsko

Hotel Amour, Paríž

Cena: od 72 eur

Ak sa chcete ubytovať, pobaviť sa, možno sa trochu vzrušiť (prípadne si užiť) a zároveň nechcete minúť moc peňazí, potom pre vás máme skvelý tip v srdci Francúzska. Tam totiž nájdete hotel, ktorý je síce inšpirovaný inými sex a mileneckými hotelmi, zároveň sa tam ale viac cítite ako doma a ešte navyše v izbách nájdete kúsky v tvare penisu, pŕs alebo nahých ľudí.

Hotelu navyše veľmi lichotí jeho poloha, nachádza sa totiž vo štvrti Pigalle, ktorá je plná sex shopov a divadiel pre dospelých. A ak by ste šli na prechádzku, určite si nenechajte ujsť Mouline Rouge, ktorý nájdete iba 10 minút cesty pešo.

Takže ak ste už tento rok na dovolenke boli a vo vrecku (alebo skôr na bankovom účte) vám už nezostalo veľa peňazí, môžete vyskúšať tento parížsky hotel, pretože ani cesta do Francúzska vás nevyjde draho.

V hoteli Amour nájdete rôzne zaujímavé predmety...

Mexiko

Desire Resort & Spa, Riviera Maya

Cena: od 11 066 mexických pesos (499 EUR)

Tak a dostali sme sa k najdrahšiemu hotelu z nášho článku. Za jednu noc v izbe zaplatíte takmer 13 tisíc korún. A čo za takú sumu môžete čakať za zvláštnosti oproti ostatným hotelom? Tak napríklad je tento hotel vhodný pre exhibicionistov, pretože oblečenie v ňom je voliteľné, a tak môžete pokojne chodiť nahí. Rovnako tak by sa dalo povedať, že je to raj pre voyeury. Ovšem je určený len pre páry. To hlavné sa potom točí okolo nočného klubu, ktorý ponúka aj izby pre swingers, na hrátky a tyč na striptíz. Tešiť sa môžete na tematické noci, napríklad noc školáčok.

Tiež v ňom môžete nájsť pokoj hriechov a relaxačnú zónu s vírivkou, kde je povolený fyzický kontakt na verejnosti. Tento hotel tiež ponúka fantasy menu, čo zahŕňa erotickú masáž v štyroch a kameramana, ktorý bude všetko natáčať.

Ak vás hotel v Mexiku zaujal, verte, že to nie je jediný hotel v tomto duchu v tejto krajine. Navštíviť môžete aj hotel The Desire Pearl v Cancúne.

V hoteli Desire si aj odpočiniete... nahí

USA

The Erotic Suite: The Palms Casino Resort, Las Vegas

Cena: na vyžiadanie

Tento hotel ponúka naozaj obrie množstvo rôznych druhov izieb, od vcelku klasických po tematicky zamerané. Všetko je luxusné a veľmi čisté. V eroticky zameranej izbe nájdete veľkú okrúhlu posteľ, ktorá sa otáča, ďalej sprchu, v ktorej nájdete aj tyč na pole dance, a samozrejme nechýbajú ani zrkadla na stropoch. Cena je na vyžiadanie, a tak očakávame, že to nebude práve lacné. Ono tiež ešte aby bolo, keď sa nachádza v Las Vegas! Ak máte odvahu (a peniaze), môžete si takú izbu zarezervovať ešte dnes.

Stay & Play, Los Angeles

Cena: 422 dolárov (380 EUR)

Jedná sa o byt, ktorý je veľmi populárny medzi fanúšikmi BDSMswingers a podobných praktík. Nájdete v ňom dve postele a 3 "spacie klietky", ale aj obývačku, kuchyňu a kúpeľňu. Okrem týchto normálnych vecí (teda až na tie klietky), sa byt skladá ale aj zo 6 rôznych hracích prostredí, napríklad Scarlett Boudoir, skladu a vypočúvacej stanice. Majitelia tiež organizujú pravidelné akcie, ako je Masque - večera pre fetiš a kabaret.

Japonsko

Geihinkan, Tokio

Cena: od 7135 japonských jenov (60 EUR)

V Japonsku majú veľké množstvo mileneckých hotelov, ktoré páry navštevujú väčšinou za jedným účelom iba na obmedzenú dobu (ostatne tiež nájdeme aj u nás). Dá sa tam ale naraziť aj na trochu špeciálnejšie sex hotely. Konkrétne Geihinkan je zvláštny tým, že v ňom nájdete mnoho izieb a každá z nich bude mať inú tému, napríklad hniezdo lásky čínskej kurtyzánky. Každý si nájde to svoje a sklamaní by ste rozhodne neodchádzali. Navyše sa jedná o najlacnejší hotel z dnešného článku (hoci cesta do Japonska na tom už asi tak dobre nebude).

Na dovolenku je stále veľa času, obzvlášť na sex dovolenku, pri ktorej nemusíte z izby ani vystrčiť nos. Tápate, s kým by ste mohli na takú horúcu dovolenku vyraziť? Skúste sa pozrieť na erotickej zoznamke, či vás niekto nezaujme. Stačí si založiť profil a môžete prezerať profily opačného pohlavia, kým nenarazíte na toho pravého/tú pravú.

[Lil]

Zdroje fotografií:

https://www.hotelpelirocco.co.uk/

https://metro.co.uk

http://www.crazybeargroup.co.uk/

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.