Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Najlepšie sexuálne skúsenosti podľa mužov

6.apríl 2018
Najlepšie sexuálne skúsenosti podľa mužov

Pamätáte si na svoju najlepšiu sexuálnu skúsenosť? Mnohí áno, iní môžu povedať, že žiadnu ešte ani nezažili a až sa na ňu chystajú ... Pre každého je taká skúsenosť iná, pretože každý preferuje niečo iné. Čo treba to môže byť? Aký najkrajší sexuálny zážitok stretol týchto mužov?

Všetci si želáme zažiť ten najlepší sex pod slnkom. Každý má ale svoje špecifické potreby, teda každý takýto sex by vyzeral inak. Čo má jedna osoba rada alebo po čom túži, to druhého môže odpudzovať. O takých veciach je najlepšie si pohovoriť hneď spočiatku vzťahu, aby ste neskôr tvrdo nenarazili. Dnes vám prinášame príbehy 5 mužov, ktorí sa úplne úprimne a bez ostychu zverili, aký bol ich najlepší sex a čo ho robilo tak výnimočným. Inšpirovať sa tým môžu ako ženy, tak muži. Ženy preto, aby skúsili svojmu mužovi dopriať niečo podobné, mohli by sa stretnúť s rovnakým úspechom (niektoré veci je ale treba dopredu skonzultovať so svojím partnerom. Muži sa môžu inšpirovať tak, že popremýšľajú o tom, či by sa im páčilo prežiť to, čo zažili títo muži. Treba ich tieto predstavy natoľko uchvátia, že ich budú chcieť previesť do reality ...

Adam, 22 rokov

Adam hovorí, že svoj najlepší sexuálny zážitok prežil tento rok so svojou súčasnou priateľkou. Hovorí, že to bolo skvelé, pretože nad ním úplne prevzala kontrolu, čo ho prekvapilo. "Povedala mi, čo mám robiť, a prinútila ma, aby som ju poslúchol," zveruje sa Adam. "Prekvapila ma tým, bola to ona, kto bol vo velení. Tiež sa jej to veľmi páčilo, pretože to nie je niečo, čo by normálne robila. Kľúč k dobrému sexu je to, aby boli obaja naladení na rovnakú vlnu, čo sa týka toho , čo sa im páči. Nemali by prekročiť určité hranice, kým si o tom spoločne neprehovoria. Avšak mali by ste niekedy vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, pretože vďaka tomu môžete zažiť skvelý sex a nebudete zažívať stále to isté dokola," radí Adam.

Prevzatie úplnej kontroly nad mužom je jeden z najčastejších snov, ktoré nie je zas tak ťažké si splniť. Nejedná sa o žiadne brutálne sadomasochistické hrátky, môžete to urobiť na duševnej vlne, ak vám to bude takto sympatickejšie. Ak budete chcieť, môžete použiť aj rôzne pomôcky, ako sú putá alebo páska na oči. Odvážnejší potom môžu siahnuť po bičíku alebo napríklad kolíčkách na bradavky.

Dermot, 20 rokov

Teraz sa presunieme ďalej od heterosexuálnych sexuálnych zážitkov. Dermotov nezabudnuteľný zážitok sa totiž stal s mužom menom Richie. "Mám ho stále rád ako kamaráta, ale nič hlbšie v tom nie je!" hovorí Dermot. Opisuje svoj príbeh takto: "Bol o 20 rokov starší, čo bolo veľa nápomocné, bol totiž oveľa skúsenejší ako ja. Veľa ľudí nášho veku totiž nemá ani poňatia, čo by mali robiť, a ja som chcel človeka, ktorý toto všetko bude poznať. Vedel, čo sa mi páči, a vždy sme spolu dobre komunikovali o tom, či chceme zmeniť pozíciu, na akú, ísť do toho tvrdšie alebo napríklad pomalšie. s ním som vždy mal ten najlepší sex. Richie ostatné vždy predčil."

tajomstvo skvelého sexu

Dermot hovorí, že kľúčom k tomu najlepšiemu sexu je správna komunikácia. "Niektorí to berú tak, akoby sex bol nejaká schôdzka alebo pohovor, ale tak to vôbec nie je. Pred tým, než s niekým idem do postele, spýtam sa ho, čo by chcel skúsiť a tak ďalej. a keď sa vám niečo páči alebo dosahujete orgazmu, je vždy dobré, keď to ten druhý spozná, aj keby to malo byť len malé zastonanie alebo nejaký komentár. Ľudia si myslia, že musí ísť o nejakú siahodlhú konverzáciu . Keď vás práve napadne niečo zaujímavé, čo by ste chceli robiť alebo skúsiť, povedzte o tom. To najhoršie, čo sa môže stať, je, že povie nie. "

Nezáleží na tom, či práve prežívate heterosexuálny alebo homosexuálny sex, dôležité je, aby ste sa cítili dobre a robili to, čo sa vám páči. A nezabudli na komunikáciu.

Martin, 31 rokov

Martin, ktorý sa so svojím príbehom tiež zveril, hovorí, že jeho najlepší sex sa odohrával o jeho svadobnej noci. Aké romantické. "To, čo ho robilo tak skvelým, boli vystupňované emócie, to, že vyzerala vo svojich šatách úplne fantasticky a to, že sme boli obaja veľmi šťastní," hovorí Martin. "V tú noc to bolo iné ako zvyčajne. Celý deň sme oslavovali svoju lásku, boli sme moc šťastní, že všetko išlo podľa plánu a navyše aj ja som sa cítil skvele, pretože som vyzeral dobre. Moja žena bola z toho celého veľmi šťastná! Po celú dobu sme boli na rovnakej úrovni.

Martin hovorí, že k dobrému sexu je potrebná komunikácia a chémia: "Musíte sa navzájom cítiť atraktívne (to je to, prečo cvičím a správne jem, pretože chcem pre ňu vyzerať dobre), musíte vynaložiť nejakú snahu, skladať druhému komplimenty a ceniť si ho . Ja a moja žena stále máme aktívny sexuálny život, ale nie je to samozrejmosť, je to niečo, na čom musíte pracovať. Nemôžete sa len tak s niečím uspokojiť. "

Áno, vždy je za potreby nejaká snaha, inak sa nemôžeme čudovať, že nič nefunguje tak, ako by sme si to predstavovali a ako by sa nám to páčilo. A ak je medzi vami silná chémia, všetko ide o polovicu ľahšie. Nesmiete sa na to ale spoliehať, pretože tá časom slabne.

Martin, 20 rokov

Ešte jeden muž menom Martin sa rozhodol, že povie, kedy zažil ten najlepší sex a prečo za neho považuje práve tento. Podľa jeho slov ho zažil s priateľkou, s ktorou mal krátkodobý vzťah. Boli spolu len asi mesiac, ale aj napriek tomu, že ju nemiloval, zažil s ňou ten najlepší sex. "Sex s ňou bol najlepší, pretože bola o mnoho skúsenejšia než ja," vysvetľuje Martin. "Pred ňou som mal sex len s jednou dievčinou a s tou nám to popravde spolu veľmi nešlo. Ona mi potom ukázala, ako skvelý sex môže byť. Ukázala mi skutočnú vášeň, ktorú spolu môžete zdieľať. Prišlo mi, že aj ju to robí šťastnou, že sa takto cítim, pretože vedela, že som to nikdy predtým nepocítil. A vďaka tomu bola ešte vášnivejšia. "

intímne chvíle

A aký je podľa Martina kľúč k tým najlepším sexuálnym zážitkom? "Kľúč k tomu najlepšiemu sexu je to, že všetko robíte s emóciami, ktoré navzájom zdieľate. Mali by ste vedieť, aké sú najväčšie fetiše vášho partnera a potom to použiť v praxi. Čím viac sa prispôsobíte a prispôsobíte to aj vášmu vzťahu, tým lepšie to bude. Neexistuje žiadny presný návod, ako zažiť ten najlepší sex, všetko záleží na tom, ako budete experimentovať. Poznáte, až nájdete niečo, čo sa bude páčiť buď jednému alebo obom z vás. V tej chvíli spoznáte, že to robíte správne. "

Úplne súhlasíme, že bez experimentovania sa v spoločnom (ale i svojom vlastnom) sexuálnom živote nikam posúvať nebudete. Zostali by ste zaseknutí stále na jednom a tom istom mieste. A kto toto chce? Chcete to vy? Pravdepodobne nie. Tak sa nebojte a experimentujte!

Michael, 34 rokov

Posledný, kto sa chcel zveriť so svojím zážitkom najlepšieho sexu, bol Michael. Ten si dokonca pamätá aj dátum toho, kedy sa to stalo, ten pre nás nie je podstatný, však to jasne nasvedčuje tomu, že to pokladá za naozaj výnimočný okamih. "Bolo to s niekým, koho milujem. Vlastne, je to niekto, do koho som sa predtým zamiloval. Bol to ten najlepší sex, pretože sme už predtým boli naozaj veľmi dlhú dobu dobrí priatelia. Cítili sme sa spolu okamžite veľmi blízki. Tiež sme mali v posteli veľmi podobné záujmy, čo nám tiež naozaj veľmi pomohlo. Než sme to doviedli k úplnej dokonalosti, predchádzalo tomu veľa očného kontaktu a zmeny v rôznych veciach. Bolo to odlišné kvôli tomu, s kým to bolo. Tá potrebná blízkosť už tu bola , ako začať vzťah na 20. rande. Mať sex s najlepšou kamarátkou je skvelé! "

"Povedala svojim kamarátkam, že to pre ňu bol tiež ten najlepší sex, čo kedy zažila. Myslím, že sa k sebe dobre hodíme a vzhľadom k tomu, že už sme si dôverovali ako kamaráti, mohli sme sa v tú chvíľu uvoľniť a byť sami sebou. Žiadne prehnané pokusy zapôsobiť na toho druhého sa nekonali, iba sme si užívali, "dodáva Michael.

Michael si myslí, že najlepšieho sexu dosiahnete vďaka dôvere a túžbe urobiť toho druhého šťastného: "V páre, ktorý by chcel zažiť ten najkrajší sex, musia byť obaja k sebe absolútne úprimní a vedieť, čo pre nich dobrý sex vlastne znamená. Každému sa páči niečo iné. Spoznajte svojho partnera, zistite, čo sa mu páči, a potom udržujte jeho spokojnosť a šťastie na prvom mieste. Ak pre vás bude robiť to isté, budete sa mať náramne! "

Či už ste muž, alebo žena, môžete sa týmito príbehmy inšpirovať. A kde nájsť niekoho, s kým by ste mohli zažiť ten najlepší sex svojho života? Trebárs na online sex zoznamke!

[Lil]

Zdroj:

http://metro.co.uk

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.