Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Spoznajte tie najlepšie vibrátory na sanie klitorisu

5.október 2023
Spoznajte tie najlepšie vibrátory na sanie klitorisu

Hľadáte niečo, čo vás dostane do sexuálneho neba? Mrknite po (aspoň) jednom vibrátore na sanie klitorisu. Simuluje orálny sex a jednoducho sa stane vašou erotickou hračkou číslo 1!

Možno je na čase sa zbaviť starého „tradičného“ vibrátora. Robíme si srandu - nerobte to. Ale uvedomte si, že od 60. rokov, kedy sa objavil "kúzelný prútik" Hitachi, sa sexuálna technika vyvinula neskutočným spôsobom a v dnešnej dobe existujú hračky a pomôcky, o ktorých sa vám ešte pred 15 rokmi ani nesnívalo. Hovoríme o erotických hračkách, ktoré naozaj simulujú orálny sex – je to revolúcia a my sme jednoznačne za. Aby sme plne pochopili kúzlo vibrátorov na sanie klitorisu, poďme si v rýchlosti zrekapitulovať, ako fyziologicky funguje orgazmus.

"Či už máte penis alebo vulvu, orgazmus zahŕňa prúdenie krvi a jej zotrvanie v erektilnom tkanive v genitáliách a následné uvoľnenie tejto krvi rytmickými kontrakciami panvového dna," vysvetľuje doktorka Laurie Mintz, sexpertka spoločnosti Lelo a autorka knihy Becoming Clitera. U mužov nájdeme erektilné tkanivo v penise a u žien v klitorise (ktorý mimochodom zasahuje až 5 centimetrov dovnútra tela).

"Na rozdiel od tradičných vibrátorov, ktoré sú často navrhnuté tak, aby tlačili na 'hrášok' klitorisu, sú hračky na sanie klitorisu obvykle navrhnuté tak, aby sedeli okolo celého vonkajšieho klitorisu, obklopovali ho a dodávali vzduch alebo zvukové vlny," hovorí Mintz. "Tým dochádza k stimulácii vnútorného aj vonkajšieho klitorisu a k prekrveniu tejto oblasti - čo je základom orgazmu!"

Dobre, dosť sexuálnej výchovy zo strednej školy. Teraz, keď všetci rozumieme fyziológii orgazmu, poďme sa porozprávať o vibrátoroch so saním klitorisu a sexu, pretože doba sa mení a vy by ste to mali využiť. Tu sú najlepšie vibrátory na sanie klitorisu, ktoré sa oplatí kúpiť v roku 2023.

Celkovo najlepší vibrátor na sanie klitorisu

Womanizer Womanizer X Lovehoney Pro40 Nabíjací stimulátor klitorisu

Cena: 99 dolárov
Spoločnosť: Womanizer
Výhody: 100% vodotesný, vydrží v prevádzke až 240 minút, výkonný, ale tichý motor
Nevýhody: trochu drahší
Vodotesnosť: áno (ponoriteľný)
Doba prevádzky: 4 hodiny
Materiál: bez latexu a ftalátov

"Jedným z mojich najobľúbenejších je Womanizer X Lovehoney Pro40 Rechargeable Clitoral Stimulator," hovorí Cobb. "Je to nejakým spôsobom veľmi jemný a zároveň intenzívny zážitok. Môžete ho použiť aj na bradavky, čo je skutočne skvelý pocit." Tento je sakramentsky dokonalý a má všetky funkcie, ktoré na dobrom vibrátore na saní klitorisu radi chcete mať: Je výkonný a tichý, navyše vydrží na jedno nabitie pracovať až 4 hodiny a je bezpečný na použitie vo vode alebo pod vodou.

Niet divu, že je to jeden z najlepšie hodnotených modelov na LoveHoney.com s viac ako 1 300 prevažne kladnými hodnoteniami kupujúcich. S cenou zhruba 100 dolárov nie je v našom prehľade najlacnejší, ale rozhodne nie je ani najdrahší. To všetko z neho robí náš tip na celkovo najlepší vibrátor na sanie klitorisu roku 2023.

Čo naň hovoria zákazníci? "Páni, toto je jednoducho The Best! Použila som veľké množstvo lubrikantu. Zapnutý a nájde si svoje miesto... Najúžasnejšia hračka, akú som kedy použila," uviedol jeden z recenzentov webu.

Najlepší šikovný vibrátor na sanie klitorisu s pripojením k aplikácii

Satisfyer Love Triangle Air-Pulse Clitoris Stimulating Vibrator

Cena: 53 dolárov
Spoločnosť: Satisfyer
Výhody: ovládanie pomocou aplikácie, odolný silikón, elegantný design
Nevýhody: pre niekoho príliš náročný na techniku
Vodotesnosť: áno
Materiál: silikón

"Najnovšia hračka na trhu s technológiou sania vzduchu, Satisfyer Love Triangle, je potešením, pretože kombinuje technológiu sania vzduchu s hlbokými vibráciami," hovorí Sparks. "A čo je ešte lepšie, je možné ju ovládať prostredníctvom aplikácie Satisfyer." Práve mobilná aplikáciá je to, čo tento model skutočne odlišuje. Vy (alebo váš partner) môžete na diaľku niekoľkými kliknutiami na tlačidlo zosilniť alebo zoslabiť každú funkciu.

Tiež sa nám páči, aký je tento malý trojuholník elegantný a kompaktný, takže sa ľahko drží a mieri presne tam, kam potrebujete. Telo sa navyše ľahko čistí. Motor je výkonný a tichý. Jediný háčik je v tom, že niektorí recenzenti považujú technicky vyspelý design za príliš zložitý a komplikovaný. Dobrou správou je, že ho možno používať aj bez aplikácie, pokiaľ tomu dávate prednosť.

Čo naň hovoria zákazníci? "K aplikácii sa pripája veľmi rýchlo. Je super silný a batéria vydrží večne... Rozhodne odporúčam zakúpiť," uviedol jeden z recenzentov na Amazone.

Womanizer Womanizer X Lovehoney Pro40Satisfyer Love Triangle Air-Pulse

Najvýhodnejší vibrátor na sanie klitorisu

Romp Shine Clitoral Sucking Toy - stimulátor klitorisu

Cena: 40 dolárov
Spoločnosť: Roysmart
Výhody: vodotesný, skvelá cena, jednoduché použitie s 10 úrovňami intenzity
Nevýhody: Za túto cenu? Žiadna.
Vodotesnosť: áno
Doba prevádzky: 45 minút
Materiál: silikón bezpečný pre telo

"Rada odporúčam Romp Shine tým, ktorí hľadajú lacnejší variant," hovorí Sparks. "Má 10 úrovní intenzity a diskrétny motor." Je kompaktný, ľahký a veľmi jednoduchý na používanie, čo z neho robí skvelú voľbu pre tých, ktorí ocenia ľahko použiteľné erotické hračky bez zbytočností a bez nutnosti pripojených aplikácií pre chytré telefóny. Silikón bezpečný pre telo je tiež 100% vodotesný a vďaka nemu je aj čistenie hračka.

Niektorí recenzenti tvrdia, že dlhodobá životnosť asi nebude nič moc. Väčšina recenzií, ktoré sme čítali, ale skôr uvádza, že tento model je presne to, čo hľadali. Vďaka kombinácii užívateľskej prívetivosti, širokej škále intenzít a hlavne skvelej cene je to ľahká voľba ako tohtoročný najvýhodnejší vibrátor na sanie klitorisu.

Čo naň hovoria zákazníci? "Pekný prístroj z kvalitného materiálu. Veľmi ľahko sa používa, na ovládanie stačí len niekoľko tlačidiel. Užívam si s ním veľa zábavy!" uviedol jeden z recenzentov na Amazone.

Najlepší zasúvací vibrátor na sanie klitorisu

Zalo Rose Rabbit Vibrator

Cena: 89 dolárov
Spoločnosť: Zalo
Výhody: zasiahne všetky centrá rozkoše, silnejšie ako väčšina modelov, slušná cena
Nevýhody: pre niekoho môže byť veľmi obrí
Vodotesnosť: vodeodolný
Doba prevádzky: 2 hodiny
Materiál: potravinársky silikón

"Ak máte rada všetku rozkoš a chcete niečo, čo okrem sania preniká aj do vás, vibrátor Zalo Rose Series kombinuje obrovský vibrátor pre bod G so vzduchovou stimuláciou klitorisu," hovorí Kocak. "Hračka sa dodáva v žltej farbe, čo je pre vibrátor jedinečná farba, a zavádzacia časť tohto vibrátora je silnejšia ako väčšina modelov s duálnou stimuláciou, takže je ideálna pre kráľovné väčších veľkostí."

Jedinečný dizajn tohto vibrátora saním klitorisu 2v1 zasahuje všetky zóny rozkoše. Je to jeden z mála modelov s duálnou stimuláciou v tohtoročnom výbere. Jeden špeciálny bonus: je hrubší ako väčšina konkurencie, takže sa pre niektorých dokonale hodí. Niektorí recenzenti síce poznamenali, že je trochu veľmi tučný, ale pokiaľ presne toto máte radi, je to model pre vás.

Čo naň hovoria zákazníci? "Ešte nikdy som nebola zo žiadneho výrobku taká nadšená. Okamžite som poslala správu mojej najlepšej kamarátke a povedala jej, aby si ho kúpila. Preč so starým, dovnútra s novým," povedal jeden z recenzentov Zalo.

Nabíjací cestovný stimulátor klitorisu

Womanizer Liberty dobíjací cestovný stimulátor sania klitorisu

Cena: 99 dolárov
Spoločnosť: Womanizer
Výhody: kompaktná, cestovná veľkosť, diskrétny magnetický kryt, 100% vodotesnosť
Nevýhody: trochu drahší
Vodotesnosť: áno (ponoriteľný)
Doba prevádzky: 2 hodiny
Materiál: pevný silikón

Keď je kľúčová diskrétnosť, potrebujete ultrakompaktný vibrátor. "Mojím ďalším osobným favoritom je Womanizer Liberty," hovorí Cobb. "Je malý a ľahko sa s ním cestuje. Má tiež magnetický cestovný kryt pre diskrétnosť. Môžete si ho doslova hodiť do vrecka a nikto nespozná, že ho tam máte."

Nenechajte sa však zmiasť malou veľkosťou. Tento prístroj je stále dostatočne výkonný a navyše celkom tichý. Za cenu okolo 100 dolárov nie je lacný. Ale ak často cestujete alebo jednoducho len chcete osobnú erotickú hračku, ktorú si môžete vziať doslova kamkoľvek, je táto pre vás tá pravá.

Čo naň hovoria zákazníci? "Malý, ale mocný... úžasný orgazmus do 5 minút! Je malý, diskrétny, ale páni, to je hračka!" uviedol jeden z recenzentov na LoveHoney.com.

Zalo RoseWomanizer Liberty

Najlepší vibrátor na sanie klitorisu pre väčšie klitorisy

Dame Aer Suction Toy

Cena: 99 dolárov
Spoločnosť: Dame Products
Výhody: prispôsobivejšia veľkosť, rozsah nastavenia, kompaktný, 100% vodotesnosť
Nevýhody: trochu hlučný
Vodotesnosť: áno
Doba prevádzky: 1,5 hodiny
Materiál: lekársky silikón

"Dame Aer je dostupnejší do 100 dolárov a vďaka väčšiemu náustku je viac prispôsobený rôznym veľkostiam klitorisu," hovorí Alexandra. Flexibilný náustok sa roztiahne v rozmedzí 1,2 až 2 cm, takže sa oveľa lepšie prispôsobí všetkým druhom anatómie. Napriek tomu vytvára dokonalé mäkké tesnenie a dodáva rytmické pulzy vzduchu v rôznych vzoroch a intenzitách úplne ovládateľných vami alebo vašim partnerom.

S cenou okolo 100 dolárov sa jedná o ďalšiu možnosť strednej triedy, ktorá nie je lacná, ale nie je ani nehorázne drahá. To je obzvlášť príjemné, ak chcete prejsť od základného vibrátora na sanie klitorisu, ktorý je vhodný pre začiatočníkov, k niečomu luxusnejšiemu. Navyše s viac ako 700 prevažne pozitívnymi recenziami na Dame.com je jasné, že ide o obľúbený vibrátor.

Čo naň hovoria zákazníci? "Manželka si ho naozaj užíva. Prináša 'iný' druh orgazmu. Zatiaľ je to zaručený spôsob, ako sa vzrušiť," uviedol jeden z recenzentov na Dame.com.

Najlepšie vyzerajúci vibrátor na sanie klitorisu

Lovehoney mon ami Pleasure Air Rose Clitoral Suction Stimulator

Cena: 50 dolárov
Spoločnosť: Lovehoney
Výhody: roztomilý, jedinečný dizajn, 100% vodeodolnosť, pružný silikón, skvelá cena
Nevýhody: nie je tak ergonomický ako ostatné
Vodotesnosť: áno (ponoriteľný)
Doba prevádzky: 65 minút
Materiál: pružný silikón

Erotické hračky samozrejme nemusia vždy vyzerať ako erotické hračky. Niekedy chcete niečo trochu diskrétnejšie. Tento model od Lovehoney, mon ami, kombinuje potešenie aj estetiku do jedinečného zariadenia na sanie klitorisu, ktoré je naozaj unikátne. Je roztomilý, romantický a úžasný na dotyk.

Telo je 100% vodotesné, takže je bezpečné pre akékoľvek použitie vo vode, a ľahko sa čistí. Silikónové materiály sú navyše pružné, čo podľa nášho názoru pôsobí mäkšie a prirodzenejšie na vašich najintímnejších partiách (vrátane klitorisu). Ide o ďalší solídny vibrátor s výkonným, ale pomerne tichým motorom, ktorý na jedno nabitie vydrží pracovať viac ako hodinu. Navyše: stojí menej ako päťdesiat dolárov.

Čo naň hovoria zákazníci? "Toto je perfektná hračka, pokiaľ je trochu na rýchlo alebo potrebujete mať 'prácu' rýchlo hotovú," povedal jeden z recenzentov webu LoveHoney.com.

Ďalšie skvelé vibrátory na sanie klitorisu

Vibrátor Lelo SONA 2 Cruise

Cena: 119 dolárov
Spoločnosť: Lelo
Výhody: krásny dizajn, kompaktná veľkosť, veľmi kvalitné, "tempomat"
Nevýhody: drahý
Vodotesnosť: áno
Doba prevádzky: 2 hodiny
Materiál: silikón bezpečný pre telo

"Všeobecne som veľkým fanúšikom značky LELO, ale úplne milujem ich SONA 2 Cruise, pretože je veľmi kvalitný, dizajn je úžasný a má vstavaný 'tempomat', tj intenzita sa automaticky zvyšuje, keď sa silne pritisne k telu," hovorí Kocak.

Erotická hračka Dame Aer

Lelo SILA Cruise

Cena: 151 dolárov
Spoločnosť: Lelo
Výhody: menší, tesnejší otvor, využíva zvukové vibrácie, pomalšie buduje orgazmus
Nevýhody: drahý
Vodotesnosť: áno
Doba prevádzky: 2 hodiny
Materiál: silikón bezpečný pre telo

Mintz uvádza, že SILA Cruise je podobná SONA, "Ale SONA buduje orgazmus rýchlejšie a SILA pomalšie. SONA má menšie ústie/otvor, ktorý sa dá umiestniť okolo klitorisu, a SILA má väčší."

Womanizer Red Duo dobíjací stimulátor bodu G a klitorisu

Cena: 153 dolárov
Spoločnosť: Womanizer
Výhody: dvojaká stimulácia, vytvára explozívne orgazmy, 12 úrovní stimulácie
Nevýhody: drahý a veľký
Vodotesnosť: áno (ponoriteľný)
Doba prevádzky: 2 hodiny
Materiál: pevný silikón

Spoločnosť Cobb odporúča Womanizer Duo. "Je to to najlepšie z oboch svetov," hovorí. Je to stimulátor klitorisu a bodu G, ktorý vytvára výbušné zmiešané orgazmy.

Tracy's Dog OG Pro 2 Clitoral Sucking Vibrator

Cena: 90 dolárov
Spoločnosť: Tracy's Dog
Výhody: unikátny, diaľkovo ovládaný design, silný, vylepšený motor, dobrá cena
Nevýhody: zasúvacia časť je celkom obria (pre niektoré)
Vodotesnosť: vodeodolný
Doba prevádzky: 1 hodina
Materiál: mäkký silikón

Pôvodný OG vibrátor na sanie klitorisu od Tracy's Dog dostal poriadny upgrade. Najnovšia verzia má silnejší motor, lepšie sanie a rovnako úžasnú diaľkovo ovládanú akciu, takže môžete nechať partnera prevziať kontrolu.

Unbound Babes Puff Compact Suction Toy

Cena: 48 dolárov
Spoločnosť: Unbound
Výhody: ultrakompaktný, roztomilý design, lacný
Nevýhody: nie je tak výkonný ako väčšie modely
Vodotesnosť: áno
Doba prevádzky: 3 hodiny
Materiál: silikón bezpečný pre telo

Roztomilá, kompaktná a veľmi stimulujúca klitoris - kompaktná Puff od Unbound Babes je perfektná cestovná sacia hračka na klitoris pre zábavu na cestách. Navyše je tichá, vodeodolná a päť stupňov intenzity vám umožní zvoliť si vlastnú úroveň zábavy.

Lovehoney mon ami

Emojibator Chickie Personal Massager

Cena: 74 dolárov
Spoločnosť: Emojibator
Výhody: Zábavný, jedinečný dizajn, diskrétny (vyzerá ako hračka), ultrakompaktný
Nevýhody: lievik je pre niektorých príliš plytký
Vodotesnosť: vodeodolný
Materiál: silikón bezpečný pre telo

Ako posledné tu máme niečo úplne iné... Chickie Emojibator od spoločnosti Emojibator je jedinečný sací vibrátor na klitoris, ktorý vyzerá ako.. no ako čokoľvek iné, len nie sexuálna pomôcka. Je dostatočne výkonný, aby vám poskytol ohromujúce orgazmy, a pritom dostatočne kompaktná a roztomilá, aby bola diskrétna (pravdepodobne ju môžete nechať na komode a nikto nič nespozná).

Čo je vibrátor na sanie klitorisu?

Vibrátor na sanie klitorisu funguje tak, že využíva kombináciu vzduchu, sania a trochu vibrácií na dosiahnutie orgazmu za pochodu. Spoločnosti ako Womanizer, Satisfyer a Lelo sú v súčasnosti poprednými značkami, ktoré vyrábajú jedny z najlepších hračiek na trhu.

Vibrátory na sanie klitorisu sa vyrábajú v rôznych tvaroch a veľkostiach, ale všetky majú nejaký druh nadstavca alebo otvoru, ktorý ide cez žaluď klitorisu (časť klitorisu na vonkajšej strane vulvy). Nástavec potom "saje" vonkajšiu časť klitorisu podobne, ako keď partner používa ústa pri orálnom sexe.

Megwyn White, odborníčka na sexuálnu pohodu a rezidentná sex expertka spoločnosti Satisfyer, hovorí, že tieto hračky používajú úžasný pulz podobný vlnám, ktorý privádza klitoris k orgazmom, ktoré sú mimo tabuľky. Mnoho žien hovorí, že sa to nepodobá žiadnej inej stimulácii, akú kedy pocítili, a že to skutočne vyzdvihuje klitoris a nabáda ho k účasti na hlbších úrovniach dôvery a odovzdania sa, pričom vyzýva celé telo, aby sa otvorilo prijímanie vĺn orgazmu.

"Tieto hračky tiež poskytujú menej intenzívne pocity ako tradičné vibrátory na klitoris, ktoré môžu byť pre niektorých veľmi veľké alebo príliš silné," vysvetľuje Mintz.

Cole dodáva, že tieto hračky majú ergonomický dizajn a sú tiché, čo sú kľúčové súčasti párových hier. Nebude vás rozptyľovať bzučanie vibrátora a nehrozí, že sa budete cítiť ohrození erotickou hračkou. Je to výhra pre všetkých.

Ako používať vibrátor na sanie klitorisu

Začnite s predohrou

Rovnako ako pri každej sexuálnej situácii – alebo fyzickej aktivite – by ste mali začať zahriatím. Predohra je taká dôležitá. V žiadnom prípade by ste nemali do vagíny vkladať čokoľvek, čo nie je vlhké a pripravené (a s lubrikantom).

White odporúča použiť obľúbený prírodný lubrikant alebo masážny olej vhodný na vagínu a ručne stimulovať klitoris partnerky. Pohlaďte ho jemne a dôsledne. Až bude pripravená, priložte jej hračku na klitoris. Intimitu umocnite hlbokým bozkávaním a očným kontaktom. Tento druh hry býva intenzívny. Prikloňte sa k tejto intenzite.

Používajte hračku nielen na klitoris. Vďaka tomu, že sú tieto hračky prísavné, je možné ich využiť aj na iné erotogénne zóny. "Skúšali ste nimi niekedy stimulovať bradavky?" hovorí Johanna Rief, globálna vedúca komunikácia spoločnosti Womanizer.

Povzbudzujte partnerku, aby dýchala do svojho tela a uvoľnila sa. Toto všetko je o nej. "Dych je veľmi dôležitý na to, aby sa osoba plne oddala zmyselnému potešeniu a vytiahla zo seba svoje najhlbšie túžby. Prinútiť človeka, aby sa ponoril do svojho dychu a uvoľnil sa do zmyselného prúdenia svojho tela, môže vyžadovať určitú trpezlivosť a prípravu," hovorí White.

Tracy's Dog OG Pro 2

Kombinujte s orálnym sexom

Hračky pre orálny sex neznamenajú, že orálny sex ako taký je mimo hry. Môžete mať svoju tortu a zároveň ju zjesť. A to doslova.

Vaše ústa sú kúzelné, ale pridanie hračky je úplne iný zážitok. "Orálny sex ponúka neuveriteľný prostriedok, ako aktivovať orgazmickú rozkoš a zároveň zostať v jemnejšom priestore vzrušenia, aby sa človek mohol viac ponoriť do svojho zmyselného stelesnenia," vysvetľuje White.

Požiadajte partnerku, aby si hračku priložila na klitoris. Jazykom stimulujte zvyšok jej vulvy. Lížte pysky ohanbia, jemne dráždite pošvový vchod, a dokonca do neho skúste jazykom preniknúť. To všetko pomáha prebudiť nervové zakončenia v jej klitoridálnej sieti, čo značne zintenzívňuje rozkoš. "Držte ruku pri zadočku zovretou dlaňou a vytvorte si touto rukou silnú kotvu, aby ste zostali spojení s telom a použili svaly panvového dna na uvoľnenie orgazmickej energie," dodáva White.

Prstami môžete stimulovať partnerkinu oblasť bodu G. Vložte dva prsty do pošvy a zaháknite ich smerom hore k pupku. Pohupujte sa proti tejto oblasti pohybom "poď ku mne". Nezabudnite s partnerkou vždy komunikovať o tom, ako sa cíti a čo je jej príjemné.

Používajte ho pri pohlavnom styku

Aj keď použitie vibrátora na sanie klitorisu môže znieť trochu zložito, v skutočnosti to tak nie je. "Aktiváciou klitorisu prirodzene zosilňujete vzrušenie pri penetračnom sexe vďaka zväčšeniu oblasti okolo pošvového kanála," vysvetľuje White. Kľúčom k úspechu je nájsť jednoduché spôsoby, ako udržať hračku nad klitorisom a zároveň si užiť pohlavný styk. Nie je to také odlišné od toho, keď si do spálne vezmete ručný vibrátor... len možno viac orgazmické.

Tri najjednoduchšie polohy pre začiatočníkov s erotickou hračkou na sanie klitorisu sú misionárska, na psíka a kovbojka. Na začiatok sa držte jednoduchosti. Neskôr môžete vždy preskúmať ďalšie polohy. Pre začiatok nechajte partnerku držať hračku pri klitorise. Tak pozná, či je na správnom mieste.

Pri misionárskej polohe môže váha vášho tela pomôcť udržať hračku na mieste, zatiaľ čo pri polohe na psíka si partnerka môže s hračkou siahnuť medzi nohy. Kombinácia stimulácie saním klitorisu a prienikom môže byť priamo explozívna. "V kovbojke prijímajúci partner sedí, takže môže pridržiavať túto hračku rukami," hovorí Mintz.

Pokiaľ sa rozhodnete nepoužívať hračku počas pohlavného styku, po ňom je vždy výbornou voľbou. "Po penetračnom sexe je ďalšou možnosťou, ako zapojiť hračku na sanie klitorisu, najmä ak vaša partnerka počas pohlavného styku nedosiahla orgazmus," hovorí Rief.

Pri pohlavnom styku môžete samozrejme používať nielen vibrátory na sanie klitorisu, ale aj ostatné erotické pomôcky.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.