Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Prečo začať používať erotické hračky?

23.august 2022
Prečo začať používať erotické hračky?

Erotické hračky už nie sú len pre slobodné ženy. Vlastniť sex hračku je radosť. Je to niečo, čo by mal mať každý. Preč sú doby, kedy sme sa museli krčiť v strachu z odsúdenia, keď sme hovorili o sexe. Dnes je vďaka mainstreamovým médiám v rozhovoroch o sexe stále viac ľudí otvorenejších.

Odvetvie sexuálneho wellness zažíva v posledných rokoch veľký rozmach. Dávno preč sú doby, kedy si ženy tajne kupovali erotické hračky a schovávali ich. Teraz sa už za to nemusíte hanbiť. V skutočnosti je investícia do hračky dôvodom na oslavu - hovorí, že ste sexuálne silná, preberáte zodpovednosť za svoju sexualitu a nespoliehate sa na vonkajší zdroj potešenia. Ale príbeh mužov sa nemení rovnakým tempom.

Hračky môžu byť mužmi vnímané ako nepotrebné z najrôznejších problematických dôvodov - vrátane toho, že ich považujú za kastrujúce, tabu alebo za niečo, čo má slúžiť ako prostriedok na dosiahnutie cieľa, nie na potešenie.

Muži začali používať častejšie hračky na sex

Zdá sa však, že pandémia - a čas osamote, ktorý vďaka nej ľudia získali - túto sexuálnu oblasť zmenila. Nový prieskum značky LELO zameraný na sexuálnu pohodu zistil, že zo 4 000 mužov vo Veľkej Británii ich 41 % použilo erotickú hračku prvýkrát počas lockdownu a 16 % teraz používa hračku pre mužov aspoň raz denne.

Medzi uvádzané dôvody vyskúšania hračiek patrí poznávanie análneho potešenia, zvýšenie výkonnosti, poznanie osobných záľub a túžob a rýchlejšie dosiahnutie orgazmu. Viac ako tretina z nich navyše verí, že je ľahšie dosiahnuť orgazmus, keď im k tomu pomôže hračka.

Kate Moyle, odborníčka spoločnosti LELO UK na sex a vzťahy, hovorí: „Názory na to, že muži vlastnia a používajú erotické hračky, sa rozhodne menia, pretože sa ako spoločnosť otvárame predstavám o sexuálnom potešení jednotlivcov aj párov a diverzifikujeme, ako to vyzerá. Sexuálne zážitky by mali byť zamerané na zábavu a potešenie a erotické hračky k tomu môžu prispieť. Sú naozaj skvelým spôsobom, ako spestriť sexuálnu rutinu a začleniť do nej druh stimulácie, ktorý inak nemožno dosiahnuť."

Muži, ktorí chcú preskúmať sex hračky, by sa mali najprv zamyslieť nad typom stimulácie (napr. prostaty), ktorý ich zaujíma, a od toho začať. Kate odporúča začať s novou hračkou na jemnom, pomalšom nastavení, aby ste si ju ohmatali, najmä keď používate niečo ako nový model F1S V2 od LELO, ktorý využíva sonické vlny, ktoré prenikajú do penisu zo všetkých strán naraz.

A dodáva: "Ako vždy u erotických hračiek je perfektným doplnkom k sexuálnym hrátkam dobrý lubrikant na vodnej báze, a pokiaľ si neveríte alebo ste nervózny, môžete hračku spočiatku používať sami, kým sa nebudete cítiť spokojní a pohodlne a nepredstavíte ju partnerovi."

Podľa prieskumu sú najobľúbenejšími erotickými hračkami pre mužov vibračné krúžky na penisnávleky na penis a masážne prístroje na prostatu.

Prieskum tiež zistil, že heterosexuálni muži častejšie používajú krúžok na penis, zatiaľ čo homosexuálni muži spravidla siahajú po análnom kolíku. Rovnako tak slobodní muži naprieč sexualitami častejšie siahli po návleku na penis.

15 dôvodov, prečo musíte začať používať erotické hračky hneď teraz

Hovoríme o veľkosti penisu, vôni vagíny a najrôznejších polohách Kámasútry. O čom sa ale tak často nehovorí? O erotických hračkách. Áno, je to tak. Sexuálne hračky sú skvelé. Sú ako dary od samotného boha, ktoré by sme sa nikdy nemali hanbiť kúpiť a vlastniť. Erotické hračky, sexuálne hračky, sex hračky, hračky pre dospelých, hračky lásky, hračky pre potešenie, nech už im hovoríte akokoľvek. Každý dospelý človek by mal byť nadšený, že nejakú vlastní. Poskytnú vám potešenie kedykoľvek počas dňa bez toho, aby za to čokoľvek chceli. Existujú mnohé druhy milostných hračiek od krásnych sklenených vibrátorov až po robotické sex panny. Na čo si spomeniete. A navyše ich môžete mať veľmi, veľmi ľahko vďaka online nakupovaniu.

Erotické hračky majú pozitívny vplyv, ako na váš sexuálny život, tak aj na vaše zdravie

Výhody používania sexuálnych hračiek

Používanie milostných hračiek siaha až do starovekého Grécka. Áno, počujete správne. Ľudia sa už od dávnych čias uspokojovali do bezvedomia pomocou antických sexuálnych hračiek. Ich používanie tak nie je nič nové. Prečo sú teda tak obľúbeným artiklom minulosti, súčasnosti aj budúcnosti?

Zlepšujú váš sexuálny život

Hračky na sex už dávno nie sú iba pre slobodné ženy. Možno ich použiť na zvýšenie romantiky v spálni s vašim partnerom. Musíme si priznať, že ľudské telá majú, čo sa týka sexu, svoje limity. Je realitou, že muži (a niekedy aj ženy) sa môžu ľahko vyčerpať a skrátiť si tak zábavu, ktorú si pár môže užiť. Používanie erotických hračiek to môže zmeniť.

S hračkami pre dospelých môžete teraz predĺžiť svoje sexy chvíľky s partnerom. Používajte ich počas predohry. Dráždite jej klitoris vibrátorom alebo použite návlek na penis na nažhavenie. Pokiaľ sa chystáte vyvrcholiť, môžete striedať erotickú hračku s penisom, aby si vaša partnerka mohla stále užívať, kým nedosiahnete vyvrcholenie oboch súčasne. Štúdie ukázali, že ľudia, ktorí používajú sexuálne hračky, sú so svojim sexuálnym životom s partnerkou spokojnejší. 90 % zo žien uviedlo, že sú spokojnejšie, keď spia s mužmi, ktorí používajú sexuálne hračky. Porovnajte to so 76 % spokojných žien, ktoré spali s mužmi, ktorí ich nepoužívajú.

Sú dobré pre sebavedomie

Sexuálne hračky nie sú dobré iba pre vaše telo. Sú dobré aj pre myseľ a dušu. Pomáhajú pri budovaní vášho sebavedomia. Získate úctu k svojmu telu, keď spoznáte jeho úskalia. Ľudské telo je umelecké dielo a erotické hračky sú štetce, ktoré umocňujú váš zážitok z jeho cítenia. Milostné hračky vám umožnia preskúmať svoje telo spôsobom, ktorý ste si doteraz nedokázali predstaviť. Môžete experimentovať s rôznymi pocitmi a ešte lepšie spoznať svoje body rozkoše.

Zlepšujú intimitu a vzťah s partnerom

Po dlhom spolužití s ​​rovnakým partnerom má sexuálny vzťah obvykle tendenciu ochabovať. Môže sa stať nudným. Sex sa môže javiť skôr ako povinnosť než ako niečo zábavné, čo by ste mohli robiť so svojou drahou polovičkou. Používanie hračiek na potešenie môže zlepšiť vzťahy medzi vami a vaším partnerom. Vráti do vzťahu iskru a intímny život sa stane opäť niečím príjemným. Pary, ktoré používajú erotické hračky, bývajú otvorenejšie a úprimnejšie ohľadom svojich túžob. Ich používanie zlepšuje celkovú komunikáciu. Táto komunikácia umožňuje párom zostať spolu dlhšie. Zmierňuje monotónnosť vzťahu a zlepšuje vzájomné puto.

Sú vedecky vyrobené pre uspokojenie

Sexuálne hračky sú vedecky navrhnuté tak, aby napomáhali vášmu sexuálnemu potešeniu. Nie je ľahké stimulovať našu myseľ a telo zároveň. K tomu sa hodia milostné hračky. Všetky sú navrhnuté tak, aby zasiahli tie správne miesta rozkoše v našom tele a znížili tak našu "pracovnú záťaž".

Pomáhajú lepšie spať

Hračky pre dospelých nám môžu pomôcť lepšie spať. Aký lepší dôvod môžete potrebovať ako tento? Spánok je pre naše zdravie zásadný. Posilňuje náš imunitný systém, bystrí naše kognitívne schopnosti a hlavne nám bráni byť ráno šialenými monštrami. Pomáha tiež znižovať riziko depresie a úzkosti. Milostné hračky nám pomáhajú rýchlejšie a efektívnejšie dosiahnuť orgazmus. Pri tejto činnosti sa uvoľňuje oxytocín a endorfíny - to môže pomôcť ľuďom cítiť sa pokojnejšie a menej vystresovane. Vďaka tomu sa nám lepšie spí.

Spestrite si intímny život s erotickými hračkami

Pomáhajú pri zvládaní sexuálnych dysfunkcií

Sexuálne dysfunkcie sú reálny problém a môžu nimi trpieť muži aj ženy. Výskum ukázal, že milostné hračky pomáhajú pri sexuálnych problémoch, ako je erektilná dysfunkcia a úzkosť z výkonu. Keďže nám pomáhajú ešte viac porozumieť nášmu telu, pomáhajú nám tiež lepšie spoznať naše body rozkoše. Keď si osvojíme všetko, čo sa týka našej rozkoše, môžeme byť pri samotnom výkone uvoľnenejší. Pokiaľ sa muži aj ženy naučia, ako sa pri masturbácii pomocou hračiek priviesť k vyvrcholeniu, dodá im to väčšiu istotu pri dosahovaní orgazmu s partnerom.

Poskytujú rýchlejšie a účinnejšie orgazmy

Orgazmy sú pre nás dobré. Nie preto, že by nás vynášali do neba, ale pretože posilňujú náš imunitný systém, udržujú zdravé srdce a pomáhajú nám uvoľňovať stres. Sexuálne hračky nám pomáhajú dosiahnuť orgazmus ľahšie, či už osamote, alebo s partnerom.

Tu je nie príliš zábavný fakt: Vedeli ste, že asi 75 % žien nedokáže dosiahnuť orgazmus iba penetračným sexom a takmer 50 % z nich svoj orgazmus aspoň raz predstieralo? To je veľmi zlá štatistika, nemyslíte? Väčšina žien potrebuje na dosiahnutie vyvrcholenia správny druh stimulácie klitorisu. Používaním sexuálnych hračiek sa ich šance na dosiahnutie orgazmu dramaticky zvyšujú. Môžete si byť istí, že potom už nebude treba orgazmus predstierať. Dosiahnite skutočné a silné orgazmy s tou správnou milostnou hračkou.

Pomáhajú zvýšiť libido

Nudíte sa? Túžite po vzrušujúcom sexuálnom živote, pri ktorom sa vám budú krútiť prsty? Stačí, keď vám pomôže malá pomôcka! Používanie sex hračiek môže zlepšiť vaše libido. U žien môže sex zlepšiť lubrikáciu pošvy, prietok krvi a pružnosť. To všetko spôsobí, že sa pri sexe budete cítiť lepšie, a to zase zvýši váš sexuálny apetít, aby ste po ňom túžili stále viac.

Znižujú riziko močovej inkontinencie u žien

Močová inkontinencia je stav, keď už nedokážete kontrolovať svoje močenie. Tento stav postihuje 30 % žien v určitom okamihu ich života. Ak tomu chcete čeliť, je nutné mať silné panvové dno. Dobrý sex je dobrým tréningom pre svaly panvového dna, pretože pri orgazme dochádza k sťahom týchto svalov. A tieto kontrakcie sú "cvičením", ktoré ich posilňuje. Používanie erotických hračiek zlepšuje kontrolu nad ženským močovým mechúrom a znižuje riziko močovej inkontinencie.

Znižujú krvný tlak

Štúdie preukázali, že existuje súvislosť medzi sexom a nižším krvným tlakom. Podľa spomínaných štúdií sa zistilo, že pohlavný styk môže znížiť systolický krvný tlak (prvé číslo krvného tlaku). Sex je tiež považovaný za cvičenie, ktoré je skvelým spôsobom, ako znížiť pravdepodobnosť ochorení súvisiacich s tlakom. Pokiaľ teda chcete udržať svoj tlak mimo nebezpečnej zóny, choďte a doprajte si trochu vzrušujúcej zábavy!

Precvičujete svoje telo

Pri sexe sa zrýchľuje srdcový tep, čím sa zrýchľuje krvný obeh a metabolizmus. A zároveň pri sexe využívate rôzne svaly v tele! Tak sa do toho pustite! Uvoľnite si časový rozvrh, aby ste si na hry s erotickými pomôckami mohli urobiť čas pravidelne. Kľúčom je dôslednosť, pretože maximalizuje výhody, ktoré z neho môžete mať.

Erotické hračky si môžete ľahko zakúpiť v online sex shopoch

Znižuje riziko infarktu

Kvalitný sexuálny život je pre vaše srdce prospešný. Ako sme už povedali, je to dobrý spôsob, ako zvýšiť srdcovú frekvenciu a dobre rozprúdiť krv a metabolizmus. Okrem toho sex pomáha vyrovnávať hladinu estrogénu a testosterónu. Keď je hladina niektorej z týchto dvoch látok nízka, zvyšuje sa riziko problémov, ako je osteoporóza, a dokonca aj srdcové ochorenie. Sex teda môže pomôcť v boji proti týmto chorobám. Existuje dokonca jedna štúdia, v ktorej sa zistilo, že muži, ktorí mali sex aspoň dvakrát týždenne, mali o polovicu nižšiu pravdepodobnosť úmrtia na srdcové ochorenie ako muži, ktorí mali sex zriedka. Páni. To je ale skvelý spôsob, ako si predĺžiť život!

Pomáhajú zmierniť bolesti tela

Prečo siahať po lieku proti bolesti, keď môžete najskôr skúsiť orgazmus? Orgazmus dokáže zablokovať bolesť. Keď dosiahnete vyvrcholenie, uvoľní sa pri tejto udalosti hormón, ktorý pomáha zvýšiť prah bolesti. V dôsledku toho sa zdá, že bolesť zázračne zmizne.

Stimulácia pomocou sexuálnych hračiek môže tiež pomôcť. Vaginálna stimulácia môže blokovať chronické bolesti chrbta a nôh. Zaujímavé, čo hovoríte? Ale počkajte, je toho viac! Mnoho žien tiež vypovedalo, že genitálna autostimulácia môže zmierniť menštruačné kŕče, artritické bolesti a v niektorých prípadoch dokonca aj bolesti hlavy! Môže byť sex všeliekom na všetky bolesti nášho tela? Kto vie?

Sú aj pre mužov

Erotické hračky nie sú len pre ženy. Mužom rozhodne prospeje mať jednu alebo dve vlastné hračky. Nielenže sa muži môžu vzrušiť pri pohľade na svoju partnerku, ako sa sama uspokojuje (alebo ako uspokojuje svojho partnera). Svoju erotickú hračku môže využiť aj na vlastné potešenie. Nenechajte sa tlačiť k tomu, aby ste boli nazývaní „slabými“ alebo „menej mužnými“ za to, že používate sexuálne pomôcky. Milostné hračky sú pre každého.

Okrem toho sú hračky pre potešenie skvelým spôsobom, ako sa stať lepším milencom. Akonáhle si osvojíte milostné hračky, naučíte sa ovládať svoje orgazmy. Naučíte sa, ako oddialiť svoj orgazmus, zostať po orgazme tvrdý a mať viacnásobný orgazmus. Keď budete používať erotické hračky, už sa nebudete obávať príliš rýchlej ejakulácie, straty erekcie alebo nedostatočnej erekcie.

Znižujú riziko vzniku rakoviny prostaty

Jedna štúdia publikovaná v časopise Journal of the American Medical Association zistila, že muži, ktorí často ejakulujú (aspoň 21-krát mesačne), majú menšiu pravdepodobnosť, že ochorejú na rakovinu prostaty. Používanie sex hračiek vám môže uľahčiť a urýchliť dosiahnutie tejto výhody.

Čo z toho vyplýva?

Používanie sexuálnych hračiek má mnoho výhod. Je dobré nielen pre vaše duševné zdravie. Môže tiež posilniť vašu intimitu a zvýšiť vaše sexuálne uspokojenie. Môžete ich používať pre sólové hrátky, alebo ak chcete okoreniť romantiku v spálni so svojim partnerom. Úprimne povedané, už len fakt, že väčšina žien nedosahuje orgazmus iba vaginálnou penetráciou, by mal byť dostatočným dôvodom na investíciu do erotickej hračky. Či už ste single, alebo nie.

Musíte si však uvedomiť, že hoci sú orgazmy tak veľmi dobré, nie sú jediným cieľom počas sexu. Sú len čerešničkou na torte. Sex je stále predovšetkým o ceste. A erotické pomôcky sú na tejto ceste veľkým pomocníkom.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.