Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako správne orálne uspokojiť mužov?

18.október 2022
Ako správne orálne uspokojiť mužov?

Možno ste si niekedy hovorili, či by vaša technika fajčenia nepotrebovala trochu vylepšiť. Konieckoncov, ako sa vlastne správne fajčí? Sexuálna výchova sa tým rozhodne nezaoberala...

Fajčenie (ako sexuálna praktika) môže byť pre niekoho desivé, ale pravdepodobne je to jeden z najlepších sexuálnych aktov, ktoré môžete mať vo svojom arzenáli rozkoše. Záleží síce predovšetkým na osobných preferenciách, ale pre mnohých mužov je už iba samotné vyfajčenie obrovským vzrušením. „Muži milujú fajčenie, pretože tento akt sa podobá sexu, ale je to úplne iný zážitok – môžu sa uvoľniť, prijímať a len si užívať, čo sa pred nimi deje,“ hovorí Vanessa Marin, certifikovaná sexuálna terapeutka z Los Angeles.

"Navyše vizuálny prvok sledovania, ako sa ich penis vkĺzne do úst a vykĺzne z nich, veľa ľudí naozaj vzrušuje," dodáva Marin. Nehovoriac o tom, že na rozdiel od honenia alebo dokonca penetračného sexu nikto nedokáže pocit felácie sám zopakovať. Ústa sú vlhké a teplé ako vagína (alebo namazaná ruka), ale vaše pery a jazyk sú živé, pohyblivé a nenahraditeľné umelecké diela.

Určite to nie je pre každého (pripomíname: o svojich sexuálnych preferenciách rozhodujete len vy sami a nikdy by ste sa kvôli svojim rozhodnutiam nemali cítiť zle!), ale keď vám to s partnerom naozaj klape, môže byť felácia skvelým spôsobom, ako zosilniť náklonnosť.

"Hoci sa to nemusí zdať tak intímne ako sex, pretože nedochádza k takému kontaktu tvárou v tvár, ochota k tomu dodáva úroveň dôvery a intimity, ktorá je nedocenená," vysvetľuje Kimberly Resnick Anderson, certifikovaná sexuálna terapeutka z Los Angeles.

Takže späť k technike, čo by ste ešte mali vedieť o fajčení okrem... základov? Tu vám prinášame presne to, čo potrebujete vedieť, aby ste svojho partnera veľmi, veľmi príjemne prekvapili...

Tipy, ako ho dobre vyfajčiť

Buďte nadšení

Pravidlom číslo jedna pre dobrý orál je chcieť ho skutočne dobre robiť.

"Najväčšia sťažnosť, ktorú ohľadom fajčenia počúvam od klientov, nemá nič spoločné s technikou - všetko súvisí s nadšením ich partnera," hovorí Marin. "Príjemcovia sa budú skvele baviť, pokiaľ budú vedieť, že si to ich partner užíva."

"Je veľký rozdiel medzi tým, 'robí to pre mňa, pretože sa mi to páči', a niekým, koho poskytovanie orálneho sexu skutočne vzrušuje," dodáva Anderson. "Ak to niekto myslí úprimne a je motivovaný tým, že mu robí radosť, je to 90 percent úspechu."

To neznamená, že by ste mali predstierať, že vás v spálni niečo baví, pokiaľ vás to naozaj nebaví. Ale pokiaľ uvažujete o tom, že si s niekým užijete, najlepšia vec, ktorú si môžete na orál pripraviť, je dobrý prístup.

Niekoľko spôsobov, ako dať pri orálnom sexe najavo svoje nadšenie

  • Nadviažte očný kontakt: Nezízajte naňho celý čas bez žmurknutia, ale robte vedomé prestávky, aby ste preniesli pohľad z penisu do jeho očí a vnímali všetky náznaky tváre. (Je to tiež skvelá príležitosť zažmurkať riasami a "usmiať sa".)
  • Povedzte mu, ako veľmi vás to vzrušuje: Aj muž sa môže cítiť trochu nekomfortne, keď takto vystavuje svoje najintímnejšie časti niekomu ďalšiemu. Skúste ho trochu uvoľniť tým, že mu ho pochválite, poviete, ako veľmi je tvrdý a ako veľmi vás to vzrušuje.
  • Spýtajte sa ho, čo chce: Keď sa spýtate na spätnú väzbu, dávate najavo, že vám na ňom záleží a že mu chcete poskytnúť čo najlepší zážitok. Môžete sa opýtať: "Aký je to pocit?" tesne predtým, než znovu priložíte ústa na jeho penis, alebo: "Je to pre teba dostatočne vlhké?" v polovici. Jedna otázka, ktorú by ste nemali pokladať: "Tak čo, už si blízko?". Ak váš partner nechce odpovedať slovami, urobte to jednoducho: Skúste mu dať ruku a povedzte mu, nech ju stlačí zakaždým, keď sa mu to bude páčiť. Ľahšie tak spoznáte, aké pohyby sa mu naozaj páčia, a navyše vám to po celý čas pekne zdvihne sebavedomie.

Dajte svojmu partnerovi najavo svoje nadšenie

Zapojte ruky

Fajčenie sa síce počíta ako orálny sex, ale to neznamená, že všetku prácu musia odviesť vaše ústa. "Rada si predstavujem, že ústa poskytujú vlhkosť a ruky tesnosť," hovorí Marin. Pokiaľ vás po niekoľkých minútach práce začne bolieť čeľusť alebo sa cítite unavení, pravdepodobne príliš silno nasávate ústami. Preneste preto časť práce na ruke a spoľahnite sa na ich tlak.

Akonáhle sa trochu zahrejete, pokračujte týmto základným pohybom:

  1. Obtočte dominantnú ruku okolo penisu a potom pridajte ústa.
  2. Spojte ruku s perami - teda pritlačte ukazovák a palec (ktoré vytvoria znak O) k perám a držte ich k sebe pritlačené.
  3. Pohybujte rukou a perami hore a dole po penise.

Pokiaľ je jeho penis väčší ako priemer, môžete nechať ústa na jednom mieste a pohybovať nalubrikovanou rukou hore a dole zvlášť.

Potom môžete techniku ​​ľubovoľne pozmeňovať. Vyskúšajte krúženie zápästím: S ústami na penise (stále sa jedná o orálny sex) otáčajte spevneným zápästím v kruhoch v smere hodinových ručičiek a súčasne pri tom pohybujte rukou hore a dole.

Akonáhle sa zorientujete, zapojte aj druhú ruku. "Sústreďte sa nielen na penis," hovorí Anderson. "Niektorí ľudia majú radi stimuláciu bradaviek, dotýkanie sa nôh... urobte z toho plnohodnotný zmyslový zážitok, presahujúci oblasť panvy." Keby ste mali pochybnosti, ľahko uchopte gule a jemne ich stlačte.

Nebojte sa pridať sliny

Aj keď má každý svoje vlastné preferencie ohľadom vlhkosti, väčšina sa zhoduje na tom, že dobrá fajka si vyžaduje veľa slín. Určite by ste to nemali nijako preháňať, ale skúste si sexy štýlom pľuvnúť (urobte to decentne), kedykoľvek začne penis byť trochu suchý. V tejto súvislosti nie je zlý nápad mať blízko pohár vody, aby ste zabránili suchu v ústach - možno ho budete potrebovať.

Zmeňte vizuálnu stránku

Obrovským faktorom felácie je vizuálna zložka, zhodujú sa Marin aj Anderson. "Ak muž leží na posteli a vy ste medzi jeho nohami, skúste ísť na stranu," hovorí Anderson. "Premýšľajte o zmene 'tradičného' pohľadu." Vďaka tomu si váš partner môže vychutnať celý pohľad na vaše úžasné telo, takže naň žmurknite a zapózujte.

Môžete tiež vyskúšať rôzne miesta v miestnosti – napríklad tak, že sa váš partner postaví k stene a vy si pred ním kľaknete. Môžete sa dokonca postaviť pred zrkadlo, aby ste si mohli pozrieť všetky uhly pohľadu.

Pokiaľ sa vám to páči, skúste deep throat

Hlboké fajčenie – kedy si úd vezmete tak hlboko do úst, že ho máte až v krku – je rozhodne pokročilá zručnosť. Prečo? Stačia dve slová: dávivý reflex.

U niektorých ľudí sa dávivý reflex aktivuje ľahšie ako u iných, ale ak ste schopní ho trénovať - ​​môžete svojho partnera prekvapiť (a tým myslíme ŠOKOVAŤ) touto technikou.

Nielenže je pre mužov deep throat úžasný pocit (hrdlo je zjavne tesnejšie ako ústa), ale vzrušuje ich, keď vidí, ako sa celá ich dĺžka zmestí do vašich úst. (Opäť tá vizuálna stránka z predchádzajúceho bodu.)

Jedno upozornenie: Zvoľna a len vtedy, keď môžete dobre dýchať nosom. Žiadny penis nestojí za to, aby ste sa kvôli nemu dusili.

Nebojte sa experimentovať a zvážte použitie kondómov

Urobte si pohodlie

Nie je nič horšie, než keď fajčíte a cítite, ako vás z nepohodlnej alebo neudržateľnej polohy chytajú kŕče do krku alebo sa vám podlamujú kolená. Preto sa uistite, že ste (vy aj váš partner) v pohodlných polohách, aby bola situácia po všetkých stránkach príjemnejšia. Pod kolená si môžete dať vankúš, aby to bolo pohodlnejšie.

Skúšanie rôznych polôh môže byť aj zábavným spôsobom, ako experimentovať a zmierniť tlak na určité časti tela i stres. Pokiaľ jedna poloha nefunguje, bude to obom zúčastneným stranám úplne jasné, takže sa tomu zasmejte a skúste iný spôsob. Celý proces sa tak stane príjemnejším po všetkých stránkach.

Bez lubrikácie ani ranu

Na lubrikante záleží. A menia pravidlá hry pri všetkých typoch sexuálnych aktivít. "Vlhkosť je obrovskou súčasťou felácie, ale vytváranie dostatočného množstva slín môže byť ťažké, najmä ak ste dehydrovaní alebo žijete v suchšom podnebí," hovorí Skyler. Sucho v ústach nie je príjemné pre obe strany. Na zvýšenie vlhkosti a potešenia použite lubrikant.

Či už máte radi chuť kokosového oleja, alebo dávate skôr prednosť orálnemu lubrikantu, existuje množstvo možností. "Vždy hovorím, majte lubrikant, prečo nie, nech vám pomôže - a dokonca aj môže dobre chutiť," dodáva Skyler.

Zistite, aké je pre vás ideálne zakončenie

To, ako sa vysporiadate s časťou ejakulácie pri fajčení, je na osobných preferenciách. "Ak nemáte radi ejakulát v ústach, požiadajte partnera, aby vám dal vedieť, kedy nastane okamih vyvrcholenia, prestaňte fajčiť a pokračujte rukou," navrhuje Skyler. "Alebo pokiaľ vám spermie nevadia, ale nechcete ho prehĺtať, môžete ho vypľuť," dopĺňa.

Zakryte si zuby

Zuby a fajčenie nejdú práve dohromady. Ale vzhľadom na to, že zuby sú (veľkou a celkom nepostrádateľnou) súčasťou úst, ide o to vedieť, čo s nimi pri fajčení robiť. "Voľné zakrytie dolných zubov jazykom vám pomôže pohybovať sa ľahko hore a dole," hovorí Skyler. Ďalším tipom je použiť pery, aby ste sa vyhli kontaktu s očnými zubami tým, že ich ľahko obtočíte okolo zubov.

Premýšľajte o lízaní kornútku so zmrzlinou

Technika, ktorú Skyler odporúča, spočíva v tom, že si predstavíte, ako olizujete zmrzlinový kornút. "Olizovanie zhora nadol je dobré," hovorí. Neponáhľajte sa s pohybom úst a jazyka pozdĺž penisu. Postupne ho vkladajte do úst celý; to napätie ho privedie k šialenstvu!

Hrajte sa s teplotou

Nažhavte ho pomocou ľadu. Použitie kociek ľadu pri fajčení je skutočne extrémne vzrušujúce. Táto netradičná metóda môže znieť ako mestská legenda o fajčení, ale ústa plné rozdrveného ľadu prinášajú mravčenie a kontrast medzi teplom vašich úst a chladným ľadom môže byť osviežujúci.

So súhlasom partnera sa s ľadom pohrajte. Skúste cmúľať kocku ľadu tesne predtým, než s fajčením začnete. Naplňte ústa rozdrveným ľadom a pustite sa do toho. Aj keď sa možno budete cítiť ako škrečok, kombinácia chladu a roztápajúceho sa ľadu vám zaistí mokré a príjemné chvíle.

Pre väčšiu rozkoš vyskúšajte teplotné hry

Zvážte kondómy

Nikto nepremýšľa o tom, že by si pri fajčení vzal kondóm, ale myslite na to, že chráni pred pohlavne prenosnými chorobami! A praktizovať bezpečný sex je dôležité. Ešte že existujú kondómy s príchuťou a lubrikant, ktoré môžu zážitok spríjemniť.

Vyskúšajte si to

Urobte si čas na skúmanie ústami. "Každý penis je iný," hovorí Skyler, "Vnímajte ústami jeho štruktúru, tvar a to, ako vám vypĺňa ústa. Choďte do toho so zvedavosťou."

Nemusíte sa na fajčenie ponáhľať a ísť rovno do deep throatu (pokiaľ to teda vyložene nie je vaša parketa). Spýtajte sami seba: Ako môžem pomocou úst vytvoriť tesnejšie obomknutie okolo penisu?

Nezabudnite: Uvoľnite sa od tlaku na dosiahnutie orgazmu. Pokiaľ sa na jeho dosiahnutie sústredíte, môže to v skutočnosti potešenie sabotovať. Namiesto toho sa sústreďte na cestu rozkoše, a to ako pri prijímaní, tak pri dávaní. Je to kľúčovým prvkom uspokojenia vášho partnera.

Ako poznáte, že ste odviedli dobrú prácu?

Neexistuje jediný spôsob, ako zistiť, že ste muža dobre vyfajčili, pretože záleží na tom, čo sa vášmu partnerovi páči a aký je konečný cieľ. To, že sa váš partner urobí, nie je jediným znakom dobrej fajky – môžete ho skvele vyfajčiť, či už je cieľom fajčenia len vytvoriť vzrušenie, alebo vyvolať orgazmus. Pokiaľ telo cíti potešenie a prejavuje spokojnosť, potom viete, že robíte správnu vec. Pravdepodobne.

"Je dôležité si uvedomiť, že orgazmus a ejakulácia nie sú meradlom dobrého orálneho sexu," hovorí Amanda Pasciucco, sexuálna a vzťahová terapeutka. "Obvykle vám osoba, ktorej je felácia vykonávaná, dá najavo: 'Páni, to bolo úžasné.' Veď to bolo úžasné. Keby to nebolo dobré, je pravdepodobné, že by vás počas toho požiadal, aby ste prestali."

K dobrému vyfajčeniu napomáha aj komunikácia - pred, po a počas. "Vždy si robím srandu, ale je to pravda: je jednoduchšie mať sex ako o ňom hovoriť," hovorí Skyler. "Hovoriť o ňom počas neho a po ňom je kľúčovým prvkom emočnej zraniteľnosti, ktorá váš sexuálny život iba posilňuje."

Pýtajte sa partnera na otvorené otázky, napríklad "Čo sa ti na tom páčilo?" alebo "Čo sa ti páčilo najviac?". Ďalší môže byť: "Keby sme mohli nabudúce urobiť niečo inak, čo by to bolo?" alebo "Akú vec by si si prial, aby som nabudúce vyskúšal/a?"

"Rozhovor o preferenciách veďte tak, aby druhá osoba cítila, že ju vidíte, cítite a počujete," hovorí Pasciucco. Nie každý má rád rovnaké techniky a každé ústa sú trochu iné.

Musíte vždy niekomu fajčiť, keď sami chcete orálny sex?

"Nie," hovorí Pasciucco. Rovnako ako pri akejkoľvek inej sexuálnej interakcii by ste mali niečo robiť iba vtedy, keď to chcete a je vám to príjemné. Pri orálnom sexe (ani pri žiadnom inom sexe) neplatí žiadne "niečo za niečo". Pred sexom otvorene komunikujte o tom, čo by ste obaja od tohto zážitku chceli. "Porozprávajte sa na tému dávania a prijímania rovnakou mierou," dodáva Pasciucco. Než začnete, uistite sa, že ste obaja na rovnakej vlne. V sexe by ste sa nikdy nemali cítiť k ničomu nútení.

"Som priaznivcom toho, aby si obaja ľudia zážitok užili, ale to môže vyzerať naozaj rôzne," hovorí Skyler. Ak sa vám obom orálny sex páči, skvelé! Pokiaľ dávate prednosť inému druhu stimulácie, napríklad zmyselnej masáži, ale váš partner chce orálny sex, dohodnite sa, že obaja zažijete rozkoš, ktorú chcete.

A nabudúce sa dozviete, ako správne orálne uspokojiť ženu! Muži, nenechajte si tento článok ujsť!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.