Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Pohrajte sa s teplotou alebo voskom

12.október 2021
Pohrajte sa s teplotou alebo voskom

Pre všetkých, ktorí chcú svoj sexuálny život rozprúdiť, sú tu pre vás voskové hrátky. A nie, nemyslíme tým depiláciu chĺpkov. Ide o formu teplotných alebo pocitových hrátok, ktorá má podľa sexuologičky Shamyry Howard, členky poradného zboru pre zdravie mužov, pôvod v komunite BDSM. Teplotné hrátky môžu znamenať rozpúšťania kociek ľadu na tele, zmrazovanie sexuálnych hračiek, kvapkanie vosku a ďalšie.

Vaša koža je plná teplotných receptorov, ktoré vás informujú o tom, či je nejaký predmet horúci alebo studený, takže sa môžete chrániť pred prípadným poškodením. Tieto receptory sú užitočné napríklad k tomu, aby ste sa nepopálili o horúcu kanvicu. Ale vedzte, že všetky z nich sú skvelé pre váš sexuálny život, keď sa venujete teplotným hrám.

"Teplotné hrátky zahŕňajú využívanie tepla alebo chladu pri sexuálnych hrách," hovorí Bryony Cole, poradkyňa spoločnosti Lovehoney. "Myšlienka spočíva v tom, že zmeny teploty stimulujú vaše neuroreceptory a spúšťa vo vašom tele rôzne pocity."

Pri teplotných hrátkach môžete používať kocky ľadu, zmrazovať erotické hračky, kvapkať na partnera vosk a mnoho ďalšieho. "Teplotné hrátky možné začleniť ako formu predohry, počas sexu a možno ich tiež použiť ako spôsob relaxácie po sexe alebo inom sexuálnom zážitku," hovorí Cole.

Zistite, aké sú kreatívne spôsoby, ako si pri sexe užívať s teplotou.

Aktivity pri studených teplotách

Dráždite sa kockou ľadu

"Ľad môžete použiť k masáži bradaviek, vnútornej strany stehien, krku alebo pod prsiami," hovorí Ashley Cobb, sexuálna pedagogička a "dohazovačka" erotických hračiek na Lovehoney. Môžete si tiež vložiť ľadovú triešť do úst (alebo si loknúť z pohára studenej vody), keď idete vykonávať orálny sex; prirodzené teplo z vašich úst plus chlad z ľadu môže vyvolať dráždivú reakciu. Nezabudnite použiť len malý kúsok ľadu, aby ste sa neudusili.

Ochlaďte erotické hračky

Vedeli ste, že sklenené alebo nerezové erotické hračky môžete pred hraním vložiť do chladničky, aby ste ich schladili? "Jednoducho ich vložte do chladničky alebo ich ponorte do pohára s ľadovou vodou, aby mohli absorbovať chlad, než s nimi uspokojíte seba alebo svojho partnera," hovorí Cobb. Môžete tiež použiť pásku cez oči a posunúť tak hrátky s teplotou na ďalšiu úroveň. "Páska cez oči posilňuje zmysly a vytvára očakávania," hovorí Cobb. "Zaviazané oči budú mať vaše zmysly napäté z toho, že nevidíte a nemôžete predvídať, kam sa ľad alebo hračka vydá nabudúce."

Prineste si studené jedlo

"Oblížte zmrzlinu z partnerových bradaviek, semenníkov alebo kdekoľvek inde, kde sa vám to bude páčiť," hovorí Cole. Ak nie ste fanúšikmi zmrzliny, môžete použiť nanuk alebo akúkoľvek lahodnú, mrazenú pochúťku. Skúste prechádzať nanukom po partnerovej koži a po jeho hrudi. Potom túto sladkú stopu slížte.

Vezmite si k ruke zmrzlinu alebo nanuk a dráždite partnerovho citlivé miesta, vrátane intímnych partií

Striedajte teplé ústa a chladné ruky

"Až nabudúce partnerovi doprajete orálny sex, majte vedľa seba misku s ľadovou vodou," odporúča Cole. Ponorte do nej ruky, kým nebudú vychladené. Partnerke dajte svoj teplý jazyk na jej klitoris a preniknite do nej studenými prstami. Partnerovi sajte teplými ústami žaluď a studenými rukami manuálne stimulujte jeho penis.

Aktivity pri teplých teplotách

Masáž teplými olejmi

"Skúste partnerovi nakvapkať teplý olej na chrbát a urobiť mu erotickú masáž," hovorí Cole. Ale pozor, masážne oleje sa nedajú dobre ohrievať v mikrovlnnej rúre, takže je lepšie kúpiť ohrievač masážnych olejov - do nádoby vložíte fľaštičku a ona vám ju ohreje. Jednoduchšou možnosťou je kúpiť si masážnu sviečku, ktorej plameň premení stuhnutý vosk v teplý, roztečený masážny olej. Sviečku zapálite 15-30 minút pred masážou, sfúknete ju a potom máte k dispozícii "olejček".

Použite zahrievacie erotickú hračku

"Existuje rad pánskych masturbátorov, ktoré sa zahrievajú, ako napríklad Blowmotion Power Heat Warming Rechargeable Vibrating Male Masturbator," hovorí Cole. Tieto hračky môžete používať sólo alebo s partnerom. Lora DiCarlo má aj rad zahrievacích kolíkov a vibrátorov.

Preskúmajte hru s voskom

Tieto hrátky zahŕňajú kvapkanie horúceho vosku na nahú kožu. "Existujú masážne a erotické sviečky, ktoré sú špeciálne vyvinuté tak, aby horeli pri nižších teplotách než bežné voskové sviečky," vysvetľuje Cobb. Jemne nakvapkajte trochu horúceho vosku na chrbát partnera a sledujte, ako sa zvíja rozkošou. Ďalšie dôležité informácie si môžete prečítať o pár riadkov nižšie, kde sa hrám s voskom venujeme dopodrobna.

Hrajte sa s ohňom - ​​ale opatrne!

"Hrátky s ohňom zahŕňajú oheň v blízkosti alebo priamo na kožu človeka, vrátane použitia plameňov sviečok v blízkosti kože človeka, potretie kože alkoholom a jeho zapálenie, poklepanie na koži zapálenou pochodňou alebo použitie horiaceho biča či bičíka na koži," hovorí Cole. Hrátky s ohňom sú veľmi nebezpečné a vyžadujú dodržiavanie početných bezpečnostných opatrení, vrátane toho, aby ste mali po ruke mokré uteráky alebo hasiace prístroje.

Pri hrách s ohňom buďte opatrní

Vyskúšajte hrátky s voskom

Podľa Shamyry Howard je rozšíreným omylom, že na vyskúšanie voskových hrátok je potrebné byť profesionálom alebo členom BDSM komunity. Nemusíte! V skutočnosti môžete hrátky s voskom prevádzkovať sami alebo s partnerom, a to v pohodlí domova. A pre začiatok k tomu nie je potreba veľa pomôcok.

Než sa ale začnete polievať voskom od hlavy až k päte, zoznámte sa s technikami a pomôckami, ktoré k bezpečným hrátkam potrebujete. Pustite sa do toho s pripraveným plánom, aby ste sa nespálili.

Pripravte si vosk

Neberte si len tak nejakú vonnú sviečku, ktorá sa vám váľa doma po ruke. Tieto sviečky horia pri vysokom žiari a mohli by spôsobiť popáleniny. Howard upozorňuje, že potrebujete špeciálne sviečky na voskové hrátky, ktoré horia pri nižšom žiari a sú vyrobené pre tesný kontakt s vaším telom.

Pre začiatočníkov sú najlepšie masážne sviečky. Zapálite sviečku, počkáte 15-30 minút, sfúkne ju, necháte vychladnúť a potom môžete začať kvapkať. Ak sa chcete dostať na vyššiu úroveň a dosiahnuť vyššie teploty, vyberte si sviečku na báze sóje. Parafínové sviečky tiež poskytujú vysokú teplotu. "Sú teplejšie ako masážne sviečky, takže s nimi musíte byť opatrní," hovorí Howard.

A ak hľadáte alternatívu k masážnym sviečkam, existujú aj iné predmety z vosku, z ktorých niektoré už možno máte doma. Vhodné sú pastelky a narodeninové sviečky, pretože majú nízku teplotu horenia.

Najprv vyskúšajte teplotu

Než začnete kvapkať vosk na seba alebo na partnera, musíte sa uistiť, že má správnu teplotu. Zapáľte knôt a nechajte vosk kvapkať na predlaktí z výšky šiestich centimetrov. Ak to skúšate na partnerovi, platí rovnaký postup.

"Uvedomte si, či sa vám to páči, ak vám to je nepríjemné, zdvíhajte rukou držiacu sviečku vyššie, kým vám to nebude príjemné," hovorí Howard. Čím väčšia je vzdialenosť medzi sviečkou a vaším telom, tým menej intenzívny je pocit - vosk nebude v čase, keď dosiahne vašej kože, tak horúci. Čím menšia vzdialenosť, tým intenzívnejší pocit.

Pri hrách s voskom vždy najprv vyskúšajte jeho teplotu a hlavne sa vyvarujte citlivým miestam

Vyvarujte sa kvapkaniu vosku na citlivé miesta

Rozhodne sa držte ďalej od tváre, vlasov a genitálií. Z vlasov (alebo chlpatých oblastí tela) sa vosk dostáva ťažko a môže popáliť citlivé oblasti. Nohy a paže sú ľahko dostupné miesta a jedna z najlepších, kam môžete vosk naniesť. Miesta ako brucho a stehná môžu byť citlivejšie, preto postupujte opatrne.

Vždy komunikujte

Dôležitá poznámka: ak vykonávate voskové hrátky s partnerom alebo čokoľvek, čo zahŕňa sex, musíte spolu komunikovať. Jednoduchý systém, ktorý Howard navrhuje, je semafor. Povedať "zelená" znamená pokračovať, "žltá" znamená pauzu a kontrolu a "červená" znamená okamžite prestať. Nepredpokladajte, že je váš partner v poriadku, a to ani v prípade, že už ste tieto hrátky skôr skúšali. Rovnako ako u iných BDSM hrátok, aj tu by ste nemali zabudnúť na systém bezpečných slov.

Tu je niekoľko nápadov, ako používať vosk pri sexe

Akonáhle je váš vosk horúci a roztečený a teplota je príjemná, je čas na hlavnú udalosť! Existuje veľa spôsobov, ako vosk pri sexe použiť, vrátane:

  • Použitie masážnej sviečky k erotickej masáži partnera. Začnite masírovaním chrbta, a ak sa mu to páči, môžete sa dostať až pod pás.
  • Kvapkanie na rôzne erotogénne zóny (pokiaľ to nie sú citlivé alebo chlpaté miesta, o ktorých sme sa zmienili skôr).
  • Použitie vosku na vytvorenie tvarov alebo vzorov na tele.
  • Kvapkanie vosku na seba počas masturbácie, aby ste si spestrili obvyklú rutinu.
  • Pridajte vosk do hry so zaviazanými očami alebo bondáž. Zatiaľ čo jeden z partnerov má zaviazané oči alebo je spútaný (alebo oboje), druhý si môže na koži kvapkať horúci vosk.
  • Použite ho ako formu BDSM trestu.

Zakončite hrátky následnou starostlivosťou

A nezabudnite, že máte čo do činenia s horúcim voskom. Uistite sa, že máte po ruke uterák a kelímok s vodou, aby ste mohli vosk očistiť. Potom si po voskových hrátkach oddýchnite pri šálke čaju, maznania alebo inej upokojujúcej činnosti.

Na záver Howard radí, aby ste nenechali to, čo vidíte na internete, rozhodovať o tom, čo budete robiť v spálni, pretože to môže byť nebezpečné alebo dokonca úplne vymyslené - ako napríklad, že si ľudia dávajú voskové sviečky do genitálií alebo okolo nich. "Sociálne médiá a internet nám dávajú nápady a my sa nimi riadime," hovorí Howard. "Ale prosím, nerobte to!"

Zaraďte teplo alebo chlad do svojich erotických chvíľok, či už ste muž, alebo žena.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.