Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Oživte svoj sex ohromným množstvom polôh - 1. diel

13.apríl 2021
Oživte svoj sex ohromným množstvom polôh - 1. diel

Viete, čo je to bucket list? Ide o zoznam vecí, ktoré chcete pred smrťou stihnúť urobiť. Takýto zoznam si môžete urobiť v rôznych oblastiach života, napríklad aj v tom sexuálnom. A ak nechcete, aby váš sex bol stále rovnaký, môžete si do svojho sexuálneho bucket listu vypísať všetky nasledujúce polohy.

Na svete existujú veci, ktoré chcete opakovať stále dookola a nebude vám to vôbec vadiť - obľúbené seriály, krásne dni na pláži alebo príjemná masáž. Ale určite nechcete, aby váš sex bol stále na jedno kopyto. Aj ten najhorúcejší sexuálny zážitok, ktorý máte v hlave, by vás päťdesiatykrát omrzel. Potrebujete trochu vzrušenia a nových vecí, inak sa začnete obaja rýchlo nudiť.

"Zakaždým, keď v posteli skúsite niečo nové alebo si to niečím vylepšíte, budete nastavení na viac stimulujúcu skúsenosť a silnejšie zakončenie," hovorí Vanessa Marin, licencovaná sexuálna terapeutka v Los Angeles. Čo to znamená? Váš mozog túži po novinkách - a predovšetkým u žien je mozog veľmi spojený so vzrušením a uspokojením.

Ale nielen, že vám tieto polohy pomôžu si sex lepšie užiť, tiež dokážu urobiť zázraky vo vašom vzťahu. "Jedna zo zásadných skúšok, ktoré pár vo vzťahu stretne, je strata niečoho nového v sexe," hovorí Shawntres Parks, licencovaná vzťahová a rodinná terapeutka v San Diegu. Intímne skúmanie v posteli zvyšuje emočnú intimitu a odhodlanie riskovať a rast. Nové polohy v sexe vás aj vášho partnera povzbudia a budete potom navzájom zraniteľnejší. Aj vďaka tomu potom budete mať väčší pocit dôvery.

V niektorých prípadoch je obmieňanie polôh dokonca nutné. "Ak si v hlave pomyslíte 'au', keď sa začnete baviť o sexe, rozhodne by ste mali začať skúmať nové polohy, ktoré pre vás budú vhodnejšie, či už máte nejaké postihnutie, chronickú chorobu spôsobujúcu vám bolesť alebo vás trápi bolesť pri penetrácii," dodáva Parks. Keď potom nájdete polohu, v ktorej je vám sex príjemný, neznamená to, že sa jedná o vašu jedinú možnosť. Aj keď vás to bude nútiť u nej zostať, neustále sa pokúšajte nájsť ďalšie. Existuje toľko možností, o ktorých ste určite nevedeli, že existujú.

Ale kde začať? Môžete vyskúšať napríklad nasledujúcich xx polôh. Keď si necháte jednu na každú intímnu chvíľku, to už máte pekných pár skvelo strávených a nestereotypných dní!

Ohromné ​​množstvo úžasných polôh, ktoré musíte vyskúšať!

Vývrtka

Návod: Žena si ľahne na bok pozdĺž hrany postele alebo lavičky, urobí si pohodlie, stehná tlačí k sebe a ruku si dá pod hlavu. Muž stojí na zemi rozkročený a vstupuje do ženy zozadu. Stehná pevne pri sebe spôsobia, že penetrácia bude príjemnejšia pre mužov aj pre ženu.

Vylepšenie: Žena nemusí všetku prácu nechávať na mužovi, sama môže ľahko prirážať a udávať tak tempo.

Vyskúšajte s partnerom novej polohy a spestrite si tak svoj sexuálny život!

Tvárou k sebe

Návod: Muž sedí na stoličke alebo na hrane postele, žena sa posadí na jeho lon, čelom k nemu. Počas tejto pozície má žena pod kontrolou uhol a hĺbku penetrácie. Sedenie dodáva podporu, takže je táto poloha ideálna, ak máte v pláne sexuálny maratón.

Vylepšenie: Nechajte vaše ruky, aby sa zapojili. Akonáhle budete sedieť, venujte sa rukami svojmu alebo partnerovmu telu.

Na psíka

Návod: Žena si ľahne na všetky štyri a muž si za ňou kľakne, hornú polovicu tela má buď rovno alebo mierne ohnutú cez chrbát ženy. Poloha na psíka umožňuje hlbokú penetráciu a ľahšiu stimuláciu bodu G.

Vylepšenie: Žena si môže sama stimulovať klitoris, ale ak je pre ňu veľmi náročné zostať len na jednej ruke, môže o to požiadať svojho partnera.

Praclík

Návod: Žena si ľahne na pravý bok, muž si k nej kľakne, rozkročí pravú nohu, ľahko zdvihne jej ľavú nohu a obtočí si ju o ľavú stranu tela. Jedná sa o trochu zložitejšiu polohu, ale dokáže vám ponúknuť hlbšiu penetráciu a zároveň očný kontakt.

Vylepšenie: Ľahko sa dá pridať aj stimulácia klitorisu.

Žehlička

Návod: Žena si ľahne na brucho hlavou dole s nohami rovno a boky ľahko nadvihnutými. Muž do nej vstupuje zozadu. Táto poloha ponúka tesný prienik, a vďaka tomu penis bude žene pripadať väčší.

Vylepšenie: Žena môže pridať ľahké prirážanie a dýchanie zhlboka.

Svišťanie k bodu G

Návod: Žena si ľahne na chrbát, nohy dá hore a následne si ich položí na ramená muža, ktorý je k nej otočený tvárou. Keď dá žena nohy hore, zúži to vagínu a pre mužov je tento zážitok príjemnejší. Navyše pomáha zasiahnuť bod G.

Vylepšenie: Muž môže skúsiť aj pohyby zo strany na stranu alebo hore a dole, ktoré mu môžu pomôcť lepšie stimulovať bod G.

Pozerajte sa partnerovi pri sexe do očí, zažijete intenzívny intímny zážitok!

Kovbojka

Návod: Táto známa poloha sa asi nemusí dlho predstavovať. Muž leží na chrbte a žena si na neho "nasadne" zhora. Váhu môže žena prenášať z rúk, ktorými sa opiera o jeho hrudník, na svoje, ale aj jeho stehná. Vhodná poloha pre ženskú dominanciu - oddiali sa tak jeho vyvrcholenie a pritom sa zintenzívni to jej.

Vylepšenie: Muž môže mať pokrčené nohy, čím pomôže žene v podpere. Žena môže dávať kolená rôzne od seba alebo k telu.

Obrátená kovbojka

Návod: To isté ako klasická kovbojka, ale žena je otočená k mužovi chrbtom. Muž si väčšinou veľmi užíva pohľad na zadoček svojej partnerky.

Vylepšenie: Aby žena bola vyššie, môže si nohy dať medzi jeho stehná a následne ich zasunúť pod ne.

Pomocníček kovbojky

Návod: Táto poloha je podobná polohe kovbojky (cowgirl). Žena si kľakne na svojho partnera, rukami sa opiera o jeho hrudník a jazdí hore a dole svojimi stehnami. Muž ale pomôže žene s prenášaním váhy, a to tak, že ju pridržiava za boky alebo stehná a pomáha jej hore. Táto poloha pomáha žene od prílišného zaťažovania nôh, a tak sa jej môže podariť ľahšie dosiahnuť orgazmus. Poloha, v ktorej ovláda sex žena, je navyše pre mužov veľmi vzrušujúca, čo zase dopomôže k orgazmu jemu.

Vylepšenie: Kombinujte plytké a hlboké zásuny, aby ste stimulovali každú časť vagíny.

Kovboj

Návod: Variáciou na polohu kovbojky je naozaj veľa. Nie je tak žiadnym prekvapením, že existuje aj poloha kovboja. V tomto prípade ten, kto bude hore, je muž. Takže žena leží na chrbte, nohy má pokrčené a muž do nej opatrne vstúpi. Vagína je v tejto polohe úzka, čo zvyšuje intenzitu penetrácie.

Vylepšenie: Muž môže žene hladiť prsia alebo ju jemne držať zápästiami ako malú ukážku dominancie.

Fúrik

Návod: Pamätáte fúriky, ktoré sa precvičoval väčšinou na hodinách telocviku základnej školy? Táto poloha je podobná - žena sa oprie rukami o zem, zatiaľ čo muž stojí, ale nevezme ju za členky, ale za boky, takže je viac zdvihnutá do vzduchu a jej intímne oblasti dosiahnu až do výšky penisu. Žena svojimi stehnami objíme tie partnerove. Táto poloha je trochu náročná na ruky, ale aspoň si ich trochu precvičíte. Je v nej dominantný muž a umožňuje hlbšiu penetráciu.

Vylepšenie: Keď už toho bude na ženu veľa a budú ju bolieť ruky, môže si oddýchnuť s rukami na stole alebo na hrane postele.

Ak ste fyzicky zdatní, nebojte sa trúfnuť si na trochu náročnejšie sexuálne polohy

Skok cez kozu

Návod: Jedná sa o zmenenú polohu na psíka. Žena si kľakne, oprie sa o ruky, potom zdvihne zadok a hlavu a ruky uvoľní na zem (alebo posteľ, záleží, kde sa nachádzate). Docielite tak hlbšiu penetráciu a žena môže hlavou odpočívať na vankúši.

Vylepšenie: Voľné ruky ženy alebo muža môžu stimulovať klitoris.

Na stojáka

Návod: Obaja z páru stoja, žena je pred mužom, potom sa ohne v páse, muž do nej vstúpi zozadu a pri tom ju drží za zápästie. Tým, že sa žena ohne, sa zúži vaginálny vchod a zvýši sa intenzita trenia, čo je pre mužov veľmi vzrušujúce.

Vylepšenie: Muž môže partnerke stimulovať klitoris alebo ju voľne spútať ruky za chrbtom.

Zázračné hory

Návod: Obaja si sadnú oproti sebe, ruky dajú dozadu a oprú sa o ne a nohy roztiahnu. Postupne sa k sebe približujú, kým nedosiahnu kontaktu intímnych partií. Je to veľmi zbližujúca poloha, pretože si muž a žena pozerajú priamo do očí. Je zvýšená stimulácia klitorisu, vďaka jeho blízkosti pri mužskej panve.

Vylepšenie: Nechajte rozpustiť ľadové kocky na hrudníku vášho partnera alebo partnerky a nechajte ľadovú vodu stiecť až dole.

Baletka

Návod: Obaja partneri stoja proti sebe - žena len na jednej nohe, druhú jej za stehno drží muž. V tejto polohe sa môžete pozerať partnerovi do očí a prežiť veľmi intímne chvíľky.

Vylepšenie: Ak je žena veľmi flexibilná, môže dať nohu až na jeho rameno. To umožní hlbšiu penetráciu alebo klitorálnu stimuláciu.

Misionár

Návod: Intímna klasika, pre ktorú sa vždy nájde príležitosť. Žena leží na chrbte a jej partner leží nad ňou. Táto poloha je veľmi jednoduchá, elegantná, efektívna a univerzálna. Avšak ideálne je, keď nie je medzi partnermi veľký váhový rozdiel - drobná 45kg žena a 120kg muž si v tejto polohe asi veľmi rozumieť nebudú.

Vylepšenie: Zmyselnosť polohy môžete jednoducho zmeniť rôznymi polohami nôh.

Nebojte sa, toto nie je koniec! Ďalšiu neskutočnú nálož polôh môžete čakať hneď za týždeň! Ak ich nemáte s kým vyskúšať, zaregistrujte sa na online erotickej zoznamke a nájdite si niekoho, kto bude chcieť so sexuálnymi polohami experimentovať rovnako ako vy.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.