Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

The Indulgers: so superhrdinami v posteli

5.august 2020
The Indulgers: so superhrdinami v posteli

Ak ste zasvätenými fanúšikmi Marvelu, potom ste iste videli film Avengers: Infinity War. Vedeli ste však, že spolu s filmovou premiérou mali svoju premiéru aj tematické erotické pomôcky?

Pomôcky, ktoré boli inšpirované tímom superhrdinov Avengers, vyrobili výrobcovia spoločnosti GeekySexToys, ktorí svoje výrobky tvoria s poriadnou dávkou originality a dôvtipu, čo je presne dôvod, prečo sú ich produkty vskutku zaujímavé. Už v našich minulých článkoch ste si mohli prečítať o Orgazmoch Galaxie (tieto pomôcky boli tiež inšpirované filmy od Marvelu - Strážcovia Galaxie) Star Toys (na tému Star Wars) či Pokémonoch, a ako ste si iste všimli, výrobcovia si s názvami pomôcok pekne pohrali. V prípade Indulgers tomu nie je inak, lebo "Indulge" sa do angličtiny dá preložiť ako dopriať si, vychutnať si alebo oddávať sa, čomu v sexuálnom kontexte všetci rozumieme. Avšak poďme sa teraz pozrieť na jednotlivé erotické pomôcky!

Agent Getsmeoff Masturbator

Erotický zástupca sexy agentky Nataše Romanoff nesmie medzi pomôckami Indulgers chýbať. Iste ste si všimli podoby medzi Getsmeoff a Romanoff a niektorí z vás si teraz možno hovoria, čo to vlastne znamená. Inu, "get off" v anglickom slangu znamená, že vás niekto vzrušuje. Vráťme sa ale späť k pomôcke. Postava agentky Romanoff sa vo filme objavila s úplne novým vzhľadom a výrobcovia z GeekySexToys svoju pomôcku obliekli do podobného kabátiku. Pomôcka je predovšetkým pre mužov, keďže ide o umelú vagínu, ktorej puzdro je vyrobené z veľmi jemného materiálu, vďaka ktorému môžete získať dojem, že máte styk so skutočnou vagínou. Puzdro teda nie je vyrobené zo silikónu, je však netoxické a bez ftalátov. Dĺžka vnútrajška meria zhruba 15,2 cm a priemer 1,5 cm. Pomôcka ponúka 9 vzorov vibrácií a 3 rýchlosti. Batéria je súčasťou pomôcky a možno ju dobíjať pomocou USB. Za cenu 120 dolárov (99 EUR) môžete mať pomôcku doma!

Moaña-lnir

Podľa názvu ste už možno odhadli, že táto pomôcka bola inšpirovaná Thorovým kladivom vyvolať elementárne búrky. V angličtine nájdete iba slovo "Moan", ktoré znamená stonať, výrobcovia však pomocou prehlások zachovali podobnosť medzi názvami. Spoločnosť GeekySexToys sľubuje, že ktokoľvek drží túto pomôcku, bude mať moc hromových orgazmov. Či je to pravda, sa ukáže za zatvorenými dverami spálne. Pomôcka je vyrobená z vodeodolného, ​​bezpečného silikónu. V celkovej dĺžke meria 24,13 cm, z toho zasunuteľná dĺžka je zhruba 17,7 cm. Priemer okolo špičky rukoväte meria 12,7 cm. Súčasťou dilda je stojan, na ktorý môžete "kladivo" postaviť. Moaña-lnir môže byť váš za 110 dolárov (91 EUR).

Agent Getsmeoff MasturbatorErotická pomůcka Möan-lnir

Infinity Fist (Päsť nekonečna)

Rukavice hlavného záporáka filmu Avengers: Infinity War má v kolekcii erotických pomôcok tiež svojho zástupcu. Jediný rozdiel spočíva v tom, že pomôcku "nezdobia" mocné kamene, ktorých sa chcel vo filme Thanos zmocniť. S pomôckou síce nenadobudne vševedúcnosť a všemohúcnosť, ale budete mať v rukách moc uspokojiť svojho partnera. Päsť je vyrobená zo zdravotne nezávadného a vodeodolného silikónu. V celkovej dĺžke meria 24,13 cm a priemer v najširšom bode je zhruba 26 cm. Pomôcku možno zakúpiť za 99 dolárov (zhruba 82 EUR).

HawkAss - dildo v tvare šípu

Postava Hawkeye vo filme chýbala, ale ako člena tímu Avengers ho výrobcovia erotických pomôcok začlenili do svojej kolekcie. Podobne ako nasledujúca pomôcka, HawkAss má vo svojom názve slovo "ass", čo je inak písaná anglická varianta pre slovo zadok. Pomôcka je vyrobená zo zdravotne nezávadného a vodeodolného silikónu. Keď budete mať chuť na trochu iné hrátky, môžete použiť prísavku, ktorá je súčasťou dildá alebo ho využiť ako strap-on. Zasunuteľná dĺžka je 15,24 cm a priemer v najširšom bode meria zhruba 10,8 cm. Pomôcku možno objednať za 60 dolárov (50 EUR).

Erotická pomůcka Infinity FistHawkAss dildo

Arse Reactor

Vo filme Tony Stark (Iron Man) mal na svojom obleku špeciálny reaktor s radom funkcií. Tento reaktor bol umiestnený na jeho hrudníku, výrobcovia erotických pomôcok toto však poňali po svojom a vyrobili análny kolík s hodiacim sa názvom Arse Reactor ("arse" v angličtine znamená zadok). Táto pomôcka je vyrobená zo zliatiny hliníka červenej farby podľa Iron Manovho obleku. Vybrať si možno z dvoch veľkostí - veľkosť S (zasunuteľná dĺžka 6,35 cm, priemer v najširšom bode 8,89 cm) a veľkosť M (zasunuteľná dĺžka 7,62 cm, priemer v najširšom bode približne 10,8 cm). Modrý symbol na základni svieti v tme. Cena pomôcky činí 55 dolárov, v prepočte zhruba 45 EUR.

Anální kolík Arse ReactorAnální kolík Arse Reactor svítí ve tmě

Captain Anal

Kto by nepoznal Kapitána Ameriku! V kolekcii erotických hračiek si vyslúžil svojho zástupcu, ktorý nesie patričný názov - Captain Anal čiže Kapitán Anál. Názov opäť napovedá, že sa jedná o análnu pomôcku, konkrétne teda o análny kolík. Táto pomôcka je vyrobená z modrého zdravotne nezávadného silikónu, zdobeného symbolom hviezdy Kapitána Ameriky. Zasunuteľná dĺžka je 8,89 cm a priemer v najširšom bode meria zhruba 10,8 cm. Za cenu 60 dolárov (50 EUR) môžete mať doma svojho vlastného Kapitána.

The Incredible Dong

Aj neuveriteľný Hulk má tu svoje miesto v podobe masívneho dilda. Či veľkosť dilda skutočne zodpovedá tomu, čo Bruce Banner po svojej premene v Hulka skrýva v tom, čo väčšinou ostane z jeho nohavíc, sa asi nedozvieme. Avšak, či už pre predstavu alebo uspokojenie fantázie o Hulka, veľkosť dildá určite postačí. Svoj názov si pomôcka vyslúžila podľa anglického názvu The Incredible Hulk (Neuveriteľný Hulk). Slovo "dong" je jedným z označenia pre penis. S názvom Neuveriteľný penis sa teda výrobcovia opäť trafili do čierneho. Tento silikónový obor má zasunuteľnú dĺžku 21,59 cm a priemer v najširšom bode 19,8 cm. Zakúpiť si ho môžete za 99 dolárov (zhruba 82 EUR).

Anální kolík Captain AnalThe Incredible Dong dildo

Ak ste čakali ďalších zástupcov superhrdinov, ktorí sa objavili vo filme Avengers: Infinity War, potom vás asi sklameme, pretože výrobcovia sa očividne zamerali iba na členov tímu Avengers. V ponuke síce majú aj pomôcku Spider-Cock (dildo na námet Spider-Mana), tá však nepatrí do kolekcie Indulgers. Možno svojich fanúšikov ale prekvapia a časom svoju kolekciu obohatia o ďalších sexy superhrdinov, ktorí vo filme bojovali proti Thanos. Keď už je reč o superhrdinoch, GeekySexToys majú v ponuke okrem Indulgers a orgazmov Galaxie aj ďalšie erotické pomôcky zo sveta superhrdinov (napríklad Superman, Batman, Green Lantern). V prípade záujmu si môžete prezrieť webovú stránku výrobcov.

Máte vlastnú fantáziu o superhrdinoch? Zoznámte sa s niekým, s kým si môžete túto fantáziu splniť napríklad roleplayom.

[rox]

Zdroj: https://geekysextoys.com

Zdroj fotografií: https://geekysextoys.comhttps://twitter.com/Geeky_Sex_Toys

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.