Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Umelá vagína

9.jún 2017
Umelá vagína

Najobľúbenejšia erotická pomôcka pre mužov, s ktorou môžu muži prežiť úžasné zážitky. Predáva sa mnoho typov, modelov od tých najjednoduchších po tie najviac prepracované, ktoré prinášajú revolúciu v podobe virtuálneho sexu a mužskej masturbácie. Veď každý chlap si to občas potrebuje urobiť aj sám.

S umelou vagínou si to chlap môže urobiť sám, ale niektorí sa nechali počuť, že sú radi, keď ju vezme do rúk i ich patnerka. Ženy používanie určite tiež u svojich partnerov ocenia, pretože ako lepšie si nacvičiť dlhšiu výdrž v posteli? Krémy, pilulky a zázračné nápoje za tým určite nie sú. Ak vydržíte 10 minút s vagínou Fleshlight STU, vydržíte 20 minút v posteli s kýmkoľvek.

Umelých vagín sa vyrába niekoľko typov. Zvyčajne majú v sebe zabudovanú vibračnú časť, ktorá zvyšuje pocit realistickosti. Čím viac za ňu budete ochotní zaplatiť, tým si budete môcť vybrať z viacerých možností a vychytávok, ako panenstvo, ochlpenie, pysky, materiál a tvar. Niektoré sú aj multifunčné a obsahujú aj análny otvor. Niekedy je označovaná za "masturbátor".

Umelá vagína FLESHLIGHT

Mrkneme sa bližšie priamo na jeden typ, a to ten najžiadanejší - Fleshlight. Tento najväčší a najobľúbenejší výrobca prináša na trh umelé vagíny, ktoré sú odliatkom tých skutočných. Sú vyrobené z patentovaného materiálu "Super skin", ktorý pripomína skutočnú jemnú ľudskú kožu. Predané bolo na svete už vyše 5 miliónov týchto kúskov. Sú ponúkané odliatky štandardné, ale aj odliatky známych svetových pornstar, vrátane tých českých. Zoženiete ich do 2000 korún a ponúkaná je napríklad vagína Stoya, Nikki Benz, Valentina Nappy a Lola Reve.

Nie je u nich potrebné sa obávať alergickej reakcie a veľmi dobre sa udržujú. Po umytí je potrebné ju dobre osušiť a ošetriť prikladaným púdrom, inak by povrch mohol stratiť svoju jemnosť, hebkosť a prirodzenosť. Ak je uzavretá v púzdre, môže vám pripomínať veľkú baterku. Po sňatí veka sa ukáže pekne a realisticky tvarovaná, ružovo sfarbená vagína. Na dotyk je hebká a jemná.

Ako s ňou na to?

Vyberte vnútorný návlek z obalu a vložte ho na niekoľko minút do vlažnej vody. Bude potom príjemne teplý a verne pripomínať živú vagínu. Nikdy však nepoužívajte mikrovlnnú rúru!

Sám muž:

 • Vagínu drží jednou rukou a pohybuje s ňou po penise, druhú stimuluje miešok, krčí koreň penisu, zavádza análny vibrátor, hladí sa na tele (polohy v stoji, v ľahu, na stoličke, v sprche, vo vani).
 • Vagínu upevní do gauča alebo topánky a súloží v misionárskej polohe.

Muž a žena:

 • Vagínu ovláda žena, muž je úplne pasívny.
 • Vagínu ovláda žena, muž si pri tom stimuluje miešok, análny otvor či hladí ženu po tele.
 • Vagínu ovláda muž, žena hladí muža na miešku.
 • Vagínu ovláda muž, hladí si miešok. Žena hladí muža na tele alebo mu zavádza análny vibrátor, guľôčky, stimulátor prostaty.
 • Žena si priloží umelú vagínu na seba a muž môže súložiť do umelej vagíny (pri menštruácii a pod).

Dávid: "Veĺmi šikovná pomocníčka. Materiál je naozaj ako živý, hlavne, keď ho nahrejem vo vode. Pocit veľmi realistický. Vnútri tesná, výstupky SUPER stimulujú. Oproti malým vreckovým modelom sa s ňou zložitejšie manipuluje. Nemôžem si sám stiskom ruky regulovať vnútorný tlak ako u malých modelov, ktoré nemajú pevný obal. Je väčšia a ťažšia. Tiež sa horšie obmýva a musí sa pudrovať. Takže keď si to chcem rýchlo urobiť sám alebo s partnerkou, siahnem radšej po niektorej menšej umelej vagíne (mám ich doma z testovania dosť ) :). Keď je času viac a chcem si to poriadne užiť, je veľká Fleshlight lepšia."

Mildos: "Som rád, že som ju kúpil. Je príjemná na dotyk. Živé mäso je lepšie, ale táto vám nič nevyčíta a nemáte blbý pocit, keď ste rýchlo. Je to kompromis medzi rukou a skutočným stykom. Ak sa niekedy odhodlám ukázať ju žene bude to ďalšia možnosť na spoločné maznanie."

Umelá vagína

Urob si sám

A je tu opäť aj verzia pre tých, ktorí nechcú za erotické pomôcky míňať peniaze a radia sa medzi kutilov, ktorí si s výrobou poradia sami. Nie je potom treba ani povoľné partnerky, ani spolupráca vlastnej ruky. Je vidieť, že ak ide o uspokojenie, tak sú ako ženy, tak aj muži šikovní a mysliace hlavičky, ktorí si poradia s výrobou improvizovaných honítok. Z čoho všetkého sa teda dá urobiť domáca verzia umelej vagíny? Ktorú by ste radi vyskúšali?

Uterákovka

K výrobe umelej, domácej vagíny z uteráka si pripravte menší uterák, latexové rukavice alebo kondóm a nejakú gumičku do vlasov. Všetko doma určite nájdete. Lubrikačný gél sa vám tiež iste bude hodiť, tak po ňom mrknite. Túto variantu môžete nahradiť i vagínou z dvoch špongií zastrčených v plastovej dóze, na jej výrobu sa môžete mrknúť nižšie na uvedenom videu. Takže, ako na to?

 • Pripravený uterák si preložte tak, aby vám vznikol pruh, ktorý bude na šírku o niečo kratší ako rukavice alebo kondóm, ktorým môžete rukavice nahradiť. Potom rukavicu položte na uterák a začnite rolovať uterák okolo rukavice. Veľmi uterák neuťahujte, pretože by vám vnútri mala vzniknúť medzera asi tak na 3 prsty. Ale ak máte radšej tesnejšie vagíny, potom uťahujte ako sa vám zapáči, ale bacha na to, nech sa vám tam náradíčko vojde. Po zarolování pred koniec pretiahnite rukavicu alebo kondóm, zaistite gumičkou a a máte hotovo. Jednoduchšie to nemôže byť.

Mydlovnička

Túto vagínu ocenia muži hlavne v kúpeľni, pretože je naozaj len z mydla. V tomto prípade platí, že čím väčšie mydlo doma nájdete, tým lepšie.

 • Až ho nájdete alebo kúpite, tak si na neho označte kružnicu o máličko menšiu ako je šírka vášho penisu. Zväčšiť pôjde totiž vždy, zmenšiť už nie. Dieru samozrejme vyrežte, nakreslená by vám bola k ničomu. Tak a teraz si ju choďte vyskúšať.

Chlebovka

Keď už neviete do čoho pichnúť, zájdite si nakúpiť a dajte si do nákupného košíka chleba. V tomto prípade budete teda musieť vypustiť z hlavy, že s jedlom sa neplytvá. Pripravte si tentokrát chleba, varešku, trochu teplej vody a nôž. A potom ten chleba už nejedzte.

 • Do strany chleba vyrežte otvor, do ktorého vložte varešku a pekne si s ňou vytlačte svoju veľkosť. Kraje zvlhčite vodou alebo lubrikantom. Keď bude kôrka dostatočne vlhká, môžete si začať užívať so svojou chlebovou partnerkou.

Ponožkovka

Opäť jednoduchá a praktická výroba. Umelú vagínu z ponožiek si vraj nemôže vynachváliť 9 z 10 panicov. To by človek nepovedal, koľko radosti môžu priniesť jedny teplé ponožky. Možno za strácaním sa ponožiek v domácnosti nakoniec vlastne nemôže práčka, ale nadržaní páni. Je za tým niečo pravdy? No, uvidíme. Takže si pripravte 4 teplé ponožky, rukavice na upratovanie alebo zase kondóm a opäť lubrikačný gél.

 • Kondóm alebo rukavicu zastrčte do jednej z ponožiek, ale koniec rukavice nechajte pozerať z ponožky. V tomto prípade tesnosť umelé vagíny zaistíte väčším počtom ponožiek, ktoré na seba navlečiete. Okraje ponožiek zahnete, a tým sa vám Záhneda aj koniec rukavice a vytvorí vám gumový vstup. Cez neho pretiahnite kondóm alebo ďalšie rukavicu a môžete sa začať uspokojovať.

Banánovka

Banán sa v erotických domácich hračkách objavuje veľmi často. Je to taký univerzál vo všetkom. Takže ho využijú nielen ženy pri svojich hrátkach, ale aj muži. 10 bodov v hodnotení banánu.

 • Budete potrebovať len jeden banán a nič viac. Siahnite v obchode po tom veľmi zrelom, aby jeho šupka bola čo najohybnejšia, ale môžete ju namočiť aj v horúcej vode, aby povolila. No, moc veľká chuťovna to z istého pohľadu teda nie je. To isté môžete praktizovať s rolkou toaletného papiera, ale nie je potom lepšie využiť svoju ruku?

Tradičný jablkový koláč

Tak to je určite raritka, na ktorú si všetci pamätáme z filmu Prci, prci, prcičky, kde sa partia mladíkov pokúšala do maturity prísť o svoje panictvo. Jeden z nich k tomu využil matkin jablkový koláč a veľmi si to s ním užíval na kuchynskom stole.

Doma sa pri prípave alebo pri použití môže vždy niečo pokaziť, a tak si radšej premyslite, či si tú erotickú pomôcku, ktorá vám vydrží, naozaj radšej nekúpite. Inak teda honeniu zdar, zoznámenie potom pre vás bude jednoduchšie.

Zdroj: https://www.youtube.com, https://www.youtube.com, https://cs.wikipedia.org, http://www.fleshlight.cz/

[Ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.