Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ovocie a zelenina podľa gusta

14.február 2017
Ovocie a zelenina podľa gusta

Sú dôležitým zdrojom vitamínov, minerálnych látok, vlákniny a ďalších prospešných látok. To je jednoducho fakt, ale niektoré druhy sa dajú využiť oveľa príjemnejším spôsobom. Viete, poznáte, používate?

Ako sa pohrať bez erotických pomôcok, za ktoré nechcete zbytočne vyhadzovať veľké peniaze? Dá sa to nejako obísť? No, samozrejme. Môžete originálne tvoriť a ani nemusíte byť žiadny umelec. Ak naozaj chcete vynechať nákup v sex shopoch, tak potom si môžete hračky vytvoriť doma z ovocia a zeleniny. Je pravda, že to majú v tomto smere ženy oveľa jednoduchšie a môžu použiť skoro čokoľvek zo spodnej zásuvky v chladničke. Dúfame teda, že tam skladujete ovocie a zeleninu, o ktorých bude reč.

Masturbácia, to je téma sama o sebe, takže ju zatiaľ rovno uzavrieme s tým, že to jednoducho robí každý a nikto sa nemá za čo hanbiť. Má prinášať len príjemné pocity, a tak si musíte vybrať správny druh ovocia alebo zeleniny, aby to za to stálo. Každý siahne po niečom inom podľa svojho gusta. Vyberte si správny druh, tvar, dĺžku a uprednostnite tie s tvrdou šupkou.

1) Uhorka

Uhorku môžeme bez premýšľania posadiť na prvú priečku najčastejšie používaných erotických pomôcok z našej zeleniny. Je to najpoužívanejšia náhrada za penis s najpodobnejším tvarom. Prirúti sa kríza, manžel príde o prácu alebo vyhodia vás, nemôžete vyraziť na dovolenku, nemáte za čo poslať deti na tábor. Jednoducho to zaváňa menšou depresiou a druhá polovička nemá chuť na sex. Kúpiť si hračku teda padá. Vyskúšate to teda s uhorkou. Tú zoženiete vždy, nemusíte ani čakať na uhorkovú sezónu. Ako na to? Olúpať? Ohriať na izbovú teplotu alebo rovno z chladničky do kundičky? Čo s ňou potom, vyhodiť? Odporúča sa uhorka zahnutá doľava, kvôli lepšiemu prístupu k bodu G. Najlepšie je uhorku olúpať, vložiť na chvíľočku do horúcej vody, navlieknuť kondóm a potrieť lubrikantom.

Sex s uhorkou

2) Mrkva

Mrkvička je nielen na očká. Sú aj také ženy, ktoré nepriahnú po väčších veľkostiach, a tak radšej siahnu po niečom menšom ako je uhorka. Mrkva je potom pre nich ideál. Škrabkou si vytvoríte tvar podľa svojej chuti a potreby. Určite vás nezradí a privedie až k vrcholu. Je to tiež veľký favorit na análny sex, ako potvrdila pani Darina: "Mrkva je v posteli úplne super. Používame ju občas s partnerom na spestrenie sexu. Vždy kúpim viac veľkostí - menšie sa totiž hodia aj na análny sex."

Niekto mrkvičku?

3) Kukurica

Tak tu narážame na dokonalý kúsok k masturbácii so zeleninou. A je to veľmi tvárna zelenina, buď sa môžete milovať v kukurici alebo s kukuricou. Príroda ju určite stvorila na tento účel a všetci to len zle pochopili. Jej pravidelne poskladané semienka tvoria výstupky a hrbolčeky, čo môže byť k dráždeniu dokonalé. Siahnite určite ale po menej zrelom kúsku, pretože bude tvrdší a semienka sa nebudú uvoľňovať. Ale pozor na kukuričné ​​lupienky, tie by vám mali chuť na sex naopak znižovať. Tak si ošúpte svoju kukuricu! Keď pohľadáte na internete, nájdete aj video "Kukurica na vŕtačke".

Pozor na semiačka

4) Cuketa

Tak toto je kúsoček pre fajnšmekrov, pre ženy, ktoré majú rady naozaj veľké rozmery partnerovho prirodzenia. Uhorka je jednoducho pre také ženy naozaj málo a neuspokoja sa s ňou. Cuketa je aj tvrdšia ako uhorka, čo určite ženy tiež ocenia. V obchodoch si môžete vybrať naozaj veľké a dokonca si môžete zvoliť aj farbu podľa nálady. Keď sa nad tým zamyslíte, tak pánsky rozkrok sa dá pomenovať veľkou škálou názvov. Keď počujete, že mal medzi nohami cuketu, potom si predstavíte mäsitý, mohutný penis, ktorý nestráca na hrúbke, ani vo svojej špičke.

S cuketou k rozkoši

5) Baklažán

Baklažán ako sexuálna pomôcka, to už je niečo. Neodporúča sa používať bez lubrikačného gélu, čo je asi trochu pochopiteľné. Ženy vzrušuje jeho hladký povrch a veľmi široký tvar. Ten je pre skutočných gurmánov. Ak je práve rozmer vaším koníčkom, tak ho určite vyskúšajte. Hitom na Facebooku sa v minulom roku stalo video, na ktorom si v Thajsku, v autobuse, ktorý preváža turistov stúpne za denného svetla muž a má v zadku zastrčený baklažán. Na videu sa muž zdvihne a začne si ním jazdiť v análnom otvore akoby sa nechumelilo. Zábery boli natočené v Ban Khlongu. No, čo na to povedať, niekto sa chce asi o svoje chúťky jednoducho podeliť.

Baklažán vás rozpáli

6) Pór

Asi by veľa žien nenapadlo, že práve pór patrí medzi obľúbenú hračku, a to preto, že máte prehľad o tom, čím sa uspokojujete. Je to vlastne úplne praktická zelenina na tieto účely. Je dlhá, dobre sa drží a svojím rozšíreným koncom pripomínajúcim žaluď dokáže perfektne uspokojovať. Inak určite nezabúdajte, že má tiež dobrý vplyv na sexuálnu potenciu.

Pórom k uspokojeniu

7) Banán

Tak sa konečne dostávame od zeleniny k ovociu. Nikoho neprekvapí, že jednotkou v používaní a v obľúbenosti je banán. Pekný tvar, príma hrúbka, dobre sa drží, čo viac si priať. Pri nákupe radšej siahnite po nejakom ekologickejšom, tvrdšom a menej dozralom. Hazardérky si banán pred použitím aj olúpajú, ale je predsa dosť  krehký, veľmi si to nevieme predstaviť. Banán je pre sexuálny život naozaj všestranný. Patrí medzi najsilnejšiu potravinu, ktorá zastupuje viagru. Je to teda veľká podpora erekcie u mužov a tiež zvyšuje sexuálny apetít. Ak ste si dohovorili schôdzku a ste pred ňou nervózny a viete, že sa potom v posteli nebudete môcť dostatočne uvoľniť, dajte si aj v tejto situácii banán. Toto ovocie totiž bojuje proti stresu a uvoľňuje serotín do krvného obehu. Štúdie hovoria, že ak budete pravidelne konzumovať banány, potom budete v posteli predvádzať parádne výkony.

Banány ženy milujú

8) Jablká, pomaranče, citrusy, ...

Svojim tvarom toto ovocie nie je veľmi vhodné pre masturbáciu, ale mnoho žien ho vyhľadáva z dôvodu pomalého vytlačovania z maternice. Doktori sa bohužiaľ zhodujú v tom, že je to veľmi nebezpečné a hrátky s takýmto druhom ovocia neodporúčajú.

Pomeranče radšej nikam nestrkať

9) Malé ovocné plody

Sem môžeme zaradiť slivky, marhule, bobule hrozna, jahody a tak podobne. Nikam sa nestrkajú, ale používajú sa k vzrušeniu v oblasti klitorisu. Môžete s nimi robiť čokoľvek vás napadne v akejkoľvek časti svojho tela.

Ovocie na dráždenie

Prebrali sme prírodné pomôcky, s ktorými môžete nájsť uspokojenie, ale vždy myslite na to, že sa nesmiete zahrávať so svojim zdravím, pretože to máme len jedno. Nezabúdajte na hygienické návyky, zeleninu a ovocie vždy starostlivo umyte alebo na ne nasadzujte kondóm, aby ste si nespôsobili zápaly alebo ste si do tela nedostali infekciu. Oplatí sa teda použitie antibakteriálneho mydla, odstránenie ostrých častí a použitie lubrikantu. Pokiaľ si budete chcieť zeleninu nahriať, vždy len vo vode, aby ste si nespôsobili popáleniny. Vynechajte mrazničku a skladujte len v chladničke.

10) Papaya pre mužov

Papaya na tréning

V tomto článku sme naozaj trochu pozabudli na mužov, a tak to ešte rýchlo napravíme. Oni môžu na niektorých druhoch zeleniny a ovocia zase výborne trénovať na sex so svojou partnertkou. Papaya sa odporúča na prehĺbenie zručnosti. Tak pekný nácvik a veľa šťastia pri premiére.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

[ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.