Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Análne kolíky

7.marec 2017
Análne kolíky

Tvarom pripomínajú vibrátory alebo dildá, predávajú sa v rôznych variantách, tvaroch i farbách a vyrábajú sa z rôznych materiálov, predovšetkým z latexu, silikónu a neoprénu. Slúžia pre dráždenie análneho otvoru. Komu sa to páči, môže ísť na to s touto hračkou bezpečnou cestou. A keď vás niekto naštve, jednoducho a doslova ho tam môžete poslať.

Análny kolík je erotická hračka, ktorá je určená pre zavádzanie do konečníka pre umocnenie sexuálneho potešenia. Majú sploštené zakončenie, aby sa nestalo, že zmiznú v konečníku a predišlo sa náročnej operácii. Na rozdiel od pošvy, ktorá je uzavretá sa kolík môže dostať až do čriev a napáchať pekné škody. Preto si zakončenie kolíka postrážte. Aj preto sa vyrábajú kratšie ako dildá a záleží u nich skôr na obvode. Musí byť veľmi hladký a z kvalitného materiálu, aby konečník alebo črevá nepoškodili. Pre ich ľahšie zavádzanie sa v prednej časti zužujú. Pri ich používaní sa nezaobídete bez lubrikačného gélu a zavádzanie aj vyberanie by malo byť pomalé.

Pôvodne boli navrhnuté pre liečebné účely, ale ako už sme zistili, z väčšiny predmetov a nápadov sa väčšinou stáva sexuálna pomôcka. O kolíky sa nedeľte a nepožičiavajte si ich vzájomne, pretože u nich hrozia prenosné choroby vrátane HIV. Predsa len tu hrozí prevod telových tekutín z jednej osoby na druhú.

Análne kolíky si môžete vybrať v rôznych farbách, tvaroch, veľkostiach a druhoch. Niektoré sú navrhnuté tak, aby vyzerali ako penisy, zatiaľ čo ďalšie môžu byť rôzne zvlnené a vrúbkované. Väčšina z nich má ale tenkú špičku, ktorá je v strede širšia, aby držala kolík na mieste a na konci má rozšírené zakončenie. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, ale najbežnejší je latex. Nájdete tiež silikónové, neoprénové, drevené, kovové, sklenené, kamenné, atď. Silikón je tiež výborný materiál, ktorý môžete dezinfikovať vo vriacej vode. Existujú aj také, ktoré striekajú "ejakulát" v podobe vody a iných mazľavých tekutín do konečníka. Ďalej na trhu nájdete vibračné kolíky a kolíky, ktoré sa vložia do konečníka, nafúknu a rozšíria.

Análne kolíky všetkých tvarov

Pokiaľ nemáte ešte žiadne skúsenosti s análnym sexom, tak môžete v sex-shopoch zakúpiť aj štartovaciu sadu. Začiatočník by si mal vybrať svoj prvý kolík skôr medzi menšími rozmermi a pomaly pridávať a rozťahovať. Rozhodne sa na prvýkrát vyvarujte rôznych výstupkov, nech je povrch hladký. Je dobré tiež siahnuť po zdravotnom silikóne. Nech nie je vaša prvá skúsenosť hneď tá zlá a od análneho sexu vás to neodradí.

Väčšia obozretnosť je doporučená u análnych nafukovacích kolíkov. Sú už skôr pre skúsenejších "užívateľov". Nezabúdajte pri nich, že ho musí obsluhovať ten, čo ho má zavedený a nie naopak. Hlavne žiadne pocity nepríjemnosti a bolesti. Aj malý balónik ide nafúknuť naozaj dosť, až na štvornásobok svojej veľkosti. Dôležité je, aby ste ich zavádzali a vyberal vyfúknuté, nafukovali až po zavedení. Je nepravdepodobné, že by došlo k prasknutiu. Možno vás trochu odradí telová farba, ktorá je pre tieto kolíky najčastejšia. Nenafúkaný kolík je dosť tvrdý, ale veľkosť nebýva prehnaná. Je dobré, keď si jeho funkčnosť vyskúšate nezavedený pred použitím.

Klára: "Super hračka, hneď sme vyskúšali a boli veľmi spokojní teraz prejdeme na väčší kaliber.Ale inak vrelo odporúčame."

Nie je zviera ako zviera

Keď si chcete zo svojej subinky urobiť nejaké roztomilé zvieratko, stačí si vybrať z naozaj veľkej škály análnych kolíkov s chvostom, ktoré sú vernými napodobeninami a vyzerajú aj roztomilo. Kúpite si k tomu bičík, obojok a vodítko a môžete vyraziť na prechádzky po prírode alebo ísť zafrajeřit na párty. Fantázii sa naozaj medze nekladú. Ide len o to, na čo máte "gule" alebo "žalúdok". Buď si z náprotivku urobíte divokú šelmičku alebo napríklad roztomilého zajačika. S týmto kolíkom rozbúrate zažitý stereotyp a oživíte svoje hrátky. Schválne popremýšľajte, aké zviera by ste radi v posteli mali. Zo ženy v dnešnej dobe môžete mať aj poníka. Chvosty sú z veľmi príjemného, ​​jemného materiálu, aby boli príjemné na dotyk a väčšinou majú bohaté prevedenie. Ale teraz vážne, z toho, čo sa na internete objavuje, si môžete z parnerky alebo poprípade aj partnera urobiť páva, líšku, vlka, koňa, mývala, zajačika, mačku, farebného ponnyho, polárnu líšku a aj psa samozrejme, ale ten už nie je chlpatý. Inak sú tieto análne kolíky s chvostom dostupné vo všetkých farbách a nemusíte sa tým pádom zameriavať na druh zvieraťa.

Líštička: "Cítim sa s ním naozaj sexi. Muž ma vzal zozadu, kľačala som na štyroch. Aby som si na ňom neležala a on ho stále videl. U zasúvania ma s ním trochu bil po zadku, proste sa hral."

Martin: "Je pekný, trochu kĺže dnu, ale nič desivého. S nákupom som bol veľmi spokojný, je to presne to, čo som chcel a som s hračkou inak úplne spokojný."

Pár XXX: "Skvelé môžem len odporučiť i začiatočníkom... :) S partnerom si chvostík naozaj užívame je to príma spestrenie :)."

Prajete si análny chvostík?

Okrem chvostov si môžete vybrať aj z veľkej škály šperkov. Koniec kolíka, ktorý zostáva vonku, je zdobený, najčastejšie je zbrúsený do tvaru a farby drahého kameňa. Väčšina je z nerezovej ocele. Môžu byť nosené aj dlhší čas, poskytujú pocit plnosti. Sú viac pre parádu než pre potešenie.

JohankaDi: "Celodenne by som ho asi nenosila, ale taká ozdôbka je super vec."

Pomsta je sladká

Dovolil si niekoho uraziť, tak nech ide do.....! A to doslova. Keď americký podnikateľ Donald Trump obchádzal USA a snažil sa nájsť podporu pre svoju kandidatúru za republikánov do úradu amerického prezidenta, podarilo sa mu uraziť grafika Fernanda Sosa svojím vyhlásením, že Mexico neposiela do USA práve tých najlepších ľudí, že je to krajina drogových dílerov a sexuálnych násilníkov. Sos tam dlhú dobu žil, a preto ho to urazilo a reagoval tak, že vytvoril análny kolík Donalda Trumpa. Má na svojom konte niekoľko týchto "urážlivých" hračiek. Prezident Putin sa mu tiež veľmi podaril. Aj ten má svoj análny kolík od toho samého grafika. Tvorca sa v tomto prípade nechal počuť, že je to vyjadrenie a jeho reakcie na homofóbne ruskú politiku poslednej doby. Takže ak bude prezident s vládou neustále schvaľovať zákony proti homosexuálom a lesbičkám, majú sa na čo tešiť. Dostanú sa do ich spální, aj keby nechceli. Navyše sa pohybujú okolo 20 - 30 EUR, takže sú naozaj dostupné pre každého.

Análny kolík pre Donalda Trumpa

Nájdite si k sebe druhú polovičku, ženu alebo muža, nakúpte análne kolíky a rozšírte si obzory v oblasti análneho sexu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.orghttps://www.shutterstock.com/, 

[Ivi]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.