Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Máte vzťah na diaľku? S týmito hračkami už intimita nebude problém

10.máj 2022
Máte vzťah na diaľku? S týmito hračkami už intimita nebude problém

Možno sa bránite vzťahu na diaľku, pretože sa bojíte, že medzi vami nebude žiadna intimita. Váš sexuálny život ale nemusí trpieť, aj keď od seba budete tisíce kilometrov ďaleko. Vďaka erotickým hračkám na diaľku ovládaným aplikáciou vám môže váš partner poskytnúť slastné orgazmy, nech už je kdekoľvek, bez ohľadu na to, ako ďaleko od seba ste. Ktoré sú tie najlepšie?

Vzhľadom k tomu, že pred existenciou erotických hračiek na diaľku bol jedinou legitímnou možnosťou „milovania“ na diaľku sex po telefóne alebo sex cez správy/videochat (všetky možnosti sa ale nemusíte hanbiť stále používať), ide o zásadnú vec. A aj keď nič neprekoná intimitu s milovanou osobou v reálnom živote, tieto hračky môžu byť veľkým pomocníkom pri udržiavaní fyzického spojenia.

Pre tých, ktorí sú vo svete erotických hračiek na diaľku nováčikmi, dovoľte, aby sme vás zasvätili. Predstavte si váš obľúbený vibrátor, len namiesto toho, aby ste tlačidlá ovládali vy, je hračka synchronizovaná s aplikáciou v telefóne vášho partnera. Odtiaľ môže ovládať rýchlosť, intenzitu alebo funkcie vášho vibrátora a prekvapiť vás svojim sexi výberom. Čo nie je súčasťou balenia, ale vždy sa odporúča, je veľa lubrikantu. A pokiaľ to chcete urobiť ešte intímnejšie, masturbujte spoločne cez FaceTime alebo si dajte hlasný odposluch, aby ste sa počuli, ako si užívate plnými dúškami.

Niektoré z nižšie uvedených hračiek je možné tiež ovládať diaľkovým ovládačom, takže ak sa chystáte napríklad na romantickú dovolenku, kde nie je k dispozícii Wi-Fi (alebo pokiaľ máte v byte len nespoľahlivý internet), môžete ich používať aj tak (ak spolu práve budete v reáli ). A aj keď sú niektoré z nich predávané ako "hračky pre páry", pokojne ich používajte sami - partnera nepotrebujete!

Od wand vibrátorovcez návleky na penis až po erekčné krúžky - tu sú niektoré z tých najlepších erotických hračiek na diaľku, ktoré si môžete zaobstarať práve teraz.

Najlepšie erotické hračky pre vzťah na diaľku

1. To najlepšie pre páry, ktoré milujú sexting: BlueMotion Nex1

Spoločnosť: OhMiBod
Cena: 129 dolárov

Tento nositeľný vibrátor sa dodáva so sadou nohavičiek a diaľkovým ovládačom, ale najpôsobivejšou funkciou je, že ho môžete používať prostredníctvom aplikácie kdekoľvek na svete. Táto aplikácia obsahuje vlastné funkcie pre chatovanie a posielanie fotiek, pričom ovládanie vibrátora je pre ľahký prístup priamo v používateľskom rozhraní.

2. Najlepší vibrátor na diaľku, ktorý reaguje na hudbu: BlueMotion Nex2 – 2. generácia

Spoločnosť: OhMiBod
Cena: 129 dolárov

Keď už tu máme BlueMotion Nex1, musíme spomenúť aj BlueMotion Nex2. Podobne ako u vyššie uvedeného modelu Nex1 si môžete užívať rovnaké funkcie chatu, zdieľanie fotografií v aplikácii a pripojenie cez Bluetooth, ktoré vám umožnia spojiť sa s partnerom kdekoľvek na svete. Tento vibrátor je však vnútorný (aby zasiahol všetky správne body) a navyše vibruje podľa hudby!

Erotická hračka BlueMotion Nex1Erotická hračka BlueMotion Nex2

3. Najlepší stimulátor klitorisu: Svakom Edeny

Spoločnosť: Svakom
Cena: 104,99 dolárov

Nenechajte sa zmiasť jednoduchým dizajnom a veľkosťou tohto malého vibrátora. Môže sa pochváliť 11 výkonnými vibračnými režimami, je vodotesný a zmestí sa do bikín, ktoré sú súčasťou sady. Stačí si stiahnuť aplikáciu Svakom, ktorú pripojíte k telefónu svojej partnerky, a zvyšok nechajte na nej.

4. Najlepšie jednoduché vibračné vajíčko: Svakom Ella

Spoločnosť: Svakom
Cena: 87,99 dolárov

Hľadáte niečo jednoduché, čo splní svoju úlohu? Skúste dať šancu silikónovému vibračnému vajíčku Ella od spoločnosti Svakom. Použite ho externe alebo interne na stimuláciu klitorisu pomocou tlačidiel na vibrátore alebo nechajte svojho partnera na diaľku ovládať prostredníctvom aplikácie Svakom. Či tak alebo onak, toto vajíčko v tvare bullet vibrátora bude vždy tiché maximálne na úrovni šepotu.

Erotická hračka Svakom EdenyErotická hračka Svakom Ella

5. Najlacnejšia interaktívna hračka: Esca 2

Spoločnosť: OhMiBod
Cena: 109 dolárov

Esca 2 je nositeľný vnútorný vibrátor, ktorý je možné spárovať s návlekmi na penis Kiiroo - obaja partneri si tak môžu dopriať horúce chvíľky na diaľku. Aplikácia Lovelife (dostupná pre Android aj iOS) umožňuje hrať sa s partnerom odkiaľkoľvek na svete. Pre hranie sa aj s návlekmi na penis si budete musieť stiahnuť aj aplikáciu FeelConnect od spoločnosti Kiiroo. Hračka Esca 2 je dobíjacia a vodotesná.

6. Najlepší darček na diaľku: ZALO Rosalie Rabbit Vibrator

Spoločnosť: ZALO
Cena: 159 dolárov

Na tomto vibrátore je toho veľa, čo si zamilujete: dva super tiché motory, mäkký silikón, ovládanie aplikácie pre hrátky na diaľku a dizajn, ktorý umožňuje vnútornú aj vonkajšiu stimuláciu. Ale najlepšou vlastnosťou je jednoducho to, že ide o super darček. Vibrátor sa dodáva v baby modrej, ružovej a červenej farbe a všetky varianty zdobí retiazka z 24-karátového zlata a ručne vyrobená pozlátená špička. Je tiež zabalený v úžasnej darčekovej krabičke inšpirovanej značkou Rococo, ktorá si priamo hovorí o to, aby ste tento vibrátor niekomu kúpili.

Erotická hračka Esca 2Erotická hračka ZALO Rosalie Rabbit Vibrator

7. Najkrajší vnútorný vibrátor: ZALO King Vibrating Thruster

Spoločnosť: ZALO
Cena: 199 dolárov

Pokiaľ nemôžete byť so svojim partnerom osobne, ale napriek tomu chcete, aby sa cítil uspokojene, ponúka sa Zola King Vibrating Thruster. Ako už názov napovedá, jedná sa o vibrátor pre vnútornú stimuláciu, ktorá napodobňuje partnerský styk... Až na to, že tu si môžete užiť frekvenciu až 40 zasunutí za sekundu.

8. Najlepší vibrátor na diaľku do nohavičiek: We-Vibe Moxie

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 129 dolárov

Moxia je všeobecne skvelý vibrátor do nohavičiek. Zatiaľ čo mnoho vibrátorov do nohavičiek funguje len s nohavičkami, ktoré sú súčasťou balenia, Moxie má magnetický nástavec, ktorý vám umožní používať ho s akýmikoľvek nohavičkami, čo ponúka maximálnu všestrannosť. Má super silné, dunivé a hlboké vibrácie a je možné ho ovládať odkiaľkoľvek na svete pomocou aplikácie WeVibe alebo priloženého diaľkového ovládača. K dispozícii je viac ako 10 režimov, je dobíjací a vodotesný, takže ho môžete nosiť napríklad vo vírivke alebo vani.

Erotická hračka ZALO King Vibrating ThrusterErotická hračka We-Vibe Moxie

9. Čestné uznanie vibrátora do nohavičiek: Lovense Ferri

Spoločnosť: Lovense
Cena: 139,99 dolárov

Vibrátor Lovense Ferri sa ovláda pomocou aplikácie a umožňuje vytvoriť až 10 vlastných vibračných režimov. Tento vibrátor do nohavičiek je tiež dostatočne malý na to, aby ste ho mohli dať do svojich obľúbených nohavičiek, pretože nie je obmedzený iba na jedno spodné prádlo.

10. Najlepší zahnutý vibrátor do nohavičiek: Satisfyer Little Secret

Spoločnosť: Satisfyer
Cena: 49,95 dolárov

Podobne ako Moxie a Ferri je možné tento elegantný vibrátor ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo aplikácie Satisfyer Connect. Líšia sa však tým, že je dodávaný v zakrivenom tvare, aby lepšie vyhovoval vašej anatómii a poskytoval rôzne pocity. Magnet ho udrží na mieste, takže sa nemusíte báť, že by sa pri používaní pohyboval, a máte k dispozícii množstvo intenzít vibrácií a možností, s ktorými sa môžete hrať. Aj keď je super výkonný, je tiež diskrétny, ak sa s ním chcete hrať, keď ste mimo domova (alebo ak máte tenké steny a chcete ušetriť svojich spolubývajúcich).

Erotická hračka Lovense FerriErotická hračka Satisfyer Little Secret

11. Najlepší flexibilný vibrátor ovládaný aplikáciou: We-Vibe Nova 2

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 149,69 dolárov

Môže byť ťažké nájsť vibrátor, ktorý skutočne nájde všetky správne body naraz. Na vibrátore We-Vibe Nova 2 je skvelé, že je ohybný, takže sa môže ohýbať do akýchkoľvek polôh, ktoré sú pre vás príjemné – a zostane tam. Za zmienku stojí aj to, že má dva samostatné motory (jeden v každej časti) pre príjemnú duálnu stimuláciu.

Erotická hračka We-Vibe Nova 2

12. Najlepší vibrátor na sanie klitorisu: Satisfyer Love Triangle

Spoločnosť: Satisfyer
Cena: 59,95 dolárov

Vibrátory na saní klitorisu v podstate napodobňujú orálny sex. Satisyfer Love Triangle využíva ako sanie, tak vibrácie, aby ste si užili skutočne ohromujúce orgazmy. Má 11 intenzít tlakových vĺn a 10 nastavení vibrácií, ktoré môžete ovládať s aplikáciou alebo bez nej. Pokiaľ používate aplikáciu, môžete si vytvoriť vlastnú kombináciu tlakových vĺn a vibrácií.

Erotická hračka Satisfyer Love Triangle

13. Najlepší vibrátor pre vnútornú stimuláciu ovládaný aplikáciou: We-Vibe Rave

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 119,99 dolárov

Ak chcete nejakú super horúcu vnútornú stimuláciu, už ďalej hľadať nemusíte. Tento vibrátor ovládaný aplikáciou má 10 vibračných režimov a je zakrivený tak, aby zasiahol všetky správne body. Nechajte svojho partnera ovládať vibrácie odkiaľkoľvek a užívajte si tie najhorúcejšie chvíľky s We-Vibe Rave.

14. Najlepší hrejivý vibrátor na diaľku: Svakom Emma Neo Wand

Spoločnosť: Svakom
Cena: 99,99 dolárov

Táto dobíjacia hračka ovládaná aplikáciou nie je štandardným wand vibrátorom. Nielenže sa zahrieva, takže si môžete užívať teplotné hrátky na diaľku, ale je tiež vybavená odnímateľnými "králičími uškami" pre úžasnú stimuláciu klitorisu. Použite tento luxusný vibrátor na rôzne erotogénne zóny a pohrajte sa s piatimi rôznymi nastaveniami.

Erotická hračka We-Vibe RaveErotická hračka Svakom Emma Neo Wand

15. Najlepší sex set pre sex na diaľku: Svakom BDSM Unlimited Pleasure Kit

Spoločnosť: Svakom
Cena: 41,97 dolárov

Bullet vibrátor Phoenix Neo je jedným z najzábavnejších vibrátorov ovládaných aplikácií, pretože sa dokáže synchronizovať s hudbou a hlasom, čo znamená, že vás partnerove oplzlé reči môžu doslova priviesť k orgazmu. Na tejto sade Pleasure Kit je však skvelé to, že v nej nájdete ako Phoenix Neo, tak celým radom BDSM doplnkov, ako je napríklad šteklidlo z pierok a páska cez oči.

16. Najlepší vibrátor pre páry: We-Vibe Chorus

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 199,99 dolárov

Pôvodný We-Vibe vibrátor pre páry vyzerá ako klip a je určený na vnútornú i vonkajšiu stimuláciu, a to aj pri partnerskom penetračnom sexe. Dizajn sa v priebehu rokov menil a vzniklo mnoho nových druhov v rôznych cenových reláciách: Modely Unite, Chorus a Jive majú viac-menej rovnaký tvar. Modely Chorus a Jive sú však vybavené aplikáciou, čo znamená, že ich je možné ovládať prostredníctvom Wi-Fi odkiaľkoľvek.

17. Najlepšia sacia hračka na diaľku: We-Vibe Melt

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 149,99 dolárov

Táto hračka má jeden z najtenších dizajnov zo sacích hračiek imitujúcich orálny sex, takže je skvelá nielen pre partnerský sex, ale aj pre sex na diaľku. Aplikácia funguje cez Wi-Fi, takže ju je možné ovládať odkiaľkoľvek na svete.

Erotická hračka We-Vibe ChorusErotická hračka We-Vibe Melt

18. Najviac cool erotická hračka na diaľku: OhMiBod Fuse Rabbit

Spoločnosť: OhMiBod
Cena: 149 dolárov

Chcete tradičný rabbit vibrátor, ktorý je možné ovládať aj cez aplikáciu OhMiBod? Máte ju mať. Chcete rabbit vibrátor, ktorý zároveň funguje s masturbačným návlekom Kiiroo Onyx vášho partnera, aby ste mali pocit, že spolu súložíte? Aj to sa vám môže splniť. Pekne šikovné vecičky, čo poviete?

19. Najvýkonnejšia miniatúrna hračka na diaľku: We-Vibe Wand

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 119 dolárov

Wand vibrátory sú známe tým, že sú veľmi silné, ale to tiež znamená, že sú väčšinou dosť veľké a neohrabané. Preto si zamilujete túto miniatúrnu hračku od Lovense. Je dlhá iba 14 cm, čo znamená, že si ju môžete pribaliť do tašky, až sa konečne dostanete na návštevu k svojmu partnerovi. Keďže sa dobíja cez USB a ovláda sa pomocou aplikácie, môžete ju používať v podstate kdekoľvek.

20. Najlepšie Kegelove guličky: We-Vibe Bloom

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 119,99 dolarov

Chcete objaviť ďalší spôsob dráždenia ženy? Mrknite na tieto mäkké, silikónové záťažové guličky, ktoré vibrujú a skvele vám umožnia uvedomovať si svaly panvového dna. Skúste ich nosiť pri každodenných absolútne nesexy činnostiach (napríklad pri upratovaní alebo umývaní riadu) a nechajte svojho partnera prevziať ovládanie pomocou aplikácie We-Connect, aby ste zažili niečo úplne vzrušujúce a úplne nové.

21. Najlepší erekčný krúžok na diaľku: We-Vibe Verge

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 119,99 dolárov

Ak milujete krúžky na penis, ale mrzí vás, že sa s nimi nemôžete hrať v reáli, je pre vás ideálny krúžok We-Vibe Verge. Žena si síce neužije vibrácie tohto krúžku, ale jej partner, nech už sa nachádza kdekoľvek na svete, áno. Zvyšujte vibrácie prostredníctvom aplikácie, dráždite ho a hrajte sa s jeho blížiacim sa vyvrcholením.

Erotická hračka We-Vibe BloomErotická hračka We-Vibe Verge

22. Najlepší análny kolík na diaľku: WeVibe Ditto

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 129,99 dolárov

To najlepšie na análnych kolíkoch? Môže si ich užiť každý. Tento silikónový kolík má príjemnú rozšírenú základňu pre ľahké vybratie, a aj keď má diaľkové ovládanie, je možné ho používať aj s aplikáciou. Nechajte svojho partnera, aby vás dráždil pomocou viac ako 10 funkcií, alebo si ho vezmite do sprchy a užívajte si hrátky vo vode.

23. Najlepší masturbátor na penis na diaľku: Lovense Max 2

Spoločnosť: Lovense
Cena: 139,99 dolárov

Aj keď sa množstvo hračiek ovládaných aplikáciami zameriava na ženy, existujú vibrátory ovládané aplikáciami, ako je tento, pre mužov. Má konštrukciu so vzduchovou pumpou, ktorá má napodobňovať svalové kontrakcie a ponúka sedem možností vibrácií. A vďaka aplikácii Lovense remote môže vibrácie a intenzitu kontrakcií ovládať napríklad váš partner.

Erotická hračka WeVibe DittoErotická hračka Lovense Max 2

A teraz už viete, že aj keď vy žijete v Prešove a váš partner v Bratislave, váš spoločný sexuálny život nemusí trpieť ani v čase, keď nie ste spolu...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.