Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

12 vibrátorov na klitoris, ktoré by mala vyskúšať každá žena

7.október 2021
12 vibrátorov na klitoris, ktoré by mala vyskúšať každá žena

Nie je žiadnym tajomstvom, že stimulácia klitorisu je pre väčšinu žien kľúčom k orgazmu. Štúdia ukázala, že v skutočnosti približne 75 percent žien potrebuje k dosiahnutiu orgazmu stimuláciu klitorisu. Našťastie existuje veľa vibrátorov na klitoris, ktoré sa zameriavajú práve na tento druh vonkajšej stimulácie.

Keď hľadáte vibrátor stimulujúci klitoris, či už pre masturbáciu alebo partnerské hrátky, je potrebné si uvedomiť, že existuje niekoľko druhov vibrátorov: máme sacie vibrátory, bullet vibrátory, wand vibrátory (paličky) a všetky vibrátory "objímajúce" vulvu, ktoré nie sú určené na to, aby ste si ich zasunuli dovnútra. Samozrejme existujú hračky, ktoré kombinujú vonkajšiu stimuláciu klitorisu s vnútornou stimuláciou (ako sú rabbit vibrátory), ale všeobecne sa dá povedať, že pokiaľ nemá vibrátor časť podobnú penisu alebo nie je dostatočne široký, aby poskytoval určitý vnútorný tlak a vyplnenie, jedná sa o vibrátor na klitoris.

Tu sme pre vás zhromaždili 12 najlepších vibrátorov na klitoris. Či už dávate prednosť pocitu sania ako pri orálnom sexe, priamočiarym vibráciám v bullet vibrátore, širším vibráciám s wand vibrátorom, alebo niečomu ľahko uchopiteľnému ako sú ergonomický vibrátor na klitoris, v našom článku nájdete svojho favorita.

12 najlepších vibrátorov na klitoris

Mimic Plus

Spoločnosť: Clandestine Devices

Cena: 149,99 dolárov

Tento vibrátor v tvare raje spadá do kategórie hračiek na klitoris, ktorú nazývame ergonomická. Ľahko sa zmestí do dlane a špičku môžete nasmerovať priamo na klitoris, aby ste dosiahli hutných a hlbokých vibrácií. Má dostatočne štíhly profil, aby ste ho mohli ľahko držať medzi sebou a telom partnera pri penetračnom sexe takmer vo všetkých polohách, a je dostatočne tichý, aby ste ho mohli používať sami, bez toho aby ste obťažovali alebo upozorňovali svojich spolubývajúcich. Je dobíjací, vodotesný a má osem režimov vibrácií.

We-Vibe Tango

Spoločnosť: We-Vibe

Cena: 79,99 dolárov

Tento plastový bullet vibrátor možno nevyzerá ako niečo extra, ale je to zďaleka najvýkonnejší bullet vibrátor na trhu. Je dobíjací, vodotesný a má osem rýchlosti a režimov vibrácií (všetky sú tak silné a intenzívne, že máte pocit, ako by vychádzali z omnoho väčšej hračky). Je vyrobený z plastu, takže sa ľahko čistí, a má šikmú špičku pre ešte presnejšiu stimuláciu klitorisu. Pokiaľ si budete kupovať bullet vibrátor, vyberte tento a nebudete ľutovať.

Mia 2

Spoločnosť: Lelo

Cena: 85 dolárov

Elegantný švédsky výrobca sexuálnych hračiek Lelo sa málokedy mýli a jeho najpredávanejší klitorálny vibrátor Mia 2 nie je výnimkou. Elegantné balenie vyzerá skôr ako špičková riasenka než dobíjacia erotická hračka a používatelia si pochvaľujú silné vibrácie a takmer úplne tichý zvuk.

Erotická pomôcka Lelo Mia 2

Womanizer Classic Rechargeable Clitoral Stimulator

Spoločnosť: Womanizer

Cena: 130 dolárov

Dovoľte mi, aby sme vám predstavili zástupcu už spomínanej novej generácie hračiek: vibrátory so saním. Nielenže sú perfektné pre stimuláciu klitorisu, ale tiež napodobňujú pocit pri orálnom sexe. A tento konkrétne využíva technológiu "pleasure air", ktorá sa podobá saniu, ale zároveň vibruje. Pýši sa navyše ôsmimi stupňami intenzity, ktoré sú "tiché ako šepot" pre tých z vás, ktorí bývate v bytoch s dvoma alebo troma spálňami.

Lelo Sona 2 Cruise

Spoločnosť: Lelo

Cena: 99 dolárov

Od svojho uvedenia na trh je to najpredávanejšia erotická hračka na Cosmopolitan.com. Ale namiesto technológie "pleasure air" od Womanizer používa Lelo "sonickú technológiu", ktorá stimuluje klitoris bez priameho kontaktu. Pre extra stimuláciu, kedy si hračka robí, čo chce, použite funkciu "tempomatu".

Satisfyer Pro 2

Spoločnosť: Satisfyer

Cena: 49,95 dolárov

Táto cenovo dostupná sacia hračka fungujúca na princípe podtlaku musí byť jednou z najlepších vecí, ktoré sa vo svete klitorálnych erotických hračiek za posledných desať rokov vyrobili. Nie je to síce prvý sací vibrátor na svete, ale vďaka svojej cene, jednoduchému použitiu a kvalite je to jedna z najlepších hračiek na stimuláciu klitorisu vôbec. Je dobíjacia, vodotesná a miesto vibrácií poskytuje pocit sania, ktorý napodobňuje orálny sex - až po dobu dvoch hodín. Ak máte obmedzený rozpočet, je obstaranie Satisfyer Pro 2 ako vstupný bod do veľkého sveta sacích vibrátorov jednou z najchytrejších vecí, ktorú môžete urobiť. Ak si hračku zamilujete (čo sa vám určite stane), môžete prejsť k ďalším sacím hračkám, ako je Womanizer Classic, ktorý má viac zábavných funkcií (napríklad sanie a vibrácie naraz) alebo ešte intenzívnejšie (v dobrom slova zmysle) Lelo Sona 2 Cruise.

We-Vibe Melt Vibrator

Spoločnosť: We-Vibe

Cena: 150 dolárov

Rovnako ako Sona a Womanizer ponúka We-Vibe vlastnú verziu klasického stimulátora klitorisu. Ale aj keď možno Melt používať výhradne pre sólové hrátky, je predávaný tiež pre páry. Pomocou aplikácie We-Connect môžete vy alebo váš partner ovládať vibrácie tejto hračky doslova odkiaľkoľvek, kde je k dispozícii WiFi pripojením alebo dáta. Vyniká tiež supertenkým dizajnom spojeným so superjednoduchým ovládaním, to zaručuje jednoducho dosiahnuteľný orgazmus.

Mimi

Spoločnosť: Je Joue

Cena: 80 dolárov

Táto silikónová hračka v tvare obliaka možno vyzerá malá, ale je veľmi výkonná. Podľa recenzentov je pekelne silná (vibrácie typu "thumper"), ale zároveň dostatočne tichá, aby nezobudila nikoho iného v dome. Vďaka piatim rýchlostiam a siedmich vibračným režimom vás určite čoskoro neomrzí. Je tiež dobíjacia a vodotesná, takže sa vám ponúka veľa možností využitia.

Erotická hračka Je Joue Mimi

Dream Bullet Vibrator

Spoločnosť: Lovehoney

Cena: 13 dolárov

Niekedy skrátka potrebujete len jednoduchý bullet vibrátor, aby ste si urobili dobre, a tento vám dobre poslúži. Je vybavený tromi rýchlosťami, siedmimi režimmi silných vibrácií a je úplne vodotesný.

We-Vibe Wand Vibrator

Spoločnosť: We-Vibe

Cena: 180 dolárov

Táto hračka môže vyzerať trochu desivo, ale je tu len preto, aby vám slúžila na potešenie. Dôverujte jej. Je vybavená 10 vibračnými režimami (napríklad vibrácie, pulzy, vlny, dráždenie, masáž, tlkot srdca a ďalšie) a je vyrobená zo silikónu bezpečného pre telo, ktorý neobsahuje ftaláty a BPA.

Magic Wand

Spoločnosť: Hitachi

Cena: Klasická verzia 60 dolárov, nabíjacia verzia 120 dolárov

Ak hľadáte výkon a spoľahlivosť, nehľadajte nič iné ako preslávenú Magic Wand - kúzelnú paličku. Táto kultová klasika má veľký výkon a z nejakého dôvodu prestála skúšku času. Iste, nie je to najroztomilejšia hračka a je dosť veľká, ale ak hľadáte niečo, čo vás rozhodne dostane, už nehľadajte. Originál (s káblom) stojí len 60 dolárov a k dispozícii je tiež modernejšia dobíjacia verzia za 120 dolárov.

Form 2

Spoločnosť: Jimmyjane

Cena: 120 dolárov

Táto hračka s králičími uškami je navrhnutá tak, aby dokonale padla do dlane, zatiaľ čo dve králičie ušká obklopujú klitoris a trepotajú sa okolo neho. Jeden motorček v každom ušku znamená, že za svoje peniaze získate značnú dávku energie (nie ako u iných hračiek, kde sa vibrácie jednoducho rozdelia a "rozriedi" medzi dva hroty). Táto hračka je tiež nabíjateľná a dopraje vám päť rýchlostí a štyri vibračné režimy.

Erotické hračky by bezpochyby mali patriť do nášho sexuálneho života. Tak na čo ešte čakáte?

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.