Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Aké desivé zážitky s erotickými pomôckami sa ľuďom stali?

7.január 2019
Aké desivé zážitky s erotickými pomôckami sa ľuďom stali?

Stalo sa vám niekedy niečo nepredvidáteľné alebo dokonca hrozivé, keď ste pri sexe používali erotické pomôcky? V tom prípade nie ste jediní, viacerím ľuďom sa prihodil takýto nepríjemný zážitok. V dnešnom príbehu si o nich môžete prečítať.

Erotické pomôcky často robia to, o by robiť mali - pomáhajú ľuďom dosiahnúť pri sexe maximálne uspokojenie. Bohužial nie vždy sa to podarí a zážitok, ktorý by mal byť krásny a uspokojujúci, sa rázom stane nočnou morou. Nikedy za to môže nedbalé používanie pomôcok a hygienické návyky, v niektorých prípadoch sa však nedá predvídať, že by sa mohlo stať niečo, čo sa vymyká norme. Následne si môžete prečítať niekoľko skutočných príbehov, z ktorých si môžete vziať ponaučenie pre svoje budúce hrátky s erotickými pomôckami.

Keď sa zasekne a nejde zložiť krúžok na penis...

Pri výbere správneho krúžku na penis je vždy potrebné dbať na to, aby ste si vybrali správnu veľkosť. Pravdepodobnosť, že sa krúžok zasekne je síce nízka, keď však zvolíte nesprávnu veľkosť, môže sa vám stať niečo podobné, ako páru v nasledujúcom príbehu. "Muž, s ktorým som randila, kúpil pre nás oboch vibračný krúžok na penis. Jeho penis bol masívny. Po úžasnom sexe si chcel krúžok zložiť, ale bol zaseknutý. Vôbec nešiel zložiť! Skúsili sme použiť krém, stále to ale nešlo a jeho penis začal fialovieť z nedostatku cirkulácie krvy. Našťastie mi dôveroval, keď som zobrala nožnice, aby som krúžok mohla odstrihnúť. Môžem povedať, že krúžok na penis už nikdy nepoužije."

Análny kolík zasunutý príliš hlboko

Občas sa môže stať, že sa pri sexe erotická pomôcka dostanem oveľa ďalej, než ste chceli a potrebovali. Existuje veľa prípadov, kedy museli zasiahovať doktori a vyťahovať z ľudí erotické pomôcky, ktoré sa zasekli tam kde nemali. Pár v nasledujúcom príbehu si našťastie poradil po svojom aj bez lekárskej pomoci. "Ja a môj bývalý partner sme použili análny kolík, keď sme strážili mačku a dom. Keď som bola v polohe na psa, môj priateľ do mňa kolík zatlačil, bohužiaľ sa trafil až veľmi hlboko (pomôcka bola malá, jednalo sa totiž o začiatočnícky análny kolík). Musela som potom ísť na toaletu a vytlačiť ho. Našťastie sme s bývalym partnerom boli v kľude a dokonca sme sa na tom zasmiali, keď som sedela na toalete a tlačila.

Kupovať lacné pomôcky sa nevyplatí

Dobrá kvalita je dôležitá pri každom výrobku, vrátane erotických pomôcok. Keď si kupujete erotickú pomôcku, kvalita je jedná z vecí, ktorú by ste nemali podceniť a radšej si trochu priplatiť, než si kúpite nejakú lacnú, s ktorou by ste si toho veľmi neužili a skôr na to doplatili podobne ako pár v tomto príbehu. "Môj manžel a ja sme si zaobstarali vrecko s erotickými pomôckami z miesteného sex shopu, v ktorom bolo vibrujúce vajíčko, ktoré sa ovládalo pomocou dialkového ovládača. Použili sme ho niekoľkokrát, ale bola to jedna z tých lacnejších pomôcok. Keď sme si raz užívali, pocítila som také štipnutie, ktoré neprestávalo. Potom zrazu z ničoho nič mnou prešiel šok, pretože jeden z drôtov bol rozstrapkaný a odkrytý. Doslova mi dal elektrickú ránu vo vagíne. Netreba hovoriť, že sme potom už pomôcku nepoužili a hodili rovno do koša.

Kupujte pouze kvalitní erotické pomůcky, abyste se vyhnuli případným potížím při používání

Občas sa môže stať menšia "nehoda"

Sex nie je vždy dokonalý, niekedy sa môže stať niečo, za čo by ste sa najradšej samou hanbou prepadli pod zem. Jednej takej situácií čelil aj pár z nasledujúceho príbehu. "S priateľom sme si vždy užívali vanilkový sex, okrem niekoľkých nocí, kedy sme skúsili roleplay. Potom asi pred rokom som sa rozhodla kúpiť nejaké hračky (vibračný krúžok na penis a análny kolík), aby sme sa mohli trochu pobaviť. Nikdy som nemala rada praktiky zahrňujúce zadok,a le môj priateľ to miluje, tak mu vždy rada vyhoviem. Užili sme si skvelý sex, hrali sa s hračkami, a keď nastal čas na umytie, vytiahla som kolík a pokadila sa. Bolo to všade. Na mne, na posteli a vankúšoch, na podlahe... Priateľ úplne zozelenel a vybehol z našej izby. Teraz sa na tom smejeme."

Takéto veci sa občas pri sexe stávajú. Pamätajte že keď sa vám stane niečo podobné, nič si z toho nerobte a kľudne sa tomu aj zasmejete ako tento pár.

Netradičné pomôcky môžu človeka dostať do trápnej situácie rovnako ako tie klasické

Pomôcky, ktoré nevyzerajú ako klasické dilda, vibrátori v tvare penisa či umelé vagíny, sa môžu stratiť, aj keď ich budete mať priamo na očiach. Jednoducho splynu s okolím a nikto nemusí tušiť, že ide o erotické pomôcky. Môžu vás však aj dostať do trápnej situácie, keď ich niekto vezme do ruky. Takú situáciu zažila aj dvadsaťjeden ročné dievča z nasledujúceho príbehu.

"Keď som si zhruba pred rokom zaobstarala svoj prvý vibrátor, vybrala som si pekný mini vibrátor v tvare rúžu, ktorý bol v skutku nenápadný. V tej dobe som žila so svojimi rodičmi a dvoma mladšími sestrami, ktoré di rady požičiavali môj make-up. Jedného dňa, keď som si upratovala svoju izbu, vložila som vibrátor do zásuvky, kde som mala všetok starý make-up, ktorý som už nepoužívala. Bol to naozaj zlý nápad, pretože jedna z mojich mladších sestier sa rozhodla, že zásuvky prehľadá a čo nenašla? Rúž, ktorý nikdy predtým nevidela! 'To je ale pekný rúž!' povedala, keď ho otvorila. Potom si uvedomila, že to nie je obyčajný rúž. Bolo to tak trápne! Už si nikdy nekúpim vibrátor v tvare rúža, aj keby bol ten najkrajší na svete!"

Časť pomôcky sa oddelila a zostala vo vagíne

Príbehov, keď sa niekomu zasekla erotická pomôcka (alebo jej časť) tam, kde nemala, existuje veľa. Aj v nasledujúcom príbehu musel pár riešiť túto situáciu. "Raz som so svojim terajším partnerom používala vibrátor. Bol to ten typ vibrátora, pri ktorom kovová časť vibruje a mohla sa zasunúť na gumovú časť, ktorú ste si potom mohli nasadiť na prst a používať pri sexe. Zatiaľčo ma partner prstoval s tou pomôckou, kovová oválna časť vykĺzla z gumovej časti a zostala vo vnútri vagíny. Akonáhle som si uvedomila, čo sa stalo, spanikárila som a zaťala všetky moje panvové svaly, čo všetko iba zhoršilo a vytiahnnutie nebolo vôbec jednoduché. Našťastie asi po 10 minútach partner pomôcku nakoniec vylovil. Bolo to tak ponižujúce!"

To by sme mali. Podobných príbehov, či už hrozivých alebo trápnych, existuje naozaj veľa. Nie je možné ich sem zahrnúť úplne všetky. Snáď si z týchto príbehov niečo odnesiete do budúcna pre prípad, keby sa vám stalo pri sexe niečo podobné. V takom prípade zachovajte kľud a chladnú hlavu, keď to bude vážne, a pokiaľ to nebude úplne vážne a skôr trochu trápne, vôbec sa nad tým netrápte a zasmejte sa tomu. Aspoň budete mať čo rozprávať vaším priateľom alebo prípadne novým partnerom.

Nemáte partnera, s ktorým by ste si mohli užívať sex? Skúste sa porozhliadať na sex zoznamke, možno vám niekto padne do oka.

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.