Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

21 najhorúcejších sex hier

23.november 2021
21 najhorúcejších sex hier

Predstavte si, že je piatok večer a vy ste po dlhom pracovnom týždni konečne zavreli notebook a vypli upozornenie na e-maily. Chcete (a zaslúžite si) upustiť trochu pary, ale jednoducho nemôžete zase pozerať Netflix a relaxovať so svojou drahou polovičkou, pretože už ste dokukali najnovšiu sériu seriálu, to sa zase máte na niečo pozerať? Je na čase skúsiť niečo nové a, povedali by sme, oveľa zábavnejšie. A práve tu prichádzajú na rad sexuálne hry.

Dobre, ale čo to je tá sex, erotická alebo sexuálna hra? Sú podobné tradičným hrám, ale sú trochu „okorenené“. Amy Levine, sexuálna koučka a certifikovaná sexuálna pedagogička z New Yorku, hovorí, že sexuálna hra môže byť v podstate čokoľvek, čo je "zábavné, bezpečné a dobrovoľné". A na rozdiel od milióntého opakovaného sledovania seriálu New Girl (Nové dievča), erotické hry vás a vášho partnera skutočne zblížia a umožnia vám nadviazať nové puto. A navyše to bude zábava!

"Je to čas venovaný tomu, aby ste sa zamerali na priania, potreby, túžby a zvedavosť toho druhého," vysvetľuje Levine. Navyše hranie hry vám umožní byť naozaj prítomní a v našom svete nekonečného rozptyľovania je venovanie tohto času prítomnosti zmenou vo vašom vzťahu (a sexuálnom spojení).

Aj keď existujú klasické hry ako Twister alebo poker, ktoré môžete hrať s nemravným nádychom, môžete tiež vyskúšať niektorú z nespočetných hier, ktoré podporujú predohru, škádlenie a celkovo skvelú zábavu. Prekvapte svoju drahú polovičku víkendovým potešením a objednajte si jednu z týchto hier na Amazone, Lovehoney (nebojte sa, je v diskrétnom balení) alebo inde. Na herný večer sa budete tešiť ako nikdy predtým. Tu je zoznam 21 najhorúcejších sexuálnych hier pre páry.

Najlepšie a najhorúcejšie sex hry pre páry

LOOPY Date Night Box

Spoločnosť: LOOPY

Cena: 36,99 dolárov (v zľave 29,99 dolárov)

V tejto hre roztočíte spinner a vyberiete si kartu z určitej kategórie. Zábavným doplnkom je saténová páska cez oči, ktorá je súčasťou hry. Pri tejto hre sa budete smiať, bozkávať a kto vie, čo ešte!

Love Language: Card Game

Spoločnosť: FLUYTCO

Cena: 24,95 dolárov

Pokiaľ vás vzrušuje emocionálna intimita, máme pre vás jeden tip. Tento balíček 150 otázok na začatie konverzácie, inšpirovaný psychológmi a párovými terapeutmi, vám umožní dozvedieť sa o svojom partnerovi mnoho nového. Vďaka piatim kategóriám otázok, medzi ktoré patrí Rodina, Intimita, Pár, Jednotlivec a Minulosť a budúcnosť, sa môžete rozhodnúť, o čom sa chcete dozvedieť viac alebo čo vás podľa vás zblíži. V kombinácii s fľašou vína si môžete dopriať dokonalé rande.

Poker for Couples

Spoločnosť: Tingletouch

Cena: 25,99 dolárov

Spočiatku to vyzerá ako obyčajný poker: Ale tento typ pokru so sebou nesie iné riziká a iné odmeny ako peniaze. Podľa recenzie na Amazone: „Tieto karty s odmenami sú rozdelené do kategórií ako vyzliekanie, maznanie, nahota, horúce veci, chtíč a vyvrcholenie. To hráčom účinne umožňuje pomaly budovať svoje vzrušenie a celkový záujem o postupne riskantnejšie odmeny, až nakoniec dosiahnu konečnú odmenu vyvrcholenia."

Erotická hra Poker for Couples

Oh! Kinky Confessions Truth or Dare Card Game

Spoločnosť: Lovehoney Oh!

Cena: 8,99 dolárov

Pravda alebo úloha bola vždy horúca hra. Vnáša sexuálne napätie do každej miestnosti, do ktorej vstúpi. S touto verziou sa ani nemusíte zaoberať náročnou časťou vymýšľania otázok – všetko môžete nechať na kartách (a tiež to potom všetko zviesť na karty). V tejto hre s otázkami v štýle "Radšej by si..." budete do konca večera profíkom v tom, čo váš partner v spálni miluje.

Oral Fun Board Game

Spoločnosť: Lovehoney

Cena: 19,99 dolárov

Pomerne klasická dosková hra s kockou a figúrkami. Tvorcovia hry ale odporúčajú mať so sebou pri hre tieto predmety: ochutený lubrikant, drobné potraviny (čerešne, jahody alebo podobné), kocky ľadu, niečo šumivé na pitie a opasok cez oči. Takže sa uistite, že ste zásobení.

Talk, Flirt, Dare

Spoločnosť: ARTAGIA

Cena: 24,50 dolárov

Potrebujete dôvod, prečo vyskúšať túto sexuálnu hru? Čo tak viac ako 5 000 dôvodov? Toľko päťhviezdičkových recenzií získala táto hra na Amazone. Áno, tak veľmi je dobrá. Ponúka tri úrovne - hovor, flirtuj a odviaž sa - takže si môžete zvoliť úroveň blízkosti v hre. Talk (hovor) je ideálny na večierky, Flirt pomôže posunúť nový vzťah na ďalšiu úroveň a Dare znovu rozprúdi vaše spojenie v dlhodobom vzťahu.

Erotická hra Talk, Flirt, Dare

All Night Love Affair Dice And Card Game

Spoločnosť: Lovehoney

Cena: 16,99 dolárov

Keď chcete niečo okoreniť, ale dochádzajú vám nápady, táto hra vás zaručene vyvedie zo stereotypu. Hoďte kockami, vyberte si kartu a robte to, čo karta nariaďuje. Po niekoľkých kolách lízania, sexuálnych hier a bondage, ktoré vás naštartujú, zabudnete, že ste vôbec hrali nejakú hru.

Nookii: The Hot Game for Passionate Lovers

Spoločnosť: Nookii

Cena: 32,99 dolárov

Táto najpredávanejšia sexy kartová hra vám umožní hrať sa s telom vášho partnera troma rôznymi spôsobmi na troch úrovniach intenzity. Zahrejte sa s kartami "Mmm" založenými na dotýkaní a škádlení, potom prejdite na karty "Ooh" s podrobnými scenármi mini role playov. Zakončite to kartami "Aah". Súčasťou tejto hry je aj páska cez oči a každú akciu musíte dokončiť v určitom časovom limite, takže je na vás vyvíjaný tlak.

Touch & Tell

Spoločnosť: Touch & Tell

Cena: 29,99 dolárov

Táto sexuálna hra pre páry zaručene využije duševnú aj fyzickú stránku vášho vzťahu. S 250 kartami, ktoré vám hovoria, čoho sa máte "dotknúť" (Touch) alebo čo máte "povedať" (Tell), vás zblíži behom okamihu. "Mal som vo vzťahu problémy. Táto hra bola zábavná a užitočná. Vrátila iskru a zvýšila intimitu," napísal jeden z recenzentov na Amazone.

Truth or Dare for Couples

Spoločnosť: Chronicle Books

Cena: 8,25 dolárov

Pribaľte si túto kompaktnú kartovú hru do kufra a vezmite si ju so sebou na budúcu spoločnú dovolenku, na ktorú nikdy nezabudnete. Obsahuje 50 "nemravných" právd a 50 "náročných" úloh a výziev, takže sa môžete tešiť na pekne horúci večer.

Sexuálna hra Truth or Dare for Couples

O-ing Tower Love & Naughty Stacking Tower

Spoločnosť: Holla Banana

Cena: 26,99 dolárov

Táto hra je taká Jenga pre dospelých. Klasická drevená hra sa dočkala sexi úpravy v podobe veže O-ing. Obsahuje celkom 54 blokov s kombináciou 27 otázok typu "pravda alebo úloha" a 27 úloh/výziev, ktoré musí vaša drahá polovička (alebo vy) splniť.

Cosmo Kama Sutra The Sex Deck

Spoločnosť: Sterling Publishing

Cena: 11,69 dolárov

Balíček kariet Cosmo obsahuje 99 polôh s ilustráciami a návodom, ktorý rozprúdi vašu fantáziu. Navyše ponúka 12 bonusových "lekcií žiadostivosti", ktoré vám pomôžu zvládnuť ďalšie bonusové pohyby.

Dirty Charades

Spoločnosť: Outset Media

Cena: 11,85 dolárov (v zľave 10,32 dolárov)

Táto pikantnejšia verzia hry šarády vás zaručene rozosmeje. Podľa popisu je táto verzia o "sugestívnych narážkach", ktoré medzi vami a vaším partnerom rozprúdia dianie. Obsahuje 100 kariet a šesť šarád na každej karte. Máte chuť na skupinovú zábavu? Sprosté šarády môžete hrať až v štyroch ľuďoch, takže pozvite ďalšiu osobu alebo pár, aby sa k zábave pripojili.

Erotická hra Dirty Charades

Strip Blackjack Sex Card Game

Spoločnosť: Lovehoney

Cena: 8,99 dolárov

Premeňte svoju spálňu v najexkluzívnejšie kasíno na svete s hrou vyzliekací blackjack. Je dosť podobná originálnej verzii, len je nahá (teda lepšia). Nielenže je vyzliekanie oveľa zábavnejšie, ale hlavne vám dáva možnosť dráždiť partnera pomalým a zmyselným odhaľovaním.

Úloha Playing Dice

Spoločnosť: Fly-Love

Cena: 35,34 dolárov

K dispozícii máte 6 rôznych kociek: dve s polohami, dve s časťami tela a dve so slovesami (napríklad lízať), takže ich môžete ľubovoľne kombinovať. Zaručene vás s partnerom prinútia vyskúšať nejaké nové pohyby.

469 Fun Sex Questions

Autor: Michael a Barbara Kortekaas

Cena: 11 dolárov

S týmito otázkami vám nápady nedôjdu. Sú navrhnuté tak, aby vám a vášmu partnerovi pomohli hovoriť o všetkom, čo sa týka sexu. Keď sa vám bude o sexe hovoriť pohodlnejšie, budete si sex viac užívať. Tak sa začnite pýtať!

The Discovery Game

Spoločnosť: The Discovery Game

Cena: 31,99 dolárov

Táto hra bola síce navrhnutá pre manželské páry, ale môže ju hrať ktokoľvek, pretože je celá o vašom vzťahu. Pokiaľ máte pocit, že ste so svojim partnerom spadli do stereotypu, hra Discovery Game vám pomôže znovu oživiť vašu vášeň tým, že prekonáte „prekážky intimity“. Uznávam, že to nie je najviac sexy hra na trhu, ale po hraní pravdepodobne aj tak skončíte spolu v posteli, takže... je to výhra pre všetkých.

Erotická hra The Discovery Game pro páry

Would you Rather...?: The Naughty Conversation Game for Couples

Autor: J.R. James

Cena: 9,95 dolárov

Klasická hra "Would You Rather...?" sa v tomto vydaní mení na sexy. S otázkami ako napr: "Chcel by si radšej... sledovať, ako sa tvoj partner vášnivo bozkáva s niekým, koho nepoznáš, alebo počúvať, aký má hlasný a divoký sex za zatvorenými dverami s niekým, koho poznáš?" a "Chcel by si radšej... mať sex s niekým, kto veľmi kričí, alebo kto hryzie?", spoznáte najhlbšie túžby toho druhého.

Adult Loaded Questions

Spoločnosť: All Things Equal, Inc.

Cena: 19,99 dolárov (v zľave 9,99 dolárov)

Pokiaľ chcete do svojej predohry vniesť trochu smiechu, je táto hra pre vás tá pravá. Nájdete v nej celkom neuveriteľných 308 otázok a môžete ju hrať až v šiestich ľuďoch, takže je super na párty. Medzi niektoré z otázok patrí napr.: Čo je okamžitý zabijak nálady? Ktoré slovo znie sprosto... ale nie je? Na aký televízny program by ste sa pozerali, keby obsahoval plnú nahotu?

Sexuálna kartová hra Adult Loaded Questions

Bottle Cap Striptease Darts

Spoločnosť: Barwench Games

Cena: 9,95 dolárov

Ak máte radi barovú hru Šípky, určite oceníte aj túto magnetickú verziu, ktorá je celá o vyzliekaní. Časť, na ktorej pristane viečko vašej fľaše, určuje, ktorý kus oblečenia musí dole. Takže si vyskúšajte svoju súťaživosť, kým... no, však viete.

Erotic Massage Deck

Spoločnosť: Hachette Books

Cena: 100,79 dolárov

Len málo vecí vás dokáže naladiť na sex tak ako masáž. Týchto 50 erotických masážnych kariet ponúka návod krok za krokom, ako zmyselne prechádzať naolejovanými prstami po chrbte partnera a dostať ho do nálady. Jedná sa ale o bezkonkurenčne najdrahšiu spomínanú hru.

Nemáte sa s kým zahrať? Nezúfajte a zaregistrujte sa na sex zoznamke!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.