Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Nenápadný sex v parku

8.jún 2021
Nenápadný sex v parku

Je mi 19 a som v Hradci na internáte. Richardovi som neraz kládla na srdce, nech sa za mnou zastaví "na kávu". Trvalo mu to... no dlho.

Ale jedného krásneho jarného dňa, kedy vás slniečko prebudí zo spánku, vykukne z okna, nadýchnete sa čerstvého smogu z okolo prechádzajúcich áut, skontrolujete si hodiny na vežičke hlavnej stanice a poviete si, ako pekný vás čaká deň, mne naozaj zazvonil telefón s neznámym číslom. Pozerám zaseknuto na vibrujúci telefón v ruke a premýšľam, kto ma môže takto ráno otravovať. Normálne to nerobím, ale zvedavosť mi nedala a predsa len som ho nakoniec zdvihla. "Čau Betuš, Spíš? Tak nespi, zrovna idem cez HK a napadlo mi, či nechceš skočiť niekam na kávu?"

Pozrela som sa na hodinky. Bolo 7:30 a ja som mala namierené do školy. Pochopiteľne som sa tam strašne tešila, až sa zase budem pozerať na tie ich ospalé rypáky a počúvať rozprávanie o účtovacej strane "DAL a MÁ DAŤ" od našej učiteľky, čo má tak pre ucho príjemný a krásne notujúci hlások. "Tak jasne, že áno. Dám si do studenťáku pečiatku a vyrazíme. Ale nie, že sa za pol hodiny zdekuješ a ja budem celé dopoludnie čumieť v Hradci sama!" To bol zase raz nápad... "Tak O.K. stretneme sa na terminále za 20 minút..."

Hodila som svojou roky používanú polorozpadnutú, však stále dokonale fungujúcu tašku cez rameno, vzala si vrecúško na desiatu a uháňala som si to pre raňajky a potom priamočiaro smer terminál. Ten jeho džíp bol medzi tými rachotina ako jedlo od mamy medzi jedlom zo školskej jedálne. Dievčata dostali posolstvo vybaviť triednej knihe, že som u doktora. Len čo ma tu videl, že sa blížim, pootvoril dvere a s radosťou ma vítal. Objal ma, jednu ruku mi položil na nohu a pobozkal. Zašla som mu prstami do vlasov a pritisla si ho k sebe. Konečne sme boli spolu sami za bieleho dňa. Zakaždým sme sa museli trápne niekde v noci schovávať. Toto malo úplne iný náboj, žiadne inkognito, pokojne sme sa mohli chytiť za ruku, dať si pusu, kde sa nám zapáčilo, proste žiadny stres. Jeho v HK nikto nepozná a všetci moji známi boli v škole.

"Tak kam vyrazíme?" S odpoveďou som chvíľu váhala, zamyslela som. "Čo napríklad trochu sexu na verejnosti?" Mala som na sebe dlhšiu rozviatú čiernu sukňu a pod ňou nič, aby mal lepší prístup. V prvej sekunde sa na to veľmi netváril, ale po chvíli súhlasil. Najskôr sme išli na zmrzlinu. Točila ju mladá slečna s hlbokým výstrihom. Riško sa jej nepozeral do očí ;) Dneska bola čokoládovo-vanilková. Najlepšia kombinácia, aká môže byť, ešte keď je to tá poctivá čokoládová, čo nielen tak vyzerá, ale aj chutí. A ako doplnok tá vanilková s čiernymi bodkami od vanilky a vyváženou chuťou. Takúto proste inde nedostanete.

Erotická poviedka Nenápadný sex v parku

Provokatívne som ju olizovala a cucala, so záujmom sa na mňa pozeral. Nabrala som ju na jazyk, pritiahla si k sebe a vášnivo sa s ním zahryzla. Behom okamihu sa nám roztopila v ústach a naše jazyky zavalila tá božská chuť. Nedovolila som mu uhnúť. Páčilo sa mu to. Bozkávali sme sa pomerne dlho, až som začala cítiť, ako mi roztopená zmrzlina kvapká po ruke. Odsala som sa od neho a začala zase provokatívne lízať a pritom sa mu uprene pozerať do očí. Jeho pohľad bol zmysluplný. Bolo vidieť, ako sa teší, až si rovnako budem hrať s tým jeho a potom si naň pomaly nasadnem. Najskôr na krajec a potom stále hlbšie a hlbšie. Provokovala som ho a pohrávala sa s ním. Keď už som mala skoro zlízané, nabrala som si do úst veľkú porciu, kornútok zahodila, objala ho a zase sa s ním začala bozkávať. Ruka mi zišla pod jeho kraťasy. Jemne som sa ho dotýkala a hladkala ho - fungoval dobre, rýchlo začal nadobúdať na objeme. "Tak už by sme snáď mohli ísť, nie?" Vypadlo z neho nadržane.

Podišli sme o kus ďalej do Šimkových sadov. Zastavili sme sa pri jednej odľahlej lavičky. Strčila som do neho, aby sa posadil. Chytila ​​som ho za plecia, prehodila nohu a obkročmo na neho sadla. Bozkávali sme sa. Prešla som mu rukou vo vlasoch, pokračovala jemne špičkou prstov po krku, cez hruď a milimeter po milimetri zišla až medzi jeho nohy. On mi strčil ruku pod sukňu "Kde máš nohavičky?" "Mali kufor a hovorili niečo o Rakúsku..." potmehúdsky sa usmial, zaboril svoje prsty do mňa a jemne jazdil prstami po mojom mokrom klitorise. Silno ma chytil za hlavu a vášnivo a nadržane sa so mnou bozkával. Vytiahol ich a dal mi ich olízať. Jazykom som ich dráždivo oblizla, a keď ich pomaly vyberal z mojej pusy, jemne som o ne zavadila zuby. Je vidieť, že ho to dosť vzrušuje. Neustály, hlboký pohľad do jeho očí ešte stupňuje jeho chtíč.

Popoťahujem jeho kraťasy o kus nižšie. Na oboch bolo poznať, že sme už dosť rozpálení. Pomaly nasadám na jeho takmer kamenného čuráka, v okamih, kedy zachádza do mojej vlhkej kundy, obaja spokojne vydýchneme a privrieme oči. Zľahka sa na ňom pohojdávam. Ruky strká pod moje tričko a medzi prstami má stvrdnuté bradavky. Pri tom mu okusujem ucho a funím priamo do ucha. Okolo prechádzali ľudia, ale nikto nič nezaregistroval. Vedieť, že nás niekto môže pozorovať, bolo dosť vzrušujúce. Musela sme sa s ním bozkávať, aby som bola ticho. Chytil ma za zadok a chcel zrýchliť tempo, nedala som sa. Keby som zrýchlila, tak už by sa hŕba ľudí začala otáčať a nevydržala by som držať jazyk za zubami. Predsa len mi to nedá. Nadvihujem sa a on začína prirážať. Je tam až po gule a priráža čoraz rýchlejšie. Cítim, že už to na mňa ide, hlavne nech sa neurobí o pár sekúnd skôr. Stihla som to. Búrlivý orgazmus mi prechádza celým telom a musím sa mu zahryznúť do tričká, aby som toľko nekričala. Ešte pár prírazov a vrcholí aj on. Vyčerpane pokladám hlavu na jeho rameno a cítim, ako som plná jeho výstreku a ešte posledné kvapky do mňa prúdia. Mlčky sme si vychutnávali dojazd orgazmu, krásny.

Nechcelo sa mi z neho dole. Siahol do vrecka pre cigaretu, pripálil najprv mne a potom sebe. Bez toho by to snáď nešlo, každý fajčiar vie, že existujú 4 najlepšie cigarety - ráno, po jedle, po jointe a po orgazme. Taký maličký doplnok po celom akte. Teraz už by to chcelo len posteľ, zvaliť sa do nej, pustiť film a maznať sa, chvíľku si dať pauzu, urobiť si poriadny steak s hranolkami a tatárskou omáčkou a rozdať si to ešte raz. Bohužiaľ takéto možnosti v parku nie sú. Neostávalo nič iné, než si utrieť vytekajúcu mrdku a pokračovať ďalej. Čas neuveriteľne utiekol a už musel zase ísť. Rozlúčili sme sa na terminále letmým bozkom, nechýbalo pár komentárov typu - bolo to super, máš krásnu piču, mohol by som ju mrdat furt apod. Naozaj nádherné dopoludnie, dúfam, že sa zase čoskoro zastaví....

Urobte si tiež sexom nabité nádherné dopoludnie s niekým zo sex zoznamky!

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.