Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sexy darčeky pre každého muža

3.november 2022
Sexy darčeky pre každého muža

Pomaly nastáva čas nakupovať vianočné darčeky. Môže byť náročné nájsť ten správny pre osobu, ktorú milujete. Ale vybrať sexy darček pre výnimočného muža vo vašom živote nie je v skutočnosti tak ťažké. Existuje niekoľko sexy darčekových stálic, ktoré (väčšinu) mužov potešia. Nehovoriac o tom, že ich s vami budú nadšene používať v spálni (alebo na gauči, kuchynskej linke, pôde atď.).

"Nákupom sexy darčekov pre svojho partnera mu oznamujete niekoľko veľmi dôležitých vecí," vysvetľuje Kate Balestrieri, psychiatrička, zakladateľka spoločnosti Modern Intimacy. "Po prvé mu tým hovoríte, že vás teší, keď prežíva rozkoš, a chcete, aby si užíval, aj keď nie ste s ním," hovorí. Inými slovami to vyjadruje, že nie ste sebecká milenka. Navyše "Kupovanie nových sexy vecí partnerovi ho povzbudzuje k tomu, aby v sebe objavoval nové dimenzie," hovorí Balestrieri. "Oslava partnerovho sebapoznávania (a naopak) dáva príležitosť na ďalšie vzájomné objavovanie, obnovenie vašej iskry a budúcim erotickým zážitkom."

To najlepšie na nákupe sexuálnych darčekov: Máte z toho úžitok aj vy! Je normálne, že páry, ktoré sú spolu už nejaký čas, zažívajú v sexuálnej oblasti krušné chvíle. Najlepším spôsobom, ako sa z tejto rutiny dostať, je skúmať v spálni nové veci a dozvedieť sa viac o fantáziách a túžbach vášho partnera (preto sme do tohto zoznamu zaradili aj niekoľko sexuálnych hier).

Nižšie sme zaradili širokú ponuku sexi darčekov pre mužov, od pánskej spodnej bielizne cez hry až po perverzné doplnky, ktoré vám aj jemu pomôžu dostať sa do nálady. Utrácajte. Obdarujte svojho muža niekoľkými darčekmi a uvidíte, kam vás noc zavedie!

Tie najlepšie sexy darčeky pre mužov

Najlepšia spodná bielizeň

Pánske boxerky Unwrap Me

Spoločnosť: Lovehoney
Cena: 17 dolárov

Na tomto obrázku nie je vidieť, ako v okamihu, keď rozviažete tú mašľu, penis vášho partnera vyskočí von. Tieto boxerky nie sú len sexi, ale sú skvelé aj pre ľahký prístup k jeho pýche.

Najlepšia diskrétna erotická hračka

Vibračný náhrdelník Vesper

Spoločnosť: Crave
Cena: 79 dolárov

Ide o jeden z tých darčekov, ktoré sú vlastne pre vás. Crave je vibračný náhrdelník. Nielenže je to módne, ale aj teraz môže mať váš partner kedykoľvek pri sebe vibrátor a môžete si užívať spontánne hrátky.

Vibračný náhrdelník Vesper

Najlepší malý darček

Silikónové krúžky na penis

Spoločnosť: Cake
Cena: 18 dolárov

Krúžky na penis sú základom, ktorý by mal mať každý muž vo svojej spálni. Pomáhajú mu zostať v pozore a tiež cítiť sa príjemne. Silikónové krúžky sú flexibilné a sú obvykle pohodlnejšie ako kovové krúžky.

Najlepší alkoholový darček

Dark Rum

Spoločnosť: Papa's Pilar
Cena: 36 dolárov

Je pravdepodobné, že okrem Malibu a Bacardi nedokážete vymenovať veľa rumov (ospravedlňujeme sa tým, ktoré to dokážu), takže je čas rozšíriť svoje znalosti o rume. Papa's Pilar je rum pre milovníkov whisky. Pokiaľ si váš muž pred sexom rád dopraje ľubozvučný nápoj, zmeňte trochu túto rutinu s Papa's Pilar.

Najlepšia hra na vybudovanie intimity

Where Should We Begin - A game of Stories (Kde by sme mali začať - Hra príbehov)

Spoločnosť: Esther Perel
Cena: 40 dolárov

Aby sme boli spravodliví, táto hra je skôr o budovaní intimity prostredníctvom zdieľania osobnejších príbehov o sebe. Vďaka tejto hre sa však pravdepodobne dozviete viac o sexuálnom živote, túžbach a fantáziách svojho partnera. Potom ich môžete realizovať v spálni.

Najlepšia sada análnych hračiek

Análna vzdelávacia sada: MASSter's Degree Edition

Spoločnosť: B-Vibe
Cena: 300 dolárov

Bavia vás alebo vášho partnera análne hrátky? Toto je skvelá sada, v ktorej nájdete všetky análne produkty, vrátane análnych kolíkov, rimmingových kolíkov, análnych korálikov, lubrikačných aplikátorov, vzdelávacieho sprievodcu a ďalších užitočných vecí.

Najlepšie kondómy

P.S. Kondómy

Spoločnosť: P.S.
Cena: 19 dolárov

Vieme, že to nie je ten najviac sexy darček na svete, ale ak vy a váš partner používate kondómy, chcete používať tie najlepšie kondómy. P.S. Kondómy sú vegánske, takže nemajú ten divný „kondómový“ zápach. Sú to tiež jedny z najtenších kondómov na trhu.

Najlepšia sviečka pre sexy náladu

Sviečka citrus + čierne ríbezle

Spoločnosť: Momentum
Cena: 20 dolárov

Každý miluje vôňu, ktorá ho dostane do nálady. Táto sviečka s vôňou citrusov a čiernych ríbezlí je jednou z najobľúbenejších. Keď si budete chcieť užívať hrátky s voskom, dbajte na bezpečnosť.

Najlepšie jedlé aranžmán

Čokoláda v tvare análneho otvoru (áno, naozaj)

Spoločnosť: Edible Anus
Cena: 27 dolárov

Toto musí byť jeden z najvtipnejších sexuálnych darčekov všetkých čias. Sú to čokoládové pralinky v tvare análnych otvorov, ktoré si môžete vychutnať vy aj váš partner. (Môžete to brať ako nie práve jemnú narážku na to, že chcete, aby vám "zjedol" zadok.)

Najlepší masturbačný návlek

Voy Silicone Stroker

Spoločnosť: Arcwave
Cena: 100 dolárov

Tento kompaktný stroker je skvelý na použitie pri masturbácii osamote, ale tiež ho môžete používať spoločne. Používanie masturbačného návleku na penis môže byť naozaj zábavné, vzrušujúce a príjemné (budú to horúce hrátky pre vás oboch!). Pozri úvodné fotografie.

Najlepší sex vankúš

Sex vankúš Wedge

Spoločnosť: Liberator
Cena: 88 dolárov

Možno to opäť nie je ten najviac sexy darček, ale je to veľmi praktický sexuálny darček, ktorý povedie k lepšiemu sexu vás oboch. Sex bude pohodlnejší a môžete vyskúšať polohy, ktoré by inak neboli možné.

Sex vankúš Wedge

Najlepšie vibračné krúžky

Vibračný krúžok pre páry Tandem

Spoločnosť: Trojan
Cena: 14 dolárov

Možno ani neviete, že Trojan má aj množstvo erotických hračiek. Tento vibračný krúžok pre páry je skvelý ako pre vás, tak aj pre neho.

Najlepší análny kolík

Vibračný análny kolík z nerezovej ocele Reverb

Spoločnosť: L'acier
Cena: 169 dolárov

Ide o jeden z mála análnych kolíkov z nerezovej ocele, ktorý skutočne vibruje, a keď je vo vás alebo vo vašom partnerovi, je to neuveriteľný pocit. Vyzerá síce trochu, ehm, zvláštne, ale o to viac zábavy si s ním môžete užiť. Vzhľadom k jeho povahe aj cene ho odporúčame skôr pre pokročilých v oblasti análnych hrátok.

Najlepšie pánske tangá

Tangá na zips

Spoločnosť: Male Power
Cena: 20 dolárov

Ako to, že len ženy môžu vyzerať a cítiť sa sexy, keď nosia tangá? Tieto tangá na zips nie sú len sexy a, trúfam si povedať, posilňujúce, ale tiež umožňujú veľmi ľahký prístup k partnerovmu riadu.

Najlepšie krúžky na penis pre páry

Vibračný krúžok na penis pre pár Bayek

Spoločnosť: Zalo
Cena: 99 dolárov

Tento erekčný krúžok je veľmi špičkový a kvalitný, preto je jeho cena vyššia. Krúžok na penis Bayek je vybavený dvoma krúžkami, jeden sa rozťahuje okolo miešku a druhý okolo koreňa penisu, obaja tak zvyšujú erekciu. Je možné ho tiež nosiť okolo prstov na zvýšenie stimulácie rúk.

Najlepšia lacná hra pre páry

Kinky Truth or Dare

Spoločnosť: Uncommongoods
Cena: 16 dolárov

Jednoducho zábavná perverzná hra "Pravda alebo úloha". Vyskúšajte ju a uvidíte, kam vás zavedie.

Kinky Truth or Dare

Najlepší vibračný análny kolík

Vibračný análny kolík Butt Tingler

Spoločnosť: Lovehoney
Cena: 25 dolárov

Ak chcete jednoduchý, ale účinný análny kolík, kúpte si Butt Tingler od Lovehoney. Patrí medzi najobľúbenejšie vibračné análne kolíky za úžasnú cenu!

Najlepšia sexy hra pre páry

Sex Stack

Spoločnosť: Fusion
Cena: 30 dolárov

Je to ako Jenga v sexi verzii s neuveriteľne špecifickými úlohami plnými sexuálnych dráždidiel a úkonov. Aj keď ste skúsený perverzák, zaručujeme vám, že v tomto zásobníku je niečo, čo ste ešte nevyskúšali.

Najlepšia vtipná erotická hračka

Dildo Clone-a-Willy

Spoločnosť: Lovehoney
Cena: 45 dolárov

Je váš partner často na dovolenke? Chýba vám jeho... úd? No, môže si naklonovať svoj penis, takže ho budete mať "pri sebe", aj keď partner bude preč alebo v práci. A naopak, môžete ho ošukať jeho vlastným penisom!

Najlepšie spoločné sexi umenie

Love is Art Kit

Spoločnosť: Uncommongoods
Cena: 60 dolárov

S touto farbou na telo a plátnom môžete vytvárať "umenie lásky", aké pred desaťročiami vytvorili umelci a hippies v hnutí "voľnej lásky". Stačí na plátno vyliať farbu a rozdať si to na ňom.

Najlepší masážny prístroj na prostatu

Masér prostaty Hugo

Spoločnosť: Lelo
Cena: 220 dolárov

Aj keď je tento masážny prístroj na prostatu drahší, rozhodne stojí za to. Má skvelé recenzie od spokojných zákazníkov, niektorí ho používajú už niekoľko rokov a stále sú spokojní. Vraj vedie k nesmierne silným orgazmom.

Masážny prístroj na prostatu Hugo

Ak ste v tomto zozname nenašli ten pravý darček pre vášho partnera, pozrite sa do kategórie Erotické pomôcky, v ktorej nájdete množstvo ďalších tipov na sexuálne pomôcky pre mužov.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.