Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Na týchto 10 otázok o krúžkoch na penis musíte poznať odpoveď!

4.august 2022
Na týchto 10 otázok o krúžkoch na penis musíte poznať odpoveď!

Krúžky na penis sú erotické hračky, ktoré by nemali chýbať žiadnemu páru. Sú to vreckové posilňovače rozkoše, ktoré zlepšujú sex bez ohľadu na to, ako ho prevádzkujete – heterosexuálne, homosexuálne alebo osamote.

A čo je najlepšie, nie sú k nim potrebné žiadne batérie ani návody na použitie. Krúžok na penis môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Než si ale krúžok nasadíte a pustíte sa do toho, mali by ste poznať odpovede na niekoľko základných otázok. Konieckoncov, nikto nebude nadšený z partnera, ktorý nevie, čo sa tam dole deje.

Nižšie vám v rýchlosti predstavíme 10 otázok (a odpovedí), ktoré potrebujete na to, aby ste v spálni v pohode zvládli používanie krúžku na penis.

Čo je krúžok na penis?

Krúžok na penis je pružný alebo pevný krúžok, ktorý sa nasadzuje okolo miešku a/alebo penisu. Krúžok obmedzuje prietok krvi z penisu, čo spôsobí, že vaše mužstvo bude mimoriadne napäté. Vďaka tomu sa váš penis zväčší a stvrdne a zároveň sa zvýši zážitok.

Použitie krúžku na penis je skutočne jednoduché. Stačí ho len natrieť lubrikantom a nasadiť. Keď sa vám postaví, vaše telo urobí všetku prácu za vás. Potom môžete prevádzkovať sex alebo masturbovať ako obvykle. Jediný rozdiel je, že sex bude oveľa lepší a vydržíte dlhšie. A vaša partnerka sa z vášho tvrdého mužského údu zblázni.

Erekčné krúžky sú obvykle vyrobené z tvrdého alebo mäkkého silikónu. Môžu byť ale aj z gumy, kože, nylonu, kovu a ďalších materiálov. Existuje množstvo rôznych druhov:

  • Naťahovacie erekčné krúžky
  • Tvrdé silikónové erekčné krúžky
  • Krúžky s dvoma krúžkami (na penis a na gule)
  • Krúžky na penis v tvare lasa
  • Vibračné erekčné krúžky
  • Diaľkovo ovládané erekčné krúžky
  • A ďalšie...

Našťastie sú erekčné krúžky cenovo veľmi dostupné. Mnohé z nich sa predávajú už za 6 dolárov, takže si môžete zaobstarať niekoľko rôznych druhov a udržiavať vďaka nim s partnerom stále vzrušujúci sexuálny život.

Pokiaľ si myslíte, že už ste pripravení si jeden kúpiť, radšej si najskôr prečítajte nášho sprievodcu svetom krúžkov na penis, aby ste svoje peniaze za krúžky využili čo najlepšie. Odpovieme na 10 základných otázok.

Prečo nosiť krúžok na penis?

Existuje niekoľko skvelých dôvodov, prečo budete chcieť mať krúžok na penis vždy na nočnom stolíku.

Vydržíte dlhšie

Krúžky na penis pevne držia váš penis a miešok, čím zabraňujú tomu, aby sa vaše gule stiahli a vystrekli spermie. Krúžky na penis účinne odďaľujú orgazmus, takže môžete dosiahnuť dlhší a silnejší vrchol.

Penis bude tvrdší

Krúžky na penis obmedzujú prietok krvi z penisu a udržujú v ňom tak viac krvi. Viac krvi znamená, že bude väčší a tvrdší. Nielenže sa tým zvýši citlivosť, ale aj to rozvášni vašu partnerku.

Ucítite viac

S maximálne zväčšeným penisom bude každé nervové zakončenie tam dole citlivejšie. To znamená, že všetko bude tesnejšie, vlhšie a dráždivejšie.

Orgazmus bude mať silu tisíce slnkov

Keď konečne dosiahnete orgazmus, krúžok na penis spomalí rýchlosť vašej mužskej šťavy na ceste za slobodou, čo vedie k dlhším a intenzívnejším orgazmom.

Môžu erekčné krúžky liečiť erektilnú dysfunkciu?

Áno. Erekčné krúžky často používajú muži, ktorí majú problémy s udržaním erekcie, pretože udržujú krv v penise, aby zabránili ochabnutiu. Krúžky na penis sú obľúbenou voľbou u niektorých mužov, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou, pretože nevyžadujú lieky a môžete ich vytiahnuť, kedykoľvek máte náladu.

Kombinácia pumpy na penis a erekčného krúžku je ďalšou obľúbenou nefarmakologickou liečbou ED. Pumpa na penis vháňa krv do penisu a krúžok na penis ju tam udržuje.

Nabíjacia vákuová pumpa na penis Just Black

Cena: 71,99 dolárov

Ak trpíte erektilnou dysfunkciou, vždy sa pred pokusom o akúkoľvek možnosť liečby, vrátane erekčného krúžku, poraďte s lekárom.

Aký je najlepší erekčný krúžok?

Existuje toľko druhov sex krúžkov, že je ťažké povedať, ktorý z nich je najlepší. Najlepší erekčný krúžok skutočne závisí od vášho tela a vašich potrieb.

Elastický krúžok na penis Atomic Jock Do-Nut-2

Cena: 4,99 dolárov

Existuje množstvo divokých a výstredných krúžkov na penis, ale pre niekoho môže platiť skôr, že v jednoduchosti je sila. Krúžok na penis Atomic Jock je klasický elastický krúžok na penis s nízkou cenou a žiadnymi zložitosťami. Je vyrobený zo super mäkkého a pohodlného materiálu TPR, takže vás udrží tvrdého bez tlaku a nepohodlia. Je to prvý a posledný erekčný krúžok, ktorý budete potrebovať.

Vibračný krúžok na penis Ohhh Bunny Frisky Bunny

Cena: 34,99 dolárov

Pokiaľ máte partnerku, určite budete chcieť vibračný krúžok na penis. Vibračný krúžok Ohhh Bunny je jedným z najpohodlnejších pre vás a najviac stimulujúcich pre ňu. Jeho bullet vibrátor vysiela hrejivé vibrácie dole po vašom penise pre úplne nový pocit a vibračné "králičie ušká" pri prirážaní masírujú jej klitoris.

Vibračný krúžok na penis Ohhh Bunny Frisky Bunny

Nastaviteľný erekčný krúžok Velv'Or JBoa Bolt

Cena: 25,99 dolárov

Tento nastaviteľný erekčný krúžok v štýle lasa je jedným z najjednoduchších na nasadenie a zloženie. Je tiež neuveriteľne všestranný, pretože jeho veľkosť a tlak môžete nastaviť v priebehu niekoľkých sekúnd. Nastaviteľná skrutka je super pevná, takže sa nemusíte báť, že by sa krúžok uvoľnil, nech sa dejú akokoľvek divoké veci.

Nastaviteľný erekčný krúžok Velv'Or JBoa Bolt

Je možné použiť krúžok s kondómom?

Áno, erekčný krúžok môžete používať s kondómom. Len sa uistite, že sa krúžok a kondóm o seba netrú, pretože to môže spôsobiť pretrhnutie kondómu. Jedným zo spôsobov, ako zabrániť treniu, je používať veľa lubrikantu. Ale to by ste mali s krúžkom a kondómom robiť tak či tak! Majte po ruke dostatok lubrikačného gélu na vodnej báze a nemusíte si robiť starosti.

Dajú sa erekčné krúžky používať opakovane?

Áno, erekčné krúžky sú opakovane použiteľné. Dbajte však na to, aby ste ich po každom použití riadne očistili. Na čistenie erekčného krúžku odporúčame čistič erotických pomôcok. Niektoré erekčné krúžky sú na jedno použitie, ale neodporúčame ich kupovať. Obvykle sú nekvalitné a stoja približne rovnako ako krúžky na opakované použitie.

Bolia erekčné krúžky?

Nie, erekčné krúžky by nemali bolieť. Pokiaľ pri používaní erekčného krúžku pocítite bolesť, ihneď ho zložte. Znamená to, že niečo nie je v poriadku. Bolesť zvyčajne znamená, že váš krúžok je príliš tesný. Možno si budete musieť zaobstarať väčšiu veľkosť alebo si kúpiť nastaviteľný erekčný krúžok, aby ste si ho mohli prispôsobiť.

Pokiaľ pociťujete bolesť po dlhšej dobe nosenia krúžku, možno ho nosíte príliš dlho. Zložte si ho a dajte svojej pýche asi 10 minút pauzu. Bolesť nie je jediný pocit, na ktorý treba dávať pozor. Pokiaľ cítite necitlivosť alebo chlad v penise či guliach, zložte si krúžok a nechajte svoj úd sa nadýchnuť.

Predovšetkým počúvajte svoje telo. Nesprávne alebo príliš dlhé nosenie krúžku môže spôsobiť zranenie.

Ako tesný by mal byť krúžok na penis?

Krúžok na penis má obmedzovať prietok krvi, takže by mal byť pocitovo tesný. Nemal by však byť natoľko tesný, aby vám prerušil krvný obeh. Mali by ste vnímať príjemný tlak, nie nepríjemnú tesnosť. Erekčné krúžky sa dodávajú v rôznych veľkostiach, takže si nezabudnite vybrať ten správny. Váš krúžok by mal merať len o niečo menej, než je priemer vášho penisu.

Je tiež dôležité nosiť erekčný krúžok tam, kde sa má nosiť. Ak si napríklad kúpite krúžok iba na penis, nedávajte si ho okolo miešku. Nie je dobré nosiť príliš tesný krúžok, takže pokiaľ cítite príliš veľký tlak, bolesť alebo necitlivosť, krúžok ihneď zložte.

Ako dlho by ste mali krúžok na penis nosiť?

Krúžok na penis by ste mali nosiť vždy len 20-30 minút. Dlhšie nosenie krúžku môže spôsobiť nepohodlie alebo zranenie. Pokiaľ chcete krúžok nosiť dlhšie, zložte ho po 30 minútach a doprajte svojim intímnym partiám približne 10 minút odpočinku. Potom si môžete krúžok na penis znova nasadiť a užívať si.

A opäť opakujeme: nezabudnite, že krúžok na penis si vždy musíte zložiť, pokiaľ tam dole pocítite bolesť, brnenie, necitlivosť alebo chlad, aj keď neuplynulo ani 20 minút.

Kde si môžete kúpiť erekčné krúžky?

Erekčné krúžky na penis nájdete v každom sex shope – či už to bude online obchod alebo kamenná predajňa. Líšiť sa bude iba množstvo ponúkaných druhov a ich kvalita. Vyberajte preto starostlivo, nech zaobstaráte ten najlepší pre vaše telo, berte do úvahy veľkosť (predávajú sa aj sety viacerých veľkostí a nastaviteľné krúžky), materiál, recenzie ostatných užívateľov a druh.

Krúžok na mužské intímne partie môžu ženy zaobstarať svojmu partnerovi ako darček. V takom prípade odporúčame predovšetkým nastaviteľné krúžky, aby ste sa vyhli problémom s veľkosťou.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.