Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Viete, že existuje veľa druhov penisov?

26.január 2021
Viete, že existuje veľa druhov penisov?

Dalo by sa povedať, že penisy sú ako snehové vločky - nenájdete dva rovnaké! O tom by ženy rozhodne mohli rozprávať. Neznamená to ale, že by niektoré boli zlé - všetky sú svojím spôsobom dokonalé. Možno ste si už niekedy položili otázku, koľko druhov penisov vôbec existuje... A dnes vám na ňu dáme odpoveď!

"Bol by som rád, keby ľudia vedeli, že nemusia porovnávať penis človeka s nejakým ideálnym tvarom penisu, pretože existuje veľké množstvo druhov penisov," vysvetľuje Dr. Joshua Gonzalez, certifikovaný urológ z Los Angeles. "S každým penisom, bez ohľadu na tvar alebo veľkosť, sa to dá zariadiť tak, aby to v posteli fungovalo a užili si to obaja."

K tejto téme sa vyjadruje aj ďalší odborník, sexuálna trénerka a výskumníčka Dr. Wendasha Jenkins-Hall: "Mužské prirodzenia sú na tom rovnako ako tie ženské, všetky sú trochu iné. Nenájdete dvoch mužov s rovnakým vzhľadom penisu, pretože majú rôzne tvary, dĺžky aj krivky. Keď príde na sex, je to len o tom, aby sme našli s partnerom to, čo bude pre nás oboch fungovať, a komunikovali o tom."

Odborníci zúžili rozsiahly zoznam druhov penisov na 20, ktoré si dnes predstavíme. Nebudú chýbať ani rady, ako s nimi zažiť čo najpríjemnejší sex. Občas budú trochu netradične pomenované podľa toho, čomu sa najviac podobajú, aby ste si ich vedeli čo najlepšie predstaviť.

20 najčastejších druhov penisov

Dopravný kužeľ

Popis: Hovorovo sa penis, ktorý je úzky pri žalusi, ale širší pri koreni, označuje ako dopravný kužeľ.

Aká je skutočnosť: Pretože je penis vpredu užší, začiatok penetrácie je veľmi jednoduchý. Akonáhle sa ale zasunie viac, môžu nastať problémy.

Čo urobiť: Určite používajte dostatok lubrikantu, aby ste si mohli užívať aj hlbšiu penetráciu bez bolesti. Najlepšou polohou pre tento typ prirodzenie je misionár, pretože žena môže veľmi roztiahnuť nohy a umožniť tak mužovi vstúpiť do nej pomaly, ale celou dĺžkou.

Huba

Popis: Existujú aj penisy, ktoré to majú naopak - sú užšie pri koreni a postupne sa rozširujú. Predstavte si to ako obrátený dopravný kužeľ alebo špongiu.

Aká je skutočnosť: Môžu nastať počiatočné problémy, ale keď na to pôjdete pomaly, všetko bude v poriadku.

Čo urobiť: Aj u tohto penisu platí, že misionár je vhodnou polohou. Žena má dostatok možností sa uvoľniť a nechať penis pretiahnuť vaginálnym alebo rektálnym kanálom. Široká špička navyše po hlbšom zasunutí môže poskytovať ďalšiu stimuláciu. Aj tu by ste nemali zabúdať na lubrikačný gél.

Tlstý

Popis: Niektoré penisy sú širšie než ostatné, dokonca sa môžete stretnúť aj s tým, že sú širšie ako dlhšie!

Aká je skutočnosť: Pre niektoré ženy to môže predstavovať problém, ale iné to zase uvítajú, pretože majú rady plný objem po celej dĺžke.

Čo urobiť: Opäť pri sexe nesmiete zabudnúť na lubrikant, pretože pri takejto šírke vzniká veľké trenie. Ženám by to bolo nielen nepríjemné, ale pri rozodratí to môže byť aj nebezpečné, pretože do raniek môžu vniknúť baktérie.

Jaký druh penisu máte vy/váš partner?

Chudý

Popis: Penisy na druhú stranu môžu byť aj veľmi chudé...

Aká je skutočnosť: Mnoho žien nevie, ako sa s chudým penisom vysporiadať, obzvlášť ak ide o ženy, ktoré majú rady poriadny obvod. Musíte sa teda zamerať predovšetkým na správnu polohu a uistiť sa, že penis je v plnej erekcii.

Čo urobiť: Jednou z polôh, ktoré sú pre tento typ penisu ideálne, je poloha lyžičiek - obaja partneri ležia za sebou na boku a muž do ženy vchádza zozadu. Mužovi trochu prekáža zadoček ženy, navyše má väčšinou žena nohy tesne pri sebe. To jej dá pocit, že je obvod väčší.

Obrezaný

Popis: Predkožka (koža bežne pokrývajúca žaluď) bola odstránená a vznikol obrezaný penis.

Aká je skutočnosť: V Spojených štátoch je 90 percent mužov starších 20 rokov obrezaných. Pre nás absolútne neskutočné číslo, pretože u nás nemá obriezka takú tradíciu.

Čo urobiť: Neexistuje žiadny konkrétny tip, čo sa týka sexu s obrezaných penisom. Niekto radí, že je pre mužov príjemné dať lubrikant ako na vonkajšiu, tak aj na vnútornú stranu kondómu. Nemusíte sa báť, nezkĺzne!

Neobrezaný

Popis: Väčšina mužov v Slovenskej republike má neobrezaný penis, takže je to ten, s ktorým sa najčastejšie stretnete.

Aká je skutočnosť: Muži s neobrezaným penisom sa musia pri udržiavaní hygieny o trochu viac snažiť, pretože sa za predkožkou môžu držať baktérie.

Čo urobiť: Keď sa penis mení do stavu erekcie, predkožka by sa mala stiahnuť dozadu, pretože žaluď je potom oveľa citlivejšia.

Zväčšujúci sa

Popis: Keď sa tento typ penisu mení z ochabnutého na ten v erekcii, výrazne zmení svoju veľkosť.

Aká je skutočnosť: Je to celkom bežné a pre mnoho žien aj mužov výhodné.

Čo urobiť: Keď sa chystáte na intímne chvíľky, muž by mal mať dostatok času na to, aby sa plne vzrušil.

Pro některé typy penisů byste měli zvolit určité sexuální polohy

Stále rovnaké veľkosti

Popis: Tieto penisy zostávajú zhruba rovnakej veľkosti, či už sú ochabnuté, či v erekcii.

Aká je skutočnosť: Nikto nevie, prečo niektoré mužské pohlavné orgány fungujú takto a iné sa výrazne zväčšujú.

Čo urobiť: Určite neurobíte zle, keď sa pozriete do sexshopu a kúpite si krúžok na penis, ktorý pomáha udržať erekciu o niečo dlhšie. Pokiaľ si žena praje hlbšiu penetráciu, môže si ľahnúť na chrbát, dať nohy hore a muž do nej potom môže vstúpiť celou svojou dĺžkou.

Zahnutý

Popis: Keď sa tento penis nachádza v stave erekcie, zahne sa mierne (ale môže významne) na jednu stranu.

Aká je skutočnosť: V pohotovostnom stave sa penis javí úplne rovný, táto zvláštnosť sa objaví len v "tvrdom" stave.

Čo urobiť: Urobte zo zakrivenia výhodu! Experimentujte a komunikujte so svojím partnerom. Ak je penis zakrivený smerom nahor, môže stimulovať bod G. Vyskúšajte polohu na koníčka. Ak je zakrivený do strany, obaja sa prispôsobte tak, aby vám to bolo obom príjemné.

Malý

Popis: Aby bol penis považovaný za malý, musí byť zhruba o 5 cm menší ako priemer (12,7 cm), čo znamená, že malý penis je veľký niečo málo cez 7,5 cm, keď je v erekcii.

Aká je skutočnosť: Každý sa zaujíma o dĺžku, ale vedci aj ženy sa zhodujú na tom, že aj obvod je veľmi dôležitý, ak nie dokonca dôležitejší. Pre obvod neexistujú žiadne oficiálne čísla, ktoré by udávali priemernú veľkosť.

Čo urobiť: Ak si chcete užívať aj s malým penisom, skúste "coital alignment technique" (CAT) alebo techniku ​​koitalného zarovnania alebo zblíženia: Počas penetrácie by mali mužské panvové kosti tlačiť na klitoris.

Veľký

Popis: Mužské pýchy, ktoré sú v erekcii väčšie ako 17,8 cm, sú brané ako veľké. V emoji svete sa taký penis znázorní ako baklažán, malý ako mrkva.

Aká je skutočnosť: Je veľmi nepravdepodobné, že by žena niekedy narazila na penis, ktorý by sa do nej vyložene nevošiel.

Čo urobiť: V tomto prípade je všetko o lubrikante. Nie je potrebné s takým penisom priraziť naplno na prvýkrát, ale radšej sa chvíľu venujte predohre, aby žena mala čas sa čo najviac uvoľniť. Ak sa na to žena necíti, môže sa vyhnúť polohám, pri ktorých je hore.

Užívejte si krom penetrace i jiné intimnosti - líbání, orální sex, experimenty s erotickými hračkami,...

Nepredvídateľný

Popis: Tieto penisy nie vždy stvrdnú alebo zostanú tvrdé, aj keď by mali.

Aká je skutočnosť: Asi 40 percent penisov nefunguje vždy tak, ako by mali. Niekedy to môže byť aj indikátorom väčšieho zdravotného problému.

Čo urobiť: Najideálnejšie bude, keď si muž naplánuje návštevu lekára. Partnerka by ho mala podporovať. V spálni by ste si mali urobiť čas na iné veci - bozkávanie, dotýkanie, orálny sex. Nehroťte nijako situáciu, kedy sa erekcia nevráti. Nezabúdajte ani na hranie s bradavkami, maznanie alebo napríklad využitie erotických hračiek. Všetky tieto veci vám dopomôžu k orgazmu.

Emočne citlivý

Popis: Emočne citlivý penis stráca erekciu v dôsledku rozpakov, zavrženiahodných predstáv, sociálnej úzkosti, úzkosti ohľadom sexu alebo iných duševných komplexov.

Aká je skutočnosť: Muž s týmto druhom penisu väčšinou nie je v dobrom psychickom rozpoložení. Prípadne je do ženy tak zamilovaný, že cíti príliš veľký tlak na svoj výkon.

Čo urobiť: Mimo spálni sa porozprávajte, aby ste sa uistili, že ste obaja na rovnakej vlne ohľadom vášho vzťahu a v tom, čo od seba fyzicky chcete.

Ďalšie typy penisov

Hladký: Úplne hladký penis bez akýchkoľvek výstupkov - oceňujú to predovšetkým ženy pri orálnom sexe.

Žilnatý: Väčšinou sa vyskytuje u mužov, ktorí aktívne cvičia. Žily sú nielen viditeľné, ale tiež ich žena cíti vo vagíne, čo pridáva na stimulácii.

Tmavý: Aj ženám sa stáva, že sú ich intímne partie tmavšie ako zvyšok tela. Nezáleží pritom vôbec na rase, je to len vec pigmentu a melanínu.

Bodkovaný: Taký penis môže byť posiaty buď pehami alebo materskými znamienkami (menej časté). Opäť je to len vec čisto estetická. Niektoré ženy to môže ale prvýkrát vystrašiť a môžu si myslieť, že sa jedná o nejakú sexuálne prenosnú chorobu. Muž by tak vždy mal všetko uviesť na pravú mieru, ideálne ešte pred sexom.

Chlpatý: Pubické ochlpenie má svoj význam! Udržuje baktérie, nečistoty a tiež pach, ktorý má pritiahnuť partnera (feromóny).

Oholený: Ženy si užívajú dokonalý pohľad na celú túto intímnu oblasť - penis, semenníky, perineum (hrádza) aj análna oblasť.

Hrudkovitý: V takom prípade by ste mali spozornieť, pretože sa môže jednať o rakovinu penisu. Tá väčšinou začína predkožke. Miesta môžu byť začervenané, bolestivé. Rozhodne odporúčame návštevu lekára! U obrezaných penisov sa vyskytuje len výnimočne.

Či už sa stretávate s akýmkoľvek druhom penisu, vždy je cesta, ako dopriať uspokojenie sebe aj druhému. Chcete so svojimi intímnymi partiami pochváliť? Nahrajte na našu erotickú zoznamku svoje sexy fotky!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.