Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Rabbit vibrátory: Každá žena by mala mať aspoň jedného "králika"! - 2. diel

28.júl 2022
Rabbit vibrátory: Každá žena by mala mať aspoň jedného "králika"! - 2. diel

Pokiaľ ešte nevlastníte rabbit vibrátor, patríte k rýchlo sa zmenšujúcej skupine žien. Rabbit vibrátory sú najobľúbenejšími sexuálnymi hračkami pre ženy. A každým rokom sú stále obľúbenejšie. V druhom diele o týchto hračkách pre dospelých sa dozviete, ako ich používať, ktoré sú najlepšie a 5 dôvodov, prečo by ste si ich aj vy mali zaobstarať.

Jeden článok nám na kompletné zoznámenie sa s rabbit vibrátormi nestačil. Sme tu teda s druhým dielom, v ktorom sa dozviete zostávajúce dôležité veci. Pokiaľ ste prvý diel článku prešvihli, nezabudnite si ho prečítať!

Ako používať rabbit vibrátor?

Jednou z najlepších vecí na rabbit vibrátoroch je to, že sú veľmi všestranné. Môžete ich používať mnohými spôsobmi a zažívať rôzne úrovne potešenia.

Začnime však od základov. Tu je podrobný návod, ako používať rabbit vibrátor:

  • Uistite sa, že je rabbit vibrátor čistý a nabitý.
  • Pridajte na obe časti trochu lubrikantu na vodnej báze.
  • Zvoľte si nastavenie vibrácií (vyskúšajte intenzitu vibrácií rukou alebo prstom).
  • Posaďte sa do naklonenej polohy alebo si ľahnite na chrbát na pohodlnom mieste.
  • Zasuňte hlavnú časť do pošvy. Môžete tlačiť na bod G, prirážať alebo si len užívať vibrácie.
  • Nechajte vonkajšiu časť na klitorise pre dvojakú stimuláciu.
  • Nastavte intenzitu podľa potreby a užívajte si!

Niekoľko ďalších spôsobov, ako rabbit vibrátor používať:

Stimulácia bodu G

Vonkajšiu časť vypnite a používajte svojho zajačika ako vibrátor na bod G. Skvele sa hodí na navodenie nálady bez nadmernej stimulácie.

Sólo rýchlovka

Použite hlavnú časť na masáž klitorisu alebo vonkajšiu časť na jeho objatie. Ideálne pre rýchlovky s ľahkým čistením.

Hrátky v dvoch

Keď váš partner môže stimulovať váš bod G a klitoris len jednou rukou, uvoľní si druhú ruku a jazyk na ďalšie preskúmavanie.

5 dôvodov, prečo by ste si mali rabbit vibrátor zaobstarať aj vy

Prečo sú rabbit vibrátory také obľúbené? Možno preto, že sa im dostalo väčšej pozornosti médií ako iným erotickým hračkám (objavili sa v populárnej epizóde seriálu Sex v meste!). Ale najskôr je to preto, že prinášajú intenzívne, zmiešané orgazmy, pri ktorých stonáte celé minúty. Zmiešané orgazmy sú súčasné orgazmy bodu G a klitorisu a sú považované za vrchol ženskej rozkoše.

Vieme, že so svojou súčasnou erotickou hračkou máte pravdepodobne veľmi blízky vzťah. Ale ak ste ešte nezažili dvojakú stimulačnú silu "králika", rozhodne by ste si mali prečítať, čo o ňom hovoria odborníci na sexuálne zdravie. Zhodujú sa totiž na tom, že každá žena by mala mať vo svojej zbierke sex hračiek vibrátor v tvare zajačika. Väčšina žien, ktoré vyskúšajú rabbit vibrátory, sa už nikdy nevrátia k svojim starým erotickým hračkám. Poďme sa pozrieť na päť hlavných dôvodov, prečo sú rabbit vibrátory tak skvelé.

Dosiahnete vyvrcholenie rýchlejšie

Niekedy si chcete naliať pohár vína, hodiť do vane bombu do kúpeľa a užiť si pekný romantický večer so svojou erotickou hračkou. Inokedy si to jednoducho chcete iba urobiť. S "králikom" si môžete vybrať, či sa vydáte vyhliadkovou cestou, alebo skratkou do mesta rozkoše. Rabbit vibrátory zdvojnásobujú potešenie vďaka dvojitej stimulácii, čo vám pomôže k rýchlejšiemu vyvrcholeniu. To je dar z nebies, ak vám stres, práca alebo nervy sťažujú dosiahnutie orgazmu s bežnou hračkou alebo pri sexe.

S rabbit vibrátorom ľahko dosiahnete orgazmus

Je tiež skvelý pre začiatočníkov, ktorí nemajú s hračkami pre dospelých žiadne skúsenosti a ktorí teda nie sú zvyknutí na uspokojovanie so zapojením motorov a tlačidiel. Je ťažké použiť túto hračku zle - sú veľmi intuitívne. A väčšina žien zistí, že majú nad svojimi orgazmami väčšiu kontrolu a rýchlejšie dosahujú vyvrcholenie.

Budete mať lepšie orgazmy

Nielen rýchlejšie orgazmy - ale aj lepšie orgazmy. A to nielen preto, že rabbit vibrátory poskytujú silné zmiešané orgazmy. Je to preto, že vám dávajú väčšiu kontrolu nad vašou rozkošou. Rabbit vibrátor môžete použiť na stimuláciu klitorisu, masáži bodu G, análnym hrátkam, dráždeniu a ďalším činnostiam. Pomôžu vám nájsť správnu úroveň intenzity pre vaše telo, aby ste dosiahli tie orgazmy, pri ktorých sa vám trasú boky.

Potrebujete pripomenúť, čo je to ten zmiešaný orgazmus? S radosťou! Zmiešané orgazmy sú považované za najsilnejšie orgazmy, ktoré môže žena zažiť. Znamená to, že máte dva orgazmy naraz – orgazmus bodu G a klitorálny orgazmus. Tieto telom otriasajúce finále môžu trvať niekoľko minút, a aj keď sa po nich môžete cítiť ako handrová bábika, sú tiež neuveriteľne omladzujúce a uvoľňujú stres.

Rabbit vibrátor vám dáva možnosť pohodlne a rýchlo prežiť zmiešané orgazmy. Bez neho by ste na to potrebovali dve ruky a veľa práce.

Môžete si vybrať rozkoš

Tieto vibrátory sú najuniverzálnejšími sex hračkami pre ženy. Môžete s nimi stimulovať erotogénne zóny nezávisle na sebe alebo súčasne. Nastavenie môžete upraviť pre dlhé sólo hrátky alebo rýchlovku. A vibrácie môžete meniť podľa svojej nálady a citlivosti. Každý zážitok s "králikom" môže byť úplne iný - alebo rovnaký - ako budete sami chcieť.

Práve vďaka tejto všestrannosti pomáhajú králikovia väčšine žien ľahko dosiahnuť orgazmus. Zatiaľ čo u iných hračiek to môže byť o náhode, u rabbit vibrátora idete na istotu - zvládnu skrátka všetko. A to sme sa ešte nezmienili o ďalších funkciách, ktoré si môžete s touto hračkou užívať. Pokročilé modely sú ešte všestrannejšie, majú väčší rozsah vibrácií a ďalšie režimy. Medzi extra funkcie, ktoré si môžete vybrať, patria funkcie prirážania, pulzovania a diaľkového ovládania či ovládania aplikácií. Pre lepšiu kontrolu nad svojim potešením sa oplatí minúť za "králika" trochu viac.

Užijete si viac zábavy s partnerom

Rabbit vibrátory nie sú len pre sólo hry. Použitie s partnerom je skvelý spôsob, ako začať predohru alebo si užívať vzájomnú masturbáciu. Len si to predstavte: vášmu partnerovi stačí len jedna ruka na masáž vášho bodu G a klitorisu, pričom druhou rukou môže voľne skúmať vaše telo.

Alebo môžete "králička" použiť ako vibrátor počas sexu na stimuláciu klitorisu. To je užitočné pre ženy, ktoré nie vždy dosiahnu vyvrcholenie iba penetráciou. Pretože sú tieto vibrátory vyrobené z mäkkého silikónu, je ich použitie na tele druhého pohodlné na skúmanie všetkých vašich centier rozkoše. Neschovávajte teda svojho "králika", keď partner dostane chuť sa hrať.

Ľahko sa používajú

Pre mnoho žien je ťažké dosiahnuť vyvrcholenie pri masturbácii a takmer polovica amerických žien uvádza, že má problémy s dosiahnutím orgazmu. Zajačikovia vám uľahčia zasiahnuť miesta rozkoše bez toho, aby ste museli nadmerne namáhať prsty a zápästie. To platí najmä pre ženy, ktoré počas masturbácie túžia po stimulácii bodu G aj klitorisu.

Namiesto toho, aby ste na dolnej časti tela pracovali ako DJ, použite rabbit vibrátor, aby ste dosiahli svoj cieľ jednou rukou a nulovým počtom prstov. Stimulujú všetky vaše zóny rozkoše a pritom je potrebný iba veľmi malý pohyb ruky alebo zápästia. Niektoré z týchto vibrátorov si dokonca ukladajú nastavenia vibrácií, takže nemusíte upravovať úrovne, keď si chcete užiť zábavu osamote. Rabbit vibrátory s režimom prirážania masturbácii ešte viac uľahčujú. Stačí ho držať na mieste a nechať ho robiť všetku prácu! O tom sa ženám pred pár rokmi ešte ani nesnívalo!

Najlepšie rabbit vibrátory

Vibrátor Curve Gossip 'Serena' Rabbit - Magenta

Cena: 28,99 dolárov

Rabbit vibrátor Curve Gossip je solídny a cenovo dostupný. Je ideálny pre začiatočníkov, ktorí nechcú vyhodiť veľa peňazí bez toho, aby zistili, čo všetko dokáže. Napriek cene je vibrátor Curve Gossip robustný a bezpečný. Ponúka 3 rýchlosti a 4 funkcie – nie toľko ako iné modely, ale dosť na to, aby vám pomohol k orgazmu.

Vibrátor Curve Gossip 'Serena' Rabbit - Magenta

B Swish Bwild Classic Marine Rabbit Vibrator - Purple

Cena: 37,99 dolárov

B Swish Bwild Classic Marine je silnejší ako Curve Gossip a určený pre tých, ktorí ocenia väčší obvod. Namiesto králičích ušiek má presný stimulátor klitorisu, ktorý poskytuje intenzívnejšiu stimuláciu priamo na klitorise. S 5 funkciami a dvoma motormi je B Swish o niečo pokročilejší ako Curve Gossip, ale stále cenovo veľmi dostupný.

B Swish Bwild Classic Marine Rabbit Vibrator - Purple

VeDO Eva Mini Vibrating Clitoral a G-Spot Vibrator - 'Orgasmic Orchid'

Cena: 27,99 dolárov

Rabbit vibrátory nie sú známe tým, že by bolo praktické s nimi niekam cestovať – ale VeDO Eva je iný príbeh. Tento miniatúrny "králiček" síce nie je kráľom prirážania, ale má všetko, čo potrebujete pre intenzívnu stimuláciu bodu G a vibračnú stimuláciu klitorisu. Vďaka miniatúrnym rozmerom sa hodí na víkendy mimo domova alebo na prespanie pri kamarátke - navyše nezaťaží vašu peňaženku.

VeDO Eva Mini Vibrating Clitoral and G-Spot Vibrator - 'Orgasmic Orchid'

VeDO WILD Duo Rabbit Vibrator Purple

Cena: 53,99 dolárov

Ďalší rabbit vibrátor od spoločnosti VeDO, tentoraz model so 7 rýchlosťami a extra pohodlným silikónom. Na vibrátore VeDO WILD Duo Rabbit sa nám páči ergonomický dizajn, vďaka ktorému sa ľahko používa a drží jednou rukou. Vzhľadom na cenu a kvalitu ho môžeme odporučiť ako vibrátor, ktorý si zamilujete.

VeDO WILD Duo Rabbit Vibrator Purple

Interaktívny duálny stimulátor OhMiBod Fuse - ružový

Cena: 149,99 dolárov

Ste pripravení na hi-tech šantenie s partnerom? Zajačik OhMiBod je vybavený technológiou Bluetooth a je plne interaktívny na akúkoľvek vzdialenosť. Pomocou aplikácie OhMiBod môže váš partner ovládať vaše potešenie na diaľku. Alebo sa môžete venovať sami sebe, zatiaľ čo váš partner zažíva rovnakú rozkoš.

Interaktívny duálny stimulátor OhMiBod Fuse - ružový

Vodotesný vibrátor Fun Factory 'Miss Bi' Rabbit - Grape

Cena: 150,99 dolárov

Tento špičkový rabbit vibrátor je jedným z najuniverzálnejších. Vďaka 49 vibračným kombináciám vás nikdy neomrzí. Fun Factory Miss Bi nie je určený iba na vaginálnu stimuláciu a stimuláciu klitorisu - možno ho použiť aj pre análne hrátky. Tento zajačik je extra silný a robustný, takže nejaký čas vydrží. A navyše si môžete uložiť nastavenia vibrácií pre ľahký prístup.

Vodotesný vibrátor Fun Factory 'Miss Bi' Rabbit - Grape

Vibrátor Femme Funn Essenza Pink Rabbit

Cena: 175,99 dolárov

Pre tých, ktorí chcú to najlepšie a neboja sa investovať viac peňazí, je tu vibrátor Femme Fun Essenza. Tento prémiový rabbit vibrátor vibruje, pulzuje a priráža a zaručuje tak bezkonkurenčnú všestrannosť pri sólových hrátkach. Vďaka ergonomickému dizajnu a tlačidlám sa ľahko používa a ešte ľahšie si vďaka nim počas sólo hrátok upravíte nastavenia pre tie najkrajšie pocity. Ultrajemný silikón, ktorý sa dotýka vašich intímnych partií, je úžasne hebký.

Vibrátor Femme Funn Essenza Pink Rabbit

S rabbit vibrátorom už nebude masturbácia ani sex s partnerom nikdy rovnaký. Zájdite sa pozrieť do sex shopu v najbližšom meste a pozrite sa na ne naživo. Kto vie, možno si hneď jedného odnesiete so sebou domov...

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.