Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Rabbit vibrátory: Každá žena by mala mať aspoň jedného "králika"! - 1. diel

26.júl 2022
Rabbit vibrátory: Každá žena by mala mať aspoň jedného "králika"! - 1. diel

Rabbit vibrátory pravdepodobne poznáte. Sú to jedny z najobľúbenejších sexuálnych hračiek pre ženy. Ale prečo? Iste, sú roztomilé, ale predovšetkým prinášajú intenzívne orgazmy vďaka súčasnej stimulácii klitorisu a bodu G.

Skrátka by sa dalo povedať, že dvojnásobné potešenie = dvojnásobná zábava. Ale je tu ešte jeden dôvod, prečo sú rabbit vibrátory také obľúbené. Iba 18 % žien uvádza, že je schopných dosiahnuť orgazmus iba penetráciou. Potrebujú aj stimuláciu klitorisu. Rabbit vibrátory umožňujú stimulovať klitoris a zároveň prenikať do vagíny – robíte to iba jednou rukou a v intenzite, ktorú si sami zvolíte.

Väčšina žien sa zhoduje na tom, že by ste mali mať vo svojej zbierke erotických hračiek rabbit vibrátor. V dvoch dieloch tohto článku vám dôkladne rozoberieme prečo.

Čo je to rabbit vibrátor?

Rabbit vibrátor je erotická hračka pre ženy. Jedná sa o erotickú hračku s dvojakou stimuláciou, čo znamená, že stimuluje dve erotogénne zóny naraz. V tomto prípade klitoris a bod G. Má väčšinou tvar štandardného vibrátora, ale z hlavnej časti vystupuje druhá časť, ktorá pri prieniku stimuluje klitoris.

Hlavná časť je mierne zahnutá a môže mať baňatý koniec. Tým sa zvyšuje tlak a intenzita pôsobenia na bod G. Vonkajšia časť má často rozdvojený koniec, ktorý vyzerá trochu ako králičie ušká. Vďaka tomu môžete medzi vibrujúce "uši" zasunúť klitoris a dosiahnuť tak blaženosť, pri ktorej sa vám budú krútiť prsty.

Tieto vibrátory majú dve oddelené vibračné "zóny" - jednu v hlavnej a druhú vo vonkajšej časti. Vďaka tomu môžete ovládať intenzitu vibrácií každej časti zvlášť. Pokiaľ je teda váš klitoris veľmi citlivý, môžete znížiť vibrácie na vonkajšej časti bez toho, aby to ovplyvnilo tú vnútornú (alebo naopak).

Rabbit vibrátory sa dodávajú v množstve tvarov a veľkostí a mnoho z nich má ďalšie funkcie, ako je prirážanie, pulzovanie a ovládanie pomocou aplikácie. Ich celková všestrannosť je to, čo ich robí tak obľúbenými. Bez ohľadu na to, aký pocit vás vzrušuje, rabbit vibrátor vám ho dokáže poskytnúť.

Prečo sa mu hovorí králiček (rabbit)?

Väčšina ľudí sa domnieva, že vibrátory v tvare zajačika dostali svoje meno preto, že vonkajšia časť vyzerá ako hlava zajačika a jej rozvetvené konce pripomínajú uši. Pravda je však oveľa škandálnejšia... Rabbit vibrátor bol vynájdený v Japonsku, kde zákony o obscénnosti bránia tomu, aby sexuálne hračky vyzerali "príliš realisticky" (čiže, aby pripomínali skutočné časti tela). Výrobcovia "králika" (a ďalších erotických hračiek) preto svoje výrobky maskujú ako roztomilé a prítulné zvieratká. Môžu tak predávať svoje hračky ženám po celej krajine bez toho, aby sa dostali do problémov so zákonom.

Reštriktívna legislatíva týkajúca sa erotických hračiek sa postupne mení, ale tieto hračky sú stále zakázané v mnohých krajinách a dokonca aj v jednom štáte USA! Názov "králiček" (anglicky rabbit) neustále pripomína, že právo ženy na potešenie nemožno uzákoniť.

Keď si teda kúpite rabbit vibrátor, nielenže si doprajete jednu z najviac dráždivých sexuálnych hračiek pre ženy, ktoré kedy boli vyrobené. Bojujete aj s mocou!

Prečo si kúpiť práve rabbit vibrátor?

Je pre vás rabbit vibrátor to pravé? Väčšina žien o nich básní, pretože sa ľahko používajú a poskytujú mnoho úrovní potešenia. Tu sú hlavné dôvody, prečo by ste mali do jedného takého investovať:

Funguje

Rabbit vibrátory odvedú "prácu" lepšie ako väčšina ostatných erotických hračiek. To vysvetľuje, prečo sú zďaleka najobľúbenejšou erotickou hračkou pre ženy, ktorá prekoná všetky ostatné typy ženských sex hračiek. Ak ste žena a chcete dosiahnuť uspokojivý orgazmus, "králiček" by mal byť najlepšou voľbou.

Je všestranný

S rabbit vibrátorom nie ste obmedzení na jeden typ rozkoše. Môžete si vybrať vaginálne, klitorálne alebo oba typy zakaždým, keď si chcete užiť trochu zábavy osamote. Či už máte akúkoľvek náladu alebo potreby, na tento vibrátor sa môžete vždy spoľahnúť.

Doprajte si potešenie vďaka rabbit vibrátoru

Je prispôsobiteľný

Vďaka niekoľkým vibračným nastaveniam na každej časti si môžete nájsť dokonalú úroveň stimulácie pre úchvatný orgazmus. Mnoho týchto hračiek má aj ďalšie funkcie, vrátane nastavenia pulzovania a prirážania.

Ľahko sa používa

Najdôležitejšou inováciou rabbit vibrátora nie je dvojaká stimulácia - je to možnosť dvojitej stimulácie jednou rukou. Už nemusíte s vibrátorom manipulovať dvoma rukami alebo krútiť zápästím, aby ste sa trafili do správneho miesta.

Je skvelý pre predohru

Rabbit vibrátory milujú spoločnosť a vy ju budete milovať tiež, až zistíte, aká zábavná môže byť táto hračka počas predohry a sexu. S jednou rukou na vibrátore budú mať zvyšné tri ruky a jazyky voľné pole pôsobnosti.

Typy rabbit vibrátorov

Nie všetky rabbit vibrátory sú rovnaké. Môžete naraziť aj na taký, ktorý nebude vyhovovať vášmu telu ani vašim preferenciám. Pred nákupom sa zoznámte s typmi rabbit vibrátorov, aby ste mali istotu, že nájdete ten, ktorý vás bude uspokojovať správnym spôsobom.

Klasické rabbit vibrátory

Tieto vibrátory sú najlepšou všestrannou voľbou pre duálnu stimuláciu. Majú samostatný motor v každej časti a najmenej 3 nastavenia vibrácií. Sú zvyčajne dlhé asi 20 cm (alebo dlhšie) a stoja od 30 do 75 dolárov. Odporúčame ich pre začiatočníkov.

Mini rabbit vibrátory

"Mini králiky" sú oveľa kratšie ako klasické rabbit vibrátory, ale majú rovnakú funkciu. Čo stratíte na dĺžke, získate na pohodlí. Sú ľahké a ľahko sa s nimi cestuje. Sú tiež tiché, takže si ich môžete vziať na služobnú cestu bez toho, aby ste zobudili osobu vo vedľajšej hotelovej izbe.

Hi-tech rabbit vibrátory

Tieto rabbit vibrátory sú pre tých, ktorí chcú všetky moderné vychytávky. Nielenže získate skvelé technologické funkcie, ako je diaľkový prístup a ovládanie pomocou aplikácie, ale sú obvykle vybavené ďalšími funkciami a viacerými možnosťami vibrácií. Jedinou nevýhodou je, že už stoja pekný peniaz – obvykle cez 100 dolárov.

Rabbit vibrátory pre páry

Chcete používať rabbit vibrátor s partnerom? Zaobstarajte si jeden s funkciami pre páry, ako je napríklad prístup k diaľkovému ovládaniu. Tie s veľkými koncami a širšími vibračnými plochami je možné použiť aj na masáž partnera, takže predohra bude oveľa zaujímavejšia.

Análne rabbit vibrátory

Rabbit vibrátory, ktoré sú vhodné pre análnu stimuláciu, môžu pridať ďalší prvok potešenia (nielen) k vašim sólo hrám. Niektoré majú dokonca tretiu časť pre dvojitú penetráciu, čím sa erotická hračka zmení z dvojitej stimulácie na trojitú.

Existuje niekoľko druhov rabbit vibrátorov, s ktorými si môžete užiť skvelý orgazmus

Prirážacie rabbit vibrátory

Rabbit vibrátory s prirážacou funkciou prirážajú automaticky prostredníctvom samostatného motora. Výhodou je, že časť stimulujúca klitoris môže zostať v rovnakej polohe, zatiaľ čo hlavná časť priráža. Pokiaľ prirážanie klasickým "králikom", o ktoré sa staráte sami svojou rukou, spôsobuje, že vonkajšia časť poskytuje nerovnomernú stimuláciu klitorisu, potom je pre vás tento s automatickým prirážaním tým pravým.

Ktorý rabbit vibrátor je pre vás najlepší?

Je ťažké povedať, ktorý rabbit vibrátor je pre vaše telo najlepší. Telo každého z nás je iné a rovnako tak aj spôsoby, akými prežívame rozkoš. Najlepší spôsob, ako to zistiť, je začať s klasickou verziou a zistiť, čo sa vám páči. Potom môžete prejsť na "králiky" rôznych tvarov, veľkostí a funkcií, ktoré uspokoja vaše jedinečné preferencie v oblasti rozkoše. Aj keď vám nemôžeme pomôcť nájsť ten jediný úplne najlepší rabbit vibrátor pre vaše telo, existujú niektoré faktory, ktoré vám môžu pomôcť vybrať čo najlepšie pre vaše potreby.

Zvážte nasledujúce vlastnosti, ktoré vám pomôžu pri výbere:

Veľkosť

Zajačikovia sa vyrábajú v rôznych dĺžkach a obvodoch. Pokiaľ ste nikdy predtým nepoužívali penetračnú sexuálnu hračku (napríklad vibrátor), uistite sa, že začínate so štandardnou dĺžkou okolo 20 cm a obvodom 15 cm alebo menej. Dámy, ktoré sú zvyknuté na väčšie hračky, môžu zvážiť (alebo dokonca preferovať) rabbit vibrátor s väčším obvodom, aby to vyhovovalo ich potrebám.

Zdroj energie

Niektoré rabbit vibrátory sú napájané alkalickými batériami a niektoré sú dobíjacie cez USB kábel. Odporúčame tie modernejšie - dobíjacie, ale niektoré ženy dávajú prednosť originálnym králikom na batérie, aby nemuseli strážiť ďalšiu nabíjačku.

Nastavenie vibrácií

Čím väčšiu kontrolu máte nad intenzitou vibrácií svojho vibrátora, tým ľahšie dosiahnete slastné zážitky. Rabbit vibrátory majú od 3 do viac ako 50 vibračných nastavení a kombinácií. Drahšie rabbit vibrátory majú obvykle viac vibračných nastavení.

Funkcia

Rabbit vibrátory majú množstvo ďalších funkcií a vlastností v závislosti na značke, ktorú si kúpite, a na tom, koľko ste ochotní minúť. Patrí medzi ne zahrievanie, pulzovanie, prirážanie, diaľkové ovládanie, rotujúce guličky a ďalšie.

Hluk

Tieto vibrátory môžu byť trochu hlučné, pretože majú (minimálne) dva motory ovládajúce vibrácie v každej časti zvlášť. Ak žijete sami, nebude to príliš vadiť. Ak si však ceníte svoje súkromie, zvážte, či si nepriplatiť za nejaký prémiový model - obvykle sú oveľa tichšie.

Vodotesnosť

Osobitnú pozornosť venujte vodotesnosti králika. Všetky rabbit vibrátory budú dostatočne vodotesné, aby zvládli lubrikačný gél, ale mnoho z nich nie je dostatočne vodotesných na použitie v sprche.

Bezpečnosť

Rabbit vibrátory sú najobľúbenejšie ženské erotické hračky, takže existuje množstvo lacných výrobkov. Kupujte erotické hračky iba od preverených značiek a odporúčame používať iba tie vyrobené z lekárskeho silikónu.

A to rozhodne nie je všetko! O rabbit vibrátore sa môžete dozvedieť oveľa viac – napríklad ako ho používať alebo tipy, ktorý kúpiť. To všetko v budúcom diele článku, ktorý vyjde už o dva dni v sekcii Erotické pomôcky.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.