Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Raj rozkoše

2.december 2021
Raj rozkoše

Ležím v belostnej posteli a odpočívam... Mám za sebou náročný deň, bola som v záhrade na prechádzke a počúvala škrehotanie vtákov v korunách stromov. Teraz relaxujem a v myšlienkach sa vraciam k tomu nádhernému večeru, ktorý sa nikdy nebude opakovať a ktorý ma naplnil túžbou a vzrušením po niečom novom a nedostupnom...

Nuž? Kto sa ponúkne a bude mi robiť milenca? Počkajte, páni a krásne dámy, áno, dámy, som bisexuálka a nebránim sa ničomu, až svoj príbeh vypoviem do konca a zoznámim vás so všetkými podrobnosťami, ktoré vás dozaista vzrušia tak veľmi, že vaše kolená poklesnú pod náporom vzrušenia...

Popoludnie prebiehalo ako každé iné, len moja dlhoročná milenka bola trochu nesvoja a chcela mi niečo povedať. Nebavili ju už naše vášnivé hrátky? Chcela vzťah ukončiť a namiesto vibrátora ochutnať pravého muža? NIE... Pozvala ma na istú párty. Ženy tam majú vstup aj bez muža, ale muž musí mať partnerku. Iste vieš, o akú párty išlo. Žijeme len raz a ja mám rada experimentovanie. Samozrejme sa vydávame na cestu, už v aute sme zahájili naše perverzné hrátky a venovali sa svojim vlhnúcim mušličkám.

S mokrými nohavičkami vstupujeme do haly nádherného domu a po úvodných slovách sa posadíme k baru... Áno, raj rozkoše a tej najväčšej žiadostivosti. Na koberci priamo pred našimi zrakmi šuká jeden svalovec nadržanú blondínu do zadočku a tá stíha iného chlapáka obstarávať ústami. Ku mne ak mojej spoločníčke pristupuje neznámy bloďák...

„Dievčatá sú tu prvýkrát? Netúžite po sprievodcovi?“ Hovorí vážnym hlasom.
Mrkneme na seba a rozumieme si bez slov: „Áno a nemusíš nás šetriť.“
„Vezmeme so sebou môjho priateľa? Nebudete proti?“ a už pozýva do našej trojky štvrtého.

Erotická poviedka Raj rozkoše

Naozaj neprotestujeme a vydávame sa do vedľajšej izby, ktorá nie je výnimočne nikým obsadená. Blonďáčik sa na mňa vrhá a na moju malú priateľku ten druhý muž. Rozpaky nás opúšťajú po prvom bozku. Cítim, ako sa mi dostáva pod tangá a neprestávam sledovať druhý pár, pričom vnímam mrštný jazýček na mojej vlhkej kundičke a prsty, ktoré sa pohrávajú s mojím klitorisom. Vzal ma do náručia a preniesol na posteľ. Naši spoločníci zostali na koberci. Všetci sme nahí a ja začínam svojho partnera uspokojovať ústami a počúvam slastné vrnenie svojej kolegyne, jej priateľ ho do nej silne vsunul zozadu, presne tak, ako to má rada.

Vychutnávam si tú skvelú chuť mužského penisu a teším sa na ten okamih, keď ho konečne ucítim v sebe. Odtrháva ma od svojho lona a pokladá na chrbát, doširoka mi odďaľuje kolená a kľaká si medzi ne, bez okolkov ho do mňa vsúva a ja len vzrušene vydýchnem. Hlavu mám zaklonenú cez posteľ a sledujem, ako si moja partnerka poslušne sadá na koníčka a ten cudzí divoch zviera v dlaniach jej veľké a plné prsia. Všetci súčasne začíname veľmi divokú jazdu, ale len na chvíľku. Prichádzajú k nám na posteľ, páni sú veľmi dominantní a bez rečí si nás nasmerujú do kľaku, šukajú naše kundičky zozadu pekne divoko. Pozerám sa na ňu a obe máme čo robiť.

Tí dvaja držia naše boky a prirážajú silne a brutálne. Tak, ako to chceme a ako po tom túžime. Potom si nás bez rozpakov vymenia a ja si musím zvykať na trošku väčšiu veľkosť penisu, ale môj nový tešiteľ netúži po klasickej súloži. Položí si ma na bruško a opatrne skúša uvoľnenie môjho natešeného zadočku a potom zasunie. Syknem, ale po chvíli si to náramne užívam a prirážam sama, drží mi vlasy a začína to striedať, chvíľu ma šuká do kundičky a chvíľu do zadočku. Keď vidím, ako si to rozdávajú tí dvaja, viem, že dlho nevydržím. Stačí párkrát priraziť a už si vychutnávam dokonalý orgazmus a cítim dávku spermie, ktoré mi do zadočku vystriekal ten môj tajomný neznámy.

A teraz ležím v tej belostnej posteli a odpočívam, áno, bolo to dokonalé a krásne, ale milí čitatelia... nech Ťa to vzrušilo, alebo nie, tak už si to nikdy nemôžem zopakovať. Milovala som sex ako nikto, prežívala jeden vrchol za druhým, ale teraz? Nebolo to zodpovedné a ja za to teraz platím. Ako? Určite vieš...veľmi draho...

Aj vášnivé hrátky môžu mať trpký koniec. Myslite vždy pri sexe na bezpečnosť, obzvlášť keď si budete užívať s cudzím mužom alebo ženou.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.