Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Zvláštne erotické hračky, ktoré nie sú pre každého

9.september 2020
Zvláštne erotické hračky, ktoré nie sú pre každého

Klasické erotické hračky, ako sú obyčajné dildá alebo vibrátory, môžu byť pre niekoho nuda. Ak je to aj váš prípad a radi by ste skúsili niečo viac netradičného, potom si môžete vybrať z nasledujúcich hračiek.

Každý má iné preferencie, čo sa týka erotických hračiek. To, že si najviac ľudí kupuje klasické vibrátory alebo dildá, neznamená, že si ich musíte kúpiť tiež a predovšetkým to neznamená, že sa vám budú páčiť. Či už iné erotické pomôcky budú napĺňať vaše najtajnejšie erotické predstavy alebo chcete skrátka len vystupovať z davu (čo pravdepodobne budete len vnútorne alebo s ľuďmi, s ktorými budete zdieľať svoj sexuálny život, ale to nevadí), nemusíte sa za žiadnu cenu hanbiť si ich zaobstarať . Nikto nemusí vedieť, čo sa schováva za veci u vás v spálni. Keď to budete chcieť mať ako najväčšie tajomstvo, potom si kúpte blokovaciu skrinku alebo trezor a nikto sa to nikdy nedozvie, pokiaľ sami nebudete chcieť.

Viete, čo je skvelé? Že v dnešnej dobe máte tak veľa na výber! Existuje toľko druhov a značiek erotických hračiek a rôznych pomôcok, že by vám trvalo celý život ich všetky vyskúšať. Vývoj ide dopredu a neustále prichádzajú na trh nové a vylepšené hračky s úplne fantastickými funkciami, o ktorých ste si ešte pred 20 rokmi nemysleli, že by vôbec niekedy mohli byť reálne. A netrvalo to ani tak dlho a zrazu tu máme erotické pomôcky, ktoré môžete ovládať svojim mobilným telefónom. Nepremýšľajte nad tým, ako divné je to, čo sa vám páči. Dôležité je, že vás to uspokojí, pretože tento pocit je nenahraditeľný. Viete si predstaviť, aké by to bolo, keby z vášho života znenazdajky zmizol pocit uspokojenia? Ako by ste sa cítili? Asi pekne mizerne. Preto choďte za tým, čo vaše telo uspokojuje.

Trebárs nájdete zaľúbenie v nasledujúcich erotických hračkách, poďte si o nich niečo prečítať...

Dračí penis

Komu sa nepáčia obyčajné dildá, ktoré vyzerajú ako penis (alebo penis v gigantickej podobe), možno sa mu zapáči penis v podobe draka. Podľa mňa je to myšlienka pekná a určite by prilákala veľa ľudí, ktorým sa páči fantasy a draci. Ale je tu jeden háčik. Toto dildo mi vôbec nepripomína draka, v skutočnosti jeho hlava, keď sa pozriete zhora, vyzerá skôr ako slepačia. Čo ale obdivujem, je možnosť vybrať si jednu z 23 farieb a že tam nájdete naozaj zaujímavé farby, dokonca aj s trblietkami alebo svietiace v tme. Niektoré z nich sú za príplatok. Ponúka sa aj ďalší variant - farbu si môžete upraviť sami podľa svojich preferencií. Ďalej si môžete navoliť aj veľkosť (malé, stredné - pripláca sa 30 dolárov, veľké - pripláca sa 60 dolárov) a dokonca aj tuhosť materiálu (opäť na výber z troch možností bez príplatku). Telo tohto dilda má rozličnú textúru po celej dĺžke, čo sa iste mnohým ženám môže páčiť. Ďalej sa dá toto dildo použiť aj ako análny kolík, pretože jeho koniec môže úplne kvalitne poslúžiť ako základňa. Základná cena je nastavená na 75 dolárov.

Kačička v štýle BDSM

O tejto kačičke aj jej "normálnej" verzii sme písali. Klasická verzia tejto kačičky, ktorá sa mimochodom nazýva I Rub My Duckie vyzerá úplne rovnako ako známa gumová kačička do vane. Táto je ale štylizovaná do BDSM, nechýbajú jej putá cez krídla, latexový oblek, obojok. Samozrejme je vodotesná, takže si s ňou môžete užívať aj v tej vani ako za svojich mladých rokov. Akurát tentoraz trochu inak, dospelácky. Jedná sa o vibračnú masážnu pomôcku, ktorá najviac vibruje na chvostíku a zobáčiku. Najväčšiu radosť vám urobí asi fakt, že ju bez väčšej námahy zoženiete aj v slovenských internetových obchodoch a neminiete pritom majland. Väčšia veľkosť sa pohybuje zhruba okolo 21 EUR a menšiu, cestovnú veľkosť zoženiete okolo 14 EUR.

Dračí penisKachnička ve stylu BDSM

Dildo v tvare Eiffelovej veže

Milovníci Paríža by mali zbystriť! Vieme, je to zase ďalšie dildo, ale tiež nie je obyčajné! Svoje uspokojenie môžete vziať trochu cestovateľsky a uspokojiť sa vďaka Parížu, resp. Eiffelovej veži. No, tvar sa maliličko líši - na jej špičke nie je klasické zakončenia, ale žaluď. Ale je to len malinký rozdiel, ktorého si ani nevšimnete;). Táto hračka od spoločnosti Wicked Temptations sa dá tiež používať ako análna pomôcka, pretože sa v dolnej časti naozaj veľmi rozšíruje., Takže nehrozí zaplutie Eiffelovky do análu. Hračku môžete zaobstarať okolo 45 dolárov. Nutné podotknúť, že okrem hrátok, ktoré s ňou môžete prežívať, sa hodí aj ako dekorácia do spálne. Je to trochu šteklivé a zároveň celkom vkusné. Ľudia si rozhodne vystavujú horšie veci.

Krutá hračka

Ak sa vám páči spájať erotické hrátky a bolesť, potom pre vás máme hračku, ktorá by stála za vyskúšanie. Celým názvom sa volá Razor Silver Sensation Tool a vyrobila ho spoločnosť Crave. Vyzerá trochu ako vreckový nožík, z ktorého ale nevytiahnete nožík, ale dve zaujímavé vecičky ktorými budete dráždiť telo svojho partnera (alebo on vaše). Jedno je malé koliesko, ktoré vyzerá ako krájač na pizzu, ale má hroty. Tými jazdíte po partnerovom tele, najprv jemne a potom môžete aj pritlačiť. Druhým je malá ihlička, ktorá tiež môže dobre podpichovať a "podpichovať" partnerovo telo. Je vyrobená z nerezovej ocele. Bohužiaľ spoločnosť Crave tento produkt už nevyrába, preto sa stal skôr zberateľským kúskom. Na internete ho ale aj napriek tomu ešte stále môžete zohnať, takže ak si myslíte, že by to bol skvelý darček pre vášho partnera, veľmi neotáľajte s obstaraním. Cena je samozrejme vďaka tomu celkom vysoká, pohybuje sa okolo 120 EUR.

Dildo ve tvaru Eiffelovy věžeKrutá hračka od společnosti Crave

Sportsheets Thigh Harness

Ak podľa názvu netušíte, o čo sa jedná, tak vám to hneď vysvetlíme. Je to pomôcka, ktorá vyzerá trochu ako bandáž na koleno, ktorú si muž nasadí na nohu a vloží do nej v podstate čokoľvek, čo má plochú základňu (dildo, análny kolík a pod.), Ktoré mu potom "trčí" z nohy. K čomu je to dobré? Napríklad k tomu, že muž môže žene vyplniť obe dierky a nemusí sa pri tom nejako zložito naťahovať. Tiež to môže slúžiť vyložene len ako spestrenie sexuálnych hier, ktorých nie je nikdy dosť. Tiež sa vďaka tomu rukami môže venovať iným častiam jej tela. Cena sa väčšinou pohybuje okolo 15 dolárov bez dilda. Je tiež dôležité, aby ste si zistili priemer diery na dildo a porovnali ho s hrúbkou svojho dilda.

Análne kolíky s chvostíkom

Už sme venovali celý článok análnym kolíkom. Tieto sú však špeciálne, pretože majú k základni pripevnený zvierací chvostík. Druhov existuje naozaj mnoho, od mnohých rôznych výrobcov. Chcete sa premeniť v zajačika, v mývala alebo dokonca jednorožca? Nie je problém! Takých kolíkov zoženiete hŕbu. Tie zajačie si dokonca častú berú ženy spoločne s uškami, pretože je to roztomilé. Ak vás veľmi nelákajú klasické análne kolíky, pretože vám prídu nudné a nemyslíte si, že by ste z toho mali nejaký pôžitok, potom si kúpte takýto s chvostíkom a môžete sa zahrať napríklad role play. Ceny sa pohybujú naozaj veľmi rôzne, vždy dbajte na kvalitu ako materiál chvosta, tak kolíka samotného.

Sportsheets Thigh HarnessAnální kolík s ocáskem

Vibrátor s kamerou

Ak vám to doteraz neprišlo dosť divné, tak teraz sa to zmení. Pretože toto je niečo oveľa menej obvyklého ako chvosty na análnom kolíku. Jedná sa o vibrátor značky Svakom, ktorý sa volá Gaga Lighted Camera Vibe. Na špičke je umiestnená kamera, takže muž môže sledovať (alebo obaja spolu) vnútro vagíny ženy. Dosť bizarná predstava, ale ak to niekoho vzruší alebo by si to rád vyskúšal, tak prečo nie. Na Slovensku na tento kúsok narazíte len ťažko, inak sa dá zaobstarať za zhruba 170 dolárov. Ponúka mnoho druhov vibrácií aj rýchlostí, je nabíjací a vyrobený zo silikónu. Kamera je osvetlená, takže sa nemusíte báť, že by ste "v tme" nič nevideli. Video môžete sledovať na svojom počítači alebo ho partner môže sledovať na svojom, aj keď bude stovky kilometrov ďaleko. Vhodné pre páry, ktoré majú vzťah na diaľku alebo jeden z nich veľa cestuje.

Štipce na bradavky sa šokovou terapiou

Štipce na bradavky samy o sebe spôsobia celkom veľký šok, keď si ich na seba nasadíte. Predstavte si preto, o koľko väčší šok zažijete, keď v nich prebehne ešte elektrina! Ak máte radi trochu bolesti alebo radi skúšate bláznivé veci, potom sú pre vás tieto štipce ako stvorené. Túto pomôcku môžu využívať ako muži, tak ženy, obe pohlavia na bradavky a navyše ženy na klitoris a muži na penis (od toho sú v balení špeciálne nástavce). Za 21 dolárov môže byť táto šoková terapia od spoločnosti Xiangworld vaša.

Vibrátor s kamerouKolíčky na bradavky se šokovou terapií

Tak ktorú zo spomínaných hračiek by ste si radi zaobstarali? Ak by sa vám žiadna z nich nepáčila, môžete si zaobstarať jednu z 10 najobľúbenejších erotických pomôcok.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.