Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Máte radi drsnejší sex? Tak to vás zaujmú tieto hračky

15.jún 2021
Máte radi drsnejší sex? Tak to vás zaujmú tieto hračky

Sú BDSM hrátky vaša šálka kávy? Potom pre vás máme výber tých najlepších hračiek, s ktorými sa môžete vyhrať podľa vašej ľubovôle. Chýbať nebude ani BDSM nábytok, vďaka ktorému si môžete užiť ešte viac zábavy.

Len rýchly úvod, aby sme si rozumeli a nedošlo k nejakému omylu. BDSM je skratka pre bondage, disciplínu, sadizmus a masochizmus. Niekedy D znamená tiež dominanciu a S submisiu. Všetky tieto praktiky pod BDSM spadajú, takže je jedno, ako presne si túto skratku vyložíte. Nech už ale vaša BDSM bude vyzerať akokoľvek, to najdôležitejšie je, že ide o konsenzuálny akt, ste si vedomí rizík a chcete prežívať príjemné hrátky s rôznymi pomôckami. Do týchto hrátok patrí napríklad zväzovanie, zaväzovanie očí, obmedzovanie, nadvláda nad druhým alebo aj bolestivé hrátky (plieskanie atď.).

Ešte pred hrami samotnými je dôležité porozprávať sa o tom, čo sa chystáte všetko robiť, čo robiť nechcete, aké bude vaše záchranné slovo, ale aj neverbálna záchrana. Verbálne záchranné slovo vyberte tak, aby nebolo akokoľvek spojené s čímkoľvek, čo sa práve deje alebo diať môže. V podstate platí, že čím väčšiu hlúposť vymyslíte, tým lepšie si to zapamätáte a druhému to v prípade núdze hneď dôjde. Mali by ste urobiť maximum pre to, aby ste zmiernili potenciálne riziká.

Keď si budete vyberať z tej širokej škály všetkých BDSM hračiek, dajte si načas. Skúste si nájsť na túto hračku recenzie, videá na Youtube, choďte sa na ne pozrieť do miestneho sex shopu (ak bude otvorený) a popremýšľajte nad tým, či by práve táto hračka bola pre vás tou pravou.

Tie najlepšie BDSM hračky pre začiatočníkov aj pokročilých

Candy Apple Blindfold

Spoločnosť: Kookie International

Cena: 36 dolárov

Pásky cez oči sú BDSM klasika, ktorá nechýba aj v mnohých domácnostiach, ktorej sa BDSM zas tak moc neoddávajú. Dodávajú hrátkam oveľa vyššiu úroveň dôvery. Tiež sa vďaka tejto pomôcke zvýši citlivosť vašich ostatných zmyslov. Samozrejme sa dajú nahradiť aj niečím, čo máte po ruke, napríklad šatkou alebo kusom oblečenia, ale mať doma takúto luxusnú, koženú pásku, je predsa len už o level vyššie.

Wartenberg Pinwheel Wheel for Sensory Play

Cena: 7-30 dolárov

Wartenberg Pinwheel je nástroj, ktorý vyzerá ako krájač na pizzu, ale namiesto rovného kolieska nájdete na koliesku hroty. Vyzerá to desivo, ale zas tak hrozné to nie je. Sú vytvorené tak, aby vám dovolili cítiť ľahkú bolesť nesmierne kontrolovaným spôsobom. Dobré je, že túto pomôcku môžete používať ako pri sólo hrátkach, tak aj so svojím partnerom (či dokonca partnermi). Jednoducho sa s ňou jazdí po rôznych častiach tela a ona stimuluje nervové zakončenia, čo je veľmi vzrušujúce. Nájdete kolieska s rôznymi typmi hrotov. Žiadne z nich ale neprepichne pokožku. Začiatočníci by sa ale mali pre istotu vyvarovať použitiu na jazyku, u análneho otvoru, vagíny a semenníkov. Niektoré kolieska majú aj 4 a viac sád hrotov umiestnených vedľa seba.

Erotická pomôcka Wartenberg Pinwheel Wheel for Sensory Play

Glacio Ice Cube Trays Silicone Combo Mold

Spoločnosť: Glacio

Cena: 20 dolárov

Nemusíte míňať veľké sumy peňazí, ak chcete spočiatku len ľahko experimentovať s novými vecami a zisťovať, ktoré pocity si užívate najviac. Kúpte si tento (alebo iný) tvarovač na ľad, vďaka ktorému vytvoríte kocky alebo gule ľadu, ktorými môžete navzájom dráždiť svoje telá. Klasické tvarovače alebo sáčky na ľad vytvára iba malé kocky. Tento tvarovač vytvorí dostatočne veľké kusy ľadu, aby sa vám v ruke alebo na tele hneď nerozpustil. A prečo práve ľad? Pretože sú hrátky s ním skvelé, neumaže prestieradlo a v podstate si s ním nemôžete ublížiť (keď nebudete zachádzať do nejakých extrémov). No a keď ľad nevyužívate na intímne chvíľky, môžete svojich priateľov ohromiť tým, ako obrie kúsky ľadu dáte do pohára s drinkom.

The Intense Impact Cane

Spoločnosť: Extreme Restraints

Cena: 15 dolárov

Trstenice vyžadujú už určitú zručnosť, a preto sa odporúčajú skôr pokročilým fanúšikom BDSM. Ak do tejto kategórie spadáte a navyše si užívate štipľavé, krátke rany, môžete začať uvažovať o trstenici. Táto je plastová, má pevné držadlo a kožené držadlo. Nepochybne si s ňou užijete veľa príjemne bolestivých chvíľok.

BDSM pomôcka The Intense Impact Cane

Red Leather Riding Crop

Spoločnosť: Extreme Restraints

Cena: 24 dolárov

Na prvý pohľad vám možno tento bičík bude pripomínať sploštenú trstenicu, ale pretože má väčšiu plochu, ktorá sa pri plieskaní dotýka tela, štípe to menej. Alebo aspoň väčšinou. Bičík vám dovoľuje sa zamerať na presnosť, a teda na menšiu plochu tela, napríklad na bradavky alebo genitálie.

Tether

Spoločnosť: Unbound

Cena: 12 dolárov

Asi vám to bude pripomínať klasickú izolepu, ale nenechajte sa mýliť. Táto lepiaca páska je totiž priamo určená na BDSM hrátky, pretože nelepí k okolitým predmetom, ale len sama k sebe. Tým pádom sa vyhnete nalepeným vlasom, ale aj epilácii chĺpkov. Odnímanie tak vôbec nebolí a naviac je priedušnejšia než klasické izolepy. Ideálne si k nej kúpte ešte bezpečnostné nožnice s guľatými okrajmi a môžete ju začať používať na spútanie do akýchkoľvek polôh alebo k akýmkoľvek predmetom, ako náhubok alebo ako pásku cez oči.

Unicorn Bondage Rope by Emojibator

Spoločnosť: Emojibator

Cena: 35 dolárov

Zväzovanie, ak je vykonané bezpečne a so súhlasom oboch zúčastnených, sa označuje ako Shibari. Pokiaľ chcete túto techniku ​​skúšať, vždy by ste mali investovať do spoľahlivého, vysoko kvalitného a pohodlného náčinia. Spoločnosť Emojibator a jej hlavné rovnomenný produkt sme si už skôr predstavovali. Neskončili ale len u baklažanového vibrátora, ale môžete si od nich kúpiť napríklad lano na zväzovanie, ktoré je vo farbách dúhy. Väčšinou je rozumné dávať prednosť kvalite pred dizajnom, ale v tomto prípade človek nemusí robiť žiadne ústupky.

Womanizer Premium

Spoločnosť: Feelmore

Cena: 199 dolárov

Možno sa pýtate, čo tu robí Womanizer, keďže ide o pomerne bežnú, ale hlavne nesmierne obľúbenú erotickú hračku. Niektoré ženy hovoria, že ak žena nikdy nezažila pocit, ktorý vytvorí Womanizer vďaka jemnému saniu klitorisu, je to, ako by nikdy nežila. A presne to je dôvod, prečo sa dá skvele pridať do BDSM hrátok. Stačí, keď muž ženu spúta alebo jej zaviaže oči a potom ju podpichuje podľa svojej ľubovôle.

Faux Leather Wrist/Ankle Cuffs

Spoločnosť: Feelmore

Cena: 27 dolárov

Ak sa vám nepozdávala páska alebo zmienené lano od Emojibatoru, môžete si zaobstarať pekné kožené putá od FeelmorePre začiatočníkov spoločnosť odporúča tie, ktoré sú zo strany, kde sa dotýkajú tela, potiahnutá kožúškom. Sú oveľa príjemnejšie než tie kovové. Bolesť by totiž mala byť dôsledkom správania vášho partnera a nemala by byť spôsobená samotným spoutáním.

Erotické putá The Intense Impact Cane

Cuffies

Spoločnosť: Unbound

Cena: 18 dolárov

Ešte tu máme jedne putá, ktoré potešia predovšetkým začiatočníkov. Sú vyrobené zo silikónu a sú bez kožúšku a kože (keby bol niekomu tento použitý materiál "proti srsti"), ale navyše sú aj bez kľúča a pracky. Sú totiž úplne jednoduché - stačí nimi prestrčiť ruky a ste v nich!

iVibe Select iWand

Spoločnosť: Doc Johnson

Cena: 68 dolárov

Tento vibrátor nie je tak úplne obyčajný. Je totiž samozahrievací, takže s ním môžete experimentovať s teplotou a vzrušením. Nastavte ho na najvyšší a najteplejší režim a uvidíte, čo to s vami urobí! Ak chcete ešte viac vzrušenia, vezmite na pomoc kocky ľadu (napríklad tie z Glacio Ice Cube Trays Silicone Combo Mold), to bude ešte len jazda.

The Cowgirl

Spoločnosť: The Cowgirl

Cena: 1500 dolárov

Ak vás ťaží v peňaženke zbytočných 1500 dolárov (vyše 1100 EUR), môžete si zaobstarať túto monštruóznu erotickú hračku. Funkcia aj vzhľad veľmi podobné hračke Sybian. Ale ako ju zapojiť do BDSM hrátok? Submisívnejší partner si na Cowgirl naskočí a dominantnejší partner určuje intenzitu. Pripravte sa ale na to, že táto hračka dokáže vyčíňať naozaj veľmi intenzívne.

Erotická hračka The Cowgirl

Liberator Fascinator Throw Moisture Proof Blanket

Spoločnosť: Liberator

Cena: 120 dolárov

Pri sexuálnych hrách, a to nielen BDSM, sa stane, že zašpiníte prestieradlo, obliečky alebo napríklad gauč. To sa môže stať pri squirt, ejakulácii, močení, pľuvaní, masáži olejom, použitie lubrikantu a mnohých ďalších situáciách. Určite sa preto hodí mať po ruke túto vodotesnú deku, ktorá tieto tekutiny rýchlo vtiahne do seba, ale zároveň druhá strana ostane suchá vďaka špeciálnej vnútornej bariére. Jedna strana deky je vyrobená z príjemných mikrovlákien a druhá z jemného saténu.

Waffle Ball Gag

Spoločnosť: Feelmore

Cena: 20 dolárov

Loptové rubíky sú navrhnuté tak, aby obmedzovali používateľa v hovorení. Hlavným komponentom je loptička (alebo gulička, ak chcete), ktorá je pri nasadení umiestnená za rezáky. V tomto prípade je nutné si stanoviť nejaké neverbálne záchranné slovo, napríklad ukázanie nejakého symbolu na prstoch ruky. Začiatočníkom sa odporúča tieto hrátky udržiavať pod 20 minút. Mali by ste vedieť, že človek s týmto náhubkom v puse bude veľmi slintať. Takže si o tom prvýkrát spoločne porozprávajte, aby ste na to boli pripravení.

Rubík Waffle Ball Gag

Arcana Electro Vibe Wand

Spoločnosť: Zeus Elextrosex

Cena: 77 dolárov

Slovo Electro v názve tejto hračky naozaj znamená hrátky s elektrinou. Elektrina vás v tomto prípade môže priamo uspokojovať alebo vás trochu "vyšokovať". V tomto prípade navyše pocítite aj vibrácie. Väčšinou je najlepšie elektrostimulačné hračky používať na bradavkách, stehnách alebo genitáliách. Rozhodne by ste sa mali vyhnúť hlave, prednej strane krku a očiam. Ľudia, ktorí majú problémy so srdcom, by nemali tieto hračky používať ani na hrudníku a trupe.

Nakúpte si nové erotické hračky a prežite slasť, ktorú ste ešte nezažili.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.