Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Krásne ponižovanie - 1. diel

25.február 2021
Krásne ponižovanie - 1. diel

Tento rok bolo abnormálne horúce leto. Sedel som na lavičke v parku, bolo niečo okolo šiestej hodiny a ja som so zaujatím pozoroval športujúce dievčatá. Horúčava bola aj v chládku pod stromom, a tak som neustále vháňal čerstvý vzduch pod svoje tričko.

Na lavičke vedľa mňa ležala čierna taška plná vecí, ktoré by väčšina ľudí označila za obscénne. Čakal som na babu, teda vlastne dievčatá, z internetu. Nevedel som, ako vyzerajú, ani ako sú staré. Nevedel som vlastne takmer nič, len to, čo šlo spoznať z písomného prejavu jednej z nich. Ony vedeli o poznanie viac.

Zhruba pred mesiacom som sa odhodlal k razantnému kroku a prestal sedieť doma na zadku. Perverzný vzťah je jedna vec, ale exhibicionizmus a strach z neznámeho nemôže nahradiť. Napísal som inzerát, kde som hľadal "ženu, ktorá nenávidí muža". Ponúkol som svoje telo k takmer akémukoľvek použitiu a inzerát zámerne necielil iba na bdsm weby. Trvalo to nejaký čas, ale nakoniec sa naozaj ozvala jedna slečna. O bdsm mala matné predstavy, ale nemala snahu sa hrať na dominu. Chcela niekoho ponižovať, len tak, pre zábavu. Chvíľku sme si písali, teda bol to skôr jednostranný výsluch, kde som opísal, čo sa mi páči, čo už som skúsil a aké mám pomôcky. Srdce mi poskočilo vzrušením, keď prejavila záujem na mne nejaké veci vyskúšať.

"Zbaľ všetky zaujímavé hračky a v šesť čakaj na tej lavičke, ako som písala. No a vezmem si so sebou nejaké kamarátky, keby si náhodou chcel niečo skúšať." Bola posledná správa, ktorú som od nej dostal. Síce som nič "skúšať" v pláne nemal, ale prítomnosť ďalších slečien ma príjemne prekvapila.

Bolo chvíľku po šiestej hodine a ja som nervózne pozoroval každý hlúčik dievčat, ktorý na chodníku okolo mňa prešiel. Plnoštíhla dvojica? Nie, ani sa na mňa nepozreli. Partia piatich dievčat na kolieskových korčuliach? Nie, tiež nie... Tri dievčatá bežiace ľahkým tempom? Jedna z nich zo mňa nespúšťa oči, keď sa nakoniec zastavujú pri mojej lavičky, je to jasné.

Boli to tri mladé dievčatá, vek som si neodvážil odhadovať. Každá z nich mala dlhé vlasy stiahnuté do copu, športové členkové topánky a krásnu tvár. Jedna z nich bola v športovej sukni a tielku, ramená a krk sa jej ľahko leskli potom. Dievča napravo bolo najvyššie, mala krátke kraťasy a športovú podprsenku. Nešlo si nevšimnúť jej vyšportovaného brucha. Posledná baba mala obyčajné tričko a tiež kraťasy, tak krátke, že išlo s trochou predstavivosti vidieť celý jej zadok. Dve z nich sa posadili vedľa mňa na lavičku a tretia zostala stáť proti mne.

"Hovorila si kúsok?" Preniesla jedna z dievčat smerom ku stojacej kamarátke a z vrecka vytiahla mobil, "Skoro dva kilometre..."

Stojace dievča zo mňa nespúšťala oči, "Ale stálo to za to nie? Pretiahnuť sa pred akciou."

"Fajn, ale rovnako si myslím, že je to celé blbosť... takže čo teraz?"

"Viem o jednom mieste, kde budeme mať pokoj, snáď." Bavili sa, akoby som tam ani nebol.

"Tak vstávať, rob! Je to ešte kúsok cesty."

Išli sme rýchlym krokom už skoro desať minút a ja som sa zatiaľ nezmohol na jediné slovo. Nikto ho po mne ani nevyžadoval, pôsobil som evidentne tak, ako som mal. Zabočili sme kolmo od cesty do hustejšieho porastu. Boli sme takmer v centre mesta, v hustom poraste, nedotknutej prírode ďaleko od hluku. Pri starom kamennom múriku sa najvyššie dievča zastavilo.

"Tu to bude dobré, keď náhodou niekto príde smola pre neho." Ostatné dve dievčatá prikývli.

"Daj sem tašku zmrd!" Natiahla smerom ku mne ruku dievča v sukni. Tašku som jej odovzdal a čakal, čo bude ďalej. Položila ju na stenu a začala sa v nej prehrabávať. Medzitým ku mne pristúpila ona vysoká dievčina.

Erotická poviedka Krásne ponižovanie

"Je ti jasné, že nás budeš počúvať na slovo a hlavne budeš držať hubu. Keď už budeš musieť niečo povedať, nebude to nič iné ako 'áno slečna'. Je to jasné?"

"Áno, slečna." Nad mojou odpoveďou sa spokojne a pobavene zachichotala.

"Daj si dolu tričko, topánky a kľakni si. Idem sa pozrieť, čo si nám priniesol za hračky."

Poslušne som splnil úlohu a vyčkával. Pozoroval som partičku zvedavých dievčat, ako sa mi prehrabávajú v úchylných veciach. Smiali sa a premýšľali, na čo všetko by sa to a ono dalo použiť. Po chvíľke sa opäť otočili ku mne.

"Do riti, mám väčšie ramená ako on!" Zasmiala sa slečna v tielku a demonštratívne ukázala sval.

"Hej tie bradavky, sú obrovské... "

"Áno, slečna." Dievčatá sa dali do hlasitého smiechu.

"Si si vážne nerobila srandu, čo to je do hajzlu za úchyla?"

"Záleží na tom? Mysli si napríklad, že je to ten... no ten bývalý, ako ti ošukal prdel a potom ťa odkopol," odpovedala so smiechom jej kamarátka. Chvíľku sa dohadovali a mňa si opäť prestali všímať. Začínal som uvažovať, či to bol vôbec dobrý nápad. Z môjho rozjímania ma prebudila vysoká slečna, ktorá v ruke držala niekoľko kovových svoriek, tých čo sa ťahaním viac a viac uťahujú. Starosti boli preč a ja som cítil vzrušenie.

Pripla mi na každú bradavku tri. Dve po stranách a jednu svorku priamo doprostred na bradavku. Telom mi prešla krásna bolesť, zaťal som zuby a len ticho zasyčal. Slečna chvíľku čakala a potom mi niekoľkokrát za sebou prudko rukami plesla cez svorky. To už som sa neudržal a vykríkol.

"No kurva, to je dosť... už som myslela, že ťa to ani nebolí!" Povedala rozhodne, "Toto ťa vzrušuje?"

"Áno, slečna. Ďakujem." Odpovedal som. Slečny sa na seba pozreli s výrazom údivu a posmechu. Pristúpila ku mne jedna z menších slečien a celou silou mi vrazila facku. Nebolo to nič hrozné, ale okamžite som cítil nával horúčavy na mojej tvári. Hneď na to pristála druhá a tretia. S neústupčivým výrazom pokračovala na druhej tvári, zatiaľ čo ostatné dve slečny sa odobrali späť k mojej taške.

Keď som mal obe líca dostatočne červené a zfackované, slečna toho konečne nechala. Jej kamarátky mi pevne zviazali ruky za chrbtom a šťuchnutím padám na zem. Konečne som sa cítil ako naozajstný väzeň. Z bokov mi náhle stiahli kraťasy ku kolenám a ja som ucítil príjemný vzduch na svojom stojacom prirodzení. Bol som vyholený a bez spodného prádla, presne ako sme sa dohovorili s jednou zo slečien.

"On je fakt nadržaný, to je pecka." Preniesla jedna slečna a topánkou mi štuchla do penisu. Videl som, že si priniesli bičík, môj sáčok so štipcami a rákosku. Slečna za mnou priniesla ešte nejaké ďalšie veci, ale tie som nevidel. Stiahli mi z kolien kraťasy a ja som pred nimi ležal úplne nahý. Vysoká slečna si do ruky vzala bičík a začala ma s ním ľahko ale rýchlo búchať cez rozkrok. Keď bola bolesť intenzívna, začal som sa hlasno prejavovať. Odpoveď prišla v podobe pomalších ale o poznanie silnejších rán. Nedalo sa to vydržať a ja som inštinktívne utekal od bičíka a pregúlil sa na brucho.

"Toto sa ti tiež páči, zmrd?"

"Áno, slečna." Moja odpoveď bola odmenená hlasným smiechom.

"Nám sa ale nepáči, že utekáš. Správna kurva by mala mať roztiahnuté nohy a stále byť k dispozícii." S tými slovami som cítil, ako sa mi okolo členku pevne sťahujú povrazy. Jednu nohu mi priviazali vysoko do vzduchu za nejakú vetvu. Daly do toho všetku silu, až som za nohu čiastočne visel so zadkom vo vzduchu. Druhú nohu priviazali k nejakej rúrke v zemi kúsok odo mňa. Bol som naozaj s nohami široko od seba a nemohol som sa takmer ani hnúť. Vysoká slečna ma opäť párkrát plesla cez svorky na bradavkách a s úsmevom sledovala, ako sa krútim v povrazoch.

Keď bola hotová s bradavkami, opäť si vzala bičík a išla sa venovať môjmu prirodzeniu. V tú istú chvíľu som ucítil silné rany dopadajúce trstenice na moje stehno. Bolo to úžasné, nevedel som, na čo sa sústrediť skôr. Posledná zo slečien si sadla do trávy priamo proti mojej tvári a pozorovala ma. Mala nádherne vyšportované stehná, a ako proti mne sedela, videl som zreteľne jej nohavičky.

Zaujíma vás, ako bude tento príbeh pokračovať? Počkajte si na jeho pokračovanie, ktoré vyjde presne za týždeň. Nájdete ho v sekcii Erotické poviedky.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.