Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Ako na vzrušujúce masáže?

18.február 2021
Ako na vzrušujúce masáže?

Dotyky tiel sú veľmi príjemné, a keď sa jedná o masáž, platí to dvojnásobne. Naučte sa, ako správne masírovať svojho partnera - či už sa jedná o muža, či o ženu. Masáži mužských intímnych partií sa potom budeme venovať ešte trochu podrobnejšie...

Dotyky a ich veľmi pozitívny vplyv na organizmus, ale predovšetkým na duši, sme rozoberali už v článku Maznanie a dotyky sú veľmi dôležité pre naše zdravie. Slováci sa však všeobecne hanbia navzájom dotýkať a dotyky spájajú len so sexom alebo nejakým dôverným vzťahom. Ale verte, že človek môže úplne v kľude namasírovať aj kamaráta, spolužiaka alebo kolegu. Mali by sme odhodiť škodlivé a zbytočné predsudky. Rovnako dobre ale určite môžete namasírovať aj svojho partnera alebo partnerku.

Ako na správnu masáž?

Poctivo lubrikujte

Pri masáži hojne olejujte. Olej lejte najprv na svoju ruku, aby sa trochu ohrial a masírovaný nemal šok z náhleho chladu. Môžete ho tiež rozohriať v dlaniach.

Dôrazne k srdcu

Začnite chrbtom. Masážne pohyby smerom k srdcu (napríklad od kríža ku krku) sú dôraznejšie, späť voľnejšie. Takže hore pritlačte a využite kĺby na rukách, dole jemnejšie prejdite dlaňou a prstami.

Kruhy a čiary

Masírujte buď rovným ťahom alebo prstami krúžte, prípadne rozotierajte telo do strán. Môžete spojiť ruky (dať si ruky na seba a prsty medzi prstami). Zásada príjemnej masáže: v každom okamihu sa masírovaného dotýkajte!

Lopatky

Pri masáži lopatky vezmite masírovanému ruku a priložte mu ju za chrbát, aby dlaň bola blízko druhej lopatky. Lopatka ruky vystúpi a je teda možné okolo nej príjemne prechádzať a uvoľňovať zatuhliny.

Vďačný spodok

A teraz nohy. Obe pohlavia majú radi (a áno, aj muži!), keď zájdete až k zadku a na vnútornú stranu stehien. U žien nesmie masáž zadočku chýbať, je to dôležitá súčasť celej masáže. V tomto mieste môžete pritlačiť, masírujte dlaňami, kĺby na rukách, ale napríklad aj lakte. Masáž zadočku sa ženám toľko páči asi aj preto, že je pomerne blízko k intímnym partiám, a tak sa mu nikto väčšinou nevenuje. Pre ešte lepšie pocity zachádzajte hlboko medzi stehná. To sa vlastne môže páčiť aj mužom, pretože v oblasti hrádze sa nachádza prostata, ktorú tak môžete vonkajším spôsobom dráždiť.

Zanedbávané chodidlá

Chodidlám venujte veľa času. Uvedomte si, že je to časť tela, cez ktorú pôsobí na zem celá hmotnosť tela, teda si starostlivosť zaslúži. Rozotierajte, naťahujte prsty. Ženy túto masáž úplne milujú. Nie je jej nikdy dosť! Rozotierajte palcami, ale dbajte, aby to nešteklilo. Pridajte aj členky.

Veľké uvoľnenie lýtok

Masírujte zospodu, vynechajte len achilovku a podkolenné jamky. Chodidlá musia o kus prečnievať cez okraj masážneho stola (teda trčia cez okraj vo vzduchu), aby nohy boli uvoľnené. Svaly rozotierajte nahor alebo do strán.

Už se těšíte, až uděláte partnerovi takovou masáž?

Kritická šija

Masáž šije ocení každý, kto pracuje pri počítači. Pristúpte teda zozadu k masírovanému a urobte mu blaho. Masírujte prstami okolo krčnej chrbtice až k lebke a prehmatnite trapézové svaly.

Nezabudnite sa priblížiť aj k intímnym partiám

Aj tie potrebujú trochu starostlivosti. Nechajte si ich na koniec, pretože celá táto masáž môže fungovať ako skvelá predohra. Masáž ale vôbec nemusí končiť orgazmom - ide v nej predovšetkým o veľmi príjemné pocity.

Vyskúšajte bodyslide

O čo ide? O obojstranne príjemný manéver, ktorý ukazuje, že ruky nie sú všetko.

  • Pred technikou bodyslide čiže je potrebné sa poriadne namazať olejom či krémom.
  • Masér(ka) si kľakne medzi nohy masírovaného (ktorý leží na chrbte), rukami sa oprie vedľa jeho tela zhruba vo výške hrudníka, prípadne až nad ramenami.
  • Na začiatku sa masér nahrbí ako mačka. Potom priloží prsia na brucho masírovaného, ​​podopiera sa rukami. Nasleduje sklz vpred. Po dokončení sklzu opäť nahrbiť do východiskovej polohy.
  • Sklz niekoľkokrát opakujte. Dôležité je udržiavať kontakt čo najväčšou plochou tela. Umelé prsia, gynekomastia či konkávne brucho sú výhodou.

"Obyčajné" škrabanie

"Kraniosakrálnu biodynamickú masáž kombinovanú s tantrou a Dornovou metódou" dnes zoženiete za smiešnych pár eur. Všetko to znie totiž náramne ezotericky a predpokladá sa, že poskytovať také služby vyžaduje predchádzajúce roky štúdia a duchovného rastu. Kedy ale ponúknete niekomu (alebo skôr niekto vám) škrabanie na chrbte? Čo je na tom ťažkého? Za to že sa má platiť? Vtip je v tom, že nie vždy máte po ruke niekoho, kto vám túto službu preukáže. A nie každý to tiež vie.

Niektoré rodiny majú presne rozdelené úlohy - sú škrabací a škrabanie. Väčšinou teda jeden, ktorý sa obetuje a škriabe všetky ostatné. Tí potom, namiesto aby mu oplatili rovnakou mincou, sa len odkulia a rozkošnícky povzdychnú, aká je to labuž. Aj mnohé partnerské páry prišli na to, že nemusia stále len súložiť, ale že takéto poriadne poškriabanie je niekedy plnohodnotnou náhradou, alebo aspoň vynikajúcou predohrou.

Na rozdiel od masturbácie si to nemôžete urobiť sami. Jednak si na rad miest nedosiahnete, ale aj keby, nejako to nie je ono. Keď je centrum slasti spojené s vykonávajúcou rukou, slasť sa nejako v tomto prípade nedostavuje. "Je to lepšie ako sex!" zhodnú sa každopádne mnohí. Sú ľudia, ktorí na škrabanie totálne ulietavajú. "Takto by si ma mohol škrabať ešte tri hodiny," počujú často muži nažhavený na úplne inú činnosť po hodine usilovného škrabkania chrbta svojho slastne vrniacého dievčaťa.

A niet sa vlastne čomu diviť. Americkí vedci z Winston-Saleme experimentálne zistili, že škrabanie tlmí oblasti mozgu, ktoré súvisia s nepríjemnými pocitmi a spomienkami.

Šíji byste se měli věnovat především v případě, že váš partner pracuje u počítače

Ako HO chytiť?

Niektoré ženy sa cítia nesvoje, keď si majú vziať do ruky pánske prirodzenie. Nevedia, ako ho uchopiť, aby to bolo mužovi príjemné. Niekedy sú veľmi drsné, čo je škoda, keď sa jedná o tak jemný úkon, akým je ručná stimulácia za účelom dosiahnutia happy endu. Ženy predpokladajú, že penis stačí len nejako vziať do ruky a robiť sem tam. To je však rovnako naivný prístup ako myslieť si, že stačí položiť dosku na vodu, postaviť sa na ňu a ono to nejako samo začne surfovať. Pri sexuálnej praktike, ktorú niektorí úplne nepresne nazývajú honenie, však záleží na prstoklade, miere obomknutia, sile úchopu, mechanike a frekvencii kmitavého pohybu a rade ďalších faktorov. Aby bol výsledok dobrý, či dokonca znamenitý, musí mať človek vôľu sa učiť a ochotu si nechať poradiť. Treba sa druhého tela hojne dotýkať, nebáť sa siahnuť, hladiť či držať tam či onam. A hlavne, človek to musí predovšetkým robiť s nadšením a rád. Jednotlivé hmaty zoradíme od najlepších po najhoršie (alebo tiež u mužov od najobľúbenejších po menej obľúbené).

Hybridný dvojhmat

Pravá ruka drží celý priemer, ľavá penis dole "podkladá", možné zameniť.

Plne kontaktný dvojhmat, ktorý umožňuje anatomicky optimálnu stimuláciu hrádze, drieku (najmä v citlivej spodnej časti) aj žaluďa. Statickejší úchop ľavej ruky vhodne dopĺňa dynamickejšiu prácu pravej.

Poctivý jednohmat

Jedna ruka drží celý priemer.

Zaručuje maximálny kontakt jednej ruky. Dôležité je správne umiestnenie úchopu, aby pri pohybe nedochádzalo k abrázii pokožky.

Sériový dvojhmat

Obe ruky držia celý priemer penisu, nachádzajú sa nad sebou.

Veľmi uspokojivé držanie, u krátkych penisov je však trochu problematické. Pohyb môže byť buď oboma rukami súčasne alebo dolná ruka iba drží a horná pracuje.

Obojručne so zámkom

Obe ruky naraz držia celý priemer, každá z jednej strany a sú spojené prsty.

Veľmi kontaktné držanie, vhodné pre masívnejšie priemery. Natiahnuté palce tesne priliehajú k penisu a predlžujú kontaktnú plochu v smere osi.

Prsný dvojtlak

Žena si, pritlačí penis medzi prsia a má na ňom položené ruky.

Dlane úd stabilizujú a zaisťujú frikcie (trenie) v jeho hornej časti. O kontakt sa stará tuková hmota pŕs, ktorá sa čiastočne vytvaruje do tvaru vodiaceho kanála. Externá lubrikácia je žiaduca.

Môžete vyskúšať aj body slide - masírovanie svojím vlastným telom

Jednoduchý venček

Palec a ukazovák urobia okolo priemeru koliesko, zvyšok prstov "trčí" hore.

Pomerne vydarená imitácia análnej penetrácia. Kladne treba zhodnotiť, že ruka tesne kopíruje obvod údu. Kontaktná plocha je však veľmi úzka a tri prsty úplne zahalí. Niekto to má ale takto rád.

Venček s vejárom

To isté ako jednoduchý venček, ale použijú sa obe ruky nad sebou.

Nemožno povedať, že by zdvojená varianta bola dvakrát viac uspokojujúca, s lubrikáciou možno oboma rukami pohybovať úplne nezávisle na sebe. Plný kontakt to ale stále nie je...

Odvratný palec

Ako poctivý jednohmat, ale nedrží sa palcom.

Veľmi častá chyba: ruka chápe, ale vráti prst, geniálny evolučný vynález, zostáva z nepochopiteľných dôvodov mimo hru. Možno je to anatomické špecifikum žien (ženský palec je na rozdiel od toho mužského výrazne zalomený), možno len schválnosť.

Aktovka v teple

Penis sa nachádza medzi podpazušnou jamkou a paží.

Nejde o úchop v pravom slova zmysle, ale o využitie stisku paže k telu. S lubrikáciou funguje lepšie. Skôr občasné spestrenie než ako plnohodnotný, štandardný úchop.

Opatrný štvrťhmat

Žena sa penisu dotýka iba špičkou ukazováka a špičkou palca.

Svedčí o úplnej neskúsenosti alebo, čo je oveľa horšie, o nezáujme a nechuti ku kontaktu. Uspokojivé iba po najmenej mesačnej sexuálnej abstinencii.

Márna modlitba

Ruky sú v polohe modlenia a medzi nimi sa nachádza penis.

Porušenie zásady, že dráždiaci a dráždenie by si mali geometricky zodpovedať. Citlivé zóny na penise sa navyše koncentrujú skôr dole a hore než po stranách. Účinnosť nezlepší ani naklopenie úchopu o 90 stupňov.

Havlov úchop

Ako poctivý jednohmat, ale ukazovák a prostredník sa oddelí a vytvorí V.

Gesto "peace" závažne oslabuje účinnosť úchopu tromi zostávajúcimi prstami a ruší sústredenie.

Vyskúšajte novo nadobudnuté informácie prakticky - trebárs na niekom z erotickej zoznamky!

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.