Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Som na vzťah veľmi zvrátený?

3.november 2020
Som na vzťah veľmi zvrátený?

Niekedy sa pýtame sami seba, či sme normálni. Ale kde je hranica normálnosti? Kedy už o sebe alebo o niekom inom môžeme povedať, že je divný? Existuje vôbec taká hranica? Obzvlášť v sexuálnej rovine sa také otázky kladú každú chvíľu. Poďme zistiť, či môžete byť divní v sexuálnych záľubách a či si v takomto prípade máte šancu nájsť vážny vzťah.

Rovnako ako sa každý človek líši správaním, tak sa líši aj záľubami. Tie nájdeme v každých sférach nášho života, niekoho baví upratovať, niekoho sedieť pri televízii, niekoho vymýšľať hry pre deti a niekoho sex. Samozrejme sa dá ísť viac do hĺbky - kým jedného baví upratovať kuchyňu, iného kúpeľňu, ale aj jedného baví sex zakaždým rovnako v misionárskej polohe (a nie je na tom vôbec nič zlé, ak si to užívajú obaja) a iný potrebuje mať v sexe neustále nejaké novinky, aby mohol pociťovať adrenalín z neznáma.

Niektoré sexuálne chúťky ale nezdieľajú úplne všetci a niektorí ich dokonca považujú akosi "za hranou". Pohľad na to je vždy subjektívny a nemožno hodnotiť, čo je normálne. Vždy ale platí podmienka, že by sa tým nemalo nikomu ubližovať, keď si to nepraje alebo sa nemôže brániť, a nikto by sa nemal zneužívať. Ak máte takéto extrémne sexuálne prianie, pri ktorom viete, že by ste niekomu fyzicky alebo psychicky ublížili (deti, zvieratá) a nie je to dopredu dohovorené (napríklad hrané znásilnenie), mali by vaše myšlienky zostať len v hlave. Pri uspokojovaní môžete zapojiť fantáziu a za to, čo si predstavujete, vás nebude nikto súdiť, pokiaľ to nikomu nepoviete.

Ľudia sa zvrátenými sexuálnymi túžbami majú svoje trápenia

Takých ľudí potom sprevádzajú aj rôzne obavy, ako napríklad tu jedného muža, ktorý si prial zostať v anonymite.

"Bojím sa, či si vôbec niekedy niekoho nájdem, pretože som veľmi divný. Snažil som sa o tieto veci podeliť s mojimi predchádzajúcimi partnerkami, ale vždy im to prišlo hrozne zvrátené a skončilo to rozchodom. Páčia sa mi niektoré pomerne bežné "iné" sexuálne praktiky (napríklad BDSM, plieskanie atď.), ale tiež sa mi páčia niektoré z oplzlejších, alebo dokonca tabu kategórií. Občas nájdem niekoho, kto sa mi páči a zároveň sa zaujíma o rovnakú praktiku ako ja, ale je to len na užívanie alebo sex na jednu noc. Nikdy nerandím. Trochu sa bojím, že to znamená, že budem už navždy single. Ako by som našiel niekoho, komu sa páčia rovnaké veci, ale zároveň chce aj dlhodobý vzťah?" Anonym

S istotou možno povedať, že na svete existuje nespočetné množstvo takých ľudí, ako je práve tu náš anonym. Neverili by ste, s akými fetišmi sa ľudia na internete zverujú. A to nehovoríme len o tých klasických, ako je napríklad plieskanie, ale o mnohých iných, zvláštnych, ktoré by vás ani nenapadli. Napríklad muž, ktorý nemohol dosiahnuť orgazmus, ak sa jeho penis netrel o prestieradlo. A tak si omotal prestieradlo okolo penisu aj pri penetrácii. Stále veľmi nechápeme techniku ​​a ako to asi prakticky vyzeralo, ale dokázal si poradiť, a to je hlavné.

Máte foot fetiš a líbí se vám vysoké podpatky? Nemusí to být problém

Môžete takého partnera vôbec nájsť?

Chápeme, že ak máte taký problém ako autor dopytu, je to pre vás ťažké. Dosiahnutie napĺňajúceho dlhodobého vzťahu nie je len otázkou nájdenia niekoho, kto má rovnaké sexuálne chúťky. Chcete tiež niekoho šikovného, ​​starostlivého, príťažlivého a mnoho ďalšieho. Je tu veľa vecí, ktoré chcete, aby tento partner spĺňal. Z niektorých budete musieť nakoniec upustiť, z iných by ste ustupovať nemali.

Mali by ste si ale odpovedať na túto otázku: Ste nejako aktívny v skupine ľudí, ktorí sa zaujímajú o rovnaké alebo podobné sexuálne chúťky? Niekedy sú skupiny lokálne, pokiaľ sa jedná o častejšiu praktiku, niekedy sú celorepublikové a za niektorými skupinami musíte do zahraničia, pretože sú vzácnejšie. To ale nie je vo svete internetu žiadny problém. Takéto skupiny často organizujú zrazy alebo párty, na ktorých sa vzájomne stretávajú, všetci sú naladení na rovnakú vlnu, takže si rozumie. Navyše každé väčšie mesto má svoje lokálne sex alebo BDSM kluby alebo dungeony, kde nájdete podobne zmýšľajúcich ľudí. Tie kvalitnejšie si navyše členmi alebo návštevníkov dobre vyberajú, aby nenastávali akékoľvek konflikty.

Súčasná doba pandémie ale takým klubom a párty práve veľmi nepraje. Hľadajte preto zatiaľ radšej online komunity - to platí aj v prípade, keď žijete na dedine alebo v malom meste, nič viac než hľadať online vám neostane, ak už teda nemáte nejaké kontakty.

Aké sú možnosti?

Vyhľadávač

Pýtate sa, čo teda môžete robiť? Ako online takých ľudí nájsť? Možností je hneď niekoľko. Najlepšie asi bude najskôr trochu zapátrať v miestnych vodách. Ak chcete nájsť celú komunitu, odporúčame do vyhľadávača zadať danú praktiku v slovenčine a prezrieť si všetky výsledky, ktoré vám ponúkne. Môžete skúšať aj určité slovné spojenia. Často sa dostanete na nejaké diskusie, kde sa o takých komunitách možno niečo dozvedieť.

Lidé mají různé sexuální choutky

Online zoznamka

Ak vám stačí nájsť jednotlivca alebo niekoľko jednotlivcov opačného pohlavia, založte si profil na našej zoznamke. V profile si môžete vybrať praktiky, ktoré vás zaujímajú, a o aký druh vzťahu máte záujem (na výber je aj možnosť dlhodobého vzťahu). Do popisku profilu doporučujeme pripísať informáciu, za akým účelom ste si profil založili, aké praktiky vás konkrétne zaujímajú a čo očakávate od daného vzťahu. Len tak poskytnete náprotivku dostatok informácií, aby sa mohol rozhodnúť, či vám napísať, alebo nie. Ďalej odporúčame vložiť profilovú fotografiu. Ak nechcete ale, aby ju videli všetci, môžete ju poslať len konkrétnym záujemcom do správy. Nečakajte, až vás oslovia ľudia sami, a aktívne vyhľadávajte kontakty a čítajte si informácie v profiloch, ktoré vám veľa napovedia.

Zahraničné servery

Ak nebudete mať šťastie a nenájdete komunitu alebo človeka, ktorý by mal záujem o rovnaké sexuálne praktiky, môžete skúsiť zahraničné servery FetLife alebo Recon, záleží na vašej orientácii. FetLife je vhodný pre všetky sexuálne orientácie a pohlavia, Recon sa zameriava iba na queer muža. Obe tieto stránky sa zameriavajú na hľadanie zmysluplných, dlhodobejších vzťahov a nie na sex na jednu noc. Vzhľadom k tomu, že sú tieto stránky v podstate medzinárodné (dohovoríte sa tam anglicky, ale nachádzajú sa na nich ľudia z celého sveta), nebudete mať problém s otázkami typu "Nie som pre nich veľmi divný?" alebo "Ako im naznačím, že by som rád robil (doplňte si praktiku), bez toho aby som ich vystrašil?". Skrátka dáte ľuďom vedieť, čo sa vám páči, a hľadáte ľudí, ktorí to majú rovnako. Nemusíte sa hanbiť a nikto vás nebude súdiť.

Za své sexuální touhy se nemusíte stydět

Veľké sexuálne akcie

pandémie odznie a my sa zase vrátime k normálnemu životu, budú sa opäť môcť usporiadať veľké akcie, ktoré sú zamerané na všetko okolo sexu. V Čechách môžete navštíviť napríklad ErotiCon, rovnako pomenovanú akcii nájdete aj v Anglicku. Ďalej by vás mohli zaujímať akcie ako Exxxotica Expo a iné.

Pri neúspechu zmeňte prístup

Ak sa Vám nedarí aj cez všetky snahy nájsť partnera s podobnými záľubami, asi budete musieť trochu zmeniť to, čo hľadáte. Nehovoríme, že sa nutne musíte všetkých svojich chúťok vzdať, to v žiadnom prípade nie. Keď sa vám to páči, mali by ste to robiť. Ale otázka, ktorú si budete musieť položiť, neznie "Kde nájdem ideálneho partnera, ktorý bude zdieľať každú z mojich sexuálnych záľub?" ale "Kde môžem nájsť takého ideálneho partnera, ktorý mi dovolí sa oddávať mojim specifickýcm chúťkam tak, aby to vyhovovalo nám obom?"

Inými slovami - možno váš ideálny partner nebude zdieľať úplne každú vašu sexuálnu záľubu, ale bude ochotný vám pomôcť, aby ste ich mohli skúmať s inými ľuďmi. Rozhodnite sa pre otvorený vzťah. Takýto "vedľajší" sexuálny partner s vami bude zdieľať alebo vám oplácať vaše záľuby. Môže to mať naozaj mnoho foriem, napríklad môžete byť kamaráti s výhodami, vo vzťahu dominantný/submisívny, ale najčastejšie je tento vzťah vyložene sexuálny. Takže hľadajte takého partnera, ktorý by vám takého človeka umožnil.

Našťastie pre vás je etická nemonogamia (zo slova ethical non-monogamy, skratka ENM) in. Pojem ENM zastrešuje všetky typy vzťahov, ktoré nie sú monogamné. Je vložené slovo "etické", aby bolo úplne jasné, že nemonogamia sa líši od podvádzania a klamstva vášmu partnerovi.

Etická nemonogamia nie je zas až tak výnimočná

V roku 2014 sa odhadovalo, že približne 4 až 5 percent ľudí sa zúčastňuje nejakej formy ENM. Ale v roku 2019 výskum, ktorý skúmal dve samostatné skupiny amerického sčítania ľudu, zistil, že 1 z 5 ľudí bol v určitej chvíli svojho života v eticko nemonogamnom vzťahu (21,9 percenta v prvej vzorke a 21,2 percenta v druhej vzorke - a tieto čísla môžu byť dokonca vyššie kvôli neúplným informáciám). Zisťovalo sa to bez ohľadu na sexuálnu orientáciu, rasu, socioekonomický status alebo miesto, kde títo ľudia žili. Takže buď má viac ľudí etické nemonogamné vzťahy, alebo sa im o nich teraz lepšie otvorene hovorí. Nech už je to akokoľvek, v USA sú doslova milióny ľudí, ktorí nie sú striktne monogamní. A nebojte, aj u nás sú také páry, len tá otvorenosť možno bude potrebovať ešte chvíľku času - také veci k nám skrátka prichádzajú až neskôr.

Takže keď nebudete mať úspech s vážnym vzťahom, skúste na vyššie spomínaných stránkach hľadať vzťah otvorený.

Vidíte, že možnosti sú, len tomu musíte dať čas a trochu snahy. Ale napríklad taký profil na online erotickej zoznamke máte založený hneď! Stačí sa zaregistrovať a vyplniť zopár údajov a môžete sa zoznamovať v podstate okamžite.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.