Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Sex na diaľku - ako na to?

14.december 2017
Sex na diaľku - ako na to?

Je váš partner na služobnej ceste a delí vás od seba niekoľko sto kilometrov? Alebo ste sa nedávno zoznámili na zoznamke s niekým, kto bohužiaľ nebýva zrovna blízko? Žiadny problém, máme pre vás tipy, ako si môžete užívať sex na diaľku, kým nebudete mať príležitosť si ho užívať reálne.

Vzdialenosť môže byť pre váš sexuálny život frustrujúca, ak nie ste náhodou zrovna single. Nie je ľahké zostať nejakým spôsobom aktívni bez partnera, ale tiež to nie je úplne nemožné. Aj keď vás delí od partnera niekoľko kilometrov, ešte to neznamená, že váš sexuálny život je v troskách, a že to tak zostane. To sa nestane, ak to sami nedovolíte. V dnešnej modernej dobe existuje veľa možností, ako vzdialenosť prekonať, keď náhodou budete mať náladu si trochu zazlostiť. Počítajte ale s tým, že budete potrebovať čas. Ten je pre vás zásadný, aj keď vás to spontánne popadne. Ak nebudete mať v danú chvíľu vy alebo váš partner dostatok času, vaše vzrušenie sa môže zasa rýchlo vytratiť.

Ďalej by ste sa mali tiež uistiť, že vás nikto a nič nevyruší. Najlepšie urobíte, keď si na seba urobíte čas pred spaním. To samozrejme platí v prípade, že vás okrem vzdialenosti od seba nedelí ešte časový posun. Ak ste obaja na rovnakom kontinente, nie je to také zlé. Ak vás od seba delí väčšia vzdialenosť a časový posun, potom bude záležať na vašej dohode.

Vzdialenosť je síce prekážka, nemala by vám však brániť vo vašom sexuálnom vzťahu s partnerom. Vyskúšajte tieto nasledujúce tipy, vďaka ktorým si budete môcť užiť veľa žeravých chvíľok, hoci vás od seba delí určitá vzdialenosť.

Vymeňte telefónne rozhovory za videohovory

Je skvelé počuť hlas svojho partnera, ale vidieť ho na vlastné očí je ešte lepšie. Rozhovory po telefóne vám môžu pripadať ako samozrejmosť, ale často je oveľa jednoduchšie sa rozprávať, kedykoľvek máte čas, napríklad keď stojíte v rade pri pokladni v obchode s potravinami alebo keď idete napríklad do práce (jedine s handsfree). Tieto prostredia nie sú práve ideálne k sexy rozhovorom a hrám. Hoci videohovory môžu vyžadovať ďalšie plánovanie, stojí to za to. Mnoho párov cíti, že majú k sebe bližšie a sú prepojené, keď majú možnosť sa vidieť, pretože sa do hry zapojí zrak a sluch, ktoré vytvára perfektnú súhru pre intímnu chvíľku. Je to oveľa lepšie, než keď sa navzájom len počujete. Navyše pre takúto chvíľu sa uistíte, že budete úplne sami, čo znamená, že budete mať oči jeden pre druhého. Bonus: nemusíte mať na sebe vôbec nič alebo naopak predviesť partnerovi striptíz, vzájomne sa vzrušovať, dotýkať sa podľa želania svojho partnera a masturbovať.

Vyberte si dialkové erotické pomôcky

Hračky nemusia byť sólo zážitkom len preto, že nie ste práve spolu. Vyberte si pomôcku, ktorá je ovládaná na diaľku pomocou aplikácie, ako je napríklad vibrátor We-Vibe Jive, ktorý váš partner môže ovládať pomocou aplikácie We-Connect kdekoľvek a kedykoľvek. Využite hračku počas vášho videohovoru alebo buďte spontánna. Tieto pomôcky bývajú veľmi tiché, možno ich teda nosiť počas dňa pod oblečením a nechať sa partnerom príjemne prekvapiť bez toho, aby to niekto spoznal.

Videohovory vám mohou pomoci být si trochu víc nablízku, zatímco jste s partnerem od sebe odděleni

Mnoho párov, ktorí sa snažia mať sex po telefóne, cez správy alebo pomocou aplikácií podporujúce sex, zatiaľ čo oni sú oddelení, tvrdia, že sex je ešte horúcejší, akonáhle sú zase spolu, pretože nevyšli z cviku a počas týždňov alebo mesiacov budujú očakávania, ktoré následne vedie k reálnemu sexu.

Posielajte vzrušujúce správy

Správa s niekoľkými strategicky vybranými emoji ikonami môže byť rovnako tak vzrušujúce ako samotný dirty talk, keďže sa snažíte o to, aby si váš partner predstavoval to, čo s ním túžite robiť. Pošlite mu správu o tom, o čom premýšľate, alebo mu napíšte sexy scenár, ktorý by ste chceli vyskúšať, až sa s ním nabudúce uvidíte. Dajte si však pozor, aby ste správu neposlali niekomu inému. A ak posielate sexy fotky, zvážte skrytie tváre alebo len odosielanie detailov niektorých častí tela, aby nebolo možné vás identifikovať. Okrem toho váš partner iste ocení čokoľvek, čo mu pošlete. Nebojte sa ho aj dráždiť tým, že mu pošlete viac odvážnych fotiek zo všetkých možných uhlov.

Pošlite sexy darček

Už len samotná predstava, že vás prekvapí záhadný balík, je vzrušujúce. Obzvlášť, keď jeho otvorenie odhalí veľa sexi vecičiek. Môžete byť úplne kreatívny a na základe toho, čo má váš partner rád, mu poslať krásny sexy darček. Môžete poslať partnerovi nejaké sexy oblečenie, ktoré by si na seba mohol vziať (alebo ktoré by ste si mohli obliecť vy pri vašom ďalšom stretnutí) či dokonca erotickú knihu alebo hračku. Môžete tiež vyplniť krabicu niektorými neerotickými predmetmy, ktoré má rád, len aby ste mu urobili radosť a ukázali, že na neho myslíte. Akonáhle sa znovu uvidíte, môže vám poďakovať za balíček osobne a na oplátku vás tiež obdarovať skvelým sexom.

Nemáte partnera a ste single? Nebojte, naše rady môžete vyskúšať pri zoznamovaní na našej zoznamke.

[rox]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.