Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Máme pre vás najlepšie sex tipy všetkých čias! - 4. diel

13.júl 2021
Máme pre vás najlepšie sex tipy všetkých čias! - 4. diel

A je tu koniec nášho 4dielného seriálu o najlepších sex radách, ktoré môžete vyskúšať. Čo vám ešte chýba k dokonalému sexuálnemu životu? Zistite to teraz hneď.

V predošlých článkoch Máme pre vás najlepšie sex tipy všetkých čias! - 1. dielMáme pre vás najlepší sex tipy všetkých čias! - 2. dielMáme pre vás najlepší sex tipy všetkých čias! - 3. diel ste si mohli prečítať 82 sex vychytávok, ktoré môžete vo svojom sexuálnom živote aplikovať. Dnes sa pozrieme na posledných 21. Celkom sme pre vás teda pripravili neuveriteľných 103 tipov.

Najúžasnejšie sexuálne rady, ktoré nesklamú!

83. Zapojte pri intímnych chvíľkach bullet vibrátor

Bullet vibrátorom sa často nevenuje toľko pozornosti, pretože je všetka upriamená na rabbit vibrátory, prípadne magic wand vibrátory. Ale to neznamená, že by bullet vibrátory boli o niečo horšie! Sú veľmi praktické vďaka svojej malej veľkosti a zmestia sa tak úplne v pohode do malej kapsičky kabelke alebo trebárs aj do vrecka. Použite ho vždy, keď budete mať možnosť - keď bude muž vykonávať penetráciu a žena alebo muž budú mať prístup ku klitorisu (napríklad v polohe na koníčka). Uvidíte, že to zrazu bude úplne o niečom inom...

84. Keď vám partner dopraje orálny sex, dotýkajte sa ho

Tento tip sa hodí predovšetkým pre ženy. Keď vás partner bude uspokojovať pusou, vezmite jeho ruku a navádzajte ho na stimuláciu klitorisu tak, ako vám to bude nepríjemnejšie. Vás to dovedie k ešte väčšiemu orgazmu a jeho vzruší to, že budete ovládať jeho pohyby.

85. Potešte partnera komplimentom

Po prvé by ste partnerovi mali skladať komplimenty v podstate každý deň, pretože to veľmi utužuje vzťah. Ale zabudnúť by ste nemali ani na komplimenty v posteli. Povedzte, že máte radi, ako... (doplňte si sami, napríklad ako vás uspokojuje pusou). To sa hodí raz za čas spomenúť samostatne, ale vhodný okamih je aj vtedy, keď chcete skúsiť niečo nové. Oceňte to, čo už robí dobre a povedzte, že by vás veľmi vzrušilo, keby robil ešte... (opäť doplňte podľa toho, čo chcete skúsiť).

86. Dajte partnerovi ochutnávku a potom si užívajte predohru

Ženy, dovoľte partnerovi, aby do vás vstúpil, ale len na malinkú chvíľočku - a potom sa znovu vráťte k predohre. Premýšľajte o tom tak, že mu dávate "ochutnať", čo bude hlavným jedlom, ale najprv sa musí zjesť predjedlo. Rozhodne potom bude hladovať po ďalšom.

87. Prečítajte si pred rande žeravú knihu

Ako vyrazíte na rande, prečítajte si knihu, v ktorej je veľa sexu, alebo rovno erotickú poviedku. Pomôže vám to k predstavivosti a ešte pred samotným rande budete nažhavení! Druhý sa to samozrejme nikdy nemusí dozvedieť, keď nebudete chcieť.

Nechte se rozvášnit a inspirovat erotickými příběhy

88. Napíšte obaja 3 veci, ktoré vás rozpália, a potom si papiere vymeňte

Jedna z ďalších zábavných sex hier. Ak sa hanbíte spolu komunikovať o sexe tvárou v tvár, napíšte každý 3 veci, ktoré vás najviac vzrušujú. Keď si papiere vymeníte, hneď budete vedieť, čo sa vášmu partnerovi páči bez vyrieknutia jediného slova. Ak máte na papieri aspoň jednu vec spoločnú, tým lepšie! Rovnako to môžete urobiť napríklad s vašimi tajnými túžbami, čo by ste v sexe chceli skúsiť.

89. Zlepšite svoj striptíz

Muži aj ženy môžu svojim partnerom pripraviť striptíz. Ale vzhľadom k tomu, že u mužov väčšinou nie je moc čo na seba obliecť, tak sa zameriame skôr na ženy. Vojdite do miestnosti, pomaly, zmyselne choďte smerom k partnerovi. Pomaly odkladajte vrchnú vrstvu a poodhaľujúci korzet (alebo napríklad tangá alebo nálepky na bradavkách). Než sa k nemu dostanete, obaja budete pekne nažhavení. Nezabudnite na topánky na vysokom podpätku, ktoré si aj pri sexe môžete nechať na sebe.

90. Pri orálnom sexe striedajte teplo a chlad

To môžete robiť rôznymi spôsobmi. Raz variantom sú kocky ľadu v ústach, ale to mnoho ľudí neznesie kvôli citlivosti zubov (a tiež pretože potom celá pusa úplne zmrzne, kocky naopak rozmrzajú a tečie to úplne všade). Trochu prívetivejším variantom je vypiť tesne pred orálom niečo chladného alebo teplého. Ešte ľahšie chlad môžete aplikovať tak, že občas na intímne miesta fúknete studený vzduch.

91. Prečítajte si sex tip z roku 1989

"Popustite uzdu svojej fantázii: môžete navštíviť miestnu uličku milencov ako zamlada alebo si s kamarátmi vymeniť dom a milovať sa v ich posteli." Uličky milencov v dnešnej dobe asi len ťažko budete hľadať. Vo väčších mestách ale v noci žije centrum mesta, kde sa nachádza väčšina barov a tam sa potom vidí všeličo. Tam sa možno môžete skúsiť pozrieť. Druhá časť už je trochu zvláštna a popravde asi ani ten najlepší kamarát by vám niečo také nedovolil.

92. Sexy tip pri vzťah na diaľku

Vzťah na diaľku je vždy ťažší ako klasický vzťah. Musíte tak vymýšľať rôzne vychytávky, aby ste to nejako prežili. Jedným takým pekným gestom môže byť, že partnerovi pošlete balíček, ktorý bude obsahovať sexy veci. Môžete poslať napríklad sexy spodnú bielizeň, lubrikant, ale napríklad aj erotickú hračku. Ako odkaz napíšte: "Až sa nabudúce uvidíme, budeme to potrebovať." A dúfajte, že sa balíček nedostane do nesprávnych rúk.

Prekvapte svojho partnera či partnerku čas od času striptízom, iste sa vám za to potom odvďačí

93. Zakážte si pre raz robiť pri sexe akýkoľvek zvuk

Zvuky pri sexe sú rozhodne žiaduce, ale vzrušujúce môže byť aj robiť pravý opak - teda si ich úplne zakázať. Môžete si dať do úst roubík, aby ste mali naozaj pocit, že nesmiete vydať ani hlásku.

94. Bozkávajte sa každý deň

Pary v dlhodobom vzťahu na bozkávanie väčšinou zabúdajú. Pripomeňte si, aké to je sa bozkávať, a to nie len na pár sekúnd, ale dlhšie! Odvráti to nebezpečný efekt "spolubývajúcich", ktorý po pár rokoch nastáva. Spomeňte si na tento tip hlavne vo chvíľach, keď spoločne trávite viac času domácimi prácami ako v posteli (alebo inde) pri intímnostiach.

95. Rozdajte si to na verejnom mieste

Sex na verejnosti predstavuje vždy riziko, ale o to viac vzrušujúce to je! A ako sa na to najlepšie pripraviť? Žena by si mala vziať sukňu bez spodného prádla, aby umožnila mužovi lepší prístup. A vyberte si miesto, kde budete počuť niekoho prichádzať (napríklad točité schodisko) - kroky vás upozornia, že je čas prestať, než budete chytení.

96. Očný kontakt pri orále je vzrušujúci

Nemusíte sa na seba dívať celý čas - stačí jeden pohľad, žmurknutia...

97. Dajte si pri sexe pod zadok jeden alebo dva vankúše

Tento tip platí teda hlavne pre ženy. Keď si pri misionári dáte pod zadok vankúš, budú vaše boky vyššie a partner tak bude mať lepší prístup k dráždenie bodu G.

98. Prečítajte si sex tip z roku 2002

"Odhoďte zábrany a vzájomne sa pozerajte na seba, ako sa sami uspokojujete." Od roku 2002 stále platný tip!

99. Nezabudnite na stimuláciu pyskov

Klitoris nie je len tá gulička zvonku, ako si niektorí myslia. Tiahne sa dole v tvare vidlicovej kosti, takže by sa mala venovať pozornosť aj stydkým pyskom. Ich dráždenie zvýši intenzitu orgazmu.

Hlavne sa nebojte skúšať niečo nové a vybočiť zo starých koľají, ak chcete si užívať lepší sex

100. Po sprche si to rozdajte pred zahmleným zrkadlom

Po sprche sa postavte za seba pred zahmlené zrkadlo, žena sa ohne cez umývadlo. Pri akcii sa pozerajte na svoje obrysy.

101. Vibrátor sa môže použiť aj u mužov

Malý vibrátor, napríklad bullet, dajte na spodnú stranu penisu alebo na perineum (hrádzu). Bude z vonku stimulovať prostatu, čo je mužom veľmi príjemné, pretože sa jedná o oblasť, ktorá je pretkaná nervami. Začnite na najmenšej intenzite a postupne ju zvyšujte. Ženy navyše môžu zároveň uspokojovať partnera orálne. Ak by ste chceli využiť aj iné erotické hračky pre mužov, môžete si vybrať z nasledujúcich: krúžok na penis, vibračný krúžok na penis, hračka na masáž prostaty (aj vibrujúca), masturbačné puzdro, masturbačné vajíčko, análny kolík, vibračný análny kolík, fleshlight, krúžok na penis s análnym kolíkom v jednom, krúžok na penis s modulom na masáž prostaty v jednom.

102. Striedajte polohu kovbojky s obrátenou kovbojkou

V podstate sa len budete otáčať o 360 stupňov. Vymieňajte tieto polohy veľmi pomaly, nielen, že sa tak vyhnete zraneniam, ale navyše to bude oveľa viac sexy. Váš partner bude mať skvelý výhľad na celé vaše telo.

103. V jednoduchosti je krása

Ľudia na toto príslovie často zabúdajú. V intímnom živote sa dá aplikovať v mnohých rôznych oblastiach.

  • Keď po sebe s partnerom budete nesmierne túžiť a budete si chcieť užiť rýchlovku, nemusíte vymýšľať všelijaké polohy alebo techniky. Urobte to teraz a tu nepremýšľajte o tom zbytočne.
  • Ženy, keď budete chcieť zviesť svojho partnera, nepotrebujete tonu make-upu a iných líčidiel. Postačí prirodzený vzhľad (ale upravený, žiadne mastné vlasy) alebo maximálne riasenka.
  • Nahé telo je prirodzene krásne. Nezabúdajte na to a neobliekajte sa neustále do sexi bielizne a alebo kostýmov.
  • Sexy správy, ktoré posielate svojmu partnerovi, nemusíte vymýšľať celý deň. Úplne bude stačiť jasná a stručná správa "Chcem ťa/Chcem ťa teraz hneď." Rozhodne to pochopí!
  • Pamätajte ale aj na to, že toto pravidlo nemôžete uplatňovať neustále. Keď budete desať rokov sexovať len v misionári, pretože je to najjednoduchšie, tak to samozrejme žiadna zábava už potom nebude.

Určite ste si z našich 103 najlepších sex tipov vybrali aspoň niekoľko, ktoré budete chcieť skúsiť. Bola by však škoda, keby ste nemali s kým. Nájdite si na online sex zoznamke niekoho, kto vám s tým pomôže.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.