Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Zapožičanie manželky - 1. diel

25.máj 2021
Zapožičanie manželky - 1. diel

Predvianočný podnikový večierok sa pomaly chýlil ku koncu, muzikanti vypratali pódium a zvyšky hostí sa trúsili k baru. Rozhliadla sa a spoznala, že je medzi dvoma skupinami.

Jej manžel sa príležitostne hlasno zasmial spolu s jednou skupinou, ako sa snažil zapadnúť. V druhej skupine prevažovali manželky a veľmi dobre sa s nimi nepoznala. Vyzerali, že sa bavia spolu dobre, ale robili dojem také uzavreté kľučky, a tak sa veľmi necítila na to pridať sa k nim.

Vedúci oddelenia jej manžela dorazil na bar pre drink a ako vždy gentleman sa vydal zachrániť osamelú ženu. Zaplietli sa do príjemného rozhovoru a jej sa zjavne uľavilo z toho, že sa jej venuje. Skupina žien sa presunula od baru k vzdialenejšiemu stolu a muži len prešli okolo, pretože veľmi netúžili po tom byť príliš blízko svojho šéfa.

Jej manžel si všimol svojho vedúceho a manželky a bol potešený z toho, že sa spolu bavia. Ľahko ho ale znepokojovalo, že mu konverzácia pripadala trochu príliš dôverná s početnými úsmevmi a náznakmi flirtovania. Nebol v podniku dosť dlho a celkom sa mu darilo, ale už aj on začul šepkanie o možnom prepúšťaní, tak sa rozhodol, že najlepšie bude nechať ich flirtovať, aby bol šéf spokojný.

Šéf hovoril o tom, ako veľmi sa mu pozdáva jej manžel a ako veľký je jeho budúci potenciál vo firme. Vypytoval sa jej na ňu a potom preberali obyčajné veci ako dovolenky, zahradničenie, skrátka bežné veci. Pripadlo jej, že šéf sa trochu tlačí do jej osobného priestoru a stavia sa tak, aby bol medzi ňou a mužskou skupinou, alebo skôr medzi ňou a jej manželom.

Bar bol prázdny až na nich, ale kým boli muži v dohľade, bola v bezpečí. Potom sa ale skupina presunula do vedľajšej miestnosti hrať biliard a manžela stiahla so sebou. Zostala na bare sama s vedúcim a barmanom, ktorý mizol v pozadí bare.

Šéf bol starší ako ona, relatívne nedávno vydatá. Krásna a v očiach vedúceho značne atraktívna. Ešte viac zmenšil vzdialenosť medzi nimi a stiahol ju do rohu baru, kde boli viac skrytí. Hovoril o tom, ako je teraz sám, potom ako sa rozviedol pred rokom sa ženou. Hovoril jej, ako si cení spoločnosti mladej krásnej ženy, aj keď ide len o pár vypožičaných okamihov. Rozprával, ako je rád za jej láskavosť, že zostala s ním a neutiekla za manželom, ktorého, ako vidí, ona veľmi miluje, keď odišiel hrať biliard.

Ako počúvala o jeho osamelosti a zraniteľnosti, uvoľnila sa a dotkla sa jeho ruky a povedala, ako ju teší stráviť nejaký čas s "veľkým šéfom". Urobila pri tom pukrle a obaja sa usmiali. Využil toho momentu a znovu jej ďakoval. Ako jej ďakoval, tak ju objal rukou okolo jej pása. Stuhol. To bol prejav dôvery, ktorý nečakala. Nezastavila ho, ale ani ho nijako nepozbudzovala. Ľahko prechádzal po krivke jej pasu, jemne ju chytal a povedal jej, že vie, že sa možno cíti trochu nepríjemne, ale že je to už hrozne dlho, čo držal ženu tak blízko, a ako je od nej veľkorysé, že mu to dovolí.

Znovu vnútorne roztopila a uvoľnila sa v jeho dotykoch. Jeho dotyky začali byť odvážnejšie. Jeho ruka stúpala vyššie po jej boku, dotýkala sa zo strany jej poprsia. Zišla dole po krivke jej zadku. Nebola si istá, ako má reagovať, a hoci jej hlava hovorila, že by to mala zastaviť, niečo medzi jej nohami začalo svrbieť a hovorilo jej, ako sa jeho pozornosť stáva príjemnou, aby to nechala pokračovať. Šéf hovoril ďalej, zatiaľ čo sa jej dotýkal, a jej reflexívne signály vnímal ako súhlas na pokračovanie.

A presne to tiež urobil - pokračoval.

Erotická poviedka Zapožičanie manželky

Pokračoval tým, že nechal svoju ruku skĺznuť na jej zadok a ľahko stlačil jednu polku. A potom pokračoval v stláčaní silnejšie a viac sa ponáral do medzery na jej krásnom pozadí. Ako by sa prebrala z tranzu a začala sa od neho odťahovať.... "Môj bože, ty si pekne nezbedný." "Som," odpovedal a pritisol ju k sebe silnejšie aby nemohla uniknúť...

...teda ak by sa nerozhodla to urobiť.

Šepkal jej: "Keď ťa nechám odísť, nedostaneš pozvanie na druhú šancu." Potom sa odmlčal. Čo tým myslel? premýšľala. Nevyzeral zle, bol mocný a držal vo svojich rukách ich budúcnosť, možno nie je tak zlý nápad dovoliť mu trochu viac, uvažovala. A túžba medzi jej nohami jej pripomínala, ako veľmi si užíva jeho pozornosť. Znovu sa podvolila jeho nátlaku.

Jeho ruka skĺzla trochu nižšie a ona náhle zistila, že jeho ruka sa dostala pod okraj jej šiat a potom zacítila jeho dlaň zozadu na nohe. Stuhla. Ak by to nebol vedúci jej manžela, dovolila by mu strčiť ruku pod šaty a stúpať hore? Náhle sa prebrala, vnímala, ako je vlhká, ako ju vzrušila táto nečakaná, a nevítaná pozornosť, ktorá sa jej dostala.

Ale to, čo sa dialo, bolo rozhodne zlé, mala by ho zastaviť. Ale zatiaľ čo sa divila, čo sa deje, jeho ruka dovŕšila svoju cestu a teraz sa dotýkal jej intímnych partií len cez tenkú vrstvu látky bielizne, čo mu bránila v plnom prístupe k tomu, čo malo výhradne patriť jej manželovi. A navyše k tomu - strácala seba, svoju nevinnosť vo verejnom bare v hoteli.

Cez látku dráždil jej klitoris svojím skúseným prstovým spôsobom, o ktorom neverila, že je možný. Pohol rukou a prstami jej dal látku do mokrej diery čo len látka dovolila. Mohol cítiť, ako bola horúca. Ako by jej mohol čítať myšlienky, šéf povedal: "Tvoj manžel je veľmi šťastný muž, má ťa celý čas len pre seba, toto je len dočasné, ja si ťa len na chvíľku požičiam, viem, že to je všetko, čo môžem, a ja budem veľmi vďačný, ak mi to dopraješ." Naklonil sa k jej tvári a pobozkal ju zľahka.

Cítila sa bezmocná, nemohla to zastaviť. Jeho drzé prsty vnikli pod látku jej nohavičiek a mal tak voľný prístup k jej intímnym partiám. Ľahko rozkročila nohy od seba a on hneď vnikol prstami dovnútra a palcom dráždil klitoris, až sa celá chvela a hlasno dýchala. Barman mohol vidieť, čo sa odohráva, a snažil sa pozerať, zatiaľ čo predstieral že nič nevidí.

Znenazdania, zatiaľ čo mal svoje prsty zasunuté hlboko do nej, sa na bare objavil jej manžel, ktorý prišiel skontrolovať, či je OK, a privlastniť si ju späť. Okamžite videl jej výraz a ako blízko je k šéfovi, ako sa jej dotýka... alebo nie? Určite sa jej nemôže dotýkať. Z väčšej vzdialenosti si nebol istý.

Šéf jej ticho, ale rozhodne prikázal, aby zostala, ako je, a neupravovala sa, pokračoval v prstovaní jej kundy, zatiaľ čo sa blížil jej manžel. On je predsa šéf! Manžel teraz presne videl, čo sa odohráva, a bol totálne zmätený, ako na to má zareagovať. Tu stála jeho milovaná mladá manželka, ale bol to jeho vedúci a ten si teraz hral s niečím, čo nebolo jeho, bez nejakého obmedzovania, a navyše k manželovej nevere to vyzeralo, že ona s tým súhlasí.

Ako to bude ďalej? To sa dozviete za týždeň! Sledujte kategóriu Erotické poviedky.

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.