Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Máme pre vás najlepšie sex tipy všetkých čias! - 3. diel

6.júl 2021
Máme pre vás najlepšie sex tipy všetkých čias! - 3. diel

Tretí diel tých najlepších sex tipov všetkých čias je tu! Nasledujúcich 24 tipov vás iste nažhaví natoľko, že ich budete chcieť ihneď vyskúšať. Niet na čo čakať...

Predchádzajúce články Máme pre vás najlepšie sex tipy všetkých čias! - 1. dielMáme pre vás najlepšie sex tipy všetkých čias! - 2. diel vám odhalili dohromady už 58 tipov pre lepší sex. Dnes sa môžete tešiť na ďalších 24.

Najúžasnejšie sexuálne rady, ktoré nesklamú!

59. Prioritizujte orálny sex

Doprajte si pár nocí, kedy sex nebude penetratívnym, ale orálny. Nezabudnite so svojím partnerom dobre komunikovať, aby ste vedeli, čo je pre vás oboch najlepšie, čo sa vám najviac páči, čo vás dovedie k tomu najlepšiemu orgazmu. Celé to je o dávaniu a prijímaniu. A naozaj si na to vyhraďte pár nocí a nie len jednu. Nemôžete čakať, že vám jedna noc zmení celý váš spoločný sexuálny život.

60. Porozprávajte sa s partnerom o tom, čo potrebujete na uspokojenie

Je vedecky dokázané, že približne 70 percent žien potrebuje k dosiahnutiu orgazmu klitorálnu stimuláciu. Ak je to aj váš prípad, určite by zmienka stála za to. Rovnako ale aj muži si musia uvedomiť, čo ich najviac poteší, a povedať o tom svojej partnerke.

61. Zmeňte misionára

Žena si ľahne na chrbát a zdvihne nohy a potom ich dá na jednu stranu. Muž do nej potom vstúpi. To, že žena dá nohy hore, spôsobí, že sa jej vagína zúži, čo prinesie mužovi krajší zážitok. Nohy na stranu zasa dajú priestor stimulácii toho správneho bodu.

62. Vymeňte pohyb tam a späť

Pohyb hore a dole alebo tam a späť, ktorý je pre penetráciu typický, skúste vymeniť za krúživý pohyb. Muž tak bude stimulovať každý kúsok vagíny.

63. Užite si sex na práčke

Žena si sadne na okraj práčky a obtočí nohy okolo pása partnera. A samozrejme čo by to bolo za sex na práčke, keby nebola zapnutá! Vedeli ste, že program na bavlnu poskytuje tie najväčšie vibrácie? Tak a teraz máte čo skúšať.

64. Pri obrátenej kovbojke sa nakláňajte dozadu

Väčšinou sa ženy v polohe obrátenej kovbojky nakláňajú dopredu. Keď sa ale strane zasunú dozadu, začnú stimulovať bod G, čo je pre mnoho z nich veľmi príjemné a môže to skončiť orgazmom bez ďalšej potrebnej stimulácie. Navyše pekne vyšpulený zadoček sa bude mužovi určite páčiť.

Sex je víc než jedna a ta samá poloha pořád dokola...

65. Pri orále používajte ústa aj ruky

Je samozrejmé, že pri orálnom sexe budete používať ústa, ale vedeli ste, že ešte lepších "výsledkov" dosiahnete vďaka zapojeniu rúk? Muži väčšinou prstami uspokojujú vagínu alebo análny otvor, a nemusí ísť len o penetráciu, ale aj o dráždenie okolo vstupu. Ak chcete, môžete vyskúšať aj penetráciu jedným alebo dvoma prstami, pri ktorej sa zacielite na bod G pohybom "poď ku mne". Aj stimulácia bradaviek sa dá pri vhodnej polohe jednoducho zariadiť.

Aj ženy, ktoré vykonávajú orálny sex svojmu partnerovi, by nemali na ruky zabúdať. Ako na to? Vezmite si žaluď do pusy, lízajte ho a krúžte okolo neho jazykom. Počas toho rukami chyťte zvyšok penisu a zvierajte ho a hýbte s nimi. Nerobte stále ten istý pohyb dookola, kľúčom je rozmanitosť! Tiež môžete palec a ukazovák dať do tvaru písmena O okolo jeho penisu a pohybovať s nimi po dĺžke penisu v rovnakom rytme hore a dole ako ústami. Snažte sa pri tom použiť čo najviac slín, aby sa pohyb uľahčil, a on potom nebude schopný povedať, kde vaše ústa začínajú a kde končia. A ak do druhej ruky nežne vezmete semenníky, budete pre neho sexuálnou bohyňou!

66. Vylepšite 69

Hoci sa verejne poloha 69 propaguje ako skvelá poloha, kto ju vyskúšal, musí uznať, že je pomerne ťažké sa sústrediť na obe veci naraz - uspokojovanie partnera a užívanie si maximálneho potešenie. Preto je oveľa lepšie, keď sa s partnerom v uspokojovaní striedate. Môžete si potom naplno užívať všetku rozkoš.

67. Zistite, ako sa partnerovi páči dirty talk

Urobte si taký malý test. Opýtajte sa: "Čo by si chcel/a, aby som ti teraz robil/a? Detaily, prosím!" A počkajte, aké slová bude používať a ako veľmi pri tom bude riskovať. Chyťte sa a pokračujte spôsobom, akým partner začal.

68. Pri orále dajte nohy k sebe

Ženy, máte pri orálnom sexe väčšinou nohy od seba? Tak ich dajte k sebe! Váš orgazmus bude intenzívnejší, pretože sa budú stimulovať svaly panvového dna. Je to úplne nový pocit, ktorý si zamilujete.

69. Zastavte sa

Nemusí byť všetko rýchle. Vezmite do rúk hlavu vášho partnera, povedzte, aby sa prestal hýbať, a nechajte ho, nech len minútu prijíma vaše bozky. Je krásne, keď sú bozky nežné, ale ak sa neudržíte, určite si užijete aj žeravé a vášnivé bozkávanie.

Nezapomínejte při sexu na líbání! Zvyšuje intimitu

70. Prečítajte si sex tip z roku 1972

"Všetky ženy by mali skúsiť trochu rozmanitosti... tak trochu význam šoku. Vezmite si parochňu. Alebo privítajte svojho muža vo dverách s martini v ruke, kedy na sebe nebudete mať nič viac než topánky na vysokom podpätku." Tak čo myslíte? Ocenil by váš partner v dnešnej dobe niečo také? Skúste to a uvidíte!

71. Začali ste randiť? Uspokojenie ženy by malo byť na prvom mieste

Ženy sa často sústredia len na to, aby uspokojili muža a niektorým mužom to takto vyhovuje. Po prvom (alebo druhom, či treťom) rande často nasleduje penetratívny sex, ktorý je ale väčšinou uspokojujúci len pre mužov. Ale aj ženy si zaslúžia svoju chvíľku. Ak ste žena, nebojte si o túto slasť povedať. Ak ste muž, nezabúdajte na nežné pohlavie!

72. Poláskajte jazykom citlivé miesta

Láskať jazykom nemusíte len intímne miesta. Zamerajte sa pri tom na citlivé miesta s tenkou kožou, ako sú napríklad zápästia, členky na vnútornej strane a kože za ušami. Budete príjemne prekvapení, ako tieto zanedbávaná miesta môžu rozvíriť pokojné (až stojaté) vody vášho sexuálneho života.

73. Objímajte sa

Postavte sa za seba a objímte sa a v tejto polohe si to rozdajte. Dokonale sexy.

74. Dajte si rýchlovku Pri reklamách

Že sa počas reklám nudíte a neviete, do čoho pichnúť? Skúste na to rýchlo skočiť! Ale akonáhle relácia zase začne, musíte prestať. Stihnete si užiť, alebo nie? To je otázka... Vzrušenie rozhodne chýbať nebude. Ak sa pozeráte na nejaký váš obľúbený film alebo seriál, môžete kopírovať sexi scény, ktoré s v ňom nachádzajú.

75. Dajte nohavičky stranou

Viete, čo je ešte pekne vzrušujúce? Keď si dáte rýchlovku tak nečakanú a rýchlu, že sa nestihnete ani vyzliecť. Potom idú len nohavičky bokom...

76. Ústie močovej trubice si zaslúži svoju pozornosť

Áno, je to hrozný názov. Jedná sa o dierku na vrchole žaluďa, asi každý vie, čo máme na mysli. Je to veľmi citlivé miesto, preto ho stimulujte jazykom, najlepšie striedavými zmenami tlaku - ľahko pritlačiť a potom zase povoliť.

V sprche si môžete užiť rýchlovku, o ktorej sa vám ani nesnívalo

77. Keď ste blízko vrcholu, zatnite a povoľte svaly ako pri cvičení Kegelových cvikov

Už to samo o sebe môže spôsobiť orgazmus. Aj mužom sa to bude páčiť, určite to totiž pocítia, je to v podstate taká masáž penisu.

78. Sprcha je ako stvorená pre rýchlovku

Sex v sprche môže byť pekne vzrušujúci. Peknú rýchlovku si užijete napríklad tak, keď sa žena ohne, muž do nej vstúpi zozadu a žena si sprchou stimuluje klitoris. Ak sprchu nechcete alebo nemôžete použiť, postačia aj prsty (či už ženy alebo muža). Len si dávajte pozor, aby ste sa nešmykli a neprišli tak k nepekným zraneniam.

79. Vytvorte si svoj vlastný tajný sexy kód

Je to taká zaujímavá hra, ktorej nerozumie nikto iný ako vy dvaja. Je to tajné, vzrušujúce a sexy. Vymyslite si nejakú vetu, ktorá sa na prvý posluch bude tváriť úplne normálne, ale vy budete vedieť, že to znamená "poď si to rozdať". Na párty sa napríklad hodia aj laškovné vety typu: "Dones mi prosím sex on the beach/dirty martini", kedy názvy týchto kokteilov už trochu napovedajú...

80. Pripomínajte si, ako veľmi svojho partnera vzrušujú

Pozrite sa aspoň na sekundu na tvár partnera, ako si užíva tú extázu. Uvedomujete si, že mu tieto slastné pocity spôsobujete vy? Nie je to úžasné?

81. Dotýkajte sa sami seba

Už v niekoľkých bodoch sme spomínali, že by ste si mali na seba urobiť čas a spoznávať svoje telo. Nezabúdajte sa dotýkať na rôznych častiach tela a zisťovať, čo je vám najpríjemnejšie. A až na to prídete, zahrňte to do najbližších intímnych chvíľok v dvoch.

82. Vyskúšajte novinku pri orále

Neuškodí orálny sex trochu znevšedniť. Aké novinky môžete nabudúce skúsiť? Prečítajte si to v našich článkoch! Uvidíte, že to váš partner ocení.

Čo povedať ďalej? Snáď len že stále nie sme na konci! Tipov pre ten najlepší sex je veľa - máte veľa možností, ako svoj sexuálny život zachrániť, pokiaľ je na bode mrazu. Prestaňte sa teda vyhovárať a začnite si ho zase trochu užívať. Poslednú várku tých najlepších sex tipov sme pre vás nachystali do ďalšieho článku. Nájdete ho za pár dní v kategórii Zo sveta sexu.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.