Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Erotické hračky, ktoré zmenia váš život – 3. diel

18.máj 2023
Erotické hračky, ktoré zmenia váš život – 3. diel

Prečo sa uspokojiť s "dobrým", keď môžete mať "najlepšie"? Dajte šancu svojmu telu zažiť tie najlepšie orgazmy s tými najlepšími erotickými hračkami!

Pokračujeme v zozname najlepších vibrátorov a erotických pomôcok rôznych druhov!

NAJLEPŠÍ ANÁLNY KOLÍK

b-Vibe Snug Plug 1

Spoločnosť: b-vibe
Cena: 37 dolárov
Materiál: silikón
Použitie: iba pre vnútorné použitie
Doba prevádzky: neuvedené
Doba nabíjania: neuvedené
Vodotesnosť: áno

B-Vibe je jedna z najlepších značiek na poli erotických hračiek. Obzvlášť pokiaľ ide o análne pomôcky, tak jej záťažové análne kolíky sú báječné pre análny tréning. Základný model Snug Plug 1 má priemer iba 2 cm a dĺžku zasunutia 8,6 cm, a hoci váži len 55 gramov, poskytne vám neuveriteľný pocit plnosti. Ak chcete mať po ruke viac možností, môžete si zaobstarať aj kompletnú sadu Snug Plug.

Recenzie z internetu: "Snug Plug je úplne dokonalý v mnohých ohľadoch. Je pohodlný aj pri dlhšom nosení, nôžka je dostatočne dlhá, takže zátka nevytvára nepríjemný tlak vo vnútri ani vonku, vďaka váhe a guličkám si uvedomujem jeho prítomnosť a kvalita je fantastická."

b-Vibe Snug Plug 1

NAJLEPŠÍ VIBRAČNÝ ANÁLNY KOLÍK

Lovehoney Butt Tingler

Spoločnosť: Lovehoney
Cena: 27 dolárov
Materiál: silikón
Použitie: vnútorné alebo vonkajšie
Doba prevádzky: nie je uvedená, ale vyžaduje jednu batériu AAA
Doba nabíjania: neuvedené
Vodotesnosť: áno

Tento vibračný análny kolík je hračka na jedničku s hviezdičkou, pokiaľ s análnymi hrátkami ešte len začínate, ale sľubujeme, že si s ním užijú aj skúsenejší užívatelia. Je vybavený 10 rôznymi funkciami a rozšírenou základňou - navyše, cena je jednoducho bezkonkurenčná. A aj napriek tomu, že je na batérie, je plne vodotesný. Ak chcete trochu viac sily, kúpte si ho v 16,5 cm verzii.

Recenzie z internetu: "TO JE ALE HRAČKA! Samotný kolík sa veľmi ľahko zavádza pomocou lubrikantu na vodnej báze a po zavedení je pohodlný. Rôzne funkcie vibrátora naozaj robia análne hrátky vzrušujúce a celý zážitok mimoriadne príjemný. Od kúpy tejto hračky som si zaobstaral iné väčšie análne vibrátory, ktoré to však nedokážu rozbaliť tak ako tento."

Lovehoney Butt Tingler

NAJLEPŠÍ SONICKÝ VIBRÁTOR

Lelo Síla

Spoločnosť: Lelo
Cena: 132 dolárov
Materiál: silikón a ABS plast
Použitie: iba externé
Doba prevádzky: 2 hodiny
Doba nabíjania: 2 hodiny
Vodotesnosť: áno

Vibrátor Sila je navrhnutý tak, aby pomocou jemných sonických vĺn rozprestrel rovnakú intenzitu po celom klitorise, a na rozdiel od podobných vibrátorov na saní klitorisu je vďaka väčšiemu ústiu lepšie prispôsobený pre širšiu škálu anatomických tvarov. Tento vibrátor je ideálny pre pomaly budované orgazmy, a pokiaľ dávate prednosť tomu, aby ste nechali hračku prevziať opraty, potom by ste mali vyskúšať aj Lelo Sila Cruise.

Recenzie z internetu: „Táto hračka je taká prístupná a užívateľsky veľmi prívetivá! Mám tiež pocit, že sa viac prispôsobí širšiemu spektru typov anatómie. Otvor tejto hračky sa ľahko prispôsobí môjmu klitorisu aj oblastiam okolo neho. Stimulácia sa teda ľahko rozprestrie všade. Super tichý a kompaktný. Nebudete ľutovať, že ste si ho zaobstarali!"

Lelo Sila

NAJLEPŠÍ VIBRÁTOR S DOTYKOVÝM SENZOROM

Smile Makers The Poet

Spoločnosť: Smile Makers
Cena: 129 dolárov
Materiál: silikón
Použitie: iba na vonkajšie použitie
Doba prevádzky: 1 hodiny
Doba nabíjania: 2 hodiny
Vodotesnosť: nie, iba vodeodolný

Táto hračka na sanie klitorisu v tvare púčika ruže od spoločnosti Smile Makers je na boku vybavená senzormi stlačenia, ktoré umožňujú jednoduchým stlačením nastaviť intenzitu pulzácie vzduchu (a užívať si to môžete s piatimi pulzačnými režimami). Dodáva sa aj s tromi vymeniteľnými ústiami, takže si môžete vybrať to, ktoré najlepšie vyhovuje vašej anatómii.

Recenzie z internetu: "Nie je to prvá prísavka na klitoris, ktorú som použila, ale úprimne sa mi páčilo, ako jedinečne vyzerá a ako na mňa pôsobí. Senzory na boku boli naozaj skvelým prvkom a tvar v tvare ruže bol veľmi príjemný."

Smile Makers The Poet

NAJLEPŠÍ NOSITEĽNÝ VIBRÁTOR

Dame Eva

Spoločnosť: Dame
Cena: 135 dolárov
Materiál: lekársky silikón
Použitie: iba na vonkajšie použitie
Doba prevádzky: 1 hodina v ustálenom režime
Doba nabíjania: 4 hodiny
Vodotesnosť: áno

Tento geniálny vibrátor na klitoris, známy ako prvý nositeľný vibrátor pre páry na svete, má super ohybné krídelká, ktoré sa zasunú pod pysky ohanbia, takže zostane na mieste bez použitia rúk - dokonca aj počas vaginálneho sexu. Je bezpečný, pohodlný a má tri rôzne úrovne intenzity, takže si môžete poriadne zaradiť.

Recenzia z internetu: "Dnes som počas našich intímnych chvíľok s touto erotickou hračkou zažila najsilnejší orgazmus, aký som kedy pri penetrácii mala. Bolo to tak dobré, že si myslím, že som na chvíľu opustila svoje telo. Nikdy by ma nenapadlo, že budem chcieť písať recenziu na niečo také, ale ak budem mať ešte ďalšie také orgazmy, asi začnem na rohu rozdávať letáky každej žene, ktorú uvidím."

Dame Eva

NAJLEPŠÍ VIBRÁTOR DO KALHOTEK

Lovense Ferri

Spoločnosť: Lovense
Cena: 119 dolárov
Materiál: silikón a ABS plast
Použitie: iba na vonkajšie použitie
Doba prevádzky: 3 až 3,5 hodiny
Doba nabíjania: 1 hodina
Vodotesnosť: áno

Vibrátory do nohavičiek sú skvelou hands-free voľbou a táto diaľkovo a pomocou aplikácie ovládaná hračka od Lovense je jednou z najlepších. Tento výkonný malý vibrátor sa pohodlne usadí do spodnej bielizne a pevne drží na mieste vďaka magnetu, čo vám umožní užívať si úplne hands-free (a veľmi silnú) stimuláciu. Môžete si vytvoriť 10 vlastných vibračných režimov pomocou rôznych rýchlostí a vzorov.

Recenzie z internetu: "Tento výrobok je úžasný pre vzťahy na diaľku, a dokonca aj pre sólo hrátky. Má všetky možné druhy vibračných režimov, alebo si môžete vytvoriť vlastné. Batéria vydrží celkom dlho, je celkom diskrétne a dobre drží na mieste. Rozhodne by som ho stopercentne odporučila - najmä párom na diaľku."

Lovense Ferri

NAJLEPŠÍ VIBRÁTOR S PRÍRAZMI

Nabíjací rabbit vibrátor s funkciou prírazov

Spoločnosť: Adam & Eve
Cena: 100 dolárov
Materiál: silikón a ABS plast
Použitie: Vnútorné a vonkajšie
Doba prevádzky: pri najnižšej rýchlosti 4 hodiny
Doba nabíjania: 2,5 hodiny
Vodotesnosť: áno

Rabbit vibrátor od Adam & Eve s hodvábne jemným silikónom, dvoma vibračnými motormi a prírazovou časťou si vyslúžil stovky nadšených päťhviezdičkových recenzií, ktoré sľubujú, že otrasie vašim intímnym svetom. Je vodotesný, má 10 prírazových funkcií a je skutočne krásny.

Recenzie z internetu: "Stala sa z neho moja najobľúbenejšia hračka. Používam ho denne. Je tak návykový! Toľko kombinácií vibrácií a prírazov. Musím si nastaviť časovač, inak by som ho používala celé hodiny. Doslova mám orgazmus za orgazmom od chvíle, kedy začnem, až do chvíle, kedy skončím."

Nabíjací rabbit vibrátor s funkciou prírazov

NAJLEPŠÍ KRÚŽOK NA PENIS

Unbound Bandit

Spoločnosť: Unbound
Cena: 13 dolárov
Materiál: lekársky silikón
Použitie: iba na vonkajšie použitie
Doba prevádzky: neuvedené
Doba nabíjania: neuvedené
Vodotesnosť: áno

Tento krúžok na penis môže vyzerať jednoducho, ale svoju funkciu plní skvele. Mäkký, hladký a extra pružný krúžok od Unbound vám pomôže s tréningom vytrvalosti alebo s dosiahnutím intenzívnejšieho vyvrcholenia. Je vyrobený z lekárskeho silikónu, takže viete, že je úplne bezpečný pre telo, a je tiež vodotesný, takže ho môžete používať v sprche.

Recenzie z internetu: „Partnerovi bolo pohodlné používať ho ako pri ľahkej predohre, tak pri penetrácii, a môžem dodať, že sa dal ľahko odstrániť. Tiež mal pocit, že je to presne to, čo mu v jeho metódach chýba, aby vydržal ešte DLHO ako doteraz."

Unbound Bandit

NAJLEPŠÍ VIBRAČNÝ KRÚŽOK NA PENIS

Cake vibračný krúžok

Spoločnosť: Cake
Cena: 42 dolárov
Materiál: silikón a ABS plast
Použitie: iba na vonkajšie použitie
Doba prevádzky: 2 hodiny pri najnižšej rýchlosti
Doba nabíjania: nie je uvedená
Vodotesnosť: nie, iba vodeodolný

Super univerzálny krúžok od spoločnosti Cake vyrobený z elastického silikónového materiálu, môže zvýšiť intenzitu sexy chvíľok pre vás a partnera a možno ho použiť aj pre sólové hrátky, keď vibračnú základňu zasuniete do perinea. Má 10 intenzívnych vibračných režimov, pohodlne sa prispôsobí penisu a semenníkom, je úplne vodotesný a má dobíjaciu batériu - to všetko za niečo málo cez 40 dolárov.

Recenzie z internetu: „Skúsili sme rôzne iné značky a štýly a tento je najlepší, aký sme vyskúšali. Nie je objemný, aj keď jeho veľkosť je dostatočne veľká na to, aby pokryl oblasti, ktoré sú vnímavé k vibráciám. Vďaka elegantnému dizajnu sa rýchlo čistí. Nastavenie vibrácií sú fantastické a poskytujú rôzne sily a pulzy. 10/10, odporúčam."

Cake vibračný krúžok

NAJLEPŠÍ VIBRÁTOR PRE PARY

We-Vibe Chorus

Spoločnosť: We-Vibe
Cena: 199 dolárov
Materiál: silikón a ABS plast
Použitie: vnútorné a vonkajšie
Doba prevádzky: 1,5 hodiny
Doba nabíjania: 2 hodiny
Vodotesnosť: áno

Snáď najznámejšia hračka pre páry We-Vibe Chorus je určená na nosenie pri penetračnom sexe, ale poskytne vám veľa stimulácie aj pri použití sólo. Určite sa vám bude páčiť, že ju možno ovládať z ľubovoľného miesta pomocou aplikácie We-Vibe a neuškodí ani to, že má 10 rôznych vibračných režimov (a tiež receptory citlivé na dotyk a odstránenie stlačením).

Recenzie z internetu: "Toto mení pravidlá hry! Toľko zmenil náš sexuálny život. Kedykoľvek použijeme Chorus, môj partner aj ja vyvrcholíme súčasne, je to úžasné. Každý vibračný režim je úplne iný pocit. Kúpte si ho!"

We-Vibe Chorus

NAJLEPŠÍ VIBRÁTOR NA PRSTY

Bellesa Finger Pro

Spoločnosť: Bellesa
Cena: 69 dolárov
Materiál: lekársky silikón
Použitie: iba na vonkajšie použitie
Doba prevádzky: 45 minút
Doba nabíjania: 2 hodiny
Vodotesnosť: áno

S touto vychytávkou môžete svoj prst premeniť na zvláštnu "žehličku" so 105 rôzne dlhými silikónovými tyčinkami, ktoré obklopujú kúzelný kmitajúci jazyk. Na ovládanie 10 intenzít vibrácií kmitajúceho jazýčka stačí stlačiť jediné tlačidlo, takže je aj užívateľsky veľmi prívetivé.

Recenzie z internetu: "To je všetko, čo môžem povedať - nikdy v živote som nemal taký rýchly orgazmus ako s touto hračkou. Nebolo potrebné takmer žiadne námahy. Toto bude návykové... Používajte na vlastné nebezpečenstvo!!!"

Bellesa Finger Pro

NAJLEPŠIA SKLENENÁ SEXUÁLNA HRAČKA

Sklenené dildo Twisted Love

Spoločnosť: Adam & Eve
Cena: 43 dolárov
Materiál: borosilikátové sklo
Použitie: iba pre vnútorné použitie
Doba prevádzky: neuvedené
Doba nabíjania: neuvedené
Vodotesnosť: áno

Chcete zažiť rôzne pocity z jedinej hračky? Potom by ste mohli skúsiť šťastie s týmto skleneným dildom od Adam & Eve. Hlavná časť je jemne zahnutá a slúži ako vaginálny stimulátor alebo stimulátor prostaty, zatiaľ čo časť v tvare kolíka je ideálna pre hrátky so zadnými vrátkami. Určite si tiež zamilujete vyvýšené vlnky prebiehajúce pozdĺž oboch koncov, ktoré poskytujú množstvo dodatočnej stimulácie. Navyše je skvelé pre hrátky s teplotou a je možné ho použiť s akýmkoľvek druhom lubrikantu.

Recenzie z internetu: "Toto bola moja prvá sklenená hračka, som rada, že som to riskla a objednala si ju. Je takmer dokonalá! Dĺžka je dobrá, ľahko sa s ňou manipuluje a nenaháňa hrôzu. Mierne zakrivenie je tiež tak akurát a vlnky mu dodávajú tú správnu štruktúru. Odporúčam všetkým."

Sklenené dildo Twisted Love

NAJLEPŠIA KOVOVÁ EROTICKÁ HRAČKA

Njoy Pure Wand

Spoločnosť: Njoy
Cena: 86 dolárov
Materiál: nerezová oceľ
Použitie: iba pre vnútorné použitie
Doba prevádzky: neuvedené
Doba nabíjania: neuvedené
Vodotesnosť: áno

Toto dildo v tvare písmena C nie je len pekné na pohľad - aj naozaj, ale naozaj odvedie svoju prácu. Dildo Pure Wand od spoločnosti Njoy je ručne vyrobená tak, aby zasiahla všetky správne miesta, a na oboch koncoch má guličky - jednu s priemerom 2,5 cm a druhú s priemerom 5 cm - takže si môžete vybrať veľkosť, ktorá vám bude vyhovovať. Vďaka ergonomickému tvaru a chladnej leštenej oceli si s touto hračkou užijete veľmi príjemné chvíle.

Recenzie z internetu: "Nikdy sa mi nedarilo prinútiť sa k striekaniu, takže som od tejto hračky nemala veľké očakávania, ale poviem vám, JE ÚŽASNÁ! Proste to neprestane! Kúpte si toto, kúpte si nepremokavú deku a vezmite si na týždeň voľno v práci!"

Njoy Pure Wand

A náš zoznam tých najlepších erotických hračiek, ktoré v roku 2023 zatiaľ na trhu nájdete, je na konci. Dúfame, že ste si vybrali aspoň jednu hračku pre dospelých, ktorá vám prinesie nekonečne veľa uspokojujúcich pocitov a orgazmov.

[Lil]

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.