Jedna z najrozšírenejších zoznamovacích stránok pre dospelých v SR - erotická zoznamka flirtkontakt.sk

Veľký penis nemusí znamenať veľké problémy

29.jún 2020
Veľký penis nemusí znamenať veľké problémy

Keď dôjde na veľkosť penisu, väčší neznamená vždy lepší. Svoje o tom môžu hovoriť muži aj ženy, ktorí sa vďaka veľkému penisu potýkali s problémami pri sexe. A problém často netkvie len v tom, že "nejde zasunúť", aj keď ten je samozrejme tým najväčším a najčastejším. Poradíme vám, čo robiť, aby si sex s veľkým penisom užili obe strany.

Vo filmoch aj porno videách sa často stretnete s odbivováním veľkých penisov. Málokedy sa objaví scéna, v ktorej sa postavy sťažujú na to, že sex nebol dobrý, pretože bol muž príliš obdarený. Realita je ale o dosť iná, a pretože vieme, že sa s tým ľudia celkom bežne stretávajú, rozhodli sme sa vám poradiť, čo robiť, aby ste si sex aj s veľkým penisom mohli obaja naplno užiť. Tipy budú pre ženy, pre mužov, ale aj pre oboch z páru, pretože takmer všetko záleží na tom, aby obaja spolupracovali.

Užite si sex s veľkým penisom!

Skúste dilatátor, vďaka ktorému si telo zvykne na väčšiu veľkosť

Dilatátory sú v podstate prosté, elegantné, rovné, jednoduché dildá, ktoré sa používajú na "aklimatizáciu" vagíny na penetráciu. Väčšinou ich kúpite v sade po niekoľkých kusoch. Logicky začínate tým najmenším a postupne sa prepracujete k tým väčším. V postate je to rovnaké ako sady análnych kolíkov, ale tieto sú určené pre ženy. Dávajte ale pozor. Aj keď si budete myslieť, že zvládnete hneď dilatátor uprostred sady, nerobte to a voľte ich naozaj postupne. Nezabudnite na veľké množstvo lubrikačného gélu a pomalé zavádzanie.

Nenechávajte všetko uspokojenie iba na penetrativnom sexe

Všetky uspokojenia nemusia plynúť iba z penetrácie, naopak je vhodné striedať rôzne techniky. Užívajte si aj vďaka prstom, jazyku alebo erotickým hračkám. Tieto techniky sú často opomínané, ale koľkokrát dokážu vytvoriť väčšie uspokojenie než klasický penetratívny sex. Nebojte sa ich dostatočne zapojiť.

Vyskúšajte análny sex

Možno vám to môže znieť ako zvláštna rada, ale nezatracujte ju hneď. Niektoré ženy majú krčok maternice umiestnený nižšie alebo ho majú inak naklonený (a je to oveľa bežnejšie, než si myslíte), a preto im sex s partnerom s veľkým penisom môže pôsobiť bolesť. Nielen, že to ženu môže bolieť, ale dokonca jej to tam môže spôsobiť pomliaždenie. Ak máte análny sex radi alebo nie ste vyložene proti nemu (a aj keď áno, rovnako by ste ho mali skúsiť), môže to byť lepšie riešenie. Rovnako ako u vagíny ale platí, že by ste svoje telo mali na veľkosť penisu najprv pripraviť. To znamená kúpiť análne kolíky rôznych veľkostí (špeciálne súpravy) a postupne zavádzať väčší obvod hračky. Rozhodne by ste nemali zabudnúť na lubrikačný gél.

Velký penis nemusí působit ve vašem sexuálním životě žádné problémy!

Vybudujte si vzájomnú dôveru

Tohto by si mali byť vedomí obaja z páru. Ani tie najlepšie dilatátory totiž nezaistia kvalitný sex, keď medzi partnermi nebude dôvera. Nedôvera, nervozita alebo akékoľvek duševné nepohodlie totiž spôsobuje napätie svalov a nedostatok lubrikácie vo vagíne. Ak k partnerovi dostatočnú dôveru necítite (určite nechceme hádzať všetkých do jedného vreca, ale väčšinou sa jedná o muža, ktorým majú ženy problém dôverovať), vysvetlite mu, že práve dôvera je prvý krok k tomu, aby ste sa mohli cítiť uvoľnene. Povedzte svojmu partnerovi, čo sa vám páči, čo sa vám nepáči, kedy sa zastaviť, ako rýchlo sa na to vrhnúť, ktoré pozície pomáhajú zmierniť problémy s veľkosťou najlepšie a všetko ďalšie, čo vám bude pripadať dôležité.

Cez penetráciu dožeňte ženu orálnym sexom k niekoľkým orgazmom

Orálny sex môže byť jedným z najlepších spôsobov, ako pripraviť vagínu na väčší ako priemerný penis. Partner by mal pomaly dráždiť klitoris, doviesť ženu k orgazmu a ešte nechať telo chvíľku odpočívať, aby v ňom mohla poriadne prúdiť krv (obzvlášť v intímnych partiách). Vďaka tomu sa oveľa lepšie pripraví na penetráciu.

Praktikujte Kegélove cviky

Kegélove cviky vám pomôžu nielen posilniť svaly panvového dna, ale aj ich flexibilitu, ktorá následne uľahčí vychutnať si celý obvod penisu. Ženy, tieto cviky by ste mali cvičiť správnym spôsobom. Dôležitou súčasťou cvičenia je úplne uvoľnenie svalov medzi sťahmi.

Čo najskôr po sexe si dojdite na záchod

Dôjsť vykonať malú potrebu po sexe s partnerom, ktorý má veľký penis, je oveľa dôležitejšie, než u "normálnych" veľkostí. Veľké penisy totiž naťahujú vaginálny vstup viac než tie menšie. Za týchto podmienok tak môže byť pravdepodobnejšie, že sa baktérie dostanú do močovej trubice, a to rozhodne nechcete! Hrozí nepríjemná infekcia močového ústrojenstva.

Vyskúšajte krúžky Ohnut

Krúžky Ohnut slúžia ako erotická pomôcka, ktorá je priamo stvorená pre ťažkosti pri sexe s veľkým penisom. Nasadí sa totiž na koreň penisu - buď celá sada za sebou, ktorá je 4 kusy, alebo jednotlivé krúžky, podľa toho, ako vám to vyhovuje. Tie potom bránia zasunutiu celého penisu, slúžia ako taký nárazník.

Vyzkoušejte naše tipy a triky, které pomohou nadměrně obdařeným mužům i jejich partnerkám

Venujte dostatočný čas predohre

Je dôležité spomenúť, že čím viac je žena pri sexe vzrušená, tým ľahšie penetrácia prebieha, pretože sa vagína celkovo zväčšuje. Vzrušenie sa zvýši predovšetkým vďaka predohre, na ktorú by ste si rozhodne mali vyhradiť dostatok času. Je len na vás, ako si s ňou poradíte a čo budete všetko robiť, môže to byť čokoľvek, čo bude mať ten správny efekt a nebude sa jednať o penetráciu ako takú. Veľmi dobrými úspechmi sa môže pýšiť predovšetkým orálny sex, ako sme už spomínali vyššie.

Pred sexom zistite, či je kondóm dostatočne veľký

Určite si pri výbere kondómu dajte poriadne záležať. Na veľké penisy padnú iba špeciálne kondómy väčších veľkostí, tie menšie by mohli buď skĺznuť alebo sa pretrhnúť. Vyberajte si kvalitné značky, najlepšie tie, ktoré sa na výrobu väčších veľkostí špecializujú. Na internete sa dajú zohnať aj zvýhodnené väčšie množstvo, čo môže prísť vhod.

Pri orálnom sexe sa nemusí do úst zmestiť celá dĺžka penisu

Pri orálnom sexe (rovnako ako u všetkých ostatných druhov sexu) by malo platiť, že by mal byť príjemný pre obe strany. To znamená, že by sa žena nemala dusiť a nemala by z toho mať negatívne pocity. Úplne bohato stačí, keď sa budete starať predovšetkým o žaluď, pretože na ňom sa rovnako vyskytuje úplne najviac nervových zakončení, a je preto najcitlivejší.

Zdvojnásobte množstvo lubrikačného gélu

Lubrikačný gél je dobrým pomocníkom a u styku s veľmi obdareným partnerom to platí dvojnásobne. Nebojte sa dať lubrikantu naozaj veľa a všetko sa vám uľahčí. Ak sa vám tie klasické z obchodu nepáčia, môžete si kúpiť napríklad luxusne lubrikačný gél od znaky Lelo, ktorý vyzerá skôr ako parfum a určite sa nebudete musieť stresovať tým, že ho budete musieť po použití rýchlo schovávať do šuplíka, aby ste sa vyhli trapasu, keď ho niekde zabudnete.

Lubrikační gel od firmy Lelo vypadá opravdu luxusně

Hovorte o tom

Asi nemusíme nijako zdôrazňovať, že komunikácia je vo vzťahu veľmi dôležitá. V tom sexuálnom to nie je inak, a tak by aj táto téma mala byť súčasťou vašej konverzácie. Dôležité je hovoriť otvorene, bez hanby a navrhovať riešenia (napríklad tie, ktoré vám v tomto článku ponúkame).

Správne si to načasujte

Niektoré ženy sú v priebehu menštruácie alebo tesne pred ňou citlivejšie ako vo zvyšku mesiaca, a tak potrebujú dlhšiu predohru, alebo sex vynechať úplne.

Zistite, ktoré polohy sú najpríjemnejšie

Niektoré polohy prinesú potešenie obom z páru a zároveň zaručia, že to pre ženu nebude bolestivé. Často sú to práve tie, kedy je žena hore a môže teda sama ovplyvňovať hĺbku penetrácie.

Pozmeňte polohu na psíka

Môžete si užívať aj polohy zozadu, len ju väčšinou musíte trochu pozmeniť, aby penetrácia nebola tak hlboká. Najlepšie bude, keď dá žena nohy k sebe a nie je opretá o ruky a kolená, ale leží v rovine.

V priebehu misionára držte nohy pri sebe

To pomôže, aby penetrácia nebola tak hlboká, čo je pri sexe s partnerom s dlhým penisom podstatné.

Užite si polohu čerešnička na vrchu

Žena si ľahne na chrbát na partnera (ktorý tiež leží na chrbte) a ten do nej takto vstúpi. Budú sa dráždiť najcitlivejšie body vagíny, ale zároveň sa nevyužije celá dĺžka penisu. Môžete nalubrikovať aj vnútorné stehná a nechať partnera sa hrať.

Aj poloha lyžičiek vám môže pomôcť

Vďaka polohe lyžičiek má žena možnosť nenechať partnera zájsť moc hlboko. Navyše je to pohodlná a intímna poloha.

Dovoľte erotickým hračkám, aby vám pomohli k uspokojeniu

Už sme spomínali erotickú pomôcku Ohnut. Okrem nej nájdete na trhu aj klasické krúžky na penis, ktoré môžu byť aj s vibráciami, čo spríjemnia zážitok zo sexu vám obom. Všetko ale nemusí byť nutne o penetrácii, a tak si môžete zaobstarať akúkoľvek erotickú hračku, ktorá vás zaujme, a užívať si uspokojenie aj len s ňou.

Keď na to pôjdete správne, veľký penis nemusí byť žiadnou prekážkou v tom, aby ste si obaja užili pekný sex. A ak nemáte s kým si ho užiť, vyskúšajte online sex zoznamku, ktorá vám ponúka zoznámenie s mužmi aj ženami na rôznych druhov sexuálnych vzťahov. A ženy, ak narazíte na muža s veľkým penisom, neľakajte sa! Teraz už viete, že sa nie je čoho báť a naopak si môžete užiť nezabudnuteľné chvíľky slasti.

[Lil]

Zdroj:

https://www.lelo.com/

https://ohnut.co/

Varovanie: Tieto stránky obsahujú erotický chat, videá, fotky a iné sexuálne explicitné materiály. Pre vstup musíte byť starší 18 rokov alebo 21 rokov, pokial to vyžaduje zákon. Všetky modelky a modelovia sú starší než 18 rokov. Moderátorské profily sú označené červenou bodkou.